Ik ga niet eens kijken dan.quote:Op donderdag 26 januari 2017 08:06 schreef Caland het volgende:
Volgens het AD () wordt het middenveld Tapia - Nieuwkoop - Gustafson
quote:Op donderdag 26 januari 2017 08:06 schreef Caland het volgende:
Volgens het AD () wordt het middenveld Tapia - Nieuwkoop - Gustafson
Het AD heeft het echt zelden meer bij het rechte eind qua opstellingen. Volgens mij gokken ze maar wat.quote:
Je weet dat het AD dit zegt hé?quote:
Meer vertrouwen met de Staaf en Nieuwkoop dan met Kuyt en Vejinovicquote:Op donderdag 26 januari 2017 08:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Feyenoord treedt vanavond tegen Vitesse mogelijk aan met een compleet nieuw middenveld. Giovanni van Bronckhorst benadrukte gisteren nog dat de club veel waarde hecht aan nieuwe bekersucces, maar tegelijkertijd lijkt de trainer geen onnodige risico's te willen nemen met het oog op de competitie.
De kans dat hij Jens Toornstra laat starten, die al dagen grieperig is, lijkt dan ook klein. Ook Dirk Kuyt kan volgens het Algemeen Dagblad wel eens aan de kant gehouden worden.
Renato Tapia is de vervanger van de geschorste Tonny Vilhena en daarvoor lijken Simon Gustafson en Bart Nieuwkoop te mogen hopen op een basisplaats. Marko Vejinovic wordt niet als optie genoemd door de krant
Didnt i say do
Ze hebben het uit het topic gehaald en in de krant gezet.quote:Op donderdag 26 januari 2017 08:46 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je weet dat het AD dit zegt hé?
Zij zitten er zomaar 3 op de 4 keer naast.
Ik geloof er in ieder geval niets van.
Sowieso. Kuytquote:Op donderdag 26 januari 2017 08:50 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Meer vertrouwen met de Staaf en Nieuwkoop dan met Kuyt en Vejinovic
quote:Jonathan de Guzman ziet een terugkeer naar Feyenoord wel zitten. De 29-jarige middenvelder droomt van het spelen van Champions League-voetbal volgend seizoen in De Kuip. ''Feyenoord blijft altijd speciaal voor me,'' zegt de oud-Feyenoorder in gesprek met ELFVoetbal.nl.
''Het voelt als mijn club. Feyenoord zou voelen als thuiskomen. Ik heb er een toptijd gehad. Nooit zal ik vergeten wat de club voor me heeft betekend. Een officieel afscheid heb ik nooit gehad. De manier waarop ik vertrok lag gevoelig.'' De Guzman vertrok in 2009/2010 transfervrij bij Feyenoord en tekende voor drie jaar bij Real Mallorca.
'Volgend jaar met Feyenoord in de Champions League? Dat zou echt top zijn. Als ze een keer kampioen kunnen worden, dan is het dit seizoen. Ajax en PSV laten te veel punten liggen. Ajax is niet het Ajax dat het graag wil zijn. PSV is dit seizoen niet het PSV van de afgelopen jaren. Feyenoord heeft een moeilijke periode gehad. Het is straks afwachten hoe de eerste serie na de winterstop uitvalt.''
Ik denk dat we rond april meer van dit soort spelers met clubliefde gaan horen met dit geflirt.quote:
Dat is het middenveld wat op maandagavond alle moeite heeft met het 2e van Willem II.quote:Op donderdag 26 januari 2017 08:53 schreef Scrummie het volgende:
Nieuwkoop - Tapia dan dus, met Gustafson ervoor. Ik ben benieuwd. In elk geval niet met de punt naar achter, verstandig denk ik.
Volgend jaar Kalou, Van Persie, De Guzman, Guidetti.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:05 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ik denk dat we rond april meer van dit soort spelers met clubliefde gaan horen met dit geflirt.
Dat laatste moet lijkt me makkelijk lukken. Het zou een aanwinst zijn voor bijna elke club in het rechterrijtje.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:11 schreef Typisch het volgende:
Lijkt mij wel een leuk middenveld, eigenlijk.
Tapia vind ik gewoon een prima speler. Gustafson heeft een paar keer laten zien dat hij wel wat kan en van Nieuwkoop ben ik persoonlijk geen fan. Als zij potten kunnen breken biedt dat wel perspectief voor de toekomst. Allemaal nog jong en een betere kans om op niveau te laten zien wat ze (samen) kunnen komt er voorlopig niet hopelijk.
Vejinovic nog even snel verhuren aub.
Meh, een compleet middenveld vervangen is nogal wat. Gio kiest nu dus voor de titel door Kuyt rust te geven. Is ook prima.quote:Op donderdag 26 januari 2017 08:50 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Meer vertrouwen met de Staaf en Nieuwkoop dan met Kuyt en Vejinovic
Of hij houdt zich gewoon aan zijn fitheidsplan (Verheijengod) en laat zich niet gek maken door een paar afwezigen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Meh, een compleet middenveld vervangen is nogal wat. Gio kiest nu dus voor de titel door Kuyt rust te geven. Is ook prima.
Mwah het was dit of Gustafson Kuyt Tapia met Kuyt in een voor hem ongewone rol.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Meh, een compleet middenveld vervangen is nogal wat. Gio kiest nu dus voor de titel door Kuyt rust te geven. Is ook prima.
Kuyt kan sowieso niet echt goed voetballen natuurlijk. Die kun je overal neerzetten en dan scoort ie een krappe voldoende voor zijn werklust.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:28 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Mwah het was dit of Gustafson Kuyt Tapia met Kuyt in een voor hem ongewone rol.
Verheijengod Fitheidsplangenotquote:Op donderdag 26 januari 2017 09:24 schreef Typisch het volgende:
[..]
Of hij houdt zich gewoon aan zijn fitheidsplan (Verheijengod) en laat zich niet gek maken door een paar afwezigen.
Misvatting. Anders speel je echt geen 100+ interlands en jarenlang in de basis bij Liverpool.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Kuyt kan sowieso niet echt goed voetballen natuurlijk. Die kun je overal neerzetten en dan scoort ie een krappe voldoende voor zijn werklust.
Ben meer bang voor de organisatie dan voor het voetballend vermogen. Al die jongens op de bank (op Bilal en Kramer na) kunnen wel een balletje trappen, maar ze kiezen regelmatig voor de verkeerde oplossing.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Kuyt kan sowieso niet echt goed voetballen natuurlijk. Die kun je overal neerzetten en dan scoort ie een krappe voldoende voor zijn werklust.
Kuyt is gewoon een goede voetballer, er is geen speler in het elftal die een betere basis techniek heeft. Dat hij wat ouder en dus trager wordt, tsja dat kun je hem niet kwalijk nemen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Misvatting. Anders speel je echt geen 100+ interlands en jarenlang in de basis bij Liverpool.
Onzin.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Kuyt kan sowieso niet echt goed voetballen natuurlijk. Die kun je overal neerzetten en dan scoort ie een krappe voldoende voor zijn werklust.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Tot zover de mythe over 'de beste fans'.quote:
Zo heb ik mezelf ook nooit genoemd.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:47 schreef yats het volgende:
[..]
Tot zover de mythe over 'de beste fans'.
De frontpage.quote:Op donderdag 26 januari 2017 09:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mij boeien jouw frontpage berichtjes niet.
vPersie------------Jorgenson----------Kalouquote:Op donderdag 26 januari 2017 09:10 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Volgend jaar Kalou, Van Persie, De Guzman, Guidetti.
Haha wat een sneuneusquote:Op donderdag 26 januari 2017 10:24 schreef satecl het volgende:
[..]
vPersie------------Jorgenson----------Kalou
---------------------De Guzman-----------------
Guidetti komt helaas niet meer ('Ik hou van hier spelen, ik hou van leven in Vigo, ik ben een Galiciër nu.') Im Celta till I die!!!!
Inbreken was wel grappigquote:Op woensdag 25 januari 2017 22:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarom? Vind het wel mooi wat die gasten doen.
Beter dan die kutvloggertjes.
Ik klamp me vast aan de gedachte dat Feyenoord tegen betere tegenstanders vaak beter voor de dag komt.quote:Op donderdag 26 januari 2017 11:45 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Vanavond gewoon winnen trouwens, geen gezeik.
Hoe vaak heeft Tapia nou werkelijk gespeeld? Beperkt gebleven tot korte invalbeurten en maakt altijd gretige indruk en is fysiek sterk. Ik heb vertrouwen in die gozer. In Vejinovic een stuk minder, maar die heeft dan ook een hele slechte indruk achter gelaten.quote:Op donderdag 26 januari 2017 11:53 schreef De_Pel het volgende:
Potdomme man, kijk wie er nog meedoen, je kans om de beker dit jaar te winnen ie 70% als je vanavond doorga...
En dan moet je met zo'n elftal spelen...
Vejinolul heeft wmb afgedaan en tapia is ook niet stabiel genoeg dus wmb gaat baco Arie vanavond maar op het middenveld lopen.
De dubbel winnen zou anders best lekker zijn.quote:
Maandverbandje al gekocht?quote:Op donderdag 26 januari 2017 11:53 schreef De_Pel het volgende:
Potdomme man, kijk wie er nog meedoen, je kans om de beker dit jaar te winnen ie 70% als je vanavond doorga...
En dan moet je met zo'n elftal spelen...
Vejinolul heeft wmb afgedaan en tapia is ook niet stabiel genoeg dus wmb gaat baco Arie vanavond maar op het middenveld lopen.
Meen je?quote:Op donderdag 26 januari 2017 12:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Verder zie ik liever dat Feyenoord in ieder geval nog de beker wint dan helemaal niets, mocht Feyenoord vroeg of laat afhaken in de titelrace.
Natuurlijk. Niet dat bekerwinst het mislopen van een kampioenschap goed maakt, not even close, maar beter wel een prijs dan helemaal geen prijs toch?quote:
Ben ik het wel mee eens. Voor de dubbel gaan, zeker nu de topclubs eruit liggen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 12:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Natuurlijk. Niet dat bekerwinst het mislopen van een kampioenschap goed maakt, not even close, maar beter wel een prijs dan helemaal geen prijs toch?
Maar op de dubbel hopen is veel mooier en zou genoeg motivatie moeten zijn.
De Feyenoord-armband met verwisselbare buttons vergetenquote:Op donderdag 26 januari 2017 15:27 schreef Pascalus het volgende:
Straks mooi met m'n Legi Oen jasje over mijn Feyenoord - Man U trui met de Vitesse - Feyenoord kwartfinale sjaal om naar de Coolsingel.
Tsja, als je winterkampioenshirts al niet aan te slepen zijn in december, dan is zo'n sjaal ook niet meer dan logisch.quote:Op donderdag 26 januari 2017 14:51 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bij een kwartfinale als eredivisieclub![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 26 januari 2017 15:37 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Tsja, als je winterkampioenshirts al niet aan te slepen zijn in december, dan is zo'n sjaal ook niet meer dan logisch.
Winterkampioenshirts.quote:
Die Teletekstshirts bedoel je? Dat kwam niet van Feyenoord zelf hè.quote:Op donderdag 26 januari 2017 15:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Winterkampioenshirts.
Ohh. Lekkere vergelijking jaquote:Op donderdag 26 januari 2017 16:00 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Die Teletekstshirts bedoel je? Dat kwam niet van Feyenoord zelf hè.
Maar treurig was het wel ja.
Ik vind het vreemd dat je er op in bent gegaan. Natuurlijk liever de beker dan niks.quote:Op donderdag 26 januari 2017 12:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Natuurlijk. Niet dat bekerwinst het mislopen van een kampioenschap goed maakt, not even close, maar beter wel een prijs dan helemaal geen prijs toch?
Maar op de dubbel hopen is veel mooier en zou genoeg motivatie moeten zijn.
Niet helemaal een eerlijke vergelijking. De beker is dan eerder een 2e lot dat je moet kopen, met een grotere winkans maar een lagere prijs.quote:Op donderdag 26 januari 2017 16:45 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat je er op in bent gegaan. Natuurlijk liever de beker dan niks.
Dat is hetzelfde als een lot kopen met als hoofdprijs een miljoen en als tweede prijs 100.000 en dan als je geen miljoen wint, dan ook helemaal niks wilt winnen.
Bovendien droop de zelfspot daar vanaf.quote:Op donderdag 26 januari 2017 16:00 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Die Teletekstshirts bedoel je? Dat kwam niet van Feyenoord zelf hè.
Voor op de (C)anal Pridequote:Op donderdag 26 januari 2017 15:33 schreef Caland het volgende:
[..]
De Feyenoord-armband met verwisselbare buttons vergeten
[ afbeelding ]
Blij om de staaf te zienquote:Op donderdag 26 januari 2017 19:31 schreef Tomatenboer het volgende:
Verrassend, het AD zat er weer naast met de opstelling vanmorgen.
Middenveld met Tapia, Toornstra en Gustafson.
Leuk middenveld, ben benieuwd. Met Toornstrado heb ik er wat meer vertrouwen in.quote:Op donderdag 26 januari 2017 19:31 schreef Tomatenboer het volgende:
Verrassend, het AD zat er weer naast met de opstelling vanmorgen.
Middenveld met Tapia, Toornstra en Gustafson.
Dit dus. Ben het vaak met je eens moet ik bekennenquote:Op donderdag 26 januari 2017 12:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
De dubbel winnen zou anders best lekker zijn.
Verder zie ik liever dat Feyenoord in ieder geval nog de beker wint dan helemaal niets, mocht Feyenoord vroeg of laat afhaken in de titelrace.
Toornstradoquote:Op donderdag 26 januari 2017 19:38 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Leuk middenveld, ben benieuwd. Met Toornstrado heb ik er wat meer vertrouwen in.
Ik ben bang dat ze vanavond niet gaan winnenquote:Op donderdag 26 januari 2017 20:25 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dit dus. Ben het vaak met je eens moet ik bekennen
wedstrijd redelijk onder controle, maar amper iets gecreëerdquote:Op donderdag 26 januari 2017 21:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb de eerste helft gemist, maar ik begrijp dat het best aardig is?
Die indraaiende voorzet van Berghuis op Gustafson op een gegeven momentquote:Op donderdag 26 januari 2017 21:38 schreef IkBenNietFries het volgende:
Ook wel benieuwd naar El Hankouri, maar onze vleugelspelers spelen behoorlijk goed. Alleen jammer van de voorzetten van Elia.
Erg onzichtbaar inderdaad maar ook wat ongelukkig met de controle. Je ziet wel dat ie goed loopt en kijkt, hopelijk laten ze m nog even staan want als het wel goed begint te vallen en lukken dan kan hij nog weleens gaan verrassen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 21:34 schreef hhh38 het volgende:
Vreemd potje. Wel duidelijk beter, maar er wordt nauwelijks iets gecreëerd. Gustafson is gewoon niet in het spel voorgekomen, met uitzondering van die twee keer dat ie semi 1 op 1 met de keeper wordt gezet en er geen controle is.
Zal ook wel aan wedstrijdritme liggen. Maar bij balbezit van Vitesse is ie sowieso waardeloos, is steeds veel te laat met druk zetten en sjokt wat rond bij de middencirkel. Aan de bal kan ie zeker wat bijdragen natuurlijk, maar als het nog een paar minuten niet loopt mogen ze van mij Kuyt inbrengen.quote:Op donderdag 26 januari 2017 21:41 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Erg onzichtbaar inderdaad maar ook wat ongelukkig met de controle. Je ziet wel dat ie goed loopt en kijkt, hopelijk laten ze m nog even staan want als het wel goed begint te vallen en lukken dan kan hij nog weleens gaan verrassen.
Eens. Ik vermaak me prima.quote:Op donderdag 26 januari 2017 21:55 schreef Tomatenboer het volgende:
Bij vlagen speelt Feyenoord eigenlijk best leuk voetbal.
Maar het is voornamelijk een waar voetbalgevecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |