Ik snap je antwoord niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 13:54 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nagenoeg overal waar mensen samenkomen. En veel is heel veel, soms meer dan honderd bij elkaar op een plein.
Wat een hoerenvolk.quote:
Ten eerste hoef je niet te schelden.quote:
quote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:58 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Ten eerste hoef je niet te schelden.
Ten tweede zijn er genoeg Marokkanen die wel respect tonen.
Wat heeft het nu met marokkanen of belgen te maken?quote:
Ook, spuitje geven en niet meer over praten.quote:
Och, stimo doet het bij Belgen en terecht.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:58 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Ten eerste hoef je niet te schelden.
Ten tweede zijn er genoeg Marokkanen die wel respect tonen.
Pot ketel.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:58 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Ten eerste hoef je niet te schelden.
Vader en zoon zou kunnen.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 23:51 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ze lijken wel op elkaar of niet?
Media is zo doorgedraaid:quote:Op woensdag 4 januari 2017 11:03 schreef nixxx het volgende:
En ze weten wie het is nu, maa geven nog geen verdere informatie vrij.. waarom dat? Is het geen Koerd?
http://www.nu.nl/onrust-t(...)nslag-nachtclub.html
Wat betekent dwell?quote:Op woensdag 4 januari 2017 15:44 schreef IPA35 het volgende:
This is the reason why we don't dwell on Turkish deaths in the West
http://www.independent.co(...)in-the-a7505606.html
Goed stuk wel.
Iets in de zin van "niet stilstaan bij" of "weinig aandacht schenken aan".quote:
True that.quote:Op woensdag 4 januari 2017 15:44 schreef IPA35 het volgende:
This is the reason why we don't dwell on Turkish deaths in the West
http://www.independent.co(...)in-the-a7505606.html
Goed stuk wel.
Het komt wel dichtbij zoquote:VEENENDAAL - UPDATE 14.36 uur - In het centrum van Veenendaal is de politie woensdagmorgen groots uitgerukt. De politie had een melding gekregen dat de terreurverdachte van de aanslag in Istanbul was gezien. Een verdachte werd opgepakt. Onderzoek heeft uitgewezen dat het niet om de terreurverdachte gaat.
quote:Op woensdag 4 januari 2017 16:09 schreef Ebayzo.nl het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)in_Veenendaal__.html
[..]
Het komt wel dichtbij zo
Veenendaal de enige plek waar de provinciale types in aanraking komen met anderen kleurtjes.. Zien iedereen voor terroristquote:Op woensdag 4 januari 2017 16:09 schreef Ebayzo.nl het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)in_Veenendaal__.html
[..]
Het komt wel dichtbij zo
Er loopt daar heel veel raar spul rond, burka's in het hart van de bible belt. Ook daar al veel "incidenten" met Marokkanen zoals een jongen vastbinden op treinrails.. De naïeve "turn the orher cheek"-houding begint om te slaan.quote:Op woensdag 4 januari 2017 16:31 schreef Zalmplaat010 het volgende:
[..]
Veenendaal de enige plek waar de provinciale types in aanraking komen met anderen kleurtjes.. Zien iedereen voor terrorist
Nou, er was minstens nog één andere Turk in de buurt.quote:Op woensdag 4 januari 2017 16:31 schreef Zalmplaat010 het volgende:
[..]
Veenendaal de enige plek waar de provinciale types in aanraking komen met anderen kleurtjes.. Zien iedereen voor terrorist
quote:Volgens de ooggetuige had de man een Turkse achtergrond. ,,Een Turkse man die ook in de winkel was zei de man bovendien te herkennen van de Turkse tv. Daar zou hij op te zien zijn geweest."
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |