Volgens mij is er niet eens zoveel zand in turkijequote:Op zaterdag 11 februari 2017 11:44 schreef Specularium het volgende:
Eigenlijk moet je dat hele DENK natuurlijk gewoon deporteren naar de zandbak waar ze horen.
Maar hier kunnen ze verder niet zo veel kwaad.
Komt goed uit, kun je er ook niet intrappen.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 13:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Volgens mij is er niet eens zoveel zand in turkije
Lijkt het een levende versie van het Android-logo....quote:Op zaterdag 11 februari 2017 14:05 schreef YokiKater het volgende:
Hehehe, als een baas.
[ afbeelding ]
Of zoals je eigen UI...quote:Op zaterdag 11 februari 2017 13:14 schreef Specularium het volgende:
Ik heb net een sneeuwpop gemaakt maar dat smelt gewoon.
Ziet er nu uit als David.
Die ligt lekker met ladyboys te friemelen.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:00 schreef Specularium het volgende:
Zou Yasmin al ontvoerd zijn in Thailand?
Hier kwam ik net 5 minuten daarvoor langs, komt wel erg dichtbij zo.quote:17:22:39 11-02-17 GROUP-1 MNL_fvl A6 R 88,2 Lelystad Ongeval/Wegvervoer/Letsel auto over de kop hulpdiensten onderweg.
0730316 Politie Eenheid Midden-Nederland (Persinformatie Flevoland)
17:22:37 11-02-17 -ALPHA- A1 88,2 LELYS A6 R 88,2 Ongeval/Wegvervoer/Letsel (aantal gewonden: 1) (Beknelling personenauto) (eenzijdig)
0720002 MKA Flevoland (OvD-G / Rapid Responder)
17:22:01 11-02-17 GROUP-1 A1 (Inzet ambu: MMT Inzet) (Flevoland AFL-MMT-01 190) 13991 Rit 18068 Lelystad A6 R 88,2
0120901 MKA Amsterdam-Amstelland (Traumaheli Lifeliner 1 / MMT 901 - Amsterdam)
17:21:15 11-02-17 GROUP-2 P 1 Wegverv. Beknelling A6 R 88,2 Lelystad 256091 BVNET25 255134
0700560 BRW Flevoland (Lelystad) (Kazerneploeg)
0700570 BRW Flevoland (Lelystad) (Kazernealarm)
0700011 BRW Flevoland (OvD Noord) (Alarmcode)
daffy-duck.gifquote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:11 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Hier kwam ik net 5 minuten daarvoor langs, komt wel erg dichtbij zo.
Wat bedoel je daarmee?quote:Op zaterdag 11 februari 2017 15:35 schreef YokiKater het volgende:
[ afbeelding ]
Die algoritmes zijn echt hilarisch.
quote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:20 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Niet eens de moeite nemen om het op te zoeken
Ja nou.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:30 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die "Didn't read LOL" plaatjes van Harry mogen ook. Dan mag deze ook.
Ik kab niet wachten tot ik in mijn graf lig. Ben ik lekker dood en moeten jullie allemaal met een bezeken plakje cake naar eftelaars grafrede luisterenquote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:45 schreef Specularium het volgende:
[..]
En dan moet je die posts van Efteling ook nog lezen.
Gaat ie 'Imagine' spelen natuurlijk.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik kab niet wachten tot ik in mijn graf lig. Ben ik lekker dood en moeten jullie allemaal met een bezeken plakje cake naar eftelaars grafrede luisteren
Je bent er van op de hooggte dat uitvaartcentra tegenwoordig ook wijn en bier serveren op aanvraag he?quote:Op zaterdag 11 februari 2017 18:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik kab niet wachten tot ik in mijn graf lig. Ben ik lekker dood en moeten jullie allemaal met een bezeken plakje cake naar eftelaars grafrede luisteren
Je verwacht het wellicht niet, maar niet alles draait om jou. Wanneer ik dus iets post, is het niet omdat jij er wat mee moet doen. De vraag wat je ermee moet is dus vrij raar. Waarom zou je er iets mee moeten?quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:25 schreef Fokker89 het volgende:
Wat wil je nou eigenlijk dat wij met al die posts doen? Ik bedoel, ik vind het allemaal erg kut en klote voor je hoor. Maar dat constante gezeik over dood gaan begint inmiddels wel eens vervelend te worden. Spring dan ook eens voor die trein. Maar dat mag ik natuurlijk niet zeggen.
Tot over een paar weken waarschijnlijk
Het gaat mij er om dat je weet dat iedereen hier met je meeleeft, maar dat het de sfeer van 10x per dag roepen dat je dood wil niet echt ten goede komt, lijkt me voor jezelf ook niet echt een positieve instelling.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:33 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je verwacht het wellicht niet, maar niet alles draait om jou. Wanneer ik dus iets post, is het niet omdat jij er wat mee moet doen. De vraag wat je ermee moet is dus vrij raar. Waarom zou je er iets mee moeten?
Is het anders een idee om me gewoon te laten zaniken als ik daar zin in heb? Of is dat helpen en meeleven alleen als jij er geen last van hebt en als het de sfeer niet ten goede komt is het toch maar een probleem?quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:36 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Het gaat mij er om dat je weet dat iedereen hier met je meeleeft, maar dat het de sfeer van 10x per dag roepen dat je dood wil niet echt ten goede komt, lijkt me voor jezelf ook niet echt een positieve instelling.
En je weet ook dat je als je wat nodig hebt je gerust bij zat mensen hier terecht kan. Nu zit je weer te zaniken dat je het weekend moet overleven met een zak chips, terwijl je weet dat iedereen je hier wel ten hulp wil schieten.
ik plan helemaal nietsquote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:17 schreef timmmmm het volgende:
Heb je ook nog nat vergietje die de begrafenis al aan het plannen is met bier en wijn
Ik denk (weet bijna wel zeker) dat ik niet voor mezelf alleen spreek...quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Is het anders een idee om me gewoon te laten zaniken als ik daar zin in heb? Of is dat helpen en meeleven alleen als jij er geen last van hebt en als het de sfeer niet ten goede komt is het toch maar een probleem?
Als je niet alleen voor jezelf spreekt dan is het goed hèquote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:41 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ik denk (weet bijna wel zeker) dat ik niet voor mezelf alleen spreek...
Maar goed, ga lekker door zo, lijkt me alleen voor jezelf ook niet prettig zo.
Doe dat maar even, misschien vrolijkt hem dat op.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:42 schreef YokiKater het volgende:
Tim en ik gaan gewoon allemaal mensen vermoorden op het digitale slagveld, doei.
Ik heb er niet zo veel last van.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:41 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Ik denk (weet bijna wel zeker) dat ik niet voor mezelf alleen spreek...
Maar goed, ga lekker door zo, lijkt me alleen voor jezelf ook niet prettig zo.
Zal best, maar of het nou echt gezellig is...quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:44 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik heb er niet zo veel last van.
Je gaat maar 1x dood dus moet je dat flink uitmelken hier.
Iedereen mag deze SC als dagboek gebruiken.
Ik laat je maar gewoon zaniken. Ik weet nooit zo goed wat ik erop moet zeggen, dus zeg ik maar niks. Ik vind het allemaal oprecht vervelend voor je en ik hoop op een betere situatie.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Is het anders een idee om me gewoon te laten zaniken als ik daar zin in heb? Of is dat helpen en meeleven alleen als jij er geen last van hebt en als het de sfeer niet ten goede komt is het toch maar een probleem?
Moet jij ook gewoon zeggen ja.quote:Op zaterdag 11 februari 2017 19:47 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Zal best, maar of het nou echt gezellig is...
Betekent tevens ook dat ik mijn mening gewoon mag geven, en het niet echt fijn vind dat het telkens dat gezeik over dood gaan is, niemand wordt daar vrolijker van, vooral timmmmm zelf niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |