Zonder die zege op PSV was de voorsprong op Ajax kleiner. Dus niet echt doelloos.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:24 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Die tweede plek is nu wel veilig.
Je moeder is een overtreding.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ging een overtreding aan vooraf, dus terecht geen doelpunt.
Leek er wel op ja. Heel geforceerd voetballen, amper echter kansen gecreëerd. Ook in de tweede helft was het negentig procent lange bal of voorzet proberen.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:27 schreef Vasion het volgende:
[..]
Feyenoord compleet van padje af na dat doelpunt.
Je zag gisteren ook weer een goal in Zwolle die op normaal gras nooit had gevallen, maar die discussie is er al zo lang.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef SuperHarregarre het volgende:
Jorgensen verstapte zich trouwens ook nog in tweede helft. Dat kunstgras moeten ze echt gewoon mee oprotten.
Haha wat?quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Aan beide kanten waardeloos, Sparta had een pingel mogen krijgen, Feyenoord 2, Vilhena rood, overtreding op de keeper wordt niet gezien en daarna een zuivere goal ook niet.
Scheids vond van niet.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ging een overtreding aan vooraf, dus terecht geen doelpunt.
Hahaha ja kloptquote:Op zondag 5 maart 2017 14:29 schreef Morendo het volgende:
Overigens moet voor een geldig doelpunt de bal helemaal over de lijn zijn geweest. En niet voor 9/10e zoals hier het geval was. Scherp gezien!
quote:
Huh?quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef Caland het volgende:
Sparta had een pingel mogen krijgen, Feyenoord 2
En dat is 100% betrouwbaar, alleen wel met een foutmarge van 1 meter.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Scheids vond ook dat de bal niet over de lijn was.
bedankt hansquote:Op zondag 5 maart 2017 14:30 schreef F.M.D. het volgende:
Tja als je van go ahead en sparta uit verliest ga je geen kampioen worden. Toch komt deze nederlaag niet uit het niets. Ado had ook een grote kans om tegen Feyenoord op voorsprong te komen, maar die ging er niet. Nu ging de eerste kans van de tegenstander er wel in.
Ik zou het wel zorgwekkend vinden dat Feyenoord zichzelf blijkbaar alleen echt kan opladen voor een pot tegen PSV, en dat ADO en Sparta ineens problemen blijkenquote:Op zondag 5 maart 2017 14:30 schreef Vasion het volgende:
Ik ben niet eens boos. Gewoon verdiend verloren en het zat tegen op momenten. Focus maar op AZ nu.
Wel stom dat Jorgenson niet ging liggen toen hij aan zijn shirtje werd getrokken.quote:Op zondag 5 maart 2017 14:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Aan beide kanten waardeloos, Sparta had een pingel mogen krijgen, Feyenoord 2, Vilhena rood, overtreding op de keeper wordt niet gezien en daarna een zuivere goal ook niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |