Je verwacht wel erg veel van een bijzonder matige trainer als Fräser die zijn zaken compleet niet op orde heeft.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:19 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Dat kan ook ,maar iig hoeft Vitesse het spel zelf niet te maken morgen.
Weet ik. Die scoort ook overal.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is vandaag vader geworden.
#leukfeitje
Bidden dat Kerk de komende wedstrijden meer kansen krijgt.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:30 schreef Zorro het volgende:
Ten Hag haalt Kerk er voor het zingen uit.
Hij mag blij zijn de De Kogel niet meer bij Utrecht speelt.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bidden dat Kerk de komende wedstrijden meer kansen krijgt.
quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:33 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hij mag blij zijn de De Kogel niet meer bij Utrecht speelt.
Gelukkig voor Gyrano zijn Kerkers iets van uit de Middeleeuwen.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:33 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hij mag blij zijn de De Kogel niet meer bij Utrecht speelt.
Kerk-De Kogel, dat had een legendarisch duo kunnen worden.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:33 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hij mag blij zijn de De Kogel niet meer bij Utrecht speelt.
Simon Church erbij, wat een voorhoedequote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kerk-De Kogel, dat had een legendarisch duo kunnen worden.
Alex Pastoor als voorganger.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:36 schreef Grifte het volgende:
[..]
Simon Church erbij, wat een voorhoede
TD John en Edward Metgodquote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alex Pastoor als voorganger.
Kuyt als assistent.
Je hebt de wedstrijd dus niet gezien.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:38 schreef hafcfan het volgende:
Jezus Heerenveen is gewoon sparta 2.0 Wat een tetugval zeg
Ik vind Ajax ook niet echt overtuigend spelen, ze pakken uiteindelijk wel hun punten maar niet met gemak.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 22:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je verwacht wel erg veel van een bijzonder matige trainer als Fräser die zijn zaken compleet niet op orde heeft.
Hoeft ook niet. Presteren al tijden kut.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt de wedstrijd dus niet gezien.
Stop je vingers dan maar in je oor en lees de spoiler niet.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:40 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hoeft ook niet. Presteren al tijden kut.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze waren stukken beter en werden genaaid door Ünal en Güzübüyük. Je loopt met je eigen domheid te koop.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:40 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hoeft ook niet. Presteren al tijden kut.
Na de winterstop slechts één goal tegen.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:39 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ik vind Ajax ook niet echt overtuigend spelen, ze pakken uiteindelijk wel hun punten maar niet met gemak.
Het had zomaar een paar keer de andere kant uit kunnen vallen ,Utrecht en Roda uit bijv.
Brock-Madsengodquote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Na de winterstop slechts één goal tegen.
[ afbeelding ]
Ik vermaak me enorm met mensen die opeens doen alsof Vitesse stabiel is.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wel eens met PSVCL dat Ajax allesbehalve overtuigend is na de winterstop.
Staan 8e. Is gewoon slecht met dat materiaalquote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:42 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Ze waren stukken beter en werden genaaid door Ünal en Güzübüyük. Je loopt met je eigen domheid te koop.
Hartstikke bedankt voor je post. Zonder Schaars en een gemankeerde achterhoede krijgt Heerenveen het tegen elke ploeg zwaar. Er moest nota bene Younes fucking Namli op worden gesteld als linksback en dat was me een grote tragedie. Naast de gemankeerde achterhoede merk je ontzettend dat Kobayashi ontzettend onwennig is zonder Schaars en iedere blinde ziet dat Thorsby er geen ruk van kan.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:52 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Staan 8e. Is gewoon slecht met dat materiaal
Ligt ook aan het niveau van de rest ,..niet overtuigend en wisselvallig spelen is blijkbaar genoeg om als topclub punten te pakken tegen de rest.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Na de winterstop slechts één goal tegen.
[ afbeelding ]
Toch bijzonder vreemd dat een PSV dan wel liefst zeven doelpunten om de oren krijgt waar ze er voor de winterstop maar negen hadden.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:55 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ligt ook aan het niveau van de rest ,..niet overtuigend en wisselvallig spelen is blijkbaar genoeg om als topclub punten te pakken tegen de rest.
Eens. Feyenoord wint vaak nog wel easy, maar psv en Ajax hebben het echt tegen elke kut club al lastig. Morgen gaat de titel hopelijk beslist worden door Vitesse godquote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:55 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ligt ook aan het niveau van de rest ,..niet overtuigend en wisselvallig spelen is blijkbaar genoeg om als topclub punten te pakken tegen de rest.
Feyenoord is wel gewoon degelijk ja , geven helemaal niks weg en prikken er altijd wel 1tje in.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:57 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Eens. Feyenoord wint vaak nog wel easy, maar psv en Ajax hebben het echt tegen elke kut club al lastig. Morgen gaat de titel hopelijk beslist worden door Vitesse god
Maar de potjes voor de winter lieten ze wel punten liggen nu pakken ze de 3 punten maar geven wel meer weg ja, weet niet waar dat aan ligt..quote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Toch bijzonder vreemd dat een PSV dan wel liefst zeven doelpunten om de oren krijgt waar ze er voor de winterstop maar negen hadden.
10 jaar geleden verloor Ajax ook de titel bij Vitessequote:Op zaterdag 18 februari 2017 23:57 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Eens. Feyenoord wint vaak nog wel easy, maar psv en Ajax hebben het echt tegen elke kut club al lastig. Morgen gaat de titel hopelijk beslist worden door Vitesse god
Bel de SGP, zou ik zo zeggen...quote:Op zondag 19 februari 2017 10:25 schreef Lenny_Leonard het volgende:
12:30 een wedstrijd. Op zondag. Zou verboden moeten worden.
Duidelijk dat jij nooit in een stadion zit.quote:
Ik geloof jullie. Zit idd zelden in een stadion.quote:Op zondag 19 februari 2017 12:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Duidelijk dat jij nooit in een stadion zit.
12:30 is kut. Altijd geweest en zal het altijd blijven.
gelukkig niet neequote:Op zondag 19 februari 2017 12:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Duidelijk dat jij nooit in een stadion zit.
12:30 is kut. Altijd geweest en zal het altijd blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |