niels zit op deepwebquote:Op woensdag 11 januari 2017 13:58 schreef Che_ het volgende:
Ok genoeg over chai
Waar is niels? Dan kan ze de aandacht daarop vestigen
Ik stel een vraag, geef gewoon fatsoenlijk antwoord.quote:Op woensdag 11 januari 2017 13:38 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ik weet natuurlijk niet exact hoe goed jij kan koken, maar als ik het totaalplaatje bekijk (jij, chai, boeren, paarden, onverharde wegen, provincialen etc.)
Niet zelf gaan koken, gewoon naar een restaurant waar ze goede couscous serveren.
Che_ is een soort wicky, maar dan Koerd. Fatsoenlijk antwoord geven zit er niet in bij dat soort. Vraag Crip.quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:12 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik stel een vraag, geef gewoon fatsoenlijk antwoord.
Ja heb gewoon iets tegen jouw soort mannen.quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:15 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ai ai ai ai ai jongens jongens jongens jongens
Moet dit nou gelijk weer zo... manmanman
Welke soort is dat?quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:16 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja heb gewoon iets tegen jouw soort mannen.
Ik kan me niet herinneren dat ik ooit boos ben geweest op fokquote:Op woensdag 11 januari 2017 14:32 schreef Mozy het volgende:
Mannen die maar 2 gemoedstoestanden kennen. Vervelend en boosChe
sow. Vergeleken worden met geeltandquote:Op woensdag 11 januari 2017 14:13 schreef Chai het volgende:
[..]
Che_ is een soort wicky, maar dan Koerd. Fatsoenlijk antwoord geven zit er niet in bij dat soort. Vraag Crip.
Komt doordat hij vaak appelsap aan het drinken is in de bieb. Wel netjes dat hij daar zijn telefoon niet opneemt.quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:38 schreef Crip het volgende:
Vind nog steeds grappig dat wicked heletijd praat over chicks hosselen op fok en zn nummer hier dropt maar niet durft op te nemen als k m bel
Over braddie en niels kan alles gezegd wordenquote:Op woensdag 11 januari 2017 14:36 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
sow. Vergeleken worden met geeltand
Vind je dat hypocriet?quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:40 schreef Che_ het volgende:
[..]
Over braddie en niels kan alles gezegd worden
Maar zodra je iets zegt over paarden of dat mozy 'traag' is kunnen ze opeens wel koken
Ben wel benieuwd naar mijn verzinsels over anderen hoor. Wie weet kom ik dan ooit nog met beide benen op de grond terecht.quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:40 schreef Che_ het volgende:
[..]
Over braddie en niels kan alles gezegd worden
Maar zodra je iets zegt over paarden of dat mozy 'traag' is kunnen ze opeens wel koken
Dat passief agressieve, heerlijk.quote:Op woensdag 11 januari 2017 14:36 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren dat ik ooit boos ben geweest op fok
Maar dat ik vervelend ben voor sommige users begrijp ik wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |