Pöstlberger gaat gewoon winnenquote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
Van zodra Sagan er niet bij is, is iedereen bereid om vol mee te werken. Iedereen blij met een 10e plek, zolang Sagan maar niet wint.
Ze hebben die gast gewoon een dik contract voor twee jaar gegeven.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:03 schreef TargaFlorio het volgende:
Boom wordt niks meer dit seizoen of zelfs in heel zijn carrière.
En ook nog lek, je verwacht het niet.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze hebben die gast gewoon een dik contract voor twee jaar gegeven.
Wat een idioten bij Djumbo.
Niet alle dikke contracten kunnen altijd succesverhalen worden zoals Renshaw.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze hebben die gast gewoon een dik contract voor twee jaar gegeven.
Wat een idioten bij Djumbo.
Durbridge.quote:
Teruggebracht eerder.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:07 schreef TheArt het volgende:
Van Hoecke is dus gewoon teruggekomen na die lekke band. Best knap.
Gent-Wevelgem maar even skippen voor die jongen dusquote:
Vind ik wel leuk voor die jongen. Altijd veel talent gehad, maar het leek er nooit echt uit te komen.quote:
Zeker, maar op Vlaamse wegen heeft hij het ook in jongere jaren nooit gekund.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Vind ik wel leuk voor die jongen. Altijd veel talent gehad, maar het leek er nooit echt uit te komen.
Dat zou bijzonder zijn, want die is gelost.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou, en nu moet ik dus weg. Lekker geregeld dit
Juich voor mij als Gougeard als winnaar over de streep komt, willen jullie?
Slecht, matig.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:17 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat zou bijzonder zijn, want die is gelost.
Geniale zet van Lefevere om hem een soort van prestatiecontract te geven.quote:
1. Gilbert, 2. Krek, 3. Naesenquote:Op vrijdag 24 maart 2017 17:04 schreef Houtenbeen het volgende:
1. Krek van Olvarit 2. Naessen 3. Gilbert
quote:Op vrijdag 24 maart 2017 17:09 schreef heywoodu het volgende:
Haha al die losers met Sagan ipv Greg op één in hun prono
Netjes ja, het was wel mooi geweest als hij de twee grote jongens er zo opgelegd hadquote:
Heeft wel de reputatie van een huilbaby.quote:
Ze zeiden de mooiste laatste kilometer.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 17:14 schreef TheArt het volgende:
Wat een overdrijving zeg bij Sporza, puur omdat het om 3 Belgen gaat
Prima wedstrijd hoor, maar mooiste finale in jaren, man man.
Beetje trainen.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 17:53 schreef Koffieplanter het volgende:
108 SAGAN Peter Bora - Hansgrohe 10:45
Zeg maar gerust extreem naïef.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 18:11 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Beetje naïef gedacht misschien, maar ik had er toch wat meer van verwacht.
quote:Op vrijdag 24 maart 2017 17:09 schreef heywoodu het volgende:
Haha al die losers met Sagan ipv Greg op één in hun prono
“Twan Castelijns reed net voor de Taaienberg lek, terwijl hij goed in de koers zat.''quote:Op vrijdag 24 maart 2017 15:39 schreef Mani89 het volgende:
Nu moet je wel meezitten als je Castelijns heet.
Bij het lezen van die opmerking kon ik een glimlach niet onderdrukken.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 03:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
“Twan Castelijns reed net voor de Taaienberg lek, terwijl hij goed in de koers zat.''
MADquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
quote:Op zaterdag 25 maart 2017 11:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
MADNaesen in de prono was een logische keuzeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
Dat gaat ook niks meer worden dit seizoen.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 11:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vanmarcke start niet morgen, ziek.
Enige realistische doelstelling lijkt me Parijs - Roubaix.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 14:39 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat gaat ook niks meer worden dit seizoen.
Maar dat is meer hopen dan er echt vertrouwen in hebben.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 15:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Enige realistische doelstelling lijkt me Parijs - Roubaix.
quote:Op zaterdag 25 maart 2017 17:45 schreef Wombcat het volgende:
Vandaag de toertocht van Gent-Wevelgem gefietst. GVD wat een wind, en vrijwel de hele dag op de kant, behalve de 1e 30 km (achter) en de laatste 30 km (tegen). Als het morgen ook zo waait, dan wordt het denk ik wel een slagveld. Hoewel ik wel verwacht dat bij de heuvelzone er een vrij groot peloton aankomt, maar iveel renners zullen voor ze daar zijn al een jasje uitgedaan hebben.
De Plugstreets vond ik niet zo heel veel voorstellen. Ligt er vrij goed bij, alleen veel steentjes. De hele Lotto-Jumboploeg en Vanmarcke zullen wel lekrijden daar. Nou zullen de profs daar wel met 50 overheen karren ipv de 30-35 die ik daar reed.
Wel opletten in de bochten trouwens, veel steentjes en gaten.
De Kemmelberg is trouwens een stuk korter dan ik dacht,maar 500m kasseien. Die liggen wel goed trouwens. Voor kasseien dan, ik stuiterde er erg langzaam overheen, maar had er toen 175 km opzitten.
Op de laatste Plugstreet nog bijna van de weg gereden door een ploegleiderswagen van Sunweb, die luid toeterend de andere kant op reed.
Over Vanmarcke gesproken: bij de finish heeft oogarts Annie Vanmarcke haar praktijk.
Bij de permanence stond het tjokvol met ploegleiderswagens toen ik aankwam (rond een uur of 4).
quote:Op zaterdag 25 maart 2017 11:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vanmarcke start niet morgen, ziek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |