Wees blij dat hij die tijd neemt uit zijn drukke schema.quote:Op woensdag 18 januari 2017 18:38 schreef Mark031 het volgende:
Om 2 uur in de nacht naar een onbemand benzinestation rijden, je statief neerzetten met een camera erop en vervolgens iets over je auto te vertellen
hoe weet ze dat hij op fok zitquote:Op woensdag 18 januari 2017 18:49 schreef Barrah het volgende:
[..]
Iemand die 200k volgers op Instagram schijnbaar niet genoeg aandacht vindt en daarop een stel nerds op een forum (inclusief Braddie) gaat lopen opgeilen. Pure zelfbevlekking, gewoon negeren.
Omdat hier dagelijks over hem wordt gesproken?quote:Op woensdag 18 januari 2017 18:53 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
hoe weet ze dat hij op fok zit
quote:Op woensdag 18 januari 2017 18:54 schreef kthxbye het volgende:
Ik kan mijn "" toch echt niet onderdrukken, iedere keer als ik weer die gare intro hoor.
ik vind deze beterquote:Op woensdag 18 januari 2017 18:54 schreef kthxbye het volgende:
Ik kan mijn ":')" toch echt niet onderdrukken, iedere keer als ik weer die gare intro hoor.
quote:
die user is pas sinds kort actiefquote:Op woensdag 18 januari 2017 18:54 schreef Barrah het volgende:
Omdat hier dagelijks over hem wordt gesproken?
Pure aids en terecht niet het echte bradtvintro.quote:
Nogmaals, denk niet te moeilijk en maak het niet interessanter dan het is.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:00 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
die user is pas sinds kort actief
hoezo, wel leuke electrofunkquote:Op woensdag 18 januari 2017 19:08 schreef Geelman het volgende:
[..]
Pure aids en terecht niet het echte bradtvintro.
als het echt is, is het toch vreemd. zo'n wijf kent fok toch niet eens.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:10 schreef Barrah het volgende:
[..]
Nogmaals, denk niet te moeilijk en maak het niet interessanter dan het is.
Naast pikante foto's plaatsen is iemand als Braad je vrouwelijke aandacht geven de manier om hordes kerels gek te maken. Jij gaat daar duidelijk in mee. Zelf weten maar het is echt totaal niet boeiend. En al is het één of andere grap, ook dan verdient het geen aandacht.
Jongeh je loopt achter. Ze heeft in Rotterdam gestudeerd en heeft toen o.a. gebruik gemaakt van fora om NL te leren, zodoende stuitte ze op een livestream van Brad en heeft ze een account gemaakt. Dawast.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:14 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
als het echt is, is het toch vreemd. zo'n wijf kent fok toch niet eens.
Die 200k volgers krijg je heus niet bij een pakje boter. Beetje actieve werving komt daar wel bij kijken. En het is echt niet dat een forum als FOK! onzichtbaar is op het web. Of de eerste/enige site is waar dat Instagram account gepromoot wordt.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:14 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
als het echt is, is het toch vreemd. zo'n wijf kent fok toch niet eens.
En dit.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:25 schreef Moira. het volgende:
[..]
Jongeh je loopt achter. Ze heeft in Rotterdam gestudeerd en heeft toen o.a. gebruik gemaakt van fora om NL te leren, zodoende stuitte ze op een livestream van Brad en heeft ze een account gemaakt. Dawast.
meeliften op braddies faam dus.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:26 schreef Barrah het volgende:
[..]
Die 200k volgers krijg je heus niet bij een pakje boter. Beetje actieve werving komt daar wel bij kijken. En het is echt niet dat een forum als FOK! onzichtbaar is op het web. Of de eerste/enige site is waar dat Instagram account gepromoot wordt.
Maar goed, het gaat hier over vlogs en vloggers. Niet over types die hun identiteit ontlenen aan wat plaatjes en volgers op Instagram.
[..]
En dit.
Lol you obviously know how it works.. My account doesn't get promoted anywhere else then instagram.. I'm for the same reason as you are here because we all find Bradge interesting..quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:26 schreef Barrah het volgende:
[..]
Die 200k volgers krijg je heus niet bij een pakje boter. Beetje actieve werving komt daar wel bij kijken. En het is echt niet dat een forum als FOK! onzichtbaar is op het web. Of de eerste/enige site is waar dat Instagram account gepromoot wordt.
Maar goed, het gaat hier over vlogs en vloggers. Niet over types die hun identiteit ontlenen aan wat plaatjes en volgers op Instagram.
[..]
En dit.
account bestaat pas drie maandenquote:Op woensdag 18 januari 2017 19:25 schreef Moira. het volgende:
Ze heeft in Rotterdam gestudeerd en heeft toen o.a. gebruik gemaakt van fora om NL te leren
Boeiend. Ik kan ook morgen een nieuw account openen en dan ben ik weer een newbie. Misschien kom ik hier zelfs al tien jaar, weet jij veel?quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:53 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
account bestaat pas drie maanden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je het allemaal zo interessant vindt, begin dan lekker een fanclub of zo.
Dat zeg ik toch, ze heeft dat account gemaakt toen ze een keer een livestream van Brad tegen kwam, dat is idd ongeveer 3 maanden terug.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:53 schreef ikwordtergekvan het volgende:
[..]
account bestaat pas drie maanden
lijkt me wel logischer, je zoekt toch interactie?quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:56 schreef Moira. het volgende:
Je hoeft hier geen account te maken om gewoon een beetje Nederlandse spreektaal te leren lezen
Exactly when I lived in Holland I didn't have an account, I used it to read Dutch news articles and other stuff.. Few months ago I checked it again and somehow ended up in a livestream from Bradgetv.. Since then I'm intruged.. Since I understand dutch pretty well now I opened an account.quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:56 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch, ze heeft dat account gemaakt toen ze een keer een livestream van Brad tegen kwam, dat is idd ongeveer 3 maanden terug.
Je weet dat de hele wereld hier gewoon account-loos mee kan lezen toch? Je hoeft hier geen account te maken om gewoon een beetje Nederlandse spreektaal te leren lezen
Zo hey, wordt de ene zolderkamerautist nou boos op de andere omdat iemands Fok!kennis niet up-to-date is?quote:Op woensdag 18 januari 2017 19:25 schreef Moira. het volgende:
[..]
Jongeh je loopt achter. Ze heeft in Rotterdam gestudeerd en heeft toen o.a. gebruik gemaakt van fora om NL te leren, zodoende stuitte ze op een livestream van Brad en heeft ze een account gemaakt. Dawast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |