Egelquote:
Mogge Tong. Wel Jammer dat ik een paar metalclassics moet missen vandaag. Heb straks nog een recreantenloopje hier in de stadquote:
Okee. Ik dacht eigenlijk meer aan One of Us, Omdat ook over een verbroken relatie gaatquote:
Ook een mooie ja maar het ging om wat ik tijdens de top 2000 heb gehoord, die helaas niet trouwensquote:Op zaterdag 31 december 2016 07:52 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Okee. Ik dacht eigenlijk meer aan One of Us, Omdat ook over een verbroken relatie gaat
Ook goed te horen hoe de drank en drugs zijn invloed hebben gehad op de stem van Tylerquote:Op zaterdag 31 december 2016 07:54 schreef tong80 het volgende:
Dankzij Run DMC kwamen ze terug. Dit is van 15 jaar daarvoor. Anders hadden we dit nummer nooit meer gehoord. Klassieker.
Helaas kunnen we daardoor ook nog steeds van een paar skyradio kneiters genieten..quote:Op zaterdag 31 december 2016 07:54 schreef tong80 het volgende:
Dankzij Run DMC kwamen ze terug. Dit is van 15 jaar daarvoor. Anders hadden we dit nummer nooit meer gehoord. Klassieker.
Moet je mij horen praten.quote:Op zaterdag 31 december 2016 07:55 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ook goed te horen hoe de drank en drugs zijn invloed hebben gehad op de stem van Tyler
Ik heb je 1 keer horen praten. en dat was tegen niemand minder dan Tom vsn 't Hekquote:Op zaterdag 31 december 2016 07:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Moet je mij horen praten.
Je hebt wel gelijk trouwens.
Oh ja. Ha ha haquote:Op zaterdag 31 december 2016 07:57 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik heb je 1 keer horen praten. en dat was tegen niemand minder dan Tom vsn 't Hek![]()
Als ze van Aerosmith zijn, vallen ze nog steeds mee vergeleken met veel andere.quote:Op zaterdag 31 december 2016 07:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Helaas kunnen we daardoor ook nog steeds van een paar skyradio kneiters genieten..
Doen ze expressquote:Op zaterdag 31 december 2016 08:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
slayer is ook weer lekker weggestopt in t nachtje he?
Nee, maar als kortslaper (ik word uit mezelf vaak ergens rond 4 uur wakker) pik ik nog best wat mee van de 'graveyard shifts'.quote:Op zaterdag 31 december 2016 07:59 schreef peaceman het volgende:
zijn er nog diehards die de hele nacht wakker zijn gebleven?
doet zij van die bijzondere dingen dan?quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:04 schreef female81 het volgende:
[..]
Nee, maar als kortslaper (ik word uit mezelf vaak ergens rond 4 uur wakker) pik ik nog best wat mee van de 'graveyard shifts'.
Ik heb Marisa's uurtjes wel opgenomen. Om te kijken wat ze nu weer heeft uitgespookt. Had ik de vorige dagen ook moeten doen.
Het is nogal een crowdpleaser, om het zo maar even te zeggen. Beetje (leuk-)gek in d'r hoofd.quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:05 schreef peaceman het volgende:
[..]
doet zij van die bijzondere dingen dan?
da's wel leuker dan juf Evelien.quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:05 schreef female81 het volgende:
[..]
Het is nogal een crowdpleaser, om het zo maar even te zeggen. Beetje (leuk-)gek in d'r hoofd.
Beetje zoals Jasper de Vries. De nachtDJ's doen het vaak leuk, waarom weet ik niet.quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:05 schreef female81 het volgende:
[..]
Het is nogal een crowdpleaser, om het zo maar even te zeggen. Beetje (leuk-)gek in d'r hoofd.
ik ook. Nu die Laat me versie van Alderliefste nog.quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ben wel blij dat de Shaffy Cantate de lijst uit is
viiiivreeeequote:Op zaterdag 31 december 2016 08:07 schreef peaceman het volgende:
[..]
ik ook. Nu die Laat me versie van Alderliefste nog.
Dit was blijkbaar vannacht:quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Beetje zoals Jasper de Vries. De nachtDJ's doen het vaak leuk, waarom weet ik niet.
dat dus... Maar ik schat in dat Life on Mars meer zijn bonus gaat houden dan Let's dancequote:Op zaterdag 31 december 2016 08:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ergens wel bizar dat Let's Dance hoger staat dan Life on Mars
anderzijds stemt daar een heel ander publiek op, publiek dat normaal nooit op Bowie stemt en nu denkt 'ach dan maar op deze'
exact ditquote:Op zaterdag 31 december 2016 08:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ergens wel bizar dat Let's Dance hoger staat dan Life on Mars
anderzijds stemt daar een heel ander publiek op, publiek dat normaal nooit op Bowie stemt en nu denkt 'ach dan maar op deze'
ik vind die verschrikkelijk.quote:
Tijdens Echoes kun je een potje monopoly spelen ook, manmanmanquote:Op zaterdag 31 december 2016 08:09 schreef female81 het volgende:
[..]
Dit was blijkbaar vannacht:
[ afbeelding ]
Nooit erg om Echoes te missenquote:Op zaterdag 31 december 2016 08:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tijdens Echoes kun je een potje monopoly spelen ook, manmanman
Wel geinig
Wel jammer dat we daardoor een van de vijf beste liedjes uit de lijst niet horen.. en Split Enz was ook al in de nacht.quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:09 schreef peaceman het volgende:
[..]
dat dus... Maar ik schat in dat Life on Mars meer zijn bonus gaat houden dan Let's dance
Split Enz komt vanzelf op de laatste dag (hoop ik)quote:Op zaterdag 31 december 2016 08:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel jammer dat we daardoor een van de vijf beste liedjes uit de lijst niet horen.. en Split Enz was ook al in de nacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |