Veeeeeeeeeeeeel te lang, logischerwijs niet gelezen dus, begin maar effe opnieuw anders.quote:Op zaterdag 17 december 2016 18:59 schreef wickedmen het volgende:
De meeste blanken die ik ken zijn deels cringeworthy en missen een gevoel van nuchterheid of humor.
Nu zat ik mijn oude favoriete Youtuber genaamd KSI weer op te zoeken op Youtube en hij kwam opeens op het idee om op zijn laatste video de gebruikelijke Nederlandse traditie Sinterklaas te behandelen en hoe racistisch het is.
Ach fijn, KSI kennende is het weer een grap en moet je zijn video met een korreltje zout nemen tot ik op de eerste reactie stuitte.
Marzy
Dude im from The Netherlands, its just an tradition not racist at all.. KSI dont know shit about it. Find some research on ''Why is Zwarte Piet black'' its from the CHIMNEY! You guys from London and other states dont have to talk about OUR tradition! Zwarte Piet makes every child happy they are giving everyone presents so what the fuck!!! Every Dutch childs of 1 / 10 years old love black people cause Zwarte Piet is also black and they're giving them presents! The tradition called ''Sinterklaas'' means: Have respect for everyone, black people are also good people and they show that with giving presents to every kids, also black kids that lives in The Netherlands! It's just the CHIMNEY okay?? Just the chimney.. y'all dumb fucks if you dont understand it now.. Minder weergeven
Nu snap ik die hele Sinterklaas/Zwarte piet discussie toch niet. Al met al zijn het natuurlijk de Surinaamse huilpieten die klagen over dat zwarte piet racisme is (gast ga wat doen met je leven). Maar waarom zijn blanke Nederlanders zo offensive als het gaat om zwarte piet.
Dat het hier gaat om rassenscheiding, sure. Er zijn geen andere (hulp)pieten dan donkergekleurde pieten en blanke pieten zijn er niet.
En dat er racisme bestaat ik Nederland zal vast ook wel als ik zo op rechtse FB page's kijk waar Sylvana Simmons voor alles en iedereen wordt afgemaakt.
Maar waarom hunkeren blanken zo erg naar het verdedigen van een traditie dat idd vol staat van de rassendiscriminatie en voor de rest toch niemand een neuk om geeft. Ja maar onze kinderen moeten weten dat zwarte piet, zwart is en niet gekleurd en ze moeten niet aan onze traditie komen
Of een zwarte piet nou geel, zwart of oranje is. Het is maar een kleur en ik denk dat geen enkele kind dat erg vind omdat die al vanaf jongs af aan tegenwoordig weten dat Sinterklaas niet bestaat en toch te jong zijn om het te begrijpen.
Juist de hele discussie en trammelent erom zorgt ervoor dat het geen kinderfeest meer blijft maar een maatschappelijk sociaal politieke discussie
Klacht: Blanken die onzeker zijn over hun identiteit
Deze man snapt ironiequote:Op zaterdag 17 december 2016 19:12 schreef PSVCL het volgende:
Vaak heel hypocriet
Zij moeten alles maar kunnen zegen onder het mom van satire en vrijheid van meningsuiting.
Maar wanneer een buitenlander bijv sinterklaas een racistisch feest vind moet ie zijn bek houden oprotten naar zijn eigen land.
Goeie klacht dus
Omdat hij zelf een religie aanhangt die de hele wereld discrimineert en beledigd en onderwijl jankt over hypocriete Nederlanders?quote:
Dit dus inderdaad⤴, puur aandacht trekken wat die ze doen, maar het gaat dus niet over hun..quote:Op zaterdag 17 december 2016 19:14 schreef Azpilicueta het volgende:
Het probleem is dat 'zwarte piet' geen ras vertegenwoordigd. Dus de mensen die het racistisch vinden kiezen ervoor om zich te associëren met zwarte piet ondanks dat ze er met geen mogelijkheid op lijken.
Ik denk dat mensen er gewoon niet zo blij mee zijn dat een kleine minderheid tegelijkertijd kan doen alsof ze machteloze slachtoffers zijn van een hyper-racistische maatschappij en OOK toch wel alle macht hebben om anderen te dwingen om hun tradities aan te passen.quote:Op zaterdag 17 december 2016 18:59 schreef wickedmen het volgende:
Maar waarom hunkeren blanken zo erg naar het verdedigen van een traditie dat idd vol staat van de rassendiscriminatie en voor de rest toch niemand een neuk om geeft. Ja maar onze kinderen moeten weten dat zwarte piet, zwart is en niet gekleurd en ze moeten niet aan onze traditie komen
Wat een onzin.quote:Op zaterdag 17 december 2016 20:03 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat mensen er gewoon niet zo blij mee zijn dat een kleine minderheid tegelijkertijd kan doen alsof ze machteloze slachtoffers zijn van een hyper-racistische maatschappij en OOK toch wel alle macht hebben om anderen te dwingen om hun tradities aan te passen.
En daar is natuurlijk ook wat voor te zeggen. Best wel frustrerend als een meerderheid beslissingen gaat maken over wat jij wel en niet mag doen in je prive-leven. Maar nog frustrerender als het een kleine doch vocale minderheid is die alles loopt te koeioneren.
Wat dat betreft doet de inhoud van de discussie er vrij weinig toe. Al hadden we het over spijkerpoepen.
Ik doe niet aan onderbuik gevoelensquote:Op zaterdag 17 december 2016 19:15 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Omdat hij zelf een religie aanhangt die de hele wereld discrimineert en beledigd en onderwijl jankt over hypocriete Nederlanders?
quote:Op zaterdag 17 december 2016 19:16 schreef Mike-The-Situation het volgende:
Tuurlijk is Zwarte Piet tering racistisch, ik bedoel, hij wordt zwart door de schoorsteen en heeft ineens dikke rode lippen, oorbellen en kroeshaar. Dat valt gewoon niet te verdedigen.
Echter krijgt mijn zoontje toch echt gewoon Sinterklaas en Zwarte piet op bezoek simpelweg omdat ik het een toffe traditie vind en vroeger niks anders wilde worden dan Zwarte Piet. Hij was mijn held!
Het is inderdaad slechts een handjevol mensen die protesteren. Besef even hoe veel macht die groep heeft dat we inmiddels geen zwarte pieten meer hebben in de randstad. Toch wel een vreemde gewaarwording dat zo'n klein groepje mensen zo veel invloed hebben. In 18e eeuws Frankrijk gingen mensen met zo veel macht naar de guillotinequote:Op zaterdag 17 december 2016 20:50 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Het is een handjevol lui die er tegen protesteren maar zoals vanouds wordt het weer een maatschappelijk politieke discussie omdat de blanke mensen doen alsof ze worden onderdrukt (snap je de ironie).
Ik denk dat je het beter inhoudelijk kan houden.quote:Ik mis heel veel nuancering in je post. Zo kan je alles verdramatiseren
Hij heeft gewoon een goed punt. En het is geen kwestie van "blanken doen dit fout" (zoals jij dat ervan probeert te maken) of "zwarten doen dit fout" (zoals sommige anderen ervan proberen te maken).quote:Op zaterdag 17 december 2016 20:50 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Het is een handjevol lui die er tegen protesteren maar zoals vanouds wordt het weer een maatschappelijk politieke discussie omdat de blanke mensen doen alsof ze worden onderdrukt (snap je de ironie).
Ik mis heel veel nuancering in je post. Zo kan je alles verdramatiseren
Dat zeg ik ookquote:Op zaterdag 17 december 2016 21:10 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een goed punt. En het is geen kwestie van "blanken doen dit fout" (zoals jij dat ervan probeert te maken) of "zwarten doen dit fout" (zoals sommige anderen ervan proberen te maken).
Probleem is dat je helaas binnen alle "rassen" irritante schreeuwlelijkerds hebt die vaak ook nog eens zich als zelfbenoemde woordvoerder gaan gedragen van een bepaalde (vaak ook nog redelijk zelf gedefinieerde) groep...
Stelde je het maar zo neutraal dan kon ik nog ja-knikken.quote:Op zaterdag 17 december 2016 21:25 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook
Tis een handjevol schreeuwlelijkerds tegenover een handjevol schreeuwlelijkerds
Er is helemaal geen discussie. Sinterklaas was twee weken terug, zie jij nog ergens een Zwarte Piet?quote:Op zaterdag 17 december 2016 20:12 schreef SpecialK het volgende:
Waar ik het overigens wel met de TS over eens kan zijn is dat veel Nederlanders dit bovenstaande punt waarschijnlijk wel voelen maar niet op die manier kunnen uitdrukken. De meeste mensen laten zich al snel uitnodigen om de wat slechtere argumenten te grijpen zoals "het is voor de kinderen" en "komt door de schoorsteen". Ik denk omdat dit als makkelijke afdoeners aanvoelen. De echte discussie is een moeilijke waarin je EN voor iemands vrijheid van expressie moet opkomen EN een grens moet trekken in hoeverre je een minderheid de regels laat bepalen mbt jouw geliefde tradities.
Wat dat betreft moet de discussie zich dan ook evolueren want het zijn nu 2 groepen die strak langs elkaar heen aan het schreeuwen zijn en raciale spanningen veroorzaken naar het model van VS wat voor Nederland eigenlijk nergens op slaat.
Wat heb jij gerookt? Ik bedoel.. DM me even het nummer van je dealer want ik wil ook wel zo vaag worden.quote:Op zondag 18 december 2016 05:08 schreef the-eye het volgende:
[..]
Er is helemaal geen discussie. Sinterklaas was twee weken terug, zie jij nog ergens een Zwarte Piet?
Dan ga je om met de verkeerde Marokkanenquote:Op zondag 18 december 2016 13:37 schreef AnanYaw het volgende:
Blanken zijn ook kut en negers ook, maar naast Marokkanen lijken ze allemaal geweldig.
overal.quote:Op zondag 18 december 2016 05:08 schreef the-eye het volgende:
[..]
Er is helemaal geen discussie. Sinterklaas was twee weken terug, zie jij nog ergens een Zwarte Piet?
Tof man gratis assie van een marokkaanse pauper die het net van een ander gebietst heeft.quote:Op zondag 18 december 2016 16:24 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Dan ga je om met de verkeerde Marokkanen
De Marokkanen die ik ken gunnen je een assie zonder te vragen, Nederlanders kijken eerst verschrikt op dat ze hun assie uberhaupt met iemand moeten delen waar ze een eurotje voor hebben betaalt en geven je dan 1/20ste er van.
Ik was ooit eens bij Unitas in Utrecht en we stonden met een groepje buiten te blowen. Maar de zogenoemde alpha gozer van het groepje steekte zijn joint aan en rookte alles bijna op en gaf toen aan rest.
Na 2 minuten met eengezicht staan lopen kijken ben ik maar weggelopen bij de treurige bedoeling
Assie is assie. Een gegeven paard schijt je niet in zijn bekquote:Op zondag 18 december 2016 18:09 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Tof man gratis assie van een marokkaanse pauper die het net van een ander gebietst heeft.
ditquote:Op zaterdag 17 december 2016 19:12 schreef PSVCL het volgende:
Vaak heel hypocriet
Zij moeten alles maar kunnen zegen onder het mom van satire en vrijheid van meningsuiting.
Maar wanneer een buitenlander bijv sinterklaas een racistisch feest vind moet ie zijn bek houden oprotten naar zijn eigen land.
Goeie klacht dus
je bent vergeten dat Marokkanen een heerlijke grote lul hebben. Minpuntjes hoor.quote:Op zondag 18 december 2016 13:37 schreef AnanYaw het volgende:
Blanken zijn ook kut en negers ook, maar naast Marokkanen lijken ze allemaal geweldig.
quote:Op zondag 18 december 2016 16:24 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Na 2 minuten met eengezicht staan lopen kijken ben ik maar weggelopen bij de treurige bedoeling
Dus de gratis drugs van die persoon was niet goed genoeg? denk dat hij er wel wakker van heeft gelegen dat je zomaar weg liep.quote:Op zondag 18 december 2016 18:37 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Assie is assie. Een gegeven paard schijt je niet in zijn bek
Zozo dat zijn nogal uitspraken.quote:Op maandag 19 december 2016 12:20 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
[..]
Dus de gratis drugs van die persoon was niet goed genoeg? denk dat hij er wel wakker van heeft gelegen dat je zomaar weg liep.
Oh en een marokkaan die hypocriet is. Jeetje nooit gezien
Iemand moet het doen.quote:Op maandag 19 december 2016 12:20 schreef Superdonald het volgende:
[..]
Zozo dat zijn nogal uitspraken.
helemaal mooiquote:
quote:
haha die dragen geen van allen een broek.quote:
Ach guttegut.quote:Op maandag 19 december 2016 12:30 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
[..]
haha die dragen geen van allen een broek.
als marokkanen dat nu zouden doen dan zouden dames de hele dag naar hun besneden leuters kunnen kijken
Fixed.quote:Op maandag 19 december 2016 12:30 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
[..]
haha die dragen geen van allen een broek.
als marokkanen dat nu zouden doen dan zouden dames de hele dag naar hun besneden leutertjes kunnen kijken
Ja, hoezo?quote:Op maandag 19 december 2016 13:03 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
weet de baas dat je in kantoortijd je penisnijd probeert te botvieren
als je toch maar je targets haalt is het goed toch. ik geef nog even een slinger aan mijn maghrijnse roomtoeterquote:
Als je rechter- of linkerhand het enige is wat ooit aan jouw "maghrijnse roomtoeter" zal zitten...quote:Op maandag 19 december 2016 13:07 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
als je toch maar je targets haalt is het goed toch. ik geef nog even een slinger aan mijn maghrijnse roomtoeter
mijn target is je roomblanke moeder en op je 40ste kom ik wel terug voor je verlepte dinniedin in de marokkaanse keuken houd men van zoet dus die dikke big zal wel brommen van plezier met die faproom deluxequote:Op maandag 19 december 2016 13:09 schreef HSG het volgende:
Als je rechter- of linkerhand het enige is wat ooit aan jouw "maghrijnse roomtoeter" zal zitten...
Dan hou ik het wel op mijn targets.
Ik weet niet wat je daar nou allemaal neerzet....quote:Op maandag 19 december 2016 13:11 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
mijn target is je roomblanke moeder en op je 40ste kom ik wel terug voor je verlepte dinniedin in de marokkaanse keuken houd men van zoet dus die dikke big zal wel brommen van plezier met die faproom deluxe
echte tata gewoon geen weerwoord op een echte spit haha groetjes aan je moederquote:Op maandag 19 december 2016 13:12 schreef HSG het volgende:
Ik weet niet wat je daar nou allemaal neerzet....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Probeer het nogmaals.
Nee non-tata, je schrijft onduidelijk.quote:Op maandag 19 december 2016 13:13 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
echte tata gewoon geen weerwoord op een echte spit haha groetjes aan je moeder
ik zal even de interpunctie er tussen zetten tfoe sukkeltje.quote:Op maandag 19 december 2016 13:14 schreef HSG het volgende:
Nee non-tata, je schrijft onduidelijk.
Maar blijkbaar snap jij er ook niet veel van.
Inshallahquote:Op maandag 19 december 2016 13:11 schreef Ksaudurdun het volgende:
Mijn target is je roomblanke moeder. En op je 40ste (want eerder lukt het je sneue tatta pikkie toch niet om aan een chickie te komen) kom ik wel terug voor je verlepte dinniedin (vriendin). In de marokkaanse keuken houd men van zoet dus die dikke big zal wel brommen van plezier met die faproom deluxe (want extra zoet en uit een enorme niet te behappen toeter).
Ik heb tenminste een moeder en een vriendin.quote:Op maandag 19 december 2016 13:16 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
ik zal even de interpunctie er tussen zetten tfoe sukkeltje.
[..]
Inshallah
jammer genoeg dat ze lekken ik zou ze inruilen voor een vromer modelquote:Op maandag 19 december 2016 13:28 schreef HSG het volgende:
Ik heb tenminste een moeder en een vriendin.
Dank pak ik je zusje wel even want die zal prima als huisslavinnetje kunnen functioneren.quote:Op maandag 19 december 2016 13:28 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
jammer genoeg dat ze lekken ik zou ze inruilen voor een vromer model
ja ik had het over vromer vrind.quote:Op maandag 19 december 2016 13:30 schreef HSG het volgende:
Dank pak ik je zusje wel even want die zal prima als huisslavinnetje kunnen functioneren.
Dat is een onbekend begrip voor jou.quote:Op maandag 19 december 2016 13:31 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
ja ik had het over vromer vrind.
Dat is ze nu ook al niet.quote:Op maandag 19 december 2016 13:33 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
ja als je me zusje pakt is ze toch niet vroom. tfoe tata logica
quote:Op maandag 19 december 2016 13:35 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
je kunt dus niet spitten broeder
kun je gelijk je mannelijkheid begraven haha cuckiequote:
Klopt in een houdbaarheidsdoosje. Wanneer ze die over 1000 jaar weer opgraven en de mensheid zich gedraagt als kleine jongetjes zoals jij dan kunnen ze zien wat de echte mannen waren.quote:Op maandag 19 december 2016 13:38 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
kun je gelijk je mannelijkheid begraven haha cuckie
haha ben blij dat je met die lügen jezelf niet in slaap hoeft te huilen vannacht wanneer je liefie een wetspot maakt in jouw bed vanwege die vloed van fapsap die ze van mij heeft genomenquote:Op maandag 19 december 2016 13:42 schreef HSG het volgende:
[..]
Klopt in een houdbaarheidsdoosje. Wanneer ze die over 1000 jaar weer opgraven en de mensheid zich gedraagt als kleine jongetjes zoals jij dan kunnen ze zien wat de echte mannen waren.
Bon voyage monsieur![]()
Eh wat?quote:Op maandag 19 december 2016 14:04 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
haha ben blij dat je met die lügen jezelf niet in slaap hoeft te huilen vannacht wanneer je liefie een wetspot maakt in jouw bed vanwege die vloed van fapsap die ze van mij heeft genomen
Nou nee niet jammer. Jij bent nogal onduidelijk.quote:Op maandag 19 december 2016 14:14 schreef Ksaudurdun het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
jammer joh, sjappie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |