wat leuk! Heb ik 18 jaar gewoond, nu één plaatsje opgeschovenquote:
Ook een hele leuke plek om te wonen. Ik woon 100m van de grens, dus vind mezelf ook wel beetje een ezel.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:22 schreef tombolafan het volgende:
[..]
wat leuk! Heb ik 18 jaar gewoond, nu één plaatsje opgeschoven
zeker! Heel leukquote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:24 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Ook een hele leuke plek om te wonen. Ik woon 100m van de grens, dus vind mezelf ook wel beetje een ezel.
Hier ging het wel door, maar ik ben niet geweest. Het was behoorlijk glad en ik merk dat ik daar toch een beetje voorzichtig in ben geworden.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:06 schreef Fazzoletti het volgende:
Hier ook geen sneeuw helaasGlad was het wel een beetje. Ik ging vol goede moed naar't bos om te bootcampen maar de les ging blijkbaar niet door. Beetje jammer dat dat dan niet gecommuniceerd wordt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
jaaaa hier welquote:Op zaterdag 7 januari 2017 17:48 schreef Stormqueen het volgende:
Bestaat dat nog?
Hier was er een rituele kerstboomexodus richting milieustraat vandaag
Even genieten van de ruimte voordat die box m weer opvult
jaaaaaaaaaaaaaaaaaquote:Op zaterdag 7 januari 2017 19:17 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Zeg.. hebben jullie hier nog een plekje over?
*veegt kaasjes stokbrood en alcoholvrijewijn van het picknick kleed*quote:Op zaterdag 7 januari 2017 19:17 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Zeg.. hebben jullie hier nog een plekje over?
Zegt ze even terloops..quote:Op zaterdag 7 januari 2017 19:17 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Zeg.. hebben jullie hier nog een plekje over?
quote:Op zaterdag 7 januari 2017 19:25 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaa![]()
omg! Leuk! Details!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |