Weinig mis met dit potje, en de vorigequote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Taylor speelt gewoon prima, 100+
Dank je vriendquote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:34 schreef Tagliano het volgende:
[..]
http://www.vipleague.me/d(...)e-stream-online.html
Geluksgetalquote:
Net zeg je nog dat hij er geen kut van kan en nu is hij wel weer goed genoeg?quote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:40 schreef bechirti het volgende:
Denk wel ook dat die druk er is af moet bij phil. Vergeet ff die zeventiende titel die ga je niet meer halen. Masr als ie relaxed kan gooien blijft t een van de weinigen die die downie kan pakken
Ho ho Ben ook maar een Onderbuiksupporter.quote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Net zeg je nog dat hij er geen kut van kan en nu is hij wel weer goed genoeg?
FMD vindt dit leukquote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:46 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
105 gemiddeld van Taylor, keurig potje
Visiequote:Op vrijdag 27 januari 2017 21:56 schreef F.M.D. het volgende:
Zien er goed uit de nieuwe darts van Phil. Gaat ie behoorlijk wat schade mee aanrichten dit jaar. Ook bij het groende monster die zich momenteel onverwinnelijk waant.
Nee, we zitten hier voor de grapquote:Op vrijdag 27 januari 2017 22:05 schreef Smoofie het volgende:
Huh heeft darts niet meer een subforum?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 27 januari 2017 22:06 schreef Wereldgozer het volgende:
Hij was net zo scherp als HR-radiatorfolie van TONZONSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |