 
		 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 de enige dierentuin die ik wel oké vind is de dierentuin in Singapore. Maar dat is zon gedoe om daar te komen.
 de enige dierentuin die ik wel oké vind is de dierentuin in Singapore. Maar dat is zon gedoe om daar te komen.   
											 
			 
			
			
			 daarnaast hebben we een abbo op de Efteling
 daarnaast hebben we een abbo op de Efteling  .
 .  het idee was goed, uitvoering wat minder.
 het idee was goed, uitvoering wat minder.
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Speelland/ safarimeetquote:Op maandag 27 februari 2017 10:20 schreef MevrouwCactus het volgende:
Wij gaan een abbo nemen op de Beekse Bergen, het Speelland en het Safariparkdaarnaast hebben we een abbo op de Efteling
.
Selvaria, wat sneu voor N dat het zo'n paniek opleverde. En Hupjehet idee was goed, uitvoering wat minder.
 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  )
 )
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 . Het is echt nog minder dan een maand geleden dat hij zijn eerste losse stapjes zette en nu loopt hij zowat zonder hulp onze trap op
. Het is echt nog minder dan een maand geleden dat hij zijn eerste losse stapjes zette en nu loopt hij zowat zonder hulp onze trap op   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 ), maar ikzelf vind het dan niet zoiets van: goh we lopen eens regelmatig binnen
), maar ikzelf vind het dan niet zoiets van: goh we lopen eens regelmatig binnen   
											 
			 
			
			
			 
   Arme dingen. Mijnes is er ook nog lang niet aan toe hoor, af en toe aangekleed op het potje zitten is OK, maar zonder luier is maar eng. Wel inderdaad ook alles afvegen met een papiertje.
 Arme dingen. Mijnes is er ook nog lang niet aan toe hoor, af en toe aangekleed op het potje zitten is OK, maar zonder luier is maar eng. Wel inderdaad ook alles afvegen met een papiertje. 
 Burgers' Zoo waren we gisteren, ze hadden allemaal versierde lichtbeelden en het park was tot laat in de avond open. Heel sfeervol.
 Burgers' Zoo waren we gisteren, ze hadden allemaal versierde lichtbeelden en het park was tot laat in de avond open. Heel sfeervol.  Wolk keek d'r ogen uit, ondanks hevige slaap bleef ze naar alles wijzen vanuit de Tula. Mijn vader kocht een knuffelslang voor haar die ze nu al 2 dagen onafgebroken vast heeft zo ongeveer.
 Wolk keek d'r ogen uit, ondanks hevige slaap bleef ze naar alles wijzen vanuit de Tula. Mijn vader kocht een knuffelslang voor haar die ze nu al 2 dagen onafgebroken vast heeft zo ongeveer.  Samen met haar konijn, lekkere combinatie ook.
 Samen met haar konijn, lekkere combinatie ook.   
											 
			 
			
			
			Super leuk! Dat gaat zo snel! Ze gaan alleen maar rapper met klimmen..quote:Op maandag 27 februari 2017 21:10 schreef Vosje6 het volgende:
Grote dierentuinen en zulks: lijkt me zo leuk als je daar dichtbij woont. Voor ons is Burgers het dichtstbijzijnde (3 kwartier rijden) qua echt indrukwekkend, maar gelukkig zijn de kinderboerderij, parkjes en de lokale binnenspeeltuin nog voor dreumes en peuter helemaal het einde. Voor dreumes dit weekend een jaarabonnement voor laatstgenoemde afgesloten en meteen de nieuwe 0-4 hoek uitgeprobeerd. Zat echt vol verwondering te kijken naar mijn wandelende, zich uitstekend vermakende en zelfs glijbaan beklimmende en afglijdende wurm. Het is echt nog minder dan een maand geleden dat hij zijn eerste losse stapjes zette en nu loopt hij zowat zonder hulp onze trap op
 Hij glijdt dan gewoon zelf naar beneden (met mij er achter aan, want ik ben dan ook mee geklauterd) op zijn buik met voeten eerst.
 Hij glijdt dan gewoon zelf naar beneden (met mij er achter aan, want ik ben dan ook mee geklauterd) op zijn buik met voeten eerst.  met zijn 4 maanden oudere neefje... maf zicht joh als ze dat staan te doen met zijn tweeën. Nadeel is dat hij dat nu ook met onderzetters bij oma op de koffietafel staat te doen
 met zijn 4 maanden oudere neefje... maf zicht joh als ze dat staan te doen met zijn tweeën. Nadeel is dat hij dat nu ook met onderzetters bij oma op de koffietafel staat te doen  
											 
			 
			
			
			Voor een dagje niet, maar voor gewoon om even met regelmaat dan bij de visjes te gaan kijken voor een uurtje weer wel. Gek eigenlijkquote:Op maandag 27 februari 2017 21:24 schreef pinquit het volgende:
Voor ons is dichtstbijzijnde (blijdorp) ook 3 kwartier rijden, zo ver is dat toch niet voor een dagje weg?
 
											 
			 
			
			
			Visjes kijken hebben we pas gedaan toen we kattenvoer gingen kopen bij een zaak waar ze allerlei aquaria aan de wand hadden. Ik heb mijn kinders na een half uur onder zachte dwang weggesleeptquote:Op maandag 27 februari 2017 22:02 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Voor een dagje niet, maar voor gewoon om even met regelmaat dan bij de visjes te gaan kijken voor een uurtje weer wel. Gek eigenlijk
 . Zo mooi van dat klein spul die verwondering over alles waar je als volwassene vaak zo aan voorbijloopt
. Zo mooi van dat klein spul die verwondering over alles waar je als volwassene vaak zo aan voorbijloopt   
											 
			 
			
			
			 
  
  ). Als het verder weg was geweest, had ik ook niet zo snel een abonnement genomen hoor!
 ). Als het verder weg was geweest, had ik ook niet zo snel een abonnement genomen hoor!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			

 )
)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vriend haalt ze vanavond na zn werk op. En ik heb helemaal niks gepland voor vandaag, behalve 4x de deur open doen voor verschillende pakketbezorgers.
[ Bericht 14% gewijzigd door mousemicky op 28-02-2017 10:16:15 ]
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Altijd leuk Blijdorp!quote:Op dinsdag 28 februari 2017 17:38 schreef FlyingFish het volgende:
Gefeliciteerd Ingee en R
Wat een aparte kostuums mousemickey. Is zo'n kap traditie daar? Ik vind dat toch wel lastig aan carnaval. Had ooit een Brabants vriendje, wij carnaval vieren bij zijn familie dus ik me in een superwoman-pak gehesen, bleek dat ze daar alleen een in de kleuren van de stad gestreepte trui en sjaal aandeden en ik dus zwaar overdressed was. Je kon de mensen van buiten de stad zo aanwijzen. Wel lekker zo'n dagje vrij!
En ik zie mogelijkheden voor een blijdorpmeet!
 
			 
			
			
			Dit is typisch Krabbegat. Oma woont er. Ik kom er niet vandaan, heb er niks meequote:Op dinsdag 28 februari 2017 17:38 schreef FlyingFish het volgende:
Gefeliciteerd Ingee en R
Wat een aparte kostuums mousemickey. Is zo'n kap traditie daar? Ik vind dat toch wel lastig aan carnaval. Had ooit een Brabants vriendje, wij carnaval vieren bij zijn familie dus ik me in een superwoman-pak gehesen, bleek dat ze daar alleen een in de kleuren van de stad gestreepte trui en sjaal aandeden en ik dus zwaar overdressed was. Je kon de mensen van buiten de stad zo aanwijzen. Wel lekker zo'n dagje vrij!
En ik zie mogelijkheden voor een blijdorpmeet!
 Carnaval verschilt nogal per stad/ dorp idd...
 Carnaval verschilt nogal per stad/ dorp idd...
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 28 februari 2017 09:26 schreef Aerenia het volgende:
Whut? Haha geen idee! Ik hoop niet dat we dezelfde omvang hebben haha. SQ staat op knappen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb haar nog niet op FB
*schudt hand met Mousemickey*
Aerenia, wie op fb ben jij dan?
 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			
 helaas al 2 jaar geen carnaval hier
 helaas al 2 jaar geen carnaval hier  vorig jaar was ik net een beetje uit de kreukels en dit jaar lig ik er deels al weer in (misselijk
 vorig jaar was ik net een beetje uit de kreukels en dit jaar lig ik er deels al weer in (misselijk  )
 ) 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hahaha, wat kazy net al zei... het is het kapsel. Ik ken jullie allebei irl niet, dus dan is de overeenkomst heel groot!quote:Op dinsdag 28 februari 2017 19:38 schreef Missladybug het volgende:
[..]
Whut? Haha geen idee! Ik hoop niet dat we dezelfde omvang hebben haha. SQ staat op knappen.
Ik heb haar nog niet op FB
*schudt hand met Mousemickey*
Aerenia, wie op fb ben jij dan?

 
											 
			 
			
			
			 ik moet dan wel zelf op de kamer blijven tot hij helemaal slaapt, maar daarna kan ik gewoon weer even weglopen
 ik moet dan wel zelf op de kamer blijven tot hij helemaal slaapt, maar daarna kan ik gewoon weer even weglopen  
											 
			 
			
			
			Ik parkeer hem nu soms maar even op een veilige locatie zodat 'ie daar even kan razen en ik tot 10 kan tellen, maar dan voel ik me echt enorm falen. Ik moet m'n kind toch gewoon kunnen kalmeren en tevreden kunnen houden?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 20:50 schreef LeSage het volgende:
Heel eerlijk, Sillie, af en toe keihard meebrullen. Ik weet vaak ook niet wat ik er dan mee moet.
Overigens vandaag alle slaapjes in eigen bed (na wekenlang weigeren)ik moet dan wel zelf op de kamer blijven tot hij helemaal slaapt, maar daarna kan ik gewoon weer even weglopen

 .
 .
											 
			 
			
			
			Hij mag toch ook leren dat alle emoties er mogen zijn, mupquote:Op dinsdag 28 februari 2017 20:54 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik parkeer hem nu soms maar even op een veilige locatie zodat 'ie daar even kan razen en ik tot 10 kan tellen, maar dan voel ik me echt enorm falen. Ik moet m'n kind toch gewoon kunnen kalmeren en tevreden kunnen houden?
Fijn van de slaapjes bij jou!
 Laat razen en waaien, zorg dat je er voor hem bent (neem even adempauze als dat betekent dat je er daarna voor hem kunt zijn) en laat zien dat die emoties bestaan, bij hem en ook bij jou! En hoe je daarmee om kunt gaan.
 Laat razen en waaien, zorg dat je er voor hem bent (neem even adempauze als dat betekent dat je er daarna voor hem kunt zijn) en laat zien dat die emoties bestaan, bij hem en ook bij jou! En hoe je daarmee om kunt gaan.
											 
			 
			
			
			Je hebt helemaal gelijk. Maar serieus, vanavond duurde een van zijn buien 45 minuten non stop. Omdat hij niet met de elektrische vliegenmepper mocht spelen. 45 minuten extreme boosheid. En wat ik dan ook doe; gewoon er zijn, hem vasthouden, afleiden.. echt niks werkt dan. Ja, de vliegenmepper geven, maarja.. Ik heb echt geen idee wat ik met hem moet in zo'n bui. En dan word ik wanhopig en dat maakt zijn emoties alleen maar heftiger.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 21:01 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Hij mag toch ook leren dat alle emoties er mogen zijn, mupLaat razen en waaien, zorg dat je er voor hem bent (neem even adempauze als dat betekent dat je er daarna voor hem kunt zijn) en laat zien dat die emoties bestaan, bij hem en ook bij jou! En hoe je daarmee om kunt gaan.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |