Ja, ze zijn ook vitaal, daarom kwam dit ook voor de artsen onverwacht en ze vermoeden dat er een bacterie in het spel is. Wegens medicijnen die mijn vader krijgt tegen reuma (oa prednison) is zijn afweer matig waardoor hij dus vatbaar is voor veel verschillende bacteriën. Hij kreeg dan ook direct een stevig en zeer breed antibioticum toegediend, want die van de huisarts had niet gewerkt.quote:Op zondag 19 februari 2017 10:18 schreef McLaura het volgende:
Het is hartstikke ontopic, jij bent zwanger. Wat bizar dat het zo snel gaat zeg, van de week had je het nog over je "oude ouders" en kreeg ik het idee dat ze nog best vitaal waren.
Sterkte met alles!
Haha, mooie ontwikkelingen.quote:Op zondag 19 februari 2017 14:46 schreef Messina het volgende:
[..]![]()
Gelukkig is Vladimir alleen de naam tot de geboorte.![]()
En m'n man is ook van de rouwkaart af en is nu zelf maar aan het ontwerpen geslagen. Gelukkig niets zwarts
Vorige week gedaan, en ook al pannenkoeken en boerenkool. Maar darmen bleven verrassend rustigquote:Op zondag 19 februari 2017 17:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ga iig Chinees eten vanavond. Das normaal een garantie voor mijn ingewanden er uit schijten dus misschien schiet Noud er wel achteraan
geen idee nogquote:Op zondag 19 februari 2017 17:17 schreef marel88 het volgende:
[..]
Welke weeenopwekkende dingen had je in gedachten? Die zeg maar echt werken?Ik begin ook zover te zijn geloof ik...
Wup, hoe is het? Ben jij nog geduldig? (Tenzij bezig...)
Ik ben het haken even zat. Wie weet werkt die naald ook als vliezenbreker?quote:Op zondag 19 februari 2017 18:16 schreef Stormqueen het volgende:
Goed nieuws Franny. Fijn!
Hebben jullie al geprobeerd jezelf te strippen? Of zijn je armen daar te kort voor Wup? Op zwangerschapspagina staan tips!
Mijn darmen gingen tien minuten voor de Chinees kwam over de rooie!!! De gedachte aan baren doet echter weinig
![]()
Kan prima hoor, gewoon even wat poeren. Bij voorkeur met iets scherps, zoals een breinaald ofzo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |