inderdaad, de laatste politica die daar vermoord werd door een politieke terrorist was direkt voor de stemgang over de Brexit, daarna zijn er geen politieke moorden meer geweest.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:02 schreef Loekie1 het volgende:
In Engeland is het rustig sinds de Brexit. Daar lijkt nu alles onder controle. In tegenstelling tot de overkant van het kanaal.
Ik hoor niets over de mobilisatie van miljoenen agenten tijdens oud en nieuw in Engeland.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:04 schreef RM-rf het volgende:
[..]
inderdaad, de laatste politica die daar vermoord werd door een politieke terrorist was direkt voor de stemgang over de Brexit, daarna zijn er geen politieke moorden meer geweest
Ik hoor niets, ik zie niets. Dus het bestaat niet.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:05 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Ik hoor niets over de mobilisatie van miljoenen agenten tijdens oud en nieuw in Engeland.
Plaats jij dan de link waarin staat dat Engeland zich opmaakt voor grote rellen en aanrandingen tijdens oud en nieuw.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik hoor niets, ik zie niets. Dus het bestaat niet.
Was getekend,
Loekie.
en? wat zegt het verder over de wereld of jij bepaalde dingen niet hoort, of niet wilt horen?quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:05 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Ik hoor niets over de mobilisatie van miljoenen agenten tijdens oud en nieuw in Engeland.
als je hem zelf niet kunt of wilt opzoeken... hier bv een telegraph article dat de engelse politie zich voorbereid voor een inzet met een record aantal krachten, en voorbereid is op mogelijk zwaar geweld.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:14 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Plaats jij dan de link waarin staat dat Engeland zich opmaakt voor grote rellen en aanrandingen tijdens oud en nieuw.
Jawel. En dat is ze. En ze wil het uiteraard ook als argument gebruiken om te stellen dat NL uit de EU moetquote:Op zaterdag 31 december 2016 11:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
als je hem zelf niet kunt of wilt opzoeken... hier bv een telegraph article dat de engelse politie zich voorbereid voor een inzet met een record aantal krachten, en voorbereid is op mogelijk zwaar geweld.
http://www.telegraph.co.u(...)atrol-new-years-eve/
Overigens eventjes serieus... je meent toch niet werkelijk een eventuele stelling dat de uitslag van dat brexit-referendum een doorslaggegevende invloed heeft of er wel of geen geweld op nieuwjaarsavond zou optreden, ben je werkelijk zo dom?
Dan quoten we toch gewoon even nu.nl voor de mensen die te lui zijn om op de link te klikken:quote:Op zaterdag 31 december 2016 09:08 schreef Loekie1 het volgende:
-knip: niet quoten uit Trouw en Volkskrant-
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)-grootste-test.dhtml
quote:Merkel noemt islamitisch terrorisme grootste uitdaging voor Duitsland
Gepubliceerd: 31 december 2016 01:14 Laatste update: 31 december 2016 09:29
Angela Merkel zegt dat islamitisch terrorisme de grootste uitdaging is voor Duitsland. Dat zei de Duitse bondskanselier vrijdagavond tijdens haar nieuwjaarstoespraak.
Merkel pleit voor nieuwe wetten die de veiligheid verbeteren. Volgens haar staat Duitsland al een aantal jaar op de kaart als doelwit. "We doen er alles aan om de veiligheid en vrijheid van onze burgers te beschermen."
Ruim een week geleden reed een Tunesische asielzoeker met een vrachtwagen in op een kerstmarkt in Berlijn. Daarbij kwamen twaalf mensen om het leven. Terreurgroep Islamitische Staat (IS) eiste de aanslag op.
'Op z'n kop'
Volgens Merkel hebben veel Duitsers na de brexit, de winst van Trump in de VS en de opgelopen spanningen tussen Rusland en Amerika, de indruk gekregen dat de wereld "op z'n kop staat". Ze verzoekt haar volk om niet de oplossing te zoeken in populisme.
In reactie op de aanslag in Berlijn wil Duitsland sneller uitgeprocedeerde asielzoekers het land uitzetten.
Populariteit
De populariteit van Merkel is de laatste tijd aanzienlijk gedaald. De toestroom van een recordaantal migranten in Duitsland heeft ervoor gezorgd dat de eurosceptische en rechtse partij Alternatief voor Duitsland (AfD) het goed doet in de peilingen. AfD pleit voor het sluiten van de grenzen en het verlaten van de EU.
Volgend jaar zijn er in Duitsland weer verkiezingen. Merkel wil gaan voor haar vierde termijn bij haar CDU-partij. Veiligheid is het speerpunt tijdens haar campagne.
Alsof we daar argumenten voor nodig hebben, kijk naar de euro, kijk naar Draghi, I rest my casequote:Op zaterdag 31 december 2016 11:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jawel. En dat is ze. En ze wil het uiteraard ook als argument gebruiken om te stellen dat NL uit de EU moet
Zo gezellig die multi-culti, meer, meer, meer!quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:55 schreef Loekie1 het volgende:
De Italiaanse autoriteiten willen niets aan het toeval overlaten tijdens de viering van oudejaar. Om een mogelijke terroristische aanslag te vermijden worden in Rome onder meer scherpschutters ingezet. In Milaan zijn undercoveragenten op post met speciale mobiele telefoons die bestand zijn tegen een overbelast systeem door nieuwjaarswensen. En in Bologna vliegen drones rond.
"We staan op scherp en laten niets aan het toeval over", zegt minister van Binnenlandse Zaken Marco Minniti. "Ons veiligheidssysteem heeft met het vatten van de dader van de aanslag in Berlijn al bewezen dat het goed werkt."
In een hele reeks Italiaanse steden zijn bijzondere maatregelen van kracht, in de eerste plaats in Rome. Daar zijn de vele bedreigingen van terreurorganisatie IS aan het adres van het Vaticaan niet vreemd aan. Op verscheidene plaatsen worden scherpschutters opgesteld en er zijn extra politiemensen te voet, op de fiets en te paard paraat. Ook op de Tiber zal er verhoogde waakzaamheid zijn, van de rivierpolitie. Hotspots zijn het Colosseum en het Circus Maximus, waar heel wat feestvierders worden verwacht. Daar worden aan de toegangen extra controles uitgevoerd. En ook de bruggen in de stad worden extra in de gaten gehouden en beveiligd met onder meer metaaldetectors.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)iering-in-Rome.dhtml
Gezellig nieuwjaarsfeest met scherpschutters op de daken. Wie had dat kunnen denken een aantal jaren geleden.
Iedereen die niet achterlijk is.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:55 schreef Loekie1 het volgende:
Gezellig nieuwjaarsfeest met scherpschutters op de daken. Wie had dat kunnen denken een aantal jaren geleden.
Toch raar, de linkse rakkers waren er toch zeker van dat Engeland aan de rand van de afgrond zou komen te staan, mensen moesten massaal naar de voedselbank en WW3 zou uitbreken, eigenlijk hetzelfde wat we hoorden bij Trump.quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:02 schreef Loekie1 het volgende:
In Engeland is het rustig sinds de Brexit. Daar lijkt nu alles onder controle. In tegenstelling tot de overkant van het kanaal.
Kijken even op de wereldkaart. Dan kun je zien waarom in GB en de VS isolationisme eventueel goed zou kunnen werken.quote:Op zaterdag 31 december 2016 14:37 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Toch raar, de linkse rakkers waren er toch zeker van dat Engeland aan de rand van de afgrond zou komen te staan, mensen moesten massaal naar de voedselbank en WW3 zou uitbreken, eigenlijk hetzelfde wat we hoorden bij Trump.
Als islamitisch terrorisme het probleem is moet ze de kraan sluiten om dan eerst de puinhopen op te ruimen, maar Merkel laat de kraan liever lopen en gooit wat emmertjes water naar buiten in de hoop dat het minder word.
Vooral het middenstuk ben ik het mee eens!quote:Op zaterdag 31 december 2016 13:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
Iedereen die niet achterlijk is.
Als je de sluizen finaal open zet en jan en alleman volkomen ongecontroleerd binnen laat stromen in de EU (sterker nog, we halen ze gewoon zelf op met een veerdienst (Frontex) die eigenlijk de grenzen van de EU moet bewaken) dan kan je dit soort ongein verwachten.
Als je dat op voorhand niet inziet ben je geen knip voor de neus waard. Of volslagen debiel en achterlijk. Of een willekeurige combinatie van die drie.
Merkels partij is alleen maar gestegen in de peilingen na aanslag in Berlijn.quote:Op zaterdag 31 december 2016 09:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
Merkel
Die is na september 2017 klaar.
Zwakke volkeren gaan te onder in de loop van de geschiedenis.quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:29 schreef Physsic het volgende:
[..]
Merkels partij is alleen maar gestegen in de peilingen na aanslag in Berlijn.
Dit.quote:Op zaterdag 31 december 2016 14:37 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Toch raar, de linkse rakkers waren er toch zeker van dat Engeland aan de rand van de afgrond zou komen te staan, mensen moesten massaal naar de voedselbank en WW3 zou uitbreken, eigenlijk hetzelfde wat we hoorden bij Trump.
Als islamitisch terrorisme het probleem is moet ze de kraan sluiten om dan eerst de puinhopen op te ruimen, maar Merkel laat de kraan liever lopen en gooit wat emmertjes water naar buiten in de hoop dat het minder word.
zo best gaat het in engeland ook niet hoor, met hun paki human traffic rings http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-south-yorkshire-28939089quote:Op zaterdag 31 december 2016 11:05 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Ik hoor niets over de mobilisatie van miljoenen agenten tijdens oud en nieuw in Engeland.
quote:Op zondag 1 januari 2017 19:53 schreef Shaken63 het volgende:
Kijk eens hoeveel politie er op de been was rond de jaarwisseling, lekker veilig gevoel... ik noem het symptoom bestrijding.
De oorzaak moet worden aangepakt, met alle middelen:
1 Voorbeeld:
Alle extreme islamietjes bij hun nekvelletje pakken en boven de Noordzee droppen zonder zwemvest welteverstaan.
De EU/Nederland moet weer veilig worden.
Jij hebt een lijstje met de namen van extremistische moslims?quote:Op zondag 1 januari 2017 19:53 schreef Shaken63 het volgende:
Kijk eens hoeveel politie er op de been was rond de jaarwisseling, lekker veilig gevoel... ik noem het symptoom bestrijding.
De oorzaak moet worden aangepakt, met alle middelen:
1 Voorbeeld:
Alle extreme islamietjes bij hun nekvelletje pakken en boven de Noordzee droppen zonder zwemvest welteverstaan.
De EU/Nederland moet weer veilig worden.
Zou de hond van Putin daar nog een aandeel in hebben gehad? Wat een pracht actie was datquote:Op maandag 2 januari 2017 00:55 schreef Idisrom het volgende:
Wat ik het grootste minpunt van Angela Merkel vind, is haar kritische houding ten aanzien van Poetin
Je bent geen dierenvriend?quote:Op zondag 1 januari 2017 23:44 schreef LelijKnap het volgende:
Wacht even, Merkel gooit 10 bloedhonden in m'n kamer en vervolgens verteld zij mij rustig te blijven en degene die een oplossing aanbied als populist te zien?
Zijn daar bewegende beelden van?quote:Op maandag 2 januari 2017 02:29 schreef Slurrrrp het volgende:
[..]
Zou de hond van Putin daar nog een aandeel in hebben gehad? Wat een pracht actie was dat
Merkel toch? Totaal mee eens!quote:
Er bestaan al lijsten van, volg je het nieuws niet!quote:Op maandag 2 januari 2017 00:14 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Jij hebt een lijstje met de namen van extremistische moslims?
Eens , met aanpassing.quote:Op zondag 1 januari 2017 23:44 schreef LelijKnap het volgende:
Wacht even, Merkel gooit 10 kansloze en ranzige wezens in m'n kamer en vervolgens verteld zij mij rustig te blijven en degene die een oplossing aanbied als populist te zien?
Mag het hopen.quote:Op zaterdag 31 december 2016 09:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
Merkel
Die is na september 2017 klaar.
Merkel heeft gewoon al 10 jaar een solide en zinnige politiek gevoert en dat Duitsland nu een sterk aanlokkende functie heeft komt gewoon omdat het een goede economie heeft en een stabiel geregeerd land is.... (waarbij ook het beleid van Schröder een op de lange termijn zeer goede uitwerking gehad heeft, Schröder heeft het sociale stelsel hervormd en bv de uitkeringen sterk laten dalen en regels daarvoor verscherpt, heel bewust wetende dat anders nog meer mensen door aangelokt konden worden).quote:Op maandag 2 januari 2017 00:55 schreef Idisrom het volgende:
10x Liever een Angela Merkel met haar visie waar zijzelf ook wel aan durft te tornen, dan een Mark Rutte die uit opportunisme met de ene leugen na de andere leugen ons meent te moeien paaien.
Wat ik het grootste minpunt van Angela Merkel vind, is haar kritische houding ten aanzien van Poetin, terwijl ik meer gehoopt had, dat zij Poetin meer in een harmonieuzer overleg met de rest van Europa zou betrekken. Maar toch heb ik hier ook meer vertrouwen in haar, dan in onze premier, die nu plotseling Poetin onnodig vaak staat te bashen, puur om ons een Oekraïne-standpunt door de neus te laten drukken.
Goeie post. Paarlen voor de zwijnen vrees ik, maar een mooi stuk proza.quote:Op maandag 2 januari 2017 14:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Merkel heeft gewoon al 10 jaar een solide en zinnige politiek gevoert en dat Duitsland nu een sterk aanlokkende functie heeft komt gewoon omdat het een goede economie heeft en een stabiel geregeerd land is.... (waarbij ook het beleid van Schröder een op de lange termijn zeer goede uitwerking gehad heeft, Schröder heeft het sociale stelsel hervormd en bv de uitkeringen sterk laten dalen en regels daarvoor verscherpt, heel bewust wetende dat anders nog meer mensen door aangelokt konden worden).
wat betreft Rusland-politiek heeft Duitsland al een lange traditie (sinds Egon Bahr, Walter Scheel en Genscher, Ost-politik) van een internationale politiek gericht op overleg met de Russen.
Putin is echter degenen die zelf ook provoceert en uiteindelijk een confrontatiepolitiek voert op basis van zn weinige sterke punten tov een economisch véél machtiger Europa.
Aangezien Rusland econmisch veruit de minder broeder vab Europa is en op dat gebied snel overschaduwt wordt zet Putin sterk in op zn militaire macht en het uit elkaar spelen van de verschillende nationale staten in europa.
Duitsland is altijd zeer toeschietelijk naar Rusland geweest, de huidige buitenlandminister Steinmeier (die begin dit jaar voor 5 jaar benoemd zal worden als de nieuwe Bundespresident, als opvolger van de meer Rusland-kritische Gauck) geld als een 'Putin-versteher'... al sinds de tijd van Schröder die zelfs een persoonlijke vriend van Putin is en was.
begin dit jaar stelde Steinmeier zich bv tegen de grootschalige NATO-oefening aan de russische grens (Anakonda16)
Maar voorlopig heeft Putin niks te winnen aan een sterke vriendschaps-politiek met duitsland.
Daarvoor gaat het Rusland economisch te slecht (sinds 2013 is het GDP van rusland gehalveerd en bv nog maar 20% van de russen hebben een spaarvermogen, tov 73% toen).
Polarisatie en destabilisering van het Westen is momenteel de beste taktiek van de russen om interne problemen te pogen af te wenden.
Overigens al die jankers die hier lopen te huilen dat "Merkel vluchtelingen binnenhaalt" begrijpen geen flikker van lange termijns politiek en waarom bv Merkel ervoor koos bv sterk in te zetten in europees beleid en samenwerking tussen lidstaten om de vluchtelingencrisis te controleren..
Een politiek die juist erg slim en ook succesvol is.
Alle mensen die klagen over hoe slecht het europa gaat en dat europese politici zo zwak zijn en die geilen op de 'sterke' politicus die ze in Putin zien...
stel je eens voor dat je in Rusland zou wonen en bv zou merken hoe het met rusland momenteel economisch gaat.
De russische economie in een zware recessie, de staatschuld stijgt snel, de waarde van de ruble daalt met 12% per jaar en de meeste russen hebben geen enkel spaarvermogen over, en momenteel geeft de gemiddelde rus meer dan de helft van zn inkomen uit aan dagelijkse levensmidelen.
het gemiddelde loon van de doorsnee rus is afgelopen jaar met 10% gedaald en is momenteel lager dan in china, servie of roemenie
http://www.cnbc.com/2016/(...)russias-economy.html
zelfs militair gezien blijken de russen zeker niet zo imposant, in Syrie leiden ze relatief hoge materiele verliezen, ondanks weinig serieuze tegenstand, maar vermoedelijk vooral veroorzaakt door slechte techniek en slechte hardware..
Westerse analysten is al opgevallen dat het russiche leger eigenlijk sterk lijkt te onder-presteren in Syrie en relatief kwetsbaar zou zijn (bv het vliegdekschip de Kuznetsov is erg kwestbaar)
Politiek gezien slim en ook succesvol?quote:Op maandag 2 januari 2017 14:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Overigens al die jankers die hier lopen te huilen dat "Merkel vluchtelingen binnenhaalt" begrijpen geen flikker van lange termijns politiek en waarom bv Merkel ervoor koos bv sterk in te zetten in europees beleid en samenwerking tussen lidstaten om de vluchtelingencrisis te controleren..
Een politiek die juist erg slim en ook succesvol is.
wat een gigantische onzin...quote:Op maandag 2 januari 2017 17:20 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Politiek gezien slim en ook succesvol?
Merkel heeft zowat de halve wereld hier uitgenodigd met haar 'wir schaffen das'.
Wat heb jij een berg woorden nodig om te laten zien dat Merkel prima gehandeld heeft.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:04 schreef RM-rf het volgende:
[..]
wat een gigantische onzin...
Merkel heeft terecht vastgesteld dat er eind zomer 2015 grote problemen waren bij de opvang en regsistratie van de vluchtelingen in duitsland en dat gezien de grote problemen daar de Bund moest ingrijpen in een gebied dat voorheen de Bondslanden apart geregeld hadden...
met succes, aangezien in relatief korte tijd ook veel verbeterd is daar, de achterstanden ine en half jaar weggewerkt waren en dankzij een verdrag met turkije de aanvoer via Turkije tot stoppen gebracht is en de regels vor asielaanvragen verscherpt
Wat had jijd an willen doen in haar positie, als je het zoveel beter weet?
Als bv Merkel had gedaan wat veel kortzichtoge populisten als de hosanna-pülossing lijken voor te stellen, gewoon eenzijdig de grenzen sluiten waren hooguit de problemen verschoven op andere landen en via-via die alsnog op een duits bord terecht gekomen...
Merkel heeft heel terecht gerealiseerd dat je de vluchtelingenstroom aan de europese buitengrenzen moet stopppen en dat kan enkel via amenwerking...
Populisme en wat roeptoeteren dat je gewoon nationalist de grenzen dicht moet gooien, is domme en kortzichtige struisvogelpolitiek, die eerder de problemen verergert ...
De duiste politiek vand e laatste 15 jaar is juist een voorbeeld van goed economisch lange termijnsbeleid dat zich ook uitbetaald in een sterke positie voor duitsland.
Dat zowel economisch er heel gezond voor staat, wat betreft overheidsfinancieen super-gezond is (al meerdere jaren een begrotingsoverschot) en overall juist heel goed geregeerd wordt en een stabiel en veilig land is
Het is hooguit zorgwekkend dat we in europa erg afhankelijk zijn van politici die hooguit op nationaal beleid verkozen worden en dat snel leidt tot kortzichtig populisme, ...
Juist ook waar de probelmen veelal het nationale niveau ver overstijgen, en het heus daarvoor geen oplossing is te roepen dat 'de grenzen dicht' zouden moeten
Bv een grote winst van de AfD bij de komende Bundestag zal niet bepaald een 'bevrijding' zijn, eerder gewoon en hoop nieuwe problemen gaan veroorzaken, zelfs als de AfD absoluut niet in staat is te regeren omdat het een verzameling domme en incapabele idioten is (mensen als Beatrix von Storch, Frauke Petry en Gauland zijn hooguit kortzichtige roeptoeter-profiteurs die hard roepen het beter te weten, maar werkelijk geen enkele realistisch plan hebben wat ze dan hopen te verbeteren of bereiken) ...
De duitse politiek en het werk van Bundeskanzler als Schröder en Merkel 'dom' of 'naief' noemen is eerder een teken van 'meehuilen met de wolven' door mensen die zelf niet weten waarover ze praten
ik ben niet van wat doms roepen, maar onderbouw graag en geef voorbeelden, heb je verder daarop iets tegen?quote:Op maandag 2 januari 2017 18:16 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat heb jij een berg woorden nodig om te laten zien dat Merkel prima gehandeld heeft.
Van het lezen ben je ook niet.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ik ben niet van wat doms roepen, maar onderbouw graag en geef voorbeelden, heb je darop iets tegen?
kun je aangeven waar ik ongelijk zou zitten... wat zou jij dan wel eventjes beter gedaan hebben dan wat Merkel gedaan heeft?
nee, jij lult er een beetje slapjes omheen ..quote:
Eikel, leer lezen.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:22 schreef RM-rf het volgende:
[..]
nee, jij lult er een beetje slapjes omheen ..
quote:Op maandag 2 januari 2017 18:16 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat Merkel wel had moeten doen? Ze had kenbaar moeten maken dat deze mensen niet welkom zijn, dat mensen geholpen moeten worden in de regio. Niet in West-Europa.
Los van het 'wir schaffen das', is het gezamenlijke beleid een gigantische zooi. Frontex die migranten oppikt en aan land brengt en talloze open grenzen in Europa waardoor migranten zo door kunnen naar West-Europa.
Merkel moest de toestroom wel stoppen. Ze moest wel proberen om haar fout recht te zetten. Anders zou het politieke zelfmoord zijn geweest.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:22 schreef RM-rf het volgende:
[..]
enkel, feit is gewoon dat de toestroom wel degelijk vrijwel geheel tot stand gebracht is en de chaos in de opvang onder controle gebracht is en er nu verder gewerkt wordt aan het beleid, zowel in regels qua verwerking vana anvragen alswel in europese verband een succesvol beleid opbouwen, dat tot nu toe niet bestaat omdat europese instanties helemaal geen rechten hebben (bv Frontex geeneens grenscontrole's _mag_ uitvoeren)
Nogmaals, wat zou jij wel eventjes beter doen?
Een deal die pas kwam na het handelen van Orban en consorten overigens. Alles wat Merkel heeft gedaan wijst er op dat ze zoveel mogelijk jonge arabieren en afrikanen heeft willen binnenhalen.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:29 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Eikel, leer lezen.
[..]
[..]
Merkel moest de toestroom wel stoppen. Ze moest wel proberen om haar fout recht te zetten. Anders zou het politieke zelfmoord zijn geweest.
Merkel had het heft in eigen hand moeten nemen, immigratie tegengaan. Niet eerst de halve wereld welkom heten om daarna een schimmige deal met Erdogan te sluiten.
Europese grenzen sluiten, vluchtelingen terugbrengen zoals ze in Australië ook doen en de aanzuigende werking van opvang, uitkeringen en huurhuizen stoppen.
wat is het nu?quote:Op maandag 2 januari 2017 18:29 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Eikel, leer lezen.
[..]
[..]
Merkel moest de toestroom wel stoppen. Ze moest wel proberen om haar fout recht te zetten. Anders zou het politieke zelfmoord zijn geweest.
Merkel had het heft in eigen hand moeten nemen, immigratie tegengaan. Niet eerst de halve wereld welkom heten om daarna een schimmige deal met Erdogan te sluiten.
Europese grenzen sluiten, vluchtelingen terugbrengen zoals ze in Australië ook doen en de aanzuigende werking van opvang, uitkeringen en huurhuizen stoppen.
Ik denk niet dat het allemaal zozeer een vooropgezet plan is als jij het nu weergeeft.quote:Op maandag 2 januari 2017 19:05 schreef RM-rf het volgende:
[..]
wat is het nu?
eerst heeft ze alles fout gedaan en vervolgens heeft ze de toestroom inderdaad gestopt omdat dat nodig was...
hallo? waar heb je het nog ver...
of denk je dat politiek een sort van hans Klok goochektruc is waarbij politici gewoon een bepaalde ontwikkeling in ene breiken door met een toverstokje te zwaaien of een tweet de wereld in te sturen?
De enige juiste politiek is gewoon uitvloeisel van beleidspolitiek en Merkel is daarin een sterke en iemand die dingen op de lange termijn weet te bereiken.
Zij kan niet zomaar 'europese grenzen' sluiten, als ze bv wil bereiken dat griekenland en Italie effectiever grenscontroles toepassen moet ze dat uiteindelijk via europes overleg bereiken en dat heeft ze gedaan, verder kan een nationale politicus hooguit nationale grenzen sluiten (zoals Orban die inderdaad enkel uit nationalistische belangen handelt en verder geen zier geeft of daardoor buurlanden verder in de problemen komen).
merkel weet gewoon dat het geen zin heeft een duitse grens te sluiten (en dat de economische gevolgen nog negatiever zijn) maar wel dat vluchtelingenpolitiek uiteindelijk europese politiek is die lidstaten samen moeten bereiken en waar geen alleengang of nationliatsisch populisme veel successen brengt
Overigens, woordjes als 'eikel' kun je voor je vriendjes bewaren
Merkel heeft eerst een grote groep immigranten uitgenodigd. Daarna heeft ze de stroom ingedampt door Erdogan in te schakelen.quote:Op maandag 2 januari 2017 19:05 schreef RM-rf het volgende:
[..]
wat is het nu?
eerst heeft ze alles fout gedaan en vervolgens heeft ze de toestroom inderdaad gestopt omdat dat nodig was...
hallo? waar heb je het nog ver...
Toch was Duitsland eind 2015 de eerste met het uitvoeren van extra controles bij de grenzen, vooral bij de grens met Oostenrijk. Iets meer dan een maand geleden is door de EU wederom toestemming verleend aan Duitsland (en vier andere landen) voor het verlengen van de grenscontroles op bepaalde locaties tot februari 2017. Als het aan de Duitse minister van binnenlandse zaken ligt worden die grenscontroles ook na februari 2017 nog uitgevoerd, desnoods zonder toestemming van de EU.quote:Op maandag 2 januari 2017 19:05 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Zij kan niet zomaar 'europese grenzen' sluiten, als ze bv wil bereiken dat griekenland en Italie effectiever grenscontroles toepassen moet ze dat uiteindelijk via europes overleg bereiken en dat heeft ze gedaan, verder kan een nationale politicus hooguit nationale grenzen sluiten (zoals Orban die inderdaad enkel uit nationalistische belangen handelt en verder geen zier geeft of daardoor buurlanden verder in de problemen komen).
merkel weet gewoon dat het geen zin heeft een duitse grens te sluiten (en dat de economische gevolgen nog negatiever zijn) maar wel dat vluchtelingenpolitiek uiteindelijk europese politiek is die lidstaten samen moeten bereiken en waar geen alleengang of nationliatsisch populisme veel successen brengt
Controleren? Wat een slappe hap! Allemaal terugsturen!quote:Op maandag 2 januari 2017 22:30 schreef Physsic het volgende:
[..]
Toch was Duitsland eind 2015 de eerste met het uitvoeren van extra controles bij de grenzen, vooral bij de grens met Oostenrijk. Iets meer dan een maand geleden is door de EU wederom toestemming verleend aan Duitsland (en vier andere landen) voor het verlengen van de grenscontroles op bepaalde locaties tot februari 2017. Als het aan de Duitse minister van binnenlandse zaken ligt worden die grenscontroles ook na februari 2017 nog uitgevoerd, desnoods zonder toestemming van de EU.
Dat kan kloppen, zoveel hebben ze er namelijk ook nietquote:Op zaterdag 31 december 2016 11:05 schreef Loekie1 het volgende:
Ik hoor niets over de mobilisatie van miljoenen agenten tijdens oud en nieuw in Engeland.
Alleen al het feit dat je toestemming van de EU nodig hebt om je eigen landsgrenzen te controleren maakt de EU al een faalinstituut.quote:Op maandag 2 januari 2017 22:30 schreef Physsic het volgende:
Iets meer dan een maand geleden is door de EU wederom toestemming verleend aan Duitsland (en vier andere landen) voor het verlengen van de grenscontroles op bepaalde locaties tot februari 2017. Als het aan de Duitse minister van binnenlandse zaken ligt worden die grenscontroles ook na februari 2017 nog uitgevoerd, desnoods zonder toestemming van de EU.
Emigranten krijgen nog steeds geld en opvang in Duitsland, dat is gewoon een uitnodiging.quote:Op maandag 2 januari 2017 18:29 schreef luxerobots het volgende:
Merkel moest de toestroom wel stoppen. Ze moest wel proberen om haar fout recht te zetten. Anders zou het politieke zelfmoord zijn geweest.
Merkel had het heft in eigen hand moeten nemen, immigratie tegengaan. Niet eerst de halve wereld welkom heten om daarna een schimmige deal met Erdogan te sluiten.
Europese grenzen sluiten, vluchtelingen terugbrengen zoals ze in Australië ook doen en de aanzuigende werking van opvang, uitkeringen en huurhuizen stoppen.
http://m.telegraaf.nl/art(...)strenger-controlerenquote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:17 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Alleen al het feit dat je toestemming van de EU nodig hebt om je eigen landsgrenzen te controleren maakt de EU al een faalinstituut.
[..]
quote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:27 schreef Physsic het volgende:
http://m.telegraaf.nl/art(...)strenger-controleren
Bus, trein of boot.quote:België gaat per 2018 reizigers die per bus, trein of boot het land in willen komen strenger controleren. Iedereen moet geregistreerd staan. Het land wil voorkomen dat terroristen ongehinderd naar België kunnen komen, zo laat minister Jambon van Binnenlandse Zaken weten aan de Süddeutsche Zeitung.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |