quote:Feyenoord rechtsback Rick Karsdorp is bezig aan een goed seizoen. Naast dat hij bij Feyenoord goed presteert maakte hij ook nog zijn debuut voor het Nederlands elftal. Mede hierdoor is Karsdorp op de radar gekomen van diverse Europese topclubs. Zo gaat het gerucht dat zelfs Barcelona geïnteresseerd is in Karsdorp.
Toch hoopt Napoli de Europese topclubs te snel af te zijn. Volgens diverse Italiaanse media heeft Napoli namelijk verregaande interesse in Karsdorp. Er ligt volgens diezelfde media al een bod van 15 miljoen euro bij Feyenoord. Het is niet bekend wat Feyenoord verlangt voor de 22-jarige rechtsback die nog een contract heeft tot medio 2020.
Filmpje van een jaar oud, goed bezig.quote:
Ik zag 'm vandaag pas voor het eerst.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 12:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Filmpje van een jaar oud, goed bezig.
Die valt mij enorm mee die paar keer dat ie mee doet dit jaar.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Strik erom en Nieuwkoop op die plek.
5 miljoen erbij moet kunnen als we kampioen worden.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Strik erom en Nieuwkoop op die plek.
Ik ben een enorme fan van Karsdorp, maar als je 15 miljoen kan krijgen voor een rechtsbackje moet je dat altijd doen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
5 miljoen erbij moet kunnen als we kampioen worden.
Als hij maar niet naar Engeland gaat.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
5 miljoen erbij moet kunnen als we kampioen worden.
Hoezo? 15 is niet heel veel. Engelse club kun je gewoon 30 aanpratenquote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben een enorme fan van Karsdorp, maar als je 15 miljoen kan krijgen voor een rechtsbackje moet je dat altijd doen.
Volgend seizoen heeft ie ook nog een tweejarig contract. Ik kan me niet voorstellen dat ie in de tussentijd minder waard wordt (eerder meer door goed spel in Oranje en evt CL). Dan heb ik liever dat ie nog een jaartje blijft, tenzij er een club met 20/25 miljoen komt.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben een enorme fan van Karsdorp, maar als je 15 miljoen kan krijgen voor een rechtsbackje moet je dat altijd doen.
Juist voor die etalage en transfersommen is het erg handig dat je een landeneindtoernooi haalt als land.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgend seizoen heeft ie ook nog een tweejarig contract. Ik kan me niet voorstellen dat ie in de tussentijd minder waard wordt (eerder meer door goed spel in Oranje en evt CL). Dan heb ik liever dat ie nog een jaartje blijft, tenzij er een club met 20/25 miljoen komt.
Vind ik ook ja. Die Blind was toen voor 17,5 weggegaan. Met een vaste plek in Oranje. Daarnaast loopt een bedrag van 15 mil altijd wel op door bonussen etc. Ik zou het ook doen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 13:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben een enorme fan van Karsdorp, maar als je 15 miljoen kan krijgen voor een rechtsbackje moet je dat altijd doen.
Er is geen haast toch?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:02 schreef Vasion het volgende:
[..]
Vind ik ook ja. Die Blind was toen voor 17,5 weggegaan. Met een vaste plek in Oranje. Daarnaast loopt een bedrag van 15 mil altijd wel op door bonussen etc. Ik zou het ook doen.
Dan zal je eerst kampioen moeten worden. Als dat lukt zou het beter zijn als hij blijft. Niet alleen voor zijn waarde, maar ook omdat je met een Nieuwkoop je niets gaat presteren in de CL.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:09 schreef Gert het volgende:
[..]
Er is geen haast toch?
Kampioen worden en CL gaan spelen, dat drijft de prijs verder op.
Het is niet dé reden maar wel één van de redenen waarom ajax structureel meer vangt voor hun spelers.
Ook met Karsdorp gaat dat best lastig worden, amice.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:13 schreef Vasion het volgende:
[..]
Dan zal je eerst kampioen moeten worden. Als dat lukt zou het beter zijn als hij blijft. Niet alleen voor zijn waarde, maar ook omdat je met een Nieuwkoop je niets gaat presteren in de CL.
Is dit frontpagehumor?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:13 schreef Vasion het volgende:
[..]
Dan zal je eerst kampioen moeten worden. Als dat lukt zou het beter zijn als hij blijft. Niet alleen voor zijn waarde, maar ook omdat je met een Nieuwkoop je niets gaat presteren in de CL.
Je sleutelspelers bij elkaar houden en wat versterkingen erbij halen en je hebt een prima ploeg voor de CL. Om mee te draaien iig. Ik zeg niet met als doelstelling om de volgende ronde te halen.quote:
Ik denk juist dat Europese ploegen het erg in hem zien zitten. Zijn voetballende vermogen is beter dan menigeen denkt buiten dat blinde voorzetje geven en vreselijk dynamisch zijn.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:23 schreef Elan het volgende:
Karsdorp in de Champions League zal hem eerder minder waard maken. Bijzonder matig backje op internationaal niveau verder.
quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:22 schreef Vasion het volgende:
[..]
Je sleutelspelers bij elkaar houden en wat versterkingen erbij halen en je hebt een prima ploeg voor de CL. Om mee te draaien iig. Ik zeg niet met als doelstelling om de volgende ronde te halen.
Een jonge speler met straks een jaar EL en CL ervaring. Mag hij ook groeien?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:23 schreef Elan het volgende:
Karsdorp in de Champions League zal hem eerder minder waard maken. Bijzonder matig backje op internationaal niveau verder.
Hoe heb jij versterkingen voor ogen? Het geroemde Vilhena - El Ahmadi blok werd ook overlopen door Fenerbahçe of all places.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:22 schreef Vasion het volgende:
[..]
Je sleutelspelers bij elkaar houden en wat versterkingen erbij halen en je hebt een prima ploeg voor de CL. Om mee te draaien iig. Ik zeg niet met als doelstelling om de volgende ronde te halen.
Fenerbahce is helemaal geen plaatsquote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe heb jij versterkingen voor ogen? Het geroemde Vilhena - El Ahmadi blok werd ook overlopen door Fenerbahçe of all places.
Heb ik op Facebook gelezen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Fenerbahce is helemaal geen plaats
Verdedigend is hij echt heel matig. Zelfs op Eredivisieniveau is hij in dat opzicht verre van constant. Gelukkig schromen Jan Scharie en Bottegod er dit seizoen niet voor om zijn fouten te corrigeren wanneer hij zijn mannetje weer eens totaal kwijt is.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk juist dat Europese ploegen het erg in hem zien zitten. Zijn voetballende vermogen is beter dan menigeen denkt buiten dat blinde voorzetje geven en vreselijk dynamisch zijn.
Hij maakt weleens een slippertje ja. Toch zien grote clubs hem in potentie als versterking en is hij toch de betere in de eredivisie.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Verdedigend is hij echt heel matig. Zelfs op Eredivisieniveau is hij in dat opzicht verre van constant. Gelukkig schromen Jan Scharie en Bottegod er dit seizoen niet voor om zijn fouten te corrigeren wanneer hij zijn mannetje weer eens totaal kwijt is.
Weet niet hoe jij dat internationaal ziet, maar lijkt me toch vrij cruciaal dat je niet constant je man laat lopen.
Vilhena en Kongolo gaan deze zomer sowieso de deur uit.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:31 schreef Keyos het volgende:
Je moet gewoon alles verkopen waar een mooi bod op komt. Niet de fout maken om spelers te lang bij je te houden waardoor de waarde alleen maar daalt.
De contracten van Kongolo en Tonny lopen in 2018 af, die moet je dus sowieso verlengen of verkopen. Met het geld van Ricky, Kongolo en Vilhena kun je binnen de eredivisie gewoon prima mee shoppen (en evt nog buiten de eredivisie). De rest van het CL geld gewoon lekker opzij zetten voor de continuïteit van de club.
Moeten geen situaties meer hebben dat je een bepaald talent niet kunt kopen omdat je een mil te kort komt.
Misschien een ietwat extreem voorbeeld, maar Dani Alves was ook belangrijk voor Barcelona in aanvallend opzicht, dit werd gecompenseerd door een rechtshalf die waar nodig bijsprong.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Verdedigend is hij echt heel matig. Zelfs op Eredivisieniveau is hij in dat opzicht verre van constant. Gelukkig schromen Jan Scharie en Bottegod er dit seizoen niet voor om zijn fouten te corrigeren wanneer hij zijn mannetje weer eens totaal kwijt is.
Weet niet hoe jij dat internationaal ziet, maar lijkt me toch vrij cruciaal dat je niet constant je man laat lopen.
Zeker gezien zijn leeftijd de beste back in de Eredivisie op dit moment. Ik blijf alleen een beetje sceptisch over zijn drempel (ik zie in hem geen top-tier voetballer), dus als er en club met 15-20 mil over de brug komt moet je hem blind verkopen en bepalen of je Dumfries gaat aanschaffen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:32 schreef Vasion het volgende:
[..]
Hij maakt weleens een slippertje ja. Toch zien grote clubs hem in potentie als versterking en is hij toch de betere in de eredivisie.
Ik denk dat Dumfries nog een tussenstap zou moeten maken voor hij naar de top gaat. Die heeft nog veel te veel boutwedstrijden en is ook erg druistig of hoe ze dat ook zeggen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:34 schreef Keyos het volgende:
[..]
Zeker gezien zijn leeftijd de beste back in de Eredivisie op dit moment. Ik blijf alleen een beetje sceptisch over zijn drempel (ik zie in hem geen top-tier voetballer), dus als er en club met 15-20 mil over de brug komt moet je hem blind verkopen en bepalen of je Dumfries gaat aanschaffen.
Naar AZ en dan voor de hoofdprijs naar Ajax.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat Dumfries nog een tussenstap zou moeten maken voor hij naar de top gaat. Die heeft nog veel te veel boutwedstrijden en is ook erg druistig of hoe ze dat ook zeggen.
In het kader van goede rechtsbacks vind ik het wel jammer dat die Kevin Diks zo dom is omgegaan met zijn keuzemogelijkheden.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:37 schreef Typisch het volgende:
[..]
Naar AZ en dan voor de hoofdprijs naar Ajax.
Is ook zo. Hij speelt heel vaak een geweldige pot, maar er zit nog te vaak een dikke onvoldoende bij. Denk wel dat hij in potentie een rechtsback van Feyenoord kan worden (zijn kop en speelstijl passen wel bij de club). Die Troupee is nu ook wel een hype aan het worden.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat Dumfries nog een tussenstap zou moeten maken voor hij naar de top gaat. Die heeft nog veel te veel boutwedstrijden en is ook erg druistig of hoe ze dat ook zeggen.
Nieuwkoop gaat gewoon Karsdorp opvolgen, ik vind deze hele discussie daarom nogal overbodig.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
In het kader van goede rechtsbacks vind ik het wel jammer dat die Kevin Diks zo dom is omgegaan met zijn keuzemogelijkheden.
Dat geheel terzijde. Zou ook nog best een interessante optie voor Feyenoord kunnen zijn, al weet ik niet hoe Fiorentina plannen voor hem ziet. De huidige trainer zit daar ook op de schopstoel.
Wat zit daar dan weer achter? We zullen toch een ook een backup moeten hebben?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Nieuwkoop gaat gewoon Karsdorp opvolgen, ik vind deze hele discussie daarom nogal overbodig.
Ja, laten we investeren in een reserve rechtsback.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:58 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Wat zit daar dan weer achter? We zullen toch een ook een backup moeten hebben?
Je moet er wel een hebben, Hans.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 15:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, laten we investeren in een reserve rechtsback.
Niet op rechts zetten hopelijk.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 15:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Van Beek? Wat doen ze daarmee?
Die is standby voor als Bottegod deze zomer voor 20 miljoen naar Bayern vertrektquote:Op dinsdag 28 februari 2017 15:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Van Beek? Wat doen ze daarmee?
Ik zal hem bij juve wel in een 3-5-2 systeem willen. Voor in de toekomstquote:Op dinsdag 28 februari 2017 14:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk juist dat Europese ploegen het erg in hem zien zitten. Zijn voetballende vermogen is beter dan menigeen denkt buiten dat blinde voorzetje geven en vreselijk dynamisch zijn.
quote:Op dinsdag 28 februari 2017 15:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, laten we investeren in een reserve rechtsback.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |