Inderdaad. Heel doorzichtig, en als je die berichtgeving van TRT er bij hoort, die zelfs in het Engels is, dan gaat het ze wel erg makkelijk af.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:47 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Erdogan provoceert bewust. Die NOS-correspondent legde het in Nieuwsuur prima uit. Dit voor hem de manier om meer steun te vergaren. Zo zet hij verkiezingen naar zijn hand.
Ze begeleiden een minister... Natuurlijk zijn ze bewapendquote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:48 schreef studentx1 het volgende:
[..]
echt?! zijn die mensen echt bewapend?! daar voel ik me echt ongemakkelijk over! ze zijn niet welkom maar hebben ook nog een hun wapens meegenomen! illegaal is dat gewoon oppakken
Thanks!quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:49 schreef Infection het volgende:
[..]
https://www.periscope.tv/w/1LyxBjjWLWMxN
Als de sociale cohesie in het geding is, mag je nog veel en veel verder gaan dan dat.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:48 schreef beantherio het volgende:
[..]
Als je als minister in een ander land op bezoek komt om onrust te stoken dan mag je opdonderen. Er zijn grenzen (waar ze over gezet mag worden).
twitter:MHoltrop twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 23:45:37Medewerkers consulaat overleggen met ME https://t.co/W6H1XPT0uk reageer retweet
Haar beveiliging zou bewapend zijnquote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:49 schreef Yasmin23 het volgende:
Konden normale agenten haar niet arresteren of uitzetten?
Die hebben daar de geweldsbevoegheden en training niet voor.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:49 schreef Yasmin23 het volgende:
Konden normale agenten haar niet arresteren of uitzetten?
Net reden ze met twee auto's naast elkaar terwijl ze Turkse vlaggen uit het raam naar elkaar zwaaiden.quote:
ze schelden hoor.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:48 schreef Infection het volgende:
Toch is die stream vanuit de auto wel vermakelijk hoor.
nee dat zijn ze dus nietquote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ze begeleiden een minister... Natuurlijk zijn ze bewapend
Er is geen normaal land dat die zender nu serieus neemt. Erdogan heeft er een derdewereldland van gemaakt met een dictator. Zo wordt je dan ook gezien.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:49 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Inderdaad. Heel doorzichtig, en als je die berichtgeving van TRT er bij hoort, die zelfs in het Engels is, dan gaat het ze wel erg makkelijk af.
Laat staan wat Turkse zenders laten horen.
twitter:180deRuiter twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 23:48:58Vanavond droom ik over het wakker maken van mijn zoontje in een wereld zonder Trump, Wilders, Kuzu, of escaleerde Turkse protesten in R'dam. reageer retweet
in de schuilkelders ping pang pong roepenquote:
Genietenquote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
https://www.periscope.tv/w/1LyxBjjWLWMxN
ze is eerst even een donertje kebab aan het halen alvorens de vakantietour richting Frankrijk voort te zettenquote:
Kap 's met die baggerstream te delen. Trap er elke keer weer in.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
https://www.periscope.tv/w/1LyxBjjWLWMxN
Misschien moet hij maar in Syrië gaan wonen dan.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:51 schreef Slobeend het volgende:
twitter:180deRuiter twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 23:48:58Vanavond droom ik over het wakker maken van mijn zoontje in een wereld zonder Trump, Wilders, Kuzu, of escaleerde Turkse protesten in R'dam. reageer retweet
Dat zoontje is daar toch helemaal niet mee bezig joh.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:51 schreef Slobeend het volgende:
twitter:180deRuiter twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 23:48:58Vanavond droom ik over het wakker maken van mijn zoontje in een wereld zonder Trump, Wilders, Kuzu, of escaleerde Turkse protesten in R'dam. reageer retweet
Ik ookquote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Kap 's met die baggerstream te delen. Trap er elke keer weer in.
Betere tijdenquote:
twitter:VSchildkamp twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 23:49:25Erdogan hangt inmiddels aan de gevel van consulaat https://t.co/48xaIgkYEu reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |