Je bent niet de enige hoor, loop het internet maar naquote:Op zaterdag 25 februari 2017 11:57 schreef Jungle_Jim het volgende:
Ik zal weer vloeken in de kerk maar ik vind de laatste beelden van zelda een stuk minder indrukwekkend dan eerst. Het lijkt wel alsof er minder gras is ofzo.
Maakt niet uit hoor, het zegt juist genoeg over het spel dat men alleen maar dat soort kleine dingetjes op kan merkenquote:Op zaterdag 25 februari 2017 11:57 schreef Jungle_Jim het volgende:
Ik zal weer vloeken in de kerk maar ik vind de laatste beelden van zelda een stuk minder indrukwekkend dan eerst. Het lijkt wel alsof er minder gras is ofzo.
Het spel zal ongetwijfeld vet zijn maar ik vind t geen klein dingetje, dit is het vlaggenschip van de Switch.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 12:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maakt niet uit hoor, het zegt juist genoeg over het spel dat men alleen maar dat soort kleine dingetjes op kan merken
quote:Op zaterdag 25 februari 2017 12:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maakt niet uit hoor, het zegt juist genoeg over het spel dat men alleen maar dat soort kleine dingetjes op kan merken
En dit is gewoon het maximale wat de switch aan kanquote:Op zaterdag 25 februari 2017 13:25 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
Het spel zal ongetwijfeld vet zijn maar ik vind t geen klein dingetje, dit is het vlaggenschip van de Switch.
Ff dit topic gelezen. Wat een fanboy ben jij niet normaalquote:Op zaterdag 25 februari 2017 12:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maakt niet uit hoor, het zegt juist genoeg over het spel dat men alleen maar dat soort kleine dingetjes op kan merken
Klopt, ben een ongeloofelijke fanboy inderdaadquote:Op zaterdag 25 februari 2017 17:13 schreef Sjors_Peter het volgende:
[..]
Ff dit topic gelezen. Wat een fanboy ben jij niet normaalelk commentaar omdraaien naar iets positiefs. Je kan zo de 2e kamer in.
Kleine dingetjes? Ik noem de presentatie van een spel nou niet echt een klein dingetje.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 12:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maakt niet uit hoor, het zegt juist genoeg over het spel dat men alleen maar dat soort kleine dingetjes op kan merken
Hopelijk genoeg op voorraad in de winkelsquote:Op zaterdag 25 februari 2017 18:00 schreef DKUp het volgende:
Nintendo Switch Pro Controller ¤60,- bij de Media Markt
Mjah, ik snap zijn opnemerking wel. Als je de beelden minder indrukwekkend vind 'want het lijkt of er minder gras is' klinkt dat gewoon grappigquote:Op zaterdag 25 februari 2017 18:14 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Kleine dingetjes? Ik noem de presentatie van een spel nou niet echt een klein dingetje.
Behalve als 75% van de game uit gras bestaat natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 18:16 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Mjah, ik snap zijn opnemerking wel. Als je de beelden minder indrukwekkend vind 'want het lijkt of er minder gras is' klinkt dat gewoon grappig
Wat niets van J_J's mening afneemt, natuurlijk.
Niks draait bij Nintendo om de graphics. Anders konden ze de zaak wel opdoeken.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 18:17 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Behalve als 75% van de game uit gras bestaat natuurlijk.
Al ben ik het wel met de fanboys eens dat deze game niet om de graphics draait.
Bij indie games let ik inderdaad niet zo op de graphics. Zeker als ik weet dat maar een paar personen de game hebben gemaakt. Grote ontwikkelaars komen er bij mij echter niet mee weg. Met een groot budget kun je echt wel een goede gameplay leveren en op de graphics letten.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 19:57 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Niks draait bij Nintendo om de graphics. Anders konden ze de zaak wel opdoeken.
Botw, ziet er echter prima uit.quote:Op zondag 26 februari 2017 01:25 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Bij indie games let ik inderdaad niet zo op de graphics. Zeker als ik weet dat maar een paar personen de game hebben gemaakt. Grote ontwikkelaars komen er bij mij echter niet mee weg. Met een groot budget kun je echt wel een goede gameplay leveren en op de graphics letten.
Dat hebben ze slim gedaan: Switch + Zelda voor 399 euro.quote:Op zondag 26 februari 2017 06:41 schreef CoExist het volgende:
Uit de Media-Markt folder:
Nintendo Switch ¤ 344,-
Nintendo Switch Pro Controller ¤ 59,-
TLOZ: Breath Of The Wild ¤ 55,-
Maar dan heb je geen Breath of the Wildquote:Op zondag 26 februari 2017 10:03 schreef Aether het volgende:
[..]
Dat hebben ze slim gedaan: Switch + Zelda voor 399 euro.
Ironisch dat direct boven de Switch een PS4 met twee games staat, o.a. Horizon voor vijf euro minder.
Vind het ook een vreemde actie. Misschien dat je zelfs nog goedkoper kan als je goed zoekt.quote:Op zondag 26 februari 2017 10:08 schreef DKUp het volgende:
Media Markt heeft toch de laagste prijs garantie?
Gewoon even bij een medewerker zeggen dat de Switch ¤329,- is bij de Game Mania
En anders geen bredere Horizon.quote:Op zondag 26 februari 2017 10:06 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maar dan heb je geen Breath of the Wild
Serieusquote:Op zondag 26 februari 2017 10:14 schreef Noppie2000 het volgende:
MediaMarkt vergelijkt deze retailers: BCC, BOL (exclusief Plaza), Coolblue, EP, Expert, Wehkamp, Apple, Bose, Canon, Dyson, Harman Kardon, HP, JBL, Samsung, Philips
Die koek gaat dus niet op
Dat mogen ze toch niet? Er was een reden voor in ieder geval dat ze het niet doen en nooit hebben gedaan.quote:Op zondag 26 februari 2017 10:16 schreef DKUp het volgende:
Maar wel leuk van Nintendo om geen Europese adviesprijs te hebben gecreëerd.....
Heel raar was het welquote:Op zondag 26 februari 2017 10:18 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat mogen ze toch niet? Er was een reden voor in ieder geval dat ze het niet doen en nooit hebben gedaan.
En 'PS4 Pro' maakt het voor mij niet duidelijker
eeen adviesverkoopprijs mogen ze best hebben; ze mogen het niet verplichtenquote:Op zondag 26 februari 2017 10:18 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat mogen ze toch niet? Er was een reden voor in ieder geval dat ze het niet doen en nooit hebben gedaan.
Ah, dan is dat het ja. Thanksquote:Op zondag 26 februari 2017 10:28 schreef mschol het volgende:
[..]
eeen adviesverkoopprijs mogen ze best hebben; ze mogen het niet verplichten
Your loss.quote:Op zondag 26 februari 2017 10:37 schreef chansadres het volgende:
Ik ben erg blij dat ik mijn reservering heb geannuleerd. Veel te weinig leuke games die allemaal te duur zijn. Ik wacht wel een jaartje
Als je hem op de release dag wil dan moet je toch de winkels afgaan, de meeste sites hebben een pre-order slot voor een 2e levering nu die ergens eind maart is.quote:Op zondag 26 februari 2017 11:05 schreef Diamond3d het volgende:
Als ik de switch nu nog erger reserveer heb ik hem dan nog op de releasedag of zijn er zwaar tekorten? Is het wellicht beter om op de dag zelf winkels af te struinen voor de switch?
Preorders na half januari zijn al onzeker. Het lijkt wel dat veel bij meerdere winkels een preorder hebben dus er is best een kans dat deze direct of een paar dagen later in winkels te vinden zijn.quote:Op zondag 26 februari 2017 11:05 schreef Diamond3d het volgende:
Als ik de switch nu nog erger reserveer heb ik hem dan nog op de releasedag of zijn er zwaar tekorten? Is het wellicht beter om op de dag zelf winkels af te struinen voor de switch?
Met Big Ben heb ik hetzelfde als jij.. maar Hori is wel degelijk. Ik twijfel nu vooral tussen die van Hori en Nintendo zelfquote:Op donderdag 23 februari 2017 13:10 schreef CoExist het volgende:
Ik heb de originele Nintendo case in pre-order staan.
Ik krijg altijd wat jeuk van die bedrijven zoals Big Ben (en in het GBA tijdperk had je Piranha) die willen profiteuren met hun inferieure kwaliteit third party producten.
Staan ze alquote:Op zondag 26 februari 2017 12:15 schreef KingRadler het volgende:
Toch benieuwd hoe snel ze weer op marktplaats staan.
Ik kijk het ook even aan. Alleen Zelda heeft mijn interesse maar de Switch zou voor mij nu vooral een hele dure Zelda-adapter zijn omdat de rest me niet echt interesseert. Inderdaad eens kijken hoe de console zich ontwikkelt en of ze third parties kunnen trekken en vasthouden.quote:Op zondag 26 februari 2017 10:37 schreef chansadres het volgende:
Ik ben erg blij dat ik mijn reservering heb geannuleerd. Veel te weinig leuke games die allemaal te duur zijn. Ik wacht wel een jaartje
"Dure Zelda-adapter".quote:Op zondag 26 februari 2017 12:18 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik kijk het ook even aan. Alleen Zelda heeft mijn interesse maar de Switch zou voor mij nu vooral een hele dure Zelda-adapter zijn omdat de rest me niet echt interesseert. Inderdaad eens kijken hoe de console zich ontwikkelt en of ze third parties kunnen trekken en vasthouden.
Je kunt de Switch met Zelda altijd weer verkopen.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:18 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik kijk het ook even aan. Alleen Zelda heeft mijn interesse maar de Switch zou voor mij nu vooral een hele dure Zelda-adapter zijn omdat de rest me niet echt interesseert. Inderdaad eens kijken hoe de console zich ontwikkelt en of ze third parties kunnen trekken en vasthouden.
Iedereen weet hoe dat gaat aflopen.quote:Op zondag 26 februari 2017 12:18 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Inderdaad eens kijken hoe de console zich ontwikkelt en of ze third parties kunnen trekken en vasthouden.
Ik koop niet om te verkopen natuurlijk.quote:Op zondag 26 februari 2017 14:27 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Je kunt de Switch met Zelda altijd weer verkopen.
Toch denk ik dat een hoop mensen huilen als de volgende Zelda 400 euro kost.quote:Op zondag 26 februari 2017 13:26 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
[..]
"Dure Zelda-adapter".
Stel je steekt 100 uur in Zelda. Dan is het ¤400 / 100 = 4 euro per uur.
4 euro per uur voor het spelen van misschien wel één van de beste games ooit. Geen geld zeg ik dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |