Niemand geeft een fuck om de PL natuurlijk. Wanneer het moest won hij zoals bij de pc finals. Lewis laatste winst was in 2013 tijdens de gsod.quote:Op woensdag 28 december 2016 12:57 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Buiten wat vloertoernooitjes wist hij in de PL 2015 niet van Lewis te winnen (gelijkspel en verlies)
Ah ja, als hij verliest geeft niemand een neuk natuurlijk. Ik denk dat hij met alle liefde dat potje even binnen harkte, maar Lewis gooide eventjes 109 gemiddeld en pakte Van Gerwen daarquote:Op woensdag 28 december 2016 13:03 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Niemand geeft een fuck om de PL natuurlijk. Wanneer het moest won hij zoals bij de pc finals. Lewis laatste winst was in 2013 tijdens de gsod.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
quote:Op woensdag 28 december 2016 13:09 schreef Mani89 het volgende:
Prijsvraag: noem de legendes die op mijn nieuwe flights prijken.Wat krijg ik als ik de linker raad?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
Mijn eeuwige respect.quote:Op woensdag 28 december 2016 13:10 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Wat krijg ik als ik de linker raad?
Hahah Lewis zelf neemt de PL niet eens serieusquote:Op woensdag 28 december 2016 13:06 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ah ja, als hij verliest geeft niemand een neuk natuurlijk. Ik denk dat hij met alle liefde dat potje even binnen harkte, maar Lewis gooide eventjes 109 gemiddeld en pakte Van Gerwen daar
Uiteraard, het WK is belangrijker en een totaal ander format, maar ik ben het met heywoodu wel eens dat als Lewis weer een dergelijk gemiddelde haalt en MvG niet zijn topvorm heeft er heus wel wat te halen valt
Kan je nagaan, zelfs als Lewis het niet serieus neemt pakt hij MvG nogquote:Op woensdag 28 december 2016 13:12 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hahah Lewis zelf neemt de PL niet eens serieus. Pure uitmelk aids van Bearn
Vorig jaar gooide hij zelf 106(dus nog hoger als gisteren) tegen Barney die 103 noteerde en hij verloor.quote:Op woensdag 28 december 2016 13:01 schreef Welvaert het volgende:
[..]
Hij is dit jaar nog vele malen sterker dan vorig jaar. Als je ziet dat hij een tegenstander die 106+ gemiddeld tegen hem gooit en gewoon 4-2 aan de kant zet dan ben je van een klasse waar niemand je kan aantasten
quote:Op woensdag 28 december 2016 13:09 schreef Mani89 het volgende:
Prijsvraag: noem de legendes die op mijn nieuwe flights prijken.Wat krijg ik als ik ze alle 5 opnoem ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oud Wereldkampioen
4-voudig Nederlands Kampioen
je mag me aanraken
Gemiddelden zeggen dan ook niet zoveel zonder contextquote:Op woensdag 28 december 2016 13:14 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Vorig jaar gooide hij zelf 106(dus nog hoger als gisteren) tegen Barney die 103 noteerde en hij verloor.
quote:Op woensdag 28 december 2016 13:09 schreef Mani89 het volgende:
Prijsvraag: noem de legendes die op mijn nieuwe flights prijken.SmileygodSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een virtueel schouderklopje.quote:Op woensdag 28 december 2016 13:14 schreef Madhouse11 het volgende:
[..]
Wat krijg ik als ik ze alle 5 opnoem ?
Hmm, wat mis je aan hem?quote:Op woensdag 28 december 2016 13:22 schreef Boezeidekoe het volgende:
Ik zit al een paar dagen te denken, ik mis iemand op het WK die er de laatste jaren altijd bij was.
En nu schiet het me te binnen, Andy Hamilton! THE HAMMER is er niet bij...
Die zit al een paar jaar op een glijbaan.quote:Op woensdag 28 december 2016 13:22 schreef Boezeidekoe het volgende:
Ik zit al een paar dagen te denken, ik mis iemand op het WK die er de laatste jaren altijd bij was.
En nu schiet het me te binnen, Andy Hamilton! THE HAMMER is er niet bij...
En met zijn postuur gaat dat hardquote:Op woensdag 28 december 2016 13:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Die zit al een paar jaar op een glijbaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |