quote:Maandag 2 januari: Het beroemde Hollywood-logo werd in de nacht van zaterdag op zondag door een vandaal veranderd in 'Hollyweed'.
Waar keek ik naar?quote:
ik heb een zachte g maar ik hoor iedereen hier met een harde G in mn hoofdquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:05 schreef Trollscience het volgende:
vind het altijd zo raar om fokkers te horen praten en dat ze dan harde g hebben, als ik posts lees is het altijd gewoon met een zachte g in mijn hoofd
heb liever pilsquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:04 schreef Drug het volgende:
[..]
beter die blue pill die ook red pill is
Denk niet dat wij dat samen kunnen bereiken.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:04 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
laten wij samen gaan bouwen aan een fundament van liefde dat ons in staat stelt te houden van, te troosten en te rouwen
jij klinkt cutequote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:06 schreef Crip het volgende:
[..]
ik heb een zachte g maar ik hoor iedereen hier met een harde G in mn hoofd
hahaquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:05 schreef Trollscience het volgende:
vind het altijd zo raar om fokkers te horen praten en dat ze dan harde g hebben, als ik posts lees is het altijd gewoon met een zachte g in mijn hoofd
jaquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:08 schreef Drug het volgende:
[..]
haha
he o ja jij luisterde miles davis toch?
denk het ook nietquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:07 schreef Crip het volgende:
[..]
Denk niet dat wij dat samen kunnen bereiken.
Nu alquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:05 schreef HPLC het volgende:
[..]
Dit is echt zo'n vlog die over een uur weer weg is
Helaas welquote:
hoe hard zijn je tepels nu? vraag het voor een vriendquote:Op dinsdag 3 januari 2017 00:10 schreef Chloroform het volgende:
Vergeten verwarming aan te zetten op slaapkamer, nu is het fucking koud
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |