Ik zie PvdA-aanhangers zaken posten die minstens zo achterlijk zijn (heb nota bene zelf PvdA gestemd in 2012) - en dat dan vanuit een misplaatst gevoel van superioriteit. Er moet toch een reden zijn waarom de PvdA op pakweg 8-10 zetels staat in de peilingen en de PVV op 35, denk je ook niet?quote:Op woensdag 21 december 2016 03:20 schreef Kaas- het volgende:
Je ziet de PVV-aanhangers werkelijk de meest ronduit achterlijke zaken posten op FOK!. Het enge daaraan is de realisatie dat dit dan nog afkomstig is van de 'intellectuele bovenlaag' onder de PVV'ers ook; die 10-15% die kan lezen en schrijven.
Weet je wat pas raar is? Een religie - een keuze die je maakt - op gelijke voet stellen met zaken als afkomst / nationaliteit, ras, huidskleur of geaardheid.quote:Op woensdag 21 december 2016 02:04 schreef wickedmen het volgende:
Willen we meer of minder Marokkanen
Willen we meer of minder Joden
Willen we meer of minder Moslims
Ja best raar dat er een verband wordt gemaakt met Hitler
*Zucht*quote:Op woensdag 21 december 2016 03:19 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Omdat Wilders geen moslim is. Het is meer een vakantieman die jullie graag ziet vertrekken naar het land waar jullie meer binding mee hebben, waar de leefstijl en wetten meer raakvlakken hebben met jullie ideologie en waar je naar hartenlust je geloof kunt belijden.
Spreek je goed Nederlands, gedraag je je gewoon netjes en zet je je in om in de grote groep tokkies die Nederlanders zijn op te gaan mag je sowieso wel blijven vermoed ik.
Goed argument. Helemaal prachtigquote:Op woensdag 21 december 2016 12:31 schreef kzomba het volgende:
[..]
Je, heel raar zelfs.
Ook zou een geschiedenislesje voor jou op zijn plaats zijn.
Oh en Joden hadden dat niet?quote:Op woensdag 21 december 2016 12:32 schreef kzomba het volgende:
[..]
Omdat Marokkanen tenminste een land hebben waar ze naar terug kunnen keren.
Ik zal het doorgeven aan de rechterlijke macht dat ene Elfletterig van FOK! 1000 jaar aan Nederland als constitutionele monarchie omver wilt werpen door artikel 1 uit het grondwet te schrappenquote:Op woensdag 21 december 2016 13:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Weet je wat pas raar is? Een religie - een keuze die je maakt - op gelijke voet stellen met zaken als afkomst / nationaliteit, ras, huidskleur of geaardheid.
Religie moet worden geschrapt uit artikel 1 van de Grondwet. Er is een ander artikel dat godsdienstvrijheid garandeert. We moeten radicale gelovigen - zowel moslims als christenen - anders kunnen behandelen, waar nodig. De wet moet daar wel degelijk onderscheid maken; bijvoorbeeld als het gaat om mensen die onze westerse samenleving omver willen werpen.
Overigens verbiedt artikel 1 ook discriminatie op basis van politieke overtuiging. Dat valt totaal niet te rijmen met de juichreacties die te lezen zijn als iemand ergens wordt ontslagen (of niet meer aan de bak komt) omdat hij op de PVV stemt. De poco's die er normaal als de kippen bij zijn om discriminatie te roepen als het slachtoffer moslim is, staan te juichen als een PVV'er wordt gediscrimineerd. Hypocrisie ten top.
NB: Aangezien ik nogal snel voor racist word uitgemaakt, wil ik nog even aangeven dat ik vanaf dag 1 de opmerking "Minder Marokkanen" consequent heb veroordeeld. Wilders is daarmee te ver gegaan en wat mij betreft dan ook terecht door de rechter op de vingers getikt. Hetzelfde geldt voor de belachelijke PVV-houding bij de verkiezing van Arib tot voorzitter van de Tweede Kamer. Je moet mensen op gedrag beoordelen, niet op hun afkomst / nationaliteit.
Dus omdat Marokkanen een eigen land hebben lopen ze geen gevaar dat Wilders een gek is die ze wilt vergassen ondanks dat hij herhaaldelijk een afkeer tegen Moslims en Marokkanen heeft getoond.quote:
Wilders is allemaal bla bla. dat zie je zelf toch wel.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:02 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Dus omdat Marokkanen een eigen land hebben lopen ze geen gevaar dat Wilders een gek is die ze wilt vergassen ondanks dat hij herhaaldelijk een afkeer tegen Moslims en Marokkanen heeft getoond.
Oke duidelijk.
Dus Oekrainers die anti-Putin zijn en in Rusland wonen lopen ook geen gevaar als ze roepen dat ze tegen Putin zijn omdat ze een eigen land hebben.
Kloptquote:Op dinsdag 20 december 2016 00:50 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
JA MAAR DE WERELD IS VOOR IEDEREEN! NIEMAND IS ILLEGAAL!!!!
Ik geloof dat macht, radicaal gedrag en extremistisch gedrag rare dingen kan doen met een mens, we blijven tenslotte allemaal mensen van vlees en bloed.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:04 schreef Marcus_Zaagius het volgende:
[..]
Wilders is allemaal bla bla. dat zie je zelf toch wel.
Ja maar als er een of andere extreem linkse groepering aan de macht komt is het weer niet goed voor een andere groep. Denk aan het verschrikkelijk positieve discriminatie.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:08 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Ik geloof dat macht, radicaal gedrag en extremistisch gedrag rare dingen kan doen met een mens, we blijven tenslotte allemaal mensen van vlees en bloed.
De aanslag in Apeldoorn, de dagelijkse familiedrama's, families die in het midden-oosten worden opgeblazen, aanslagen in Parijs, Brussel en Berlijn, de moord op Pim Fortuyn, moorden in Afrika door Boko Haram.
Als Wilders of Trump aan de macht komen betekent dat terecht niet veel goeds op sociaal punt voor bepaalde groeperingen.
Verklaar.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:16 schreef Marcus_Zaagius het volgende:
[..]
Ja maar als er een of andere extreem linkse groepering aan de macht komt is het weer niet goed voor een andere groep. Denk aan het verschrikkelijk positieve discriminatie.
Het zijn de extremiteiten die een land naar de filistijnen helpt. Zowel extreem rechts als extreem links.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:19 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Verklaar.
Ik denk dat we met de VVD/PVDA de afgelopen jaren genoeg hebben doorontwikkeld, zeker na de recessies.
Een objectieve hoogleraar op de Uni zei ook dat we met een rechts beleid er alleen maar op achteruit gaan. Toen Jobbie Cohen burgermeester van Amsterdam was ging het in de sociaal zwakkere wijken beter aan toe door zijn links thee drinken beleid.
Kijk alleen al naar Engeland en wat een eventuele Brexit mogelijk te weeg zou kunnen brengen
Waar zijn de extremisten dan?quote:Op woensdag 21 december 2016 17:25 schreef Marcus_Zaagius het volgende:
[..]
Het zijn de extremiteiten die een land naar de filistijnen helpt. Zowel extreem rechts als extreem links.
Dat was Koninginnedag 2009quote:Op woensdag 21 december 2016 17:27 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Waar zijn de extremisten dan?
Wanneer was de laatste aanslag in Nederland? Toen met koningsdag ofzo toch? Of was dat nog koninngendag?
Damn 7 jaar geleden alweer.quote:Op woensdag 21 december 2016 17:30 schreef Marcus_Zaagius het volgende:
[..]
Dat was Koninginnedag 2009
Neen, dat is terrorismequote:Op woensdag 21 december 2016 17:33 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Damn 7 jaar geleden alweer.
Tevens is dat ook extremisme
quote:
quote:In 2005 kwam Tates te werken bij Interlanden in Apeldoorn. Hij kreeg hier al snel een vaste baan aangeboden en werd bevorderd tot aanvoerder. Hij behaalde zijn rijbewijs en verhuisde naar Velp, een dorp onder de rook van Arnhem. In 2007 verruilde hij Velp voor Huissen. Toen het bedrijf in september 2008 wilde reorganiseren, kwam Tates in conflict met zijn werkgever en verscheen hij niet meer op zijn werk. Eind 2008 werd hij hierom ontslagen. In 2009 maakte hij op buurtbewoners, die hem tegen het lijf liepen, een gedeprimeerde indruk. In april 2009 zegde hij de huur van zijn woning per het eind van die maand op.[2]
Maar we zijn het eensquote:Twee weken na het overlijden van Tates gaven zijn ouders een interview aan Elsevier, waarin zij Tates schetsten als een man met een moeizaam en deprimerend leven, zonder vrienden of relaties. Met zijn ouders, broer en twee zussen had hij innig contact. Op zijn moeders verjaardag, 29 april 2009, heeft Tates haar nog opgebeld om haar te feliciteren. Zij kreeg in dat gesprek geen aanwijzing dat hij in een crisis verkeerde.
Kennissen en bekenden uit de laatste periode van zijn leven, schetsten Tates als een attent, lief en sociaal geëngageerd persoon, die bijzonder lief was voor kinderen. Een kennis typeerde hem als fanatiek, maar niet agressief. Hij was wel fel gekant tegen het koningshuis, waarvan hij de leden "huichelaars" noemde.[8]
Volgens burgemeester Harry de Vries van de gemeente Lingewaard, waarvan Huissen deel uitmaakt, was er tussen de man en de bewoners "een redelijk normaal contact". "Hij leefde niet met de gordijnen dicht. Het was evenmin zo dat zijn appartement al leeg was. Hij zou pas per 1 juni het pand uit gaan. Er is een normaal interieur". Daarbij zei hij dat de man "volstrekt de weg kwijt was in het leven". Er zouden echter geen signalen voor het drama zijn geweest.[9] Buurtbewoners typeerden Tates echter als teruggetrokken, met name in de laatste maanden van zijn leven.[2]
Ohquote:Op woensdag 21 december 2016 18:30 schreef kzomba het volgende:
[..]
Nee die hadden dat niet toen WW2 aanbrak, damnnnn![]()
![]()
Dat de PvdA leegloopt is heel simpel. Men stemde op de PvdA om een rechts kabinet te voorkomen, en de VVD de wind uit de zeilen te halen. Het resultaat was alsnog een kabinet dat rechts beleid heeft doorgevoerd, vooral op de gebieden van arbeidsmarkt en zorg.quote:Op woensdag 21 december 2016 13:29 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik zie PvdA-aanhangers zaken posten die minstens zo achterlijk zijn (heb nota bene zelf PvdA gestemd in 2012) - en dat dan vanuit een misplaatst gevoel van superioriteit. Er moet toch een reden zijn waarom de PvdA op pakweg 8-10 zetels staat in de peilingen en de PVV op 35, denk je ook niet?
Het is makkelijk om PVV'ers als tokkies af te schilderen, maar op welke partijen stemden die mensen dan voordat de PVV ontstond? De Centrum Democraten kwamen nooit verder dan 3 zetels. Destijds was men geschokt over wat Janmaat allemaal zei. Als je het nu terughoort, zou je de man - op wat racistische incidenten na - bijna een visionair noemen.
De PVV trekt steeds meer hoogopgeleide kiezers aan, of je het nu leuk vindt of niet. In bepaalde kringen is PVV'tje bashen een soort standaard-gebruik geworden, vaak in combinatie met een al even voorspelbare riedel over immigratie, integratie, islam en dergelijke. Het voelt bijna aan als een circusact waarbij een gedresseerd hondje door een hoepel springt. Je doet weer even je ding, je zegt je brave politiek-correcte riedeltje weer en je krijgt een aai over je bol van medestanders.
Zelfgenoegzame mensen sussen én houden elkaar in slaap. Ze zijn zo overtuigd geraakt van hun eigen gelijk en zo wars van de realiteit dat het bijna aandoenlijk is. Bijna, want ze kiezen bewust voor deze wegkijk-houding en ook bewust voor het belachelijk maken van mensen met een andere, meer kritische mening. Zeggen wat maatschappelijk of politiek gezien wenselijk is, is niet zo bijster moeilijk. Als ik nu een kloon aanmaak die in POL louter wenselijke dingen gaat zeggen, word ik binnen no-time op handen gedragen en krijg ik één of andere kut-award die naar Pechtold (de vleesgeworden politieke correctheid) is vernoemd.
Echt... sommige mensen moeten zichzelf eens heel nadrukkelijk een spiegel gaan voorhouden. En een beetje minder zelfgenoegzaam worden. Zeker in PvdA-kringen geldt dat. Word eens wakker en ga eens inzien waarom kiezers weglopen naar partijen als de PVV. In plaats van die partij of z'n kiezers te veroordelen: ga er eens voor zorgen dat kiezers NIET meer weglopen naar dat soort partijen.
De PVV is wel degelijk extreem; boeken verbieden, kledij-regels vastleggen, culturele gebruiken bij wet vastleggen, en artikel 1 schrappen en deze vervangen door een referentie naar de joods-christelijke cultuur.quote:Op woensdag 21 december 2016 13:18 schreef Elfletterig het volgende:
De PVV is in diverse opzichten een vrij linkse partij, ook al heeft Wilders een hekel aan die term en probeert hij zich voor te doen als rechts.
Er is verder weinig extreems aan de PVV; dat is voornamelijk een frame van partijen en personen die hun eigen tekortkomingen willen verbloemen. Het is veel makkelijker om de PVV het label 'extreem-rechts' of 'fascistisch' op te plakken dan inhoudelijk op ze te reageren.
Een partij die alleen onzin verkoopt of die alleen thema's aansnijdt die de bevolking niet boeien, komt niet tot 35 zetels in de peilingen. Daar waar andere partijen, zoals de compleet leeggelopen PvdA, wegkijken, benoemt Wilders wél de grote problemen rondom immigratie, integratie, radicale islam en dergelijke. Je kunt aanmerkingen hebben op z'n grove taalgebruik, op maatregelen die doorslaan of onuitvoerbaar zijn, maar hij behoort niet tot de wegkijkers die we in PvdA- en D66-kringen veel te veel zien.
Wel is de PVV uitgesproken populistisch; de partij roept van alles, maar speelt niks klaar. Wilders bezit niet de vaardigheid om effectief samen te werken, om tenminste een deel van zijn ideeën gerealiseerd te krijgen. Een stem op de PVV is dan ook een verloren stem. Als kiezer doe je er daarom verstandig aan om te kijken naar partijen die eveneens een harder beleid rond integratie/immigratie bepleiten, maar wél kunnen samenwerken.
„Jammer dat er maar 29 doden zijn, hadden er veel meer mogen zijn. Die 29 komen gelukkig niet hierheen, top.” is toch van een andere orde van 'gewoon' op de PVV stemmen.quote:Op woensdag 21 december 2016 13:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Weet je wat pas raar is? Een religie - een keuze die je maakt - op gelijke voet stellen met zaken als afkomst / nationaliteit, ras, huidskleur of geaardheid.
Religie moet worden geschrapt uit artikel 1 van de Grondwet. Er is een ander artikel dat godsdienstvrijheid garandeert. We moeten radicale gelovigen - zowel moslims als christenen - anders kunnen behandelen, waar nodig. De wet moet daar wel degelijk onderscheid maken; bijvoorbeeld als het gaat om mensen die onze westerse samenleving omver willen werpen.
Overigens verbiedt artikel 1 ook discriminatie op basis van politieke overtuiging. Dat valt totaal niet te rijmen met de juichreacties die te lezen zijn als iemand ergens wordt ontslagen (of niet meer aan de bak komt) omdat hij op de PVV stemt. De poco's die er normaal als de kippen bij zijn om discriminatie te roepen als het slachtoffer moslim is, staan te juichen als een PVV'er wordt gediscrimineerd. Hypocrisie ten top.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |