Het zou kunnen.quote:Op donderdag 19 januari 2017 17:15 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
Kunnen racisme-topics gesloten worden?
Je haar zit mooi maar dat shirt is zooooo 2016.quote:Op vrijdag 20 januari 2017 16:09 schreef TARDIS. het volgende:
Ik eis nu feedback. Zo kan het niet langer.
sowquote:Op vrijdag 20 januari 2017 19:28 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Je haar zit mooi maar dat shirt is zooooo 2016.
Neger gespot.quote:Op vrijdag 20 januari 2017 19:28 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Je haar zit mooi maar dat shirt is zooooo 2016.
Ga eens lekker klooien in je eigen forum.quote:
Sorry, moest even mijn verdriet m.b.t. het verlies van Pharkieboy uiten.quote:Op zaterdag 21 januari 2017 23:32 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ga eens lekker klooien in je eigen forum.
Vooruit dan maar weer.quote:Op zaterdag 21 januari 2017 23:33 schreef Moira. het volgende:
[..]
Sorry, moest even mijn verdriet m.b.t. het verlies van Pharkieboy uiten.
Terechte uiting.quote:Op zaterdag 21 januari 2017 23:33 schreef Moira. het volgende:
[..]
Sorry, moest even mijn verdriet m.b.t. het verlies van Pharkieboy uiten.
Hard gelachenquote:Op zondag 22 januari 2017 01:32 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik heb een sollicitatie gestuurd naar forum@fok.nl om mod te worden in KLB. Ik ben bereid om Pharkus te vervangen.
Ken je die uitspraak?quote:
Je schijnt trouwens meer kans te maken als je een zooitje van die heerlijke biertjes die ze daar in België brouwen mijn kant op stuurt.quote:Op zondag 22 januari 2017 01:35 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Ken je die uitspraak?
wie laatst lacht, best lacht
Numaar weer snel ontopic
Ok komt voor elkaarquote:Op zondag 22 januari 2017 02:35 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Je schijnt trouwens meer kans te maken als je een zooitje van die heerlijke biertjes die ze daar in België brouwen mijn kant op stuurt.
Ik had deze post vannacht gereport omdat mij de kanker toegewenst werd, mag dat dus gewoon hier? Zo zijn we toch niet getrouwdquote:Op zondag 22 januari 2017 02:56 schreef kzomba het volgende:
[..]
Laat hem gewoon de kanker krijgen joh, dat taboe op kanker moeten we ook eens een keer overheen stappen, kanker is far overrated. Waarom is kanker zoveel belangrijker dan aids en zoveel belangrijker dan andere ziektes?
Ik moest tering hard schijten of tyfus hard schijten is helemaal oké, maar kankerhard schijten kan echt niet.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |