Ik kan battlefield 1 aanraden; als je van fps houdt iig.quote:Op zondag 12 februari 2017 13:09 schreef Roschambo het volgende:
heb momenteel geen leuke games om te spelen.
Mwah, wat amateuristisch kloten met electronica.quote:Op zondag 12 februari 2017 13:09 schreef Roschambo het volgende:
Wat doe jij zoal met de arduino? Robots bouwen?
Ja ach.. Wie weet. Ooit.quote:Op zondag 12 februari 2017 13:13 schreef Roschambo het volgende:
[..]
The slow mo guys uploaden het hele jaar door videos die ze in een keer opnemen
Ik houd wel van fps beste fps is voor mij nog altijd Call of duty united offensive multiplayer maar misschien is dat wel puur nostalgiequote:Op zondag 12 februari 2017 13:15 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ik kan battlefield 1 aanraden; als je van fps houdt iig.
[..]
Mwah, wat amateuristisch kloten met electronica.
Heb op moment wel een robot bouwpakketje liggen, maar moet helaas nog wachten op enkele onderdelen.
Is die glutenvrij?quote:Op zondag 12 februari 2017 13:33 schreef derLudolf het volgende:
Over skills gesprokenSmaakt goed
[ afbeelding ]
Als je een adresje hebt in NL of D dan houdt ik me aanbevolen hoor.quote:Op zondag 12 februari 2017 13:38 schreef FranticDJ het volgende:
Room met hoger vet percentage (35 of meer) proberen gebruiken.. Dan blijft je slagroom beter staan
Elke horecagrootgrutter heeft tquote:Op zondag 12 februari 2017 13:55 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Als je een adresje hebt in NL of D dan houdt ik me aanbevolen hoor.
Youtube voorbeeldje van een tijdje terug.quote:Op zondag 12 februari 2017 13:45 schreef Roschambo het volgende:
Ik ben wel benieuwd wat voor amateuristisch kloten jij dan met die arduino doet!
De meest recente BF die ik speelde was BF2quote:Op zondag 12 februari 2017 13:45 schreef Roschambo het volgende:
Ik ben afgehaakt na battlefield 3, battlefield 4 had ik in de beta gespeeld maar was toen niet te spelen met mijn computer. En de prijs van die games zijn altijd zo hoog.
Op 120g tarwebloem na welquote:Is die glutenvrij?en nee ik ben geen hipster, ik ben gluten intolerant
Ik vertik het om naar de AH te gaanquote:Op zondag 12 februari 2017 13:55 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Elke horecagrootgrutter heeft t
edit: en AH ook trouwens;
https://www.ah.nl/producten/product/wi211474/inex-slagroom
Dan moet je niet huilen als je slagroom inzaktquote:Op zondag 12 februari 2017 14:04 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik vertik het om naar de AH te gaan
Gebeurd ook niet. Beetje gelatine erdoorquote:Op zondag 12 februari 2017 14:07 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Dan moet je niet huilen als je slagroom inzakt
Heb lang geleden battlefield 1942 gespeeld, toen ik nog gewoon uren kon gamen naast school en studie e.d. in de tijd dat goede internetverbindingen via de kabel nog spaarzaam warenquote:Op zondag 12 februari 2017 13:45 schreef Roschambo het volgende:
Ik ben afgehaakt na battlefield 3, battlefield 4 had ik in de beta gespeeld maar was toen niet te spelen met mijn computer. En de prijs van die games zijn altijd zo hoog.
We hadden in de jeugdsoos stuk of wat PC's. Konden we bf42 tegen elkaar spelen. Goh das echt lang geleden.quote:Op zondag 12 februari 2017 14:12 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Heb lang geleden battlefield 1942 gespeeld, toen ik nog gewoon uren kon gamen naast school en studie e.d. in de tijd dat goede internetverbindingen via de kabel nog spaarzaam waren![]()
En lanparty's nog gaaf waren, en seks nog vies was![]()
Was net even aan het kijken of ik nog wat oude screens daar van hadquote:Op zondag 12 februari 2017 14:15 schreef derLudolf het volgende:
[..]
We hadden in de jeugdsoos stuk of wat PC's. Konden we bf42 tegen elkaar spelen. Goh das echt lang geleden.
Is dit ook nog ergens in gebruikt?quote:Op zondag 12 februari 2017 13:56 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Youtube voorbeeldje van een tijdje terug.
Beetje spelen met een servo'tje;
Arduino met vijf drukknoppen en een servo motor met RGB led "stand" indicator; (0, 45, 90, 135, 180 graden).
HAHA net als de oom van mijn vriendin tijdens kerst, ze zouden een glutenvrije maaltijd klaar maken. "zit hier gluten in?" "nee... wel een beetje beschuit door de gehaktballetjes kan wel toch?"quote:
Die goeie ouwe tijd. Nachten lang unreal 2004, quake 3, wolfenstein ET en nog veel meer games gespeeld. Ik moet wel zeggen, sommige sex is nog steeds viesquote:Op zondag 12 februari 2017 14:12 schreef Vonkenboer het volgende:
Heb lang geleden battlefield 1942 gespeeld, toen ik nog gewoon uren kon gamen naast school en studie e.d. in de tijd dat goede internetverbindingen via de kabel nog spaarzaam waren
En lanparty's nog gaaf waren, en seks nog vies was
Niet echt, was gewoon een proefstukje. Beetje prutsen met electronica en de achterliggende code.quote:Op zondag 12 februari 2017 14:31 schreef Roschambo het volgende:
[..]
Is dit ook nog ergens in gebruikt?
In de goede oude tijd !quote:Die goeie ouwe tijd. Nachten lang unreal 2004, quake 3, wolfenstein ET en nog veel meer games gespeeld. Ik moet wel zeggen, sommige sex is nog steeds vies
Haha, ik heb nog 2 keer in een lokale krant gestaan omdat we met 4 vrienden 24 uur gingen gamen in een caravanquote:Op zondag 12 februari 2017 14:25 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Was net even aan het kijken of ik nog wat oude screens daar van had![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vroeger !
Stond jij niet op een stapel pallets op een vorkheftruck met een repricozaag?quote:Op donderdag 23 februari 2017 22:35 schreef derLudolf het volgende:
Kijken jullie Bouwval Gezocht? Was wel een handige kerel vanavond. 21 nog maar ook.
Jammer dat ze niet lieten zien dat het af was, maar komt vast goed.
Wel een stuntpiloot zeg, even met een slijpbrommer op een keukentrapje gaan staan
Wel eens in een shovelbak met een kettingzaagquote:Op vrijdag 24 februari 2017 08:49 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Stond jij niet op een stapel pallets op een vorkheftruck met een repricozaag?![]()
Niets moet natuurlijk maar een leuke aflevering was het welquote:Op vrijdag 24 februari 2017 09:17 schreef Puala het volgende:
Volgens mij moet ik iets terug gaan kijken?
Net gezien, mooi project inderdaad! Super jammer dat ze t niet hebben laten zien dat het helemaal af was inderdaad.quote:Op donderdag 23 februari 2017 22:35 schreef derLudolf het volgende:
Kijken jullie Bouwval Gezocht? Was wel een handige kerel vanavond. 21 nog maar ook.
Jammer dat ze niet lieten zien dat het af was, maar komt vast goed.
Wel een stuntpiloot zeg, even met een slijpbrommer op een keukentrapje gaan staan
Ach ja, met zo'n kleine erbij is de planning extra lastig. Vind het alsnog knap gezien het oppervlakte wat verbouwd moest worden.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 21:03 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Net gezien, mooi project inderdaad! Super jammer dat ze t niet hebben laten zien dat het helemaal af was inderdaad.
En echt dik dat ze een 'gratis' huis hebben straks als ze dat andere deel verkopen. Zon soort project zou ik ook nog wel eens willen doen.
Wees er maar trots op, cowboy.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 09:15 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Wel eens in een shovelbak met een kettingzaag
quote:Op vrijdag 24 februari 2017 06:51 schreef Sounddragon het volgende:
Ik zag gisteren een Pools briljantje met een slijptol op een trappie vanaf de kade aan een baggerboot werken; speaking of stuntpiloten![]()
![]()
Toen iemand hem erop attendeerde dat ie niet zo slim bezig was deed hij een beetje lacherig; nog geen 10 minuten later lag 'ie bijna plat omdat de sleper aan stuurboord wegvoer
Misschien moet ik de digitale televisie maar eens een keer gaan aansluiten zodat ik dat soort tv programma's ook kan gaan kijken!quote:Op donderdag 23 februari 2017 22:35 schreef derLudolf het volgende:
Kijken jullie Bouwval Gezocht? Was wel een handige kerel vanavond. 21 nog maar ook.
Jammer dat ze niet lieten zien dat het af was, maar komt vast goed.
Wel een stuntpiloot zeg, even met een slijpbrommer op een keukentrapje gaan staan
Joah...quote:Op donderdag 2 maart 2017 23:30 schreef Roschambo het volgende:
HAHA de frustratie die hier heerstgaat dit over bouwval gezocht?
Ik kan zulk soort programma's niet zien, ik erger me dan kapot aan allesquote:Op donderdag 2 maart 2017 23:30 schreef Roschambo het volgende:
HAHA de frustratie die hier heerstgaat dit over bouwval gezocht?
Ligt er aan of het voor de verkoop of de belasting isquote:Op vrijdag 3 maart 2017 08:41 schreef Barrah het volgende:
65k tussen de laagste en hoogste taxatie, meer dan 25% verschil. Bizar. Ik zou wel weten door wie ik mijn huis liet taxeren...
Beiden zijn niet massief.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 12:09 schreef xaban06 het volgende:
Ik wil geen topic starten voor een simpele vraag dus probeer ik het hier![]()
Ik wil een werkblad kopen, echter is deze te lang en te diep. Werkblad komt van Ikea (of de niet massive variant) vandaan. Waar kan ik zoiets op maat laten zagen (naar 140cm x 50cm)?
Nou ja, maakt niet uit welke werkblad, ze zijn allemaal te grootquote:Op vrijdag 3 maart 2017 12:11 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Beiden zijn niet massief.
Maar probeer een lokale houthandel ofzo? Of een kennis met een decoupeer/cirkelzaag.. En in het uiterste geval, zelf te lijf gaan met een handzaag.
Welke regio? Ik wil m'n cirkelzaag er wel even langs halen als het een beetje in de buurt is.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 12:12 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Nou ja, maakt niet uit welke werkblad, ze zijn allemaal te groot
Zelf zagen, neeOver een lengte van 140cm recht zagen gaat mij niet lukken.
Daarvoor een PS4 nodig hebben is het begin van het eind van je relatiequote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:16 schreef Roschambo het volgende:
Wie heeft er hier een PS4? Wij mijn vriendin en ik zitten er aan te denken een PS4 te kopen door de ontspanning
quote:Op maandag 6 maart 2017 21:43 schreef Barrah het volgende:
[..]
Daarvoor een PS4 nodig hebben is het begin van het eind van je relatie
Ikquote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:16 schreef Roschambo het volgende:
Wie heeft er hier een PS4? Wij mijn vriendin en ik zitten er aan te denken een PS4 te kopen door de ontspanning
Haha je kan niet alleen maar gebruik maken van elkaars faciliteitenquote:Op maandag 6 maart 2017 21:43 schreef Barrah het volgende:
[..]
Daarvoor een PS4 nodig hebben is het begin van het eind van je relatie
De 4k versie?quote:
Je kan bij Ikea ook op maat bestellen, maar is een flink stuk duurder.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 12:09 schreef xaban06 het volgende:
Ik wil geen topic starten voor een simpele vraag dus probeer ik het hier![]()
Ik wil een werkblad kopen, echter is deze te lang en te diep. Werkblad komt van Ikea vandaan. Waar kan ik zoiets op maat laten zagen (naar 140cm x 50cm)?
Zei zij dat?quote:Op dinsdag 7 maart 2017 07:26 schreef Roschambo het volgende:
[..]
Haha je kan niet alleen maar gebruik maken van elkaars faciliteiten
Oeps ik bedoel je kan niet voortdurend gebruik maken van elkaars faciliteiten XD Het leven wordt heel schraal andersquote:
Vrij letterlijk schraal denk ikquote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:52 schreef Roschambo het volgende:
[..]
Oeps ik bedoel je kan niet voortdurend gebruik maken van elkaars faciliteiten XD Het leven wordt heel schraal anders
Ik kan glijmiddel aanbevelen.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:52 schreef Roschambo het volgende:
[..]
Oeps ik bedoel je kan niet voortdurend gebruik maken van elkaars faciliteiten XD Het leven wordt heel schraal anders
Kost weinig of is niet duurquote:Op dinsdag 7 maart 2017 09:24 schreef Barrah het volgende:
[..]
Ik kan glijmiddel aanbevelen.
Kost ook minder duur dan een PS4.
Grapjens om te lachen jeweetz.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:24 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Kost weinig of is niet duur.
Kost minder duur.
Zelfde als weegt zwaar. Nee, iets weegt veel of is zwaarquote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:24 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Kost weinig of is niet duur.
Kost minder duur.
quote:Op dinsdag 7 maart 2017 09:24 schreef Barrah het volgende:
[..]
Ik kan glijmiddel aanbevelen.
Kost ook minder duur dan een PS4.
Tja als je niet in noord Frankrijk woonde kwam in vanavond wel ff helpen met je machinesquote:Op dinsdag 7 maart 2017 07:11 schreef Atmoz het volgende:
Lol![]()
Eerst maar eens wat werken vandaag...
Ben expres weer vroeg begonnen zodat ik eerder m'n hok in kan
[edit]
Als me me helpt ben ik eerder klaar![]()
Ik (of beter de gebruiker) krijg in een programma deze melding:
arithmetic overflow error converting float to data type numeric
Effe zoeken waar dat vandaan komt![]()
lol, noord Frankrijkquote:Op dinsdag 7 maart 2017 18:14 schreef Gieliovd het volgende:
Tja als je niet in noord Frankrijk woonde kwam in vanavond wel ff helpen met je machines
quote:Op dinsdag 7 maart 2017 18:14 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
Tja als je niet in noord Frankrijk woonde kwam in vanavond wel ff helpen met je machines
EHV ligt toch niet op de route? A50 en dan bij Nijmegen de A73 op?quote:Op dinsdag 7 maart 2017 20:26 schreef bluemoon23 het volgende:
Ik ging eens naar Ulestraten (vlakbij Atmoz) om een compressor van Marktplaats te kopen.
Dan denk je bij Eindhoven "ik ben er bijna"
Moet je nog zowat een uur rijden
Friet!quote:Op dinsdag 7 maart 2017 18:41 schreef Atmoz het volgende:
[..]
lol, noord Frankrijk![]()
Maar ok, ik kan begrijpen dat het voor sommige zo voelt...
Toen ik in Eindhoven in een frituur eens vroeg of ze "hier in het noorden het woord frites of patat gebruikten" keken ze me raar aan"noorden?" Tja, als dát al zuidelijk is, dan woon ik inderdaad vrij zuidelijk
Ik heb een PS4 en een Xbox One (met genoeg spellen), maar moet zeggen dat ik er niet echt veel op speel. Alleen als er vrienden langskomen eigenlijk. Vroeger wel veel gedaan, maar tijden veranderen hequote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:16 schreef Roschambo het volgende:
Wie heeft er hier een PS4? Wij mijn vriendin en ik zitten er aan te denken een PS4 te kopen door de ontspanning
Hehe, geen idee waarom ik "frites" zei eigenlijkquote:Op dinsdag 7 maart 2017 18:48 schreef derLudolf het volgende:
Frites ook nog ipv friet
Sowieso heet het natuurlijk patat
En verder onderstaande natuurlijk
[..]
Friet jaquote:Op dinsdag 7 maart 2017 21:17 schreef bleiblei het volgende:
Friet!.
Eindhoven Boppe, de trots van NL.
kap eens met hier posten en open eens een nieuw topic met je speeltjes!!!quote:
Lolquote:Op woensdag 8 maart 2017 09:21 schreef Geckoo het volgende:
kap eens met hier posten en open eens een nieuw topic met je speeltjes!!!![]()
![]()
Dat zijn van die timmerpanelen toch? Die zijn sowieso om en om gelijmd.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 18:56 schreef Puala het volgende:
Bij eigen huis en tuin maken ze zelf de deurtjes voor de keuken. 18 mm grenen in de beits gezet, gaten voor de scharnieren, greepjes en klaar. Trekt dat niet krom? Het is wel rondom in de beits gezet, maar toch? Want anders is dat nog wel een optie voor die lelijke keuken hier.
ik denk dat het wel goed gaat hoor.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 18:56 schreef Puala het volgende:
Bij eigen huis en tuin maken ze zelf de deurtjes voor de keuken. 18 mm grenen in de beits gezet, gaten voor de scharnieren, greepjes en klaar. Trekt dat niet krom? Het is wel rondom in de beits gezet, maar toch? Want anders is dat nog wel een optie voor die lelijke keuken hier.
timmerpanelen idd.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat zijn van die timmerpanelen toch? Die zijn sowieso om en om gelijmd.
Volgens mij valt het mee met kromtrekken.
haha had je net wat geschrapt vandaag kun je weer aan vullenquote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:08 schreef Puala het volgende:
Eerst 'even' mijn to do list afwerken. Nog 73 punten te gaan
Ik ben van plan ze van MDF te maken. Dat trekt ook niet krom toch?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat zijn van die timmerpanelen toch? Die zijn sowieso om en om gelijmd.
Volgens mij valt het mee met kromtrekken.
Dat valt en staat ook met de kwaliteit van het mdf. Als je die platen soms ziet golven bij de Karweiquote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:37 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Ik ben van plan ze van MDF te maken. Dat trekt ook niet krom toch?
Ga ik doen! Zonde als ik er een hoop werk in steek en alles trekt krom..quote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:50 schreef derLudolf het volgende:
Informeer vooral ook bij de houthandel
Ah jij hebt een grote keuken dusquote:Op zaterdag 11 maart 2017 20:37 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Ga ik doen! Zonde als ik er een hoop werk in steek en alles trekt krom..
Ja precies. Zelf vind ik van die paneeldeurtjes mooier.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 20:37 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Ga ik doen! Zonde als ik er een hoop werk in steek en alles trekt krom..
Heel goed gronden..quote:Op zaterdag 11 maart 2017 19:37 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Ik ben van plan ze van MDF te maken. Dat trekt ook niet krom toch?
Mijn vuil afscheider spirotech mb3 koste 59 euro exclusief BTW volgens mij. Hij was toen in de aanbieding bij verploegen in Rotterdam. Onze CV ketel heeft zelf een automatische ontluchting. Ik heb hem wel zelf gemonteerd dus ik weet niet of dat dat nog een rol speelt.quote:Op donderdag 16 maart 2017 15:06 schreef Puala het volgende:
Wat is een Spirotech vuil- en luchtafscheiderpakket (22 mm) ? Ik heb een offerte binnen en daar staat dit op genoemd, maar ik snap niet waarom ik daar even ¤250 voor moet dokken.
Oke. Ik overweeg, omdat de ketel wederom te horen is als hij aan-/uitspringt een huurketel. Bij Feenstra hebben ze er eentje die na een jaar opzegbaar is en dat vind ik wel belangrijk. Niet omdat ik over een jaar zelf weg wil, maar ik wil geen 12jarig contract wat je vaker met een huurketel wel ziet. En voor ¤29,95 is het mij dat per maand denk ik best wel waard. Ook omdat ik gok dat een nieuwe ketel toch wat zuiniger is dan dat ding wat nu hier hangt, maar hoe je dat kan uitrekenen weet ik dan weer nietquote:Op donderdag 16 maart 2017 15:51 schreef Gieliovd het volgende:
De SpiroTrap vuilafscheider verwijdert vuildeeltjes uit het installatiewater. Die vuildeeltjes, hoe klein ook, in bijvoorbeeld verwarmingswater kunnen immers grote problemen veroorzaken in een verwarmingsinstallatie. Denk hierbij aan onnodig energieverbruik en terugkerende klachten, zoals een minder goede werking, storingen en uitval. Met de SpiroTrap worden storingen, slijtage en onderhoud daadkrachtig teruggedrongen.
En lucht is een automatische ontluchter als ik het zo zie.
Extra dingen in de installatie. Houden in theorie je spullen langer heel.
Kijk dat zijn betere bedragenquote:Op donderdag 16 maart 2017 16:16 schreef Roschambo het volgende:
[..]
Mijn vuil afscheider spirotech mb3 koste 59 euro exclusief BTW volgens mij. Hij was toen in de aanbieding bij verploegen in Rotterdam. Onze CV ketel heeft zelf een automatische ontluchting. Ik heb hem wel zelf gemonteerd dus ik weet niet of dat dat nog een rol speelt.
haha nee, maar ik ken die familie wel, komen oorspronkelijk uit mijn "oude" dorp weg.quote:Op donderdag 16 maart 2017 16:57 schreef derLudolf het volgende:
Bluemoon, was jij dat met die smeerkelder vol Braziliaans zout?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |