Ja logisch danquote:Wat de snelle tijden in Zuid-Korea wel zou kunnen verklaren: de ijstemperatuur, tussen de -6 en -7 graden, is spectaculair laag. Dat komt doordat de Canadese ijsmeester Mark Messer de beschikking heeft over de allernieuwste temperatuur
NOS hé.quote:
Bergsma start na Kramer. Kramer moet dus een tijd zetten.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 17:05 schreef hhh38 het volgende:
Als het op de laatste dag zou zijn was het inderdaad wel een optie geweest, nu niet lijkt me.
Ik denk dat Kramer gaat mikken op een tijd rond de 12.40, ruim onder het PR van Bergsma. Dus wel in de buurt van het WR, maar niet eronder.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 17:07 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Bergsma start na Kramer. Kramer moet dus een tijd zetten.
Op de 5km reed Sven 3 seconden onder het WR Laagland, dan lijkt me 15 seconden onder WR Laagland op de 10km toch echt teveel gevraagd.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 17:27 schreef Montov het volgende:
Ik blijf het vreemd vinden dat 6:06 mogelijk is met alleen maar beter/harder ijs. Ik denk dat het ook lastig is om windcirculatie goed te meten over de gehele baan.
Maar de omstandigheden zijn wel ideaal voor een WR op de 10km. En Kramer en Bergsma zijn in vorm en moeten alles geven om te winnen. Onder de 12:30? Ik denk dat het mogelijk is.
Het voordeel van hooglandbanen is kleiner voor de langere afstanden. Vanwege de lagere snelheid heb je (kwadratisch?) minder last van luchtweerstand. Ook is meer lucht meer zuurstof en dat is belangrijker voor 13 minuten inspanning dan voor 6 minuten. En als de snellere omstandigheden door kouder/harder ijs komt, dan is dat ook meer voordeel voor de langere afstanden dan de korte.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 18:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op de 5km reed Sven 3 seconden onder het WR Laagland, dan lijkt me 15 seconden onder WR Laagland op de 10km toch echt teveel gevraagd.
Kramer laat meer 10km's schieten. Dan is het logisch dat je eerder moet rijden.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 20:28 schreef Zorro het volgende:
Zit het op een of andere manier bevooroordeeld in mijn hoofd of komt het wel heel vaak voor dat Kramer eerder dan Bergsma rijdt in zo'n wedstrijd?
Dan is het weer raar dat Verbij en Nuis op de 1000 al in rit 10 van 12 rijden, die hebben ook meer gepresteerd dan de menesen na hen.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 20:32 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Kramer laat meer 10km's schieten. Dan is het logisch dat je eerder moet rijden.
Dat is ook weer zo; bij de 1000m is het overigens geen voordeel om als laatste te starten.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 20:34 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dan is het weer raar dat Verbij en Nuis op de 1000 al in rit 10 van 12 rijden, die hebben ook meer gepresteerd dan de menesen na hen.
Dat niet, ik vind het alleen inconsequent.quote:Op vrijdag 10 februari 2017 20:38 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo; bij de 1000m is het overigens geen voordeel om als laatste te starten.
Dat klopt.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 09:17 schreef Remzz het volgende:
We gaan weer beginnen
Sablikova, Nuis, Heather Bergsma en Kramer vandaag?
Tom Egbersquote:Op zaterdag 11 februari 2017 09:23 schreef Remzz het volgende:
Dit filmpje hadden ze al wel een tijdje liggen aan de lengte ervan te zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |