quote:Op woensdag 21 december 2016 16:18 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik verricht weleens werkzaamheden voor een transportfirma. Het komt wel erg dichtbij zo.²
Niet zo legend doen. Ik heb er familie wonen en was vorige week nog in Schaerbeek. Valt allemaal wel mee. Niet alles geloven wat de media op je Ikea bordje legt.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:19 schreef agter het volgende:
Alle terroristen leiden naar België en Molenbeek in het bijzonder. Ga daar maar eens kijken.
Sjonge jonge.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:06 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:simonetukker twitterde op woensdag 21-12-2016 om 16:03:06De politie acties in Nordrein-Westfalen zijn opgeschorst. Omdat de papieren niet in orde waren. Ai. https://t.co/ySqttNVdCs reageer retweet
![]()
Molenbeek hè.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:21 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Niet zo legend doen. Ik heb er familie wonen en was vorige week nog in Schaerbeek. Valt allemaal wel mee. Niet alles geloven wat de media op je Ikea bordje legt.²
Beetje goed geïntegreerd, die familie?quote:Op woensdag 21 december 2016 16:21 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Niet zo legend doen. Ik heb er familie wonen en was vorige week nog in Schaerbeek. Valt allemaal wel mee. Niet alles geloven wat de media op je Ikea bordje legt.²
En er komen er alleen maar meer bij, vrees ik.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:38 schreef Tuned22 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)izier_politie__.html
"550 staatsgevaarlijke Islamitische personen in Duitsland"
Wir schaffen das, geen probleem dus!quote:Op woensdag 21 december 2016 16:38 schreef Tuned22 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)izier_politie__.html
"550 staatsgevaarlijke Islamitische personen in Duitsland"
Goh, je verwacht het niet. Het immigratiebeleid is echt om te janken in Europa.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:39 schreef StaceySinger het volgende:
De vermoedelijke dader van de terreuraanslag op de kerstmarkt in Berlijn was al langer bij de autoriteiten in het vizier. Anis A. werd gerekend tot de 550 staatsgevaarlijke islamitische personen in Duitsland. Ondanks een bevel tot uitzetting werd hij niet het land uitgegooid.
„Het is een zeer mobiele persoon”, zei Ralf Jäger (SPD), de minister van Binnenlandse Zaken in Noordrijn-Westfalen (NRW). In Kleef, nabij de Nederlandse grens, kreeg Anis te horen dat hij het land moest verlaten. Hij zat zelfs enige tijd vast, omdat hij zich niet aan de regels hield.
„Hij stond onder bewaking van de autoriteiten”, aldus Jäger. Hij was dus bekend bij de Duitse aniterreurautoriteiten. Desondanks kon A. de aanslag op de Kerstmarkt aan de Breitscheidplatz in Berlijn waarschijnlijk plegen.
Maandagavond had de Duitse politie al een verdachte opgepakt, een asielzoeker uit Pakistan. Daarna werd het signaal ’veilig’ gegeven. Een grote fout, zo blijkt achteraf. Mogelijk heeft de dader hierdoor kostbare tijd gekregen om onder te duiken.
In februari 2015 kwam A., afkomstig uit het Tunesische Tataouine, naar Duitsland. Hij woonde eerst in het zuidelijke Freiburg in de deelstaat Baden-Württemberg. Later verhuisde hij naar Berlijn, toen naar Kleef in NRW, en weer naar Berlijn. A. zou tot acht verschillende identiteiten hebben.
De terreurverdachte had met een haatpredikant uit Hildesheim contact, die ook tot de staatsgevaarlijke personen behoort. Deze islamist werd onlangs gearresteerd vanwege opruiing en rekruteren voor terreurnetwerk Islamitische Staat.
Sinds middernacht wordt volgens de CDU-minister van Binnenlandse Zaken, Thomas de Maiziere, met alle middelen gezocht. ,,We weten niet of er een dader of meerdere daders waren. Ook over helpers weten we nog niet veel“, gaf Peter Frank, de openbare aanklager uit Karlsruhe toe. Er wordt met dna-sporen, met vingerafdrukken en gps-data naar het mobieltje van de dader gezocht.
twitter:MarQs__ twitterde op woensdag 21-12-2016 om 16:43:08#Germany could not deport Anis A. because (hold your breath) he had no papers!! This is a fucking joke! reageer retweet
quote:Op woensdag 21 december 2016 16:46 schreef Nintex het volgende:
twitter:MarQs__ twitterde op woensdag 21-12-2016 om 16:43:08#Germany could not deport Anis A. because (hold your breath) he had no papers!! This is a fucking joke! reageer retweet
wat een domme reactie. Gaat deze wijsneus ook zonder paspoort naar buitenland?quote:Op woensdag 21 december 2016 16:46 schreef Nintex het volgende:
twitter:MarQs__ twitterde op woensdag 21-12-2016 om 16:43:08#Germany could not deport Anis A. because (hold your breath) he had no papers!! This is a fucking joke! reageer retweet
Dus gooi je paspoort weg aan de grens en het land is verplicht om je te onderhouden?quote:Op woensdag 21 december 2016 16:47 schreef computergirl het volgende:
[..]
wat een domme reactie. Gaat deze wijsneus ook zonder paspoort naar buitenland?
Dit is echt zo simpel te verhelpen, iedereen die de asielprocedure in de EU in wil heeft een paspoort nodig. Heb je dat niet, vette pech. Dan mag je lekker op een rubberboot genieten van de middellandse zee of de noord zee.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:46 schreef Nintex het volgende:
twitter:MarQs__ twitterde op woensdag 21-12-2016 om 16:43:08#Germany could not deport Anis A. because (hold your breath) he had no papers!! This is a fucking joke! reageer retweet
probeer het eens, in Tunesie of zoquote:Op woensdag 21 december 2016 16:48 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Dus gooi je paspoort weg aan de grens en het land is verplicht om je te onderhouden?
Nope, dus mag je verwachten dast vluchtelingen dat ook niet doen. Geen paspoort betekent dan gewoon automatisch geen teogang tot Europa. Het kan zo simpel zijn.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:47 schreef computergirl het volgende:
[..]
wat een domme reactie. Gaat deze wijsneus ook zonder paspoort naar buitenland?
Daar hoef je dat grapje niet uit te halen. Dus het is toch ongelovelijk dat we dat hier gewoon accepteren.quote:Op woensdag 21 december 2016 16:49 schreef computergirl het volgende:
[..]
probeer het eens, in Tunesie of zo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |