abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_169303611
Oorspronkelijke OP:

Het kabinet wil niet dat de Turkse regering op 11 maart in Nederland campagne komt voeren om stemmen te winnen voor een nieuwe grondwet. Vandaag werd bekend dat de Turkse minister van Buitenlandse Zaken naar een manifestatie in Rotterdam wil komen.

"De Nederlandse regering heeft vandaag inderdaad bevestiging gekregen van Turkse autoriteiten dat een campagnemanifestatie in Nederland in de planning staat. We achten dit niet gewenst en we zullen dit overbrengen aan de Turkse regering", laat het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.

Op 16 april is er in Turkije een referendum over een nieuwe grondwet. Die legt kort gezegd de macht bij de president, in plaats van bij de volksvertegenwoordiging. Minister Cavusoglu wil campagne voeren voor Erdogan.


Openbare orde

Burgemeester Aboutaleb van Rotterdam deelt het standpunt van de regering, laat zijn woordvoerder weten. Aboutaleb houdt de komende dagen nauw contact met het kabinet over de ontwikkelingen rond het aangekondigde bezoek van Cavusoglu.

Aboutaleb zou de bijeenkomst alleen kunnen tegenhouden als de openbare orde verstoord dreigt te worden. Andere juridische mogelijkheden heeft hij niet, zegt hij.
Absurd

D66-leider Pechtold en PVV-leider Wilders willen ook niet dat de Turkse regering in Nederland campagne komt voeren voor het grondwet-referendum in Turkije.

"Ik vind het absurd dat een land dat afglijdt naar dictatoriale neigingen hier campagne komt voeren", zegt Pechtold. Hij vindt dat alle juridische middelen onderzocht moeten worden om een dergelijk bezoek tegen te houden.


Niet welkom

Ook PVV-leider Wilders denkt dat het onverstandig is om dit bezoek door te laten gaan. "Ik weet niet of het juridisch mogelijk is zo’n bezoek tegen te houden, ik ben geen jurist. Maar zo iemand zou in Nederland niet welkom moeten zijn."

ChristenUnie-leider Segers wil de zaak eerst bestuderen. Andere partijen hebben nog niet gereageerd op het nieuws.


Spanningen

De Unie van Europese Turkse Democraten, die gelieerd is aan de AK-partij van president Erdogan, zegt dat op 11 maart in ieder geval de Turkse minister van Buitenlandse Zaken Cavusoglu naar Nederland komt. "In een grote zaal waarbij we boven de duizend mensen verwachten", zegt de secretaris van de UETD.

In Duitsland en Oostenrijk hebben deze aangekondigde campagne-bezoeken tot spanningen tussen de regeringen geleid. De Oostenrijkse regering heeft gezegd dat president Erdogan niet welkom is om campagne te komen voeren.
De burgemeesters van twee Duitse steden hebben geen toestemming gegeven voor bijeenkomsten met de Turkse minister van Economische Zaken Zeybekci en zijn collega van Justitie Bozdag, tot woede van de Turkse regering.

In november 2015 maakte de Nederlandse regering bezwaar tegen een brief van de Turkse regering aan Turkse Nederlanders om op de AK-partij van president Erdogan te stemmen. Het kabinet noemde de brief ongepast en riep de ambassadeur op het matje.

http://nos.nl/artikel/216(...)rland-ongewenst.html
_

Dit is wel het meest hypocriete wat je kan verzinnen. Een legaal partij mag niet campagne komen voeren, Maar een terreur groep die op de blacklist staat mag mede extremisten openlijk steunen. Uiteraard met een vergunning. :{


Game on ^O^ .
I´m back.
pi_169303644
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:03 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Gast. dat is nu al het geval dat een president rechtstreeks door het volk gekozen wordt en twee keer een termijn van 5 jaar heeft, verder val je over ministers, Erdogan heeft in 2016 zijn door het volk verkozen minister president opzij geschoven en zelf aangewezen wie Davutoglu moest vervangen onder de huidige grondwet, for the love of god, waar heb je het over.
Hoe vaak moet het, for the love of god, nog herhaald worden, dat lijkt me de vraag.
pi_169303664
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:05 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ik laat je zien dat er nog een Europese regeringsleider is die het niet snapt, volgens jou interpretatie van de grondwetsherziening althans. Dus dat is dus al NL, D en Oo die het allemaal niet snappen, volgens jou.
Ik heb geen boodschap aan Europese regeringsleiders, ik ben in gesprek met jou, als jij van mening bent dat Erdogan pas na de grondwetwijziging het kabinet kan verschuiven en daarna pas 2x5 jaar aan de macht mag en kan blijven, doe je ding.
pi_169303676
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:09 schreef havanagila het volgende:

[..]

Hoe vaak moet het, for the love of god, nog herhaald worden, dat lijkt me de vraag.
Je hebt gelijk vervangen met 'Allah' is origineler.
pi_169303738
Hoe kan men in godsnaam vergeten dat Erdogan als president in 2016 zijn minister president Davutoglu opzij heeft geschoven. De Turkse oppositie noemde het zelfs een "coup van het paleis".
pi_169303798
quote:
7s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:06 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Turkse belastingwet artikel 121
Wat is dat nu weer voor een debiel antwoord?

Ik zal mijn vraag voor je herhalen, misschien snap je hem nu wel:

quote:
De buitenlandse investeringen zijn zo goed als geheel stopgezet, de buitenlandse schuld van Turkije groeit gigantisch en de Turkse lira word elke maand ongeveer 5% minder waard.

En Erdogan noemt iedereen die Euro's of Dollars naar Turkije wil brengen verraders, saboteurs en economische terroristen.
Wat klopt er dan niet aan deze bewering?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_169304022
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:10 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Ik heb geen boodschap aan Europese regeringsleiders, ik ben in gesprek met jou, als jij van mening bent dat Erdogan pas na de grondwetwijziging het kabinet kan verschuiven en daarna pas 2x5 jaar aan de macht mag en kan blijven, doe je ding.
Ik sta op hetzelfde standpunt als Rutte, Duitse regering en nu ook de Oostenrijkse kanselier hoor. Jij hebt me niet overtuigd van het tegendeel. Eerlijk gezegd snap ik ook niet dat hier zo weinig over te doen is bij met name legalistisch ingestelde liberals, die bijvoorbeeld terecht wel te hoop lopen tegen Trump.
I´m back.
pi_169304088
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Wat is dat nu weer voor een debiel antwoord?
Wat is dat nou weer voor een raar vraag, ik kreeg een debiel antwoord, dus geef ik er een voor de onbegrepen user een 'debiel' reactie op.
quote:
Ik zal mijn vraag voor je herhalen, misschien snap je hem nu wel:

[..]

Wat klopt er dan niet aan deze bewering?
quote:
De buitenlandse investeringen zijn zo goed als geheel stopgezet
Nope.

quote:
de buitenlandse schuld van Turkije groeit gigantisch
Gigantisch is een groot woord, het is toegenomen.

quote:
de Turkse lira word elke maand ongeveer 5% minder waard.
Inflatie is zelfs 10+%.
quote:
En Erdogan noemt iedereen die Euro's of Dollars naar Turkije wil brengen verraders, saboteurs en economische terroristen.
Nope, als je nog een beetje de moeite had genomen om artikel 121 of uberhaupt de Turkse economie er op na te slaan gelezen dat er juist 2 weken terug nog een wet is aangenomen om de belastingen te verlagen voor 'buitenlanders' en Turken buiten Turkije vastgoed te laten kopen door de belastingen te verlagen. Oh ja, voor jouw informatie: Voorkeursvaluta in Turkse vastgoed is euro en dollar.
pi_169304137
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:20 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ik sta op hetzelfde standpunt als Rutte, Duitse regering en nu ook de Oostenrijkse kanselier hoor. Jij hebt me niet overtuigd van het tegendeel. Eerlijk gezegd snap ik ook niet dat hier zo weinig over te doen is bij met name legalistisch ingestelde liberals, die bijvoorbeeld terecht wel te hoop lopen tegen Trump.
Ik voel ook weinig behoefte om je te overtuigen. Nogmaals als jij denkt dat de genoemde voorbeelden pas kunnen en komen met de grondwetwijziging vind ik het prima en neem ik het voor wat het waard is.
pi_169304230
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:20 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ik sta op hetzelfde standpunt als Rutte
Rutte heeft toch helemaal geen uitspraken gedaan over de inhoud van het referendum? Hij wil niet dat de Turkse regering hier campagne komt voeren en dat lijkt me alleszins redelijk standpunt.
  zondag 5 maart 2017 @ 14:29:15 #11
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_169304397
Dat is raar, vorige week is een vriend van me nog naar een bijeenkomst geweest van CHP afgevaardigden om de NEE te promoten in Rotterdam.

Dit was echter allemaal toegestaan door de Nederlandse regering. Nu er afgevaardigden van de AKP komen om de JA te promoten gaan ze opeens bitchen en moeilijk doen.

Zij zijn dus degenen die een rel laten ontstaan. Je moet consequent zijn, nee voor de 1 en nee voor de ander.
Maar goed dit is alleen propaganda voor de JA stemmers. Die zien dat ze in Europa de JA stemmers discrimineren en gaan massaal nu JA stemmen.

Kortom, de Nederlandse anti Erdogan kliek laat zich weer kennen en snijdt zichzelf in de vingers door onbewust de JA te promoten.
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_169304450
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:24 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

Rutte heeft toch helemaal geen uitspraken gedaan over de inhoud van het referendum? Hij wil niet dat de Turkse regering hier campagne komt voeren en dat lijkt me alleszins redelijk standpunt.
Dat zeggen ze ja, ondertussen zijn ze gewoon tegen het evet. Premier Rutte weet dat nog enigszins te verbloemen.

Vice Premier Asscher zegt als reactie op het bericht dat een Turkse minister op bezoek wil komen, dan hij niet wil dat er een Turkse campagne in Nederland gevoerd. Dit terwijl een Tweede Kamerlid, uit zijn eigen partij, wel degelijk in Nederland campagne voert, maar dan voor het nee-kamp. Maar dat is blijkbaar niet erg. Het is echt een hypocriet zooitje.
pi_169304452
quote:
7s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:21 schreef Triggershot het volgende:

Nope.

quote:
De laatste twee kwartalen van vorig jaar was er sprake van krimp. Investeringen in Turkije zijn vrijwel opgedroogd en de werkloosheid is gestegen naar 11,3 procent.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ije-6269116-a1541892

quote:
7s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:21 schreef Triggershot het volgende:

Gigantisch is een groot woord, het is toegenomen.

quote:
Daarbij hebben Turkse banken de afgelopen jaren steeds meer leningen afgesloten in het buitenland om megaprojecten van de overheid te financieren, zoals een derde brug over de Bosporus en een derde internationale luchthaven in Istanbul. Hierdoor zijn hun buitenlandse verplichtingen gegroeid van 60 naar 180 miljard dollar.

Faik Oztrak, een voormalige onderminister van Financiën die nu in het parlement zit voor de grootste oppositiepartij CHP, legde vorige week de vinger op de zere plek. „De buitenlandse schuld die we de komende jaren moeten terugbetalen bedraagt 164 miljard dollar. Dit komt bovenop het geschatte tekort op de betalingsbalans van 32 miljard dollar. We moeten dus bijna 200 miljard dollar aan buitenlandse valuta zien te vinden”, becijferde Oztrak.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ije-6269116-a1541892
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_169304496
quote:
7s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:21 schreef Triggershot het volgende:

quote:
Het meest acute probleem is de zwakte van de Turkse munt, de lira, die steeds sneller wegzakt ten opzichte van de dollar. Dit jaar heeft de lira 10 procent van zijn waarde verloren ten opzichte van de Amerikaanse munt. In de tweede helft van vorig jaar verloor de lira ook al ruim een kwart van zijn waarde. Sinds begin december roept Erdogan de Turken daarom op hun buitenlandse valuta in te ruilen voor lira’s om de val van de munt te stuiten.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ije-6269116-a1541892

En er is een heel topic geweest over Erdogan over dat hij iedereen die met Euro's en Dollars betaalde verraders, spionnen, economische terroristen en nog meer onzin noemde.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_169304524
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:29 schreef TeenWolf het volgende:
Dat is raar, vorige week is een vriend van me nog naar een bijeenkomst geweest van CHP afgevaardigden om de NEE te promoten in Rotterdam.

Dit was echter allemaal toegestaan door de Nederlandse regering. Nu er afgevaardigden van de AKP komen om de JA te promoten gaan ze opeens bitchen en moeilijk doen.
Precies dit dus, en niet alleen in Rotterdam hoor. Er zijn zelfs Tweede Kamerleden die de NEE promoten. :(

Ik vind dat Turkije nog erg mild reageert op de schandalige handelswijze van Nederland.
  zondag 5 maart 2017 @ 14:34:35 #16
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_169304577
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:33 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Precies dit dus, en niet alleen in Rotterdam hoor. Er zijn zelfs Tweede Kamerleden die de NEE promoten. :(

Ik vind dat Turkije nog erg mild reageert op de schandalige handelswijze van Nederland.
Dit is de beste JA propaganda ooit eigenlijk, haha.
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_169304580
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:30 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Dat zeggen ze ja, ondertussen zijn ze gewoon tegen het evet. Premier Rutte weet dat nog enigszins te verbloemen.

Vice Premier Asscher zegt als reactie op het bericht dat een Turkse minister op bezoek wil komen, dan hij niet wil dat er een Turkse campagne in Nederland gevoerd. Dit terwijl een Tweede Kamerlid, uit zijn eigen partij, wel degelijk in Nederland campagne voert, maar dan voor het nee-kamp. Maar dat is blijkbaar niet erg. Het is echt een hypocriet zooitje.
Ik zou het heel merkwaardig vinden als een Nederlandse minister of kamerlid nu naar Turkije zou afreizen om daar campagne te voeren voor de Kamerverkiezingen onder de Nederlanders aldaar.
Dat wil echter niet zeggen dat Turkse Nederlanders ter plekke geen campagne zouden mogen voeren.
pi_169304667
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:34 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

Ik zou het heel merkwaardig vinden als een Nederlandse minister of kamerlid nu naar Turkije zou afreizen om daar campagne te voeren voor de Kamerverkiezingen onder de Nederlanders aldaar.
Dat wil echter niet zeggen dat Turkse Nederlanders ter plekke geen campagne zouden mogen voeren.
Ook niet wanneer degene die campagne voert Kamerlid is van een partij die stelt geen enkele campagne in het land te willen, maar die van een bepaalde richting uit wel toe staat? Dat is gewoon sturen op het resultaat.

Maar het zal ze niet helpen.
pi_169304720
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:38 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Ook niet wanneer degene die campagne voert Kamerlid is van een partij die stelt geen enkele campagne in het land te willen, maar die van een bepaalde richting uit wel toe staat? Dat is gewoon sturen op het resultaat.

Maar het zal ze niet helpen.
Dat eerste zou hypocriet zijn, maar dat is een eigenschap die in de politiek doorgaans niet als negatief wordt beschouwd.
Als een klein landje als Nederland, en dan ook nog eens uitsluitend door zich te richten op de Nederlanders van Turkse origine, daadwerkelijk zou kunnen sturen op het resultaat van een verkiezing in Turkije, dan is nog meer mis dan dat land dan dat ik al dacht.
pi_169304788
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:40 schreef Kansenjongere het volgende:
Als een klein landje als Nederland, en dan ook nog eens uitsluitend door zich te richten op de Nederlanders van Turkse origine, daadwerkelijk zou kunnen sturen op het resultaat van een verkiezing in Turkije, dan is nog meer mis dan dat land dan dat ik al dacht.
Het gaat om de intentie, niet om de uitwerking. dat verschil begrijp je toch wel?
pi_169304799
Volgens Telegraaf is Erdo er niet over te spreken:

quote:
Erdogan: campagneverboden zijn nazi-praktijken
10 min geleden
ISTANBUL - De Turkse president Recep Tayyip Erdogan heeft de Duitse verboden aan Turkse ministers om in Duitsland campagne te voeren vergeleken met nazi-praktijken.

De verboden zijn „niet anders dan die uit de nazi-periode”, zei Erdogan zondag in Istanbul. Turkse ministers willen Turkse staatsburgers in Duitsland, maar ook andere landen waaronder Nederland, overhalen om op 16 april in een referendum voor grondwetswijzigingen te stemmen die de president meer macht geven.
http://www.telegraaf.nl/b(...)campaign=twitterfeed
I´m back.
pi_169304870
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:43 schreef Ryan3 het volgende:
Volgens Telegraaf is Erdo er niet over te spreken:
Ja, gek he. :')
pi_169304878
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:24 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

Rutte heeft toch helemaal geen uitspraken gedaan over de inhoud van het referendum? Hij wil niet dat de Turkse regering hier campagne komt voeren en dat lijkt me alleszins redelijk standpunt.
Jawel, was een bericht over gister, staat aangehaald in vorige topic ergens, ook inhoudelijk is hij het niet eens met die GWsherziening. Ik bedoel, daarom ook ziet hij het als ongewenst dat een Turkse minister hier daarvoor gaat lobby'en bij Turkse staatsburgers.
I´m back.
pi_169304897
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:43 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Het gaat om de intentie, niet om de uitwerking. dat verschil begrijp je toch wel?
Als ik zie hoeveel moeite de Turkse regering neemt om zieltjes te winnen in het buitenland dan lijken zij dat verschil niet te begrijpen.
pi_169304901
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:46 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Ja, gek he. :')
De ironie ontgaat je dan, als hij het nazi-praktijken noemt?
I´m back.
pi_169305006
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:47 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

De ironie ontgaat je dan, als hij het nazi-praktijken noemt?
Ja, al moet ik zeggen dat ik sowieso niet van de Godwin's houd, wanneer het Duitsland betreft is iets dergelijks natuurlijk wel sneller opportuun.
pi_169305141
quote:
Minister: risico op rel met Turkije

DEN HAAG - De Nederlandse kritiek op een geplande campagne van Turkse ministers in Nederland is desnoods een diplomatieke rel waard. Dat stelde vicepremier Lodewijk Asscher zondag: „Uiteindelijk gaat het erover dat je opkomt voor de waarden van dit land.”

De bewindsman benadrukte dat het kabinet nog kijkt naar de mogelijkheden om dergelijke optredens van Turkse bewindslieden te verbieden. Zij willen campagne voeren voor een referendum om de macht van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan uit te breiden.

Het belangrijkste argument zal zijn dat de openbare orde verstoord kan worden als een minister van een ander land „op deze manier campagne kan voeren”, aldus Asscher in het tv-programma Buitenhof. Hij zegt te willen opkomen voor de vrijheid van Nederlanders met een Turkse achtergrond om een eigen leven te leiden. De minister wijst op eerdere boodschappen van de Turkse regering aan Turken in het buitenland over hoe ze zich moeten gedragen.

Asscher noemt de claim van een Turkse minister dat ook de Turken in Nederland „onze staatsburgers” zijn, ongemakkelijk, vooral voor „heel veel” Turkse Nederlanders die hier hun leven willen leiden en hun eigen keuzes willen maken.

„Als je kijkt naar democratie en vrijheid van meningsuiting, denk ik dat Turkije nog wel wat kan leren van Nederland. Het gaat nu puur over de vraag of de minister van een ander land in Nederland campagne moet komen voeren over dat referendum. Dat vinden wij niet gewenst”, zei de bewindsman.


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-03-2017 14:56:59 ]
pi_169305176
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hij zegt te willen opkomen voor de vrijheid van Nederlanders met een Turkse achtergrond om een eigen leven te leiden.
:D _O-

Wat een gotspe.

Omdat iemand campagne voert, waar je niet verplicht naar toe hoeft, kunnen mensen hun eigen leven niet meer leiden? :') :')

En dat zegt de voorman van een partij die er om bekend staat mensen gevraagd en ongevraagd op straat lastig te vallen met goedkope praatjes en rozen. Wat een Farizeeër.

[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 05-03-2017 15:00:13 ]
pi_169305205
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:57 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

:D _O-

Wat een gotspe.
Niet iedere Neder-Turk is gecharmeerd van de lange arm van Ankara.
pi_169305243
heeft asscher, keklik yucel al teruggefloten, omdat ze in nederland campagne voert voor verkiezingen in turkije?

en zijn er ook verontwaardigde reacties over de lange arm van den haag?

quote:
Ondertussen is de campagne tegen het referendum in Nederland ook al in volle gang. Twee weken geleden riep PvdA-Kamerlid Keklik Yucel tijdens een bijeenkomst van het nee-kamp op om tegen de grondwet te stemmen.

"Hier hebben we verkiezingen op 15 maart, dat is heel belangrijk. Maar 16 April is in Turkije nog belangrijker. We moeten dat heel erg serieus nemen. Iedereen in Nederland en Turkije moet zijn burgerplicht uitvoeren. Nee is het enige antwoord in dit referendum", zei ze toen.
http://nos.nl/nieuwsuur/a(...)ne-in-nederland.html
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_169305277
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:58 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Niet iedere Neder-Turk is gecharmeerd van de lange arm van Ankara.
Dan ga je er niet naar toe. Ik ben ook niet gediend van de VVD of PVV, maar niemand verplicht mij om naar een campagne bijeenkomst te gaan.
pi_169305309
quote:
10s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:59 schreef Slayage het volgende:
heeft asscher, keklik yucel al teruggefloten, omdat ze in nederland campagne voert voor verkiezingen in turkije?
Nee, hij wilde niet reageren op de vragen van journalisten wat hij daar over te zeggen had. Veelzeggend natuurlijk, want zo val hij door de mand.

Hij heeft geen moeite met een campagne op Nederlandse bodem, zo lang het maar niet voor JA is.
pi_169305325
quote:
10s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:59 schreef Slayage het volgende:
heeft asscher, keklik yucel al teruggefloten, omdat ze in nederland campagne voert voor verkiezingen in turkije?

en zijn er ook verontwaardigde reacties over de lange arm van den haag?

[..]

http://nos.nl/nieuwsuur/a(...)ne-in-nederland.html
Als Yucel naar Turkije zou afreizen om daar campagne te voeren had je eerste opmerking wellicht enig hout gesneden.
Als Den Haag op vergelijkbare wijze zou proberen om Nederlanders in het buitenland binnen hun invloedssfeer te houden had je tweede opmerking wellicht enig hout gesneden.
Nu slaan ze allebei als een lul op een drumstel.
pi_169305352
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:01 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Dan ga je er niet naar toe. Ik ben ook niet gediend van de VVD of PVV, maar niemand verplicht mij om naar een campagne bijeenkomst te gaan.
Laat die AKP-adepten maar naar Ankara afreizen als ze zonodig bij een campagne bijeenkomst van Erdolf willen zijn.
pi_169305355
quote:
10s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:59 schreef Slayage het volgende:
heeft asscher, keklik yucel al teruggefloten, omdat ze in nederland campagne voert voor verkiezingen in turkije?

en zijn er ook verontwaardigde reacties over de lange arm van den haag?

[..]

http://nos.nl/nieuwsuur/a(...)ne-in-nederland.html
Nee, die sukkel (of de PvdA in z'n geheel) zei dat een buitenlander die in Nederland campagne komt voeren een ander verhaal is dan een Nederlandse politicus die in Nederland voor Turkije campagne gaat voeren.
pi_169305375
quote:
1s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:04 schreef Physsic het volgende:

[..]

Nee, die sukkel (of de PvdA in z'n geheel) zei dat een buitenlander die in Nederland campagne komt voeren een ander verhaal is dan een Nederlandse politicus die in Nederland voor Turkije campagne gaat voeren.
srsly? _O- _O- :')
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_169305412
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:03 schreef Kansenjongere het volgende:
Als Yucel naar Turkije zou afreizen om daar campagne te voeren had je eerste opmerking wellicht enig hout gesneden.
Hij verwijst bewust naar Asscher,

Wat zei Asscher? "Voer daar campagne voor Turkije, en laat Nederlanders (hij doelt hier op Nederlandse Turken) hun eigen leven zelf vormgeven"

En wat doet zijn Kamerlid, die voet in Nederland campagne. Precies waarvan Asscher aangeeft dat het niet wenselijk is...
pi_169305467
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:06 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Wat zei Asscher? "Voer daar campagne voor Turkije, en laat Nederlanders (hij doelt hier op Nederlandse Turken) hun eigen leven zelf vormgeven"
Ja, dat zei hij tegen een Turkse minister.
Zou jij het normaal vinden als Ascher nu naar Turkije zou afreizen om daar de Turken met een Nederlands papoort toe te gaan spreken over wat ze moeten stemmen?
pi_169305501
quote:
1s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:04 schreef Physsic het volgende:

[..]

Nee, die sukkel (of de PvdA in z'n geheel) zei dat een buitenlander die in Nederland campagne komt voeren een ander verhaal is dan een Nederlandse politicus die in Nederland voor Turkije campagne gaat voeren.
Wedden dat wanneer een Nederlands Tweede Kamerlid in Nederland campagne zou voeren voor kararımız evet, dat iedereen op zijn achterste benen zou staan?

Het is gewoon meten met 2 maten.
pi_169305515
quote:
quote:
Alsjeblieft: Turkey has become an attractive market for Gulf investors in several fields, including the banking, transport, tourism, real estate and energy sectors.

In 2016, Qatar National Bank, the Gulf region’s largest bank, acquired Turkey’s Finansbank from the National Bank of Greece for 2.7 billion euros ($2.95 billion).

The number of investment projects now being undertaken by Turkish contractors in Qatar, meanwhile, currently stands at over 120 at a combined worth of some $17 billion.
http://aa.com.tr/en/middl(...)tar-officials/750416
quote:
Turkey is on the radar of a major international investment company as National Standard Finance, which boasts a staggering $2-trillion fund and operates in more than 70 countries, prepares to invest some $20 billion over the next four years.

The foreign investments will come through the planned Turkish-Gulf Fund, where Saudi Arabia and the North American-originated corporate capital will transfer funds to provide financing for various projects in Turkey. It will also support bilateral trade relations. National Standard Finance Chairman Russell Duke, who pioneered the establishment of the fund, shared the particulars of the investment plan in an interview with the Turkish news channel NTV.
https://www.dailysabah.co(...)rnational-investment

quote:
The European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) invested ¤1.9 billion ($2.03 billion) in Turkey last year, the bank said Tuesday, maintaining its level of financing.

The EBRD invested more than ¤8.57 billion ($9.15 billion) in 207 Turkish projects over the past eight years, it added in a statement.

"In a most challenging year for Turkey, the EBRD has been able to further raise its investment in the country while at the same time encourage key reforms required for its long term prospects, notably more energy efficiency, deeper capital markets, broader Turkish lira financing and an inclusive economy and workforce," EBRD Turkey Director Jean-Patrick Marquet said.
https://www.dailysabah.co(...)investment-in-turkey

Zo goed als geheel gestopt, right.
quote:
Dat zijn leningen van en door prive crediteurs waar de overheid garant voor staat, je snapt dat hoe meer opdrachten er worden aangenomen en aan het land wordt gebouwd, zeker met de 3e brug, de metro en vliegveld hoe beter de economie zal aantrekken? De leningen stellen Turkse aannemers in staat om opdrachten uit te voeren, winst uit te halen en daarmee zowel bij te dragen aan het land en ook de lening terug te betalen. Dat de overheid daar garant voor staat, betekent niet dat de overheid dat ook moet betalen.
pi_169305516
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:09 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

een Nederlands Tweede Kamerlid in Nederland
En daar loopt je vergelijking alweer mank.
pi_169305524
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:09 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Wedden dat wanneer een Nederlands Tweede Kamerlid in Nederland campagne zou voeren voor kararımız evet, dat iedereen op zijn achterste benen zou staan?

Het is gewoon meten met 2 maten.
meten met twee maten zijn we wel gewend van de europeanen...
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_169305573
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:09 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

En daar loopt je vergelijking alweer mank.
Als Keklik Yücel campagne mag voeren voor NEE, mag bijvoorbeeld Özturk dan ook campagne voeren voor JA?
pi_169305614
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:11 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Als Keklik Yücel campagne mag voeren voor NEE, mag bijvoorbeeld Özturk dan ook campagne voeren voor JA?
Ja, dat mag hij.
pi_169305644
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:12 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

Ja, dat mag hij.
zonder daarvoor gekruisigd te worden als lange arm van erdogan? denk het niet ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_169305678
quote:
10s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:13 schreef Slayage het volgende:

[..]

zonder daarvoor gekruisigd te worden als lange arm van erdogan? denk het niet ;)
Bedoel je met kruisigen dat hij op dezelfde wijze zal worden bejegend als Yucel?
pi_169305698
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:12 schreef Kansenjongere het volgende:

[..]

Ja, dat mag hij.
Wettelijk ja, maar ik zie de schreeuwende krantenkoppen en tweets van bepaalde politici al voor me.

Dit zal in veel fellere bewoordingen zijn, dan in het geval Yücel. Dus ja, 2 maten.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 05-03-2017 15:16:13 ]
pi_169305776
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 15:15 schreef Hamzoef het volgende:

[..]

Wettelijk ja, maar ik zie de schreeuwende krantenkoppen en tweets van bepaalde politici al voor me.

Dit zal in veel fellere bewoordingen zijn, dan in het geval Yücel. Dus ja, 2 maten.
Ik denk dat die tweets gematigd van toon zullen zijn als je ze vergelijkt met de nazivergelijkingen waar Erdogan op meende te moeten terugvallen.
pi_169305794
quote:
0s.gif Op zondag 5 maart 2017 14:32 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

[..]

https://www.nrc.nl/nieuws(...)ije-6269116-a1541892

En er is een heel topic geweest over Erdogan over dat hij iedereen die met Euro's en Dollars betaalde verraders, spionnen, economische terroristen en nog meer onzin noemde.
Nee hoor, heeft hij niet gezegd, dat er een heel topic aan is gewijd doet daar niets aan af.
Wat hij wel heeft gezegd is dat er geen verschil is tussen de terrorist met een wapen in zijn hand of de terrorist met de euro/dollar in zijn hand, beiden hebben hetzelfde doel.
pi_169306043
baykal, oppositie nee campagne is solidair met de ja camp en zegt zijn meeting in duitsland af

Former main opposition CHP chair cancels meeting in Germany
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')