Goessner kan er beter mee stoppen en haar focus verleggen naar haar modellenwerkquote:Op woensdag 25 januari 2017 14:28 schreef Columbiafan het volgende:
Goessner op 1.36 gelanglaufd door Herrmann
Dat idee heb ik bij Simon Fourcade ook wel.quote:Op woensdag 25 januari 2017 14:37 schreef komrad het volgende:
[..]
Goessner kan er beter mee stoppen en haar focus verleggen naar haar modellenwerk
quote:Op woensdag 25 januari 2017 14:38 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Dat idee heb ik bij Simon Fourcade ook wel.
dus helemaal niet te zienquote:Op vrijdag 27 januari 2017 09:52 schreef heywoodu het volgende:
Mannen sprint in Duszniki begint zo live op Eurosport 2 (en de Player). De vrouwen worden op TV niet live uitgezonden, Eurosport verraadt de liefhebbers
Hopelijk wel via de Player of Eurovision..
Eurovision is gewoon gratisquote:
oh hoe laat? en ik bedoelde natuurlijk dat ik geen eurosport player of 2 hebquote:
13.30, Bruna start als 11e dus goede kans dat ze weer vol in beeld is en ondanks haar blessure gaat ze in haar laatste biatlonwedstrijd van het seizoen alles eruit knallen heeft ze beloofdquote:Op vrijdag 27 januari 2017 10:47 schreef komrad het volgende:
[..]
oh hoe laat? en ik bedoelde natuurlijk dat ik geen eurosport player of 2 heb
nu al de laatste wedstrijdquote:Op vrijdag 27 januari 2017 10:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
13.30, Bruna start als 11e dus goede kans dat ze weer vol in beeld is en ondanks haar blessure gaat ze in haar laatste biatlonwedstrijd van het seizoen alles eruit knallen heeft ze beloofd
Dat dacht ik al, maar Eurovision is er dus ook gewoon, min of meer de officiële streamsite van de IBU
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |