Eens.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 01:54 schreef Maartel het volgende:
[..]
Oh ik ontdek elk jaar wel een paar pareltjes, maar tegelijkertijd zou ik ESF niet direct als de plek zien waar de neus wordt opgetrokken voor meer 12-in-een-dozijns-nummers of artiesten die het meer van spektakel dan talent moeten hebben.
En daar heb ik overigens niets op tegen. Ik zeg niet dat alles op ESF kut is (en ik denk dat over het algemeen mensen veel te ver doorslaan in hun eigen ideeën van wat 'goede' muziek is, laat iedereen lekker genieten van wat ie zelf leuk vindt) maar vergeleken met menig festival denk ik dat ESF wel een plek is waar je met héél veel weg kunt komen zonder 'jezelf voor lul te zetten'.
Vind ik niet.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 01:37 schreef Onnoman het volgende:
wij staan dit jaar weer voor lul tijdens de ESF
quote:Op zaterdag 4 maart 2017 10:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik werd niet warm of koud toen ik het liedje bij de clip hoorde, maar live klinkt het veel beter. Dit kan echt wel wat gaan worden denk ik.
volgens mij wel, dat zwartequote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:06 schreef Pisces29 het volgende:
Hadden ze bij Humberto nog hetzelfde aan als bij de bekendmaking van het nummer?
Dit denk ik ook..en ik ben echt geen fan van de meiden.quote:
Ik ook, vond het live minder dan verwacht.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:17 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb het nu een paar keer extra gehoord en kan het nog niet echt reproduceren, het lied mist wel echt een hook of refrein dat meteen in je hoofd zit.
Het live-optreden voelde weer erg klinisch aan, een soort hoogmis voor zangtechniek zonder echt ergens te raken.
Ik ben minder enthousiast dan gisteren.
Dit is wel zo ja, als ik het nummer nu wil zingen (nog niet gehoord vandaag), dan weet ik alleen maar dat stukje van 'Cry no more, feeling all alone and insecure', voor de rest geen idee meer.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:17 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb het nu een paar keer extra gehoord en kan het nog niet echt reproduceren, het lied mist wel echt een hook of refrein dat meteen in je hoofd zit.
Dit inderdaad en dat stoort me nog het meest. Ga eens buiten die gebaande paden.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:26 schreef Greys het volgende:
Inderdaad The Vulture. Ik vind het bijna knap hoe je een nummer over je doodzieke moeder zó emotieloos live over kunt brengen. En nee, dat is geen compliment.
Heel veel muziek krijgt mij aan het janken, of slikken, brokkie in de keel. Maar zij staan er een emotieloze zangdemonstratie te geven. Hoe krijg je het voor elkáár, met zo'n onderwerp.
quote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:15 schreef Greys het volgende:
Bij de reacties onder de Wiwi post over Og3ne staat iemand die roept COME BACK TRIJNTJE WE FORGIVE YOU.
(onterechte reactie, maar ik moest wel lachen)
Maar Italië komt pas in de finale aan bod he? Ik ga het nu wel steeds jammerder vinden dat ik de finale waarschijnlijk niet kan zienquote:
tuurlijk en heb gewoon vertrouwen in ons landquote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:25 schreef Escrotterdam het volgende:
[..]
Dit denk ik ook..en ik ben echt geen fan van de meiden.
Op het podium moet gewoon alles kloppen.
Oh gets, dat vind ik vaak ook zó jammer.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 12:31 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Maar Italië komt pas in de finale aan bod he? Ik ga het nu wel steeds jammerder vinden dat ik de finale waarschijnlijk niet kan zien
vind ik niet, alhoewel ik vind er te veel harmonieen inzitten, als er bv wat meer solostukjes in zouden zitten van de 3 meiden, zou het al een ander liedje zijnquote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:26 schreef Greys het volgende:
Inderdaad The Vulture. Ik vind het bijna knap hoe je een nummer over je doodzieke moeder zó emotieloos live over kunt brengen. En nee, dat is geen compliment.
Heel veel muziek krijgt mij aan het janken, of slikken, brokkie in de keel. Maar zij staan er een emotieloze zangdemonstratie te geven. Hoe krijg je het voor elkáár, met zo'n onderwerp.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |