VET NIEUWS: JAPAN OPENT 'S WERELDS EERSTE MAYONAISE-RESTAURANT
Waar we het in healthy Holland tegenwoordig moeten doen met sla-ketens en avocado-restaurants, openen in Japan binnenkort twee pop-up mayonaise-restaurants.
07.03.2017 | 11:55 uur | Suzette Hermsen
SAAI
Hoewel we allemaal heus gezond willen blijven (en toegegeven, we stonden wel te juichen voor het avocado-restaurant), is een leven zonder mayonaise simpelweg saai. Dus restaurants die helemaal in het teken staan van mayo? Dat klinkt tóp.
MAYOSTUEUZE KAART
Wat je allemaal kunt krijgen in de restaurants? Een kleine greep uit de mayostueuze kaart: kip met mayo, omeletjes gemaakt met mayo, broodjes met mayo, maar ook toetjes met mayo… Klinkt (mayo)nasty, maar het zou zomaar eens heel lekker kunnen zijn.
LEES OOK
Smullen: New York krijgt winkel waar alles om ‘cookie dough’ draait
KEWPIE
De bedenker van het concept is Kewpie, het merk achter de bekende Japanse (licht pittige) mayonaise. Het bedrijf bestaat al 92 jaar, maar nooit eerder kwamen ze op het idee voor een mayonaise-restaurant.
Het pop-uprestaurant opent van 1 t/m 31 maart in het Royal Garden Cafe in Shibuya (4-3 Udagawachō) en van 3 t/m 30 april in het Royal Garden Cafe in Nagoya.
SNACKS | ETEN & DRINKEN | LIFESTYLE | BUITENLAND | REIZEN
http://www.lindanieuws.nl(...)ayonaise-restaurant/