ze lijken allemaal gebruik te maken van dezelfde bliepjes vooralquote:Op zondag 5 februari 2017 18:46 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Blijft altijd lastig. Ik luister wekelijks karrenvrachten nieuwe muziek en probeer die tracks te selecteren die eruit springen.
Er wordt echt veel leuke, originele nieuwe muziek gemaakt. Maar lang niet alles krijgt de aandacht die het verdient. Ik draai in mijn shows sowieso altijd de nodige nieuwe muziek. Ook wel eens minder toegankelijke, experimentele tracks. Maar ik kan er niet te veel draaien, anders rennen de luisteraars gillend wegquote:Op zondag 5 februari 2017 18:47 schreef peaceman het volgende:
[..]
ze lijken allemaal gebruik te maken van dezelfde bliepjes vooral
gaat me niet zozeer om de vorige track, maar in zijn algemeenheid.
Staat zeer hoog op mijn lijst van artiesten die ik ooit eens live wil zien.quote:
hahaha terwijl die tracks in beginsel interessanter zijn...quote:Op zondag 5 februari 2017 18:50 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Er wordt echt veel leuke, originele nieuwe muziek gemaakt. Maar lang niet alles krijgt de aandacht die het verdient. Ik draai in mijn shows sowieso altijd de nodige nieuwe muziek. Ook wel eens minder toegankelijke, experimentele tracks. Maar ik kan er niet te veel draaien, anders rennen de luisteraars gillend weg
In het peace-violence-blok komt straks nog een ingetogen, nieuw nummer voorbij. Ik zal goed naar je show luisteren, straks. Dan hoor ik wat je zoal leuk vindt en probeer ik daar de volgende keer op in te spelen.quote:Op zondag 5 februari 2017 18:52 schreef peaceman het volgende:
[..]
hahaha terwijl die tracks in beginsel interessanter zijn...
Beetje dit verschil: Coldplay voor het muzikale behang, Radiohead als je echt iets verder de diepte in wilt (even los van smaak dan he?!)
ik vind veel leuk hoor...quote:Op zondag 5 februari 2017 18:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
In het peace-violence-blok komt straks nog een ingetogen, nieuw nummer voorbij. Ik zal goed naar je show luisteren, straks. Dan hoor ik wat je zoal leuk vindt en probeer ik daar de volgende keer op in te spelen.
jaquote:
quote:
Ik soms wel en soms nietquote:Op zondag 5 februari 2017 19:00 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
ja![]()
![]()
Ik vind trouwens dat ze wel een mooie stem heeft, maar die liedjes hè? Ik heb er niets mee.
Je kunt elk nummer depri laten klinken. Zelfs "Happy" van Pharrell Williams nog... - Ik zal het hierna even laten horen.quote:Op zondag 5 februari 2017 19:04 schreef peaceman het volgende:
wat ik ook nog een keer wil maken, is een depri uitzending..
in mijn uitzending zit ook zo'n grap. Ben benieuwd wie het hoort...quote:Op zondag 5 februari 2017 19:04 schreef Elfletterig het volgende:
Ik vond het wel grappig om een nieuw liedje met de titel "Rolling Stone" op te volgen met dit nummer
wel even aankondigen in R en P danquote:Op zondag 5 februari 2017 19:04 schreef peaceman het volgende:
wat ik ook nog een keer wil maken, is een depri uitzending..
why? je wil het aantal zelfmoorden opkrikken?quote:
quote:Op zondag 5 februari 2017 19:04 schreef peaceman het volgende:
wat ik ook nog een keer wil maken, is een depri uitzending..
Thanks. Het wordt straks ook nog wel even afzien hoor...quote:
Ik zeg nietsquote:Op zondag 5 februari 2017 19:07 schreef peaceman het volgende:
[..]
why? je wil het aantal zelfmoorden opkrikken?
zelf word ik vrolijk van mooie depri muziekquote:
Die kom ik wel door denk ik.quote:Op zondag 5 februari 2017 19:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Thanks. Het wordt straks ook nog wel even afzien hoor...Ik probeer voor elk wat wils te draaien.
Ik kan er soms heerlijk op janken en medelijden met mezelf hebbenquote:Op zondag 5 februari 2017 19:08 schreef peaceman het volgende:
[..]
zelf word ik vrolijk van mooie depri muziek
dat is soms ook lekker toch? dat lucht op!quote:Op zondag 5 februari 2017 19:09 schreef just me het volgende:
[..]
Ik kan er soms heerlijk op janken en medelijden met mezelf hebben
zeker weten, maar vandaag niet nodigquote:Op zondag 5 februari 2017 19:09 schreef peaceman het volgende:
[..]
dat is soms ook lekker toch? dat lucht op!
quote:Op zondag 5 februari 2017 19:10 schreef just me het volgende:
[..]
zeker weten, maar vandaag niet nodig
wees gerust, gaat vandaag ook niet gebeurenquote:Op zondag 5 februari 2017 19:10 schreef just me het volgende:
[..]
zeker weten, maar vandaag niet nodig
DJ Elfquote:
daar heb ik nog een cd van, die ik werkelijk NOOIT draaiquote:Op zondag 5 februari 2017 19:12 schreef Elfletterig het volgende:
Röyksopp vormt echt het perfecte bruggetje tussen het vorige nummer en de volgende....
Ik vond het best een mooie versie.quote:Op zondag 5 februari 2017 19:10 schreef Elfletterig het volgende:
Pharrell Williams - Happy (Woodkid Sad remix)
quote:
Welke cd? Melody AM? The Understanding? Junior?quote:Op zondag 5 februari 2017 19:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
daar heb ik nog een cd van, die ik werkelijk NOOIT draai
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |