Docent Nederlandsquote:Op donderdag 19 januari 2017 09:53 schreef TARDIS. het volgende:
Ik wil graag docent Nederlands worden, en wil daarvoor een universitaire Master Nederlandse Taal en Cultuur: Educatie en Communicatie doen aan de Universiteit Utrecht. Helaas heb ik daarvoor niet de juiste voorstudie gedaan en zal ik dus eerst een pre-master moeten doen. Helaas heb ik al gestudeerd en heb ik het geld niet voor een vervolgstudie. Dit houdt in dat ik moet gaan werken, sparen en dan deeltijd al die programma's moet gaan doen. Dat kost JAREN van mijn leven goddomme.
vind pabo altijd een beetje de rechten van het hbo tbhquote:Op donderdag 19 januari 2017 09:59 schreef Chai het volgende:
[..]
Nee tempo van bullshitreflectieverslagen die je moet inleveren en rekentoetsen die je moet maken ligt te hoog voor echte mboérs.
Was niet getrouwd, al helemaal niet onder gemeenschap van goederen.quote:Op donderdag 19 januari 2017 09:57 schreef zeer het volgende:
[..]
jij hebt sws de helft van alles weggegeven
Vrouwen die altijd beweren schoon te zijn en alles beter te doen dan mannen. De mannen in dit huis zorgen anders dat de boel niet instort en fixxen alles in huis. De vrouwen verzamelen afval op de gangquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:00 schreef zeer het volgende:
[..]
zelden zo iets naars meegemaakt als een studenten huis voor vrouwen
In Mozy's studentenhuis zijn de vrouwen nu ook in de meerderheid. Is te merken aan de graad van ranzigheid.quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:00 schreef zeer het volgende:
[..]
zelden zo iets naars meegemaakt als een studenten huis voor vrouwen
Kan jij jouw mening niet gewoon even doorslikken ofzo?quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:01 schreef zeer het volgende:
[..]
vind pabo altijd een beetje de rechten van het hbo tbh
en een baksteen ofzoquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:02 schreef Mozy het volgende:
[..]
Kan jij jouw mening niet gewoon even doorslikken ofzo?
Moet jij niet janken omdat je homo bent oid?quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:03 schreef Zosk het volgende:
[..]
Hij vroeg niet naar de mentale leeftijd, toch?
neem aan dat je netjes gedeeld had eigenlijkquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:01 schreef Zosk het volgende:
[..]
Was niet getrouwd, al helemaal niet onder gemeenschap van goederen.
De opleiding is idd aardig ingericht op basis van relatief simpele kutjes.quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:01 schreef zeer het volgende:
[..]
vind pabo altijd een beetje de rechten van het hbo tbh
Is toch zo. Kijk naar die dozen die bij jullie afstuderen dan.quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:02 schreef Mozy het volgende:
[..]
Kan jij jouw mening niet gewoon even doorslikken ofzo?
Waarom zou ik daarover janken?quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:03 schreef Mozy het volgende:
[..]
Moet jij niet janken omdat je homo bent oid?
is het in je relatie niet net zoquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:02 schreef Mozy het volgende:
[..]
Vrouwen die altijd beweren schoon te zijn en alles beter te doen dan mannen. De mannen in dit huis zorgen anders dat de boel niet instort en fixxen alles in huis. De vrouwen verzamelen afval op de gang_!
Alles wat van haar is ging met haar mee, de rest niet natuurlijk.quote:Op donderdag 19 januari 2017 10:03 schreef zeer het volgende:
[..]
neem aan dat je netjes gedeeld had eigenlijk
vind ingewikkelde kutjes ook niet allesquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:03 schreef Chai het volgende:
[..]
De opleiding is idd aardig ingericht op basis van relatief simpele kutjes.
oh wij hebben niet mijn en haar eigendommen eigenlijkquote:Op donderdag 19 januari 2017 10:04 schreef Zosk het volgende:
[..]
Alles wat van haar is ging met haar mee, de rest niet natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |