fok werkt prima bij mij.rarquote:Op dinsdag 14 februari 2017 21:59 schreef Zipportal het volgende:
[..]
.rar
FOK!forum is momenteel niet bereikbaar wegens database-problemen. Wacht even en probeer het zometeen nog een keer.
(db:rollback:0)
Bedoelde ook niet dat de hype onterecht is he, van wat ik van hem zie is het inderdaad echt een heel goeie speler, maar de laatste tijd hoor je hoe erg ondergewaardeerd deze speler is.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:03 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hamsikgod gehyped? Enige echte topper die ze al jaren hebben
zooowquote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:04 schreef Brammess het volgende:
twitter:aad300 twitterde op dinsdag 14-02-2017 om 22:04:01Op naam kan niemand spelen alleen je paspoort verlengen #MSN @FCBarcelona reageer retweet
Als ze niet zouden winnen, moesten ze langs bij de Franse politie en hun wapenstokken...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:05 schreef klaasweetalles het volgende:
Dat psg speelt gewoon met 10 x zoveel agressie als barca....
Die Fransen hebben doping gebruikt ofzo kan niet anders
Of een aanslag op Buskuts. Nu Real nog en we hebben een feestweek. Jammer dat die te goed zijn wssquote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:05 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nu nog wat rode kaarten voor bijv Naaimaar en Buskuts
Helaas wel jaquote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:06 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Of een aanslag op Buskuts. Nu Real nog en we hebben een feestweek. Jammer dat die te goed zijn wss
Doe eens normaal met je blessures toewensen, idioot.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 22:06 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Of een aanslag op Buskuts. Nu Real nog en we hebben een feestweek. Jammer dat die te goed zijn wss
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |