Ik heb ook een stuitkindje, nu al 4 weken. Ben benieuwd dinsdag, maar heb niet het gevoel ie gedraaid is. Ik krijg een ks, dus wat dat betreft maakt het niet veel uit, hoewel ik wel graag eerst het hoofdje geboren zie wordenquote:Op donderdag 26 januari 2017 15:32 schreef Hilzillah het volgende:
Heb je al gebeld Luke?
Ik ben vd week bij de vk geweest. Groeiecho gekregen. Baby Snorlax is gedraaidGeen banaan meer! Alleen wel de verkeerde kant op.
Hoofd boven billen beneden. Een voordeel voor het heel weinig voelen van beweging. Ik heb nu regelmatig s'avonds een hoofd recht onder mijn ribben.
![]()
Verder is alles in proportie alleen een wat dikker buikje. Dus over drie weken nog eens kijken en evt een suikertest.
Vandaag precies 30 weken. Hoe groot is de kans dat ze nog 'gewoon' de goede kant op slingert?
Tnx (allemaal)quote:Op donderdag 26 januari 2017 17:36 schreef WupWup het volgende:
Hè IMA, we hadden het je allemaal anders gegundsterkte meid.
Ja, ik ben heel regelmatig ongesteld en voel m'n eisprong en had nu 7w2 moeten zijn. Dan had ze echt meer moeten zien. Het vruchtzakje was naast leeg ook niet mooi rond, want het schijnt wat in elkaar te vallen als het misgaat.quote:Op donderdag 26 januari 2017 17:43 schreef Sylver_ het volgende:
IMA wat rotIs het echt heel zeker mis? Ik had met 6 weken ook leeg vruchtzakje, maar 2 weken later was alles goed en weer op termijn. Of zijn die stolseltjes slecht nieuws?
Bah wat k*t, zegquote:Op donderdag 26 januari 2017 17:57 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Ja, ik ben heel regelmatig ongesteld en voel m'n eisprong en had nu 7w2 moeten zijn. Dan had ze echt meer moeten zien. Het vruchtzakje was naast leeg ook niet mooi rond, want het schijnt wat in elkaar te vallen als het misgaat.
Had net onder de douche ook al echt meer stolseltjes en bloed. Zet nog niet door verder, misschien vooral nog een reactie op de echokop van vanmiddag.
Alleen als de berekening van je zwangerschapsduur (op basis van je menstruatie of ovulatie) meer dan 10 weken geleden is. Stel dat je dus nog drie weken zwanger bent, omdat het niet doorzet en je wil afwachten, dan krijg je hem alsnog.quote:Op donderdag 26 januari 2017 17:55 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Tnx (allemaal)
Weet jij of ik ook nog anti-D moet straks? Zal het volgende week nog wel vragen, maar vroeg het me ineens af.
Duidelijk toch: bellen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 20:32 schreef Luke83 het volgende:
Wat een fijn nieuws Logi! Vast weer een hele opluchting
Wat naar IMA, heel veel sterkte..
Ik heb nog niet gebeld, er kwam rond de lunch weer een teken van leven. Nu uiteraard alweer de hele middag stilte, dus spijt van de keuze niet gebeld te hebben. Zucht.
Wat een leuk idee!quote:Op donderdag 26 januari 2017 22:53 schreef FlyingFish het volgende:
Vandaag is ook de makelaar langs geweest om foto's van het huis te nemen. We hebben twee duidelijke shirtjes maat 50 opgehangen in O's kamer. Ben dus benieuwd wie de eerste is die het geslacht weet als het huis eenmaal op Funda staat Al zul je vast zien dat die foto niet online komt ofzo
Lief dat je het vraagt, niks aan de hand. Nog wel steeds verkouden, maar voel me gelukkig niet meer zo beroerd als begin deze week.quote:Op donderdag 26 januari 2017 12:14 schreef Tweedledee het volgende:
Gogo hoe is het nu met jou? Heb je al uitslag binnen van urineonderzoek?
De magische vorige keer grens... Het lijkt me zo'n gek idee om die over te gaan.quote:Op vrijdag 27 januari 2017 07:06 schreef Selvaria het volgende:
Ugh Hilz, sterkte daarmee. Ik vind 11 kilo kind al heftig momenteel.![]()
Gisteravond realiseerde ik me ineens dat afgelopen nacht de termijn was waarmee vorige keer de weeën begonnen. Het duurde dan nog wel tot 1,5 dag later voor N. er daadwerkelijk was, maar toch. Best vreemd om nu zonder actie wakker te worden.
Ach, wie weet pers ik dit kind er nog wel voor zaterdag 10.23 uit.quote:Op vrijdag 27 januari 2017 08:02 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
De magische vorige keer grens... Het lijkt me zo'n gek idee om die over te gaan.
Effe snel tussen de bedrijven doorquote:Op vrijdag 27 januari 2017 08:06 schreef Selvaria het volgende:
[..]
Ach, wie weet pers ik dit kind er nog wel voor zaterdag 10.23 uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |