40 Independer en 32,50 cashbackxl? Of hoe kom je daaraan?quote:Op zondag 18 december 2016 17:23 schreef finsdefis het volgende:
Hoppa, weer de flip-flop gemaakt van DeFriesland naar Anderzorg voor mij, en andersom voor mijn partner. In elk geval ¤ 40,- plus ¤ 32,50 cashback.
Bij jaarbetaling 2% korting, maar vond dat dit keer niet echt de moeite. Ik steek m'n 13e maand wel in een vakantie.
Zij switchen beide van zorgverzekeraarquote:Op maandag 19 december 2016 17:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
40 Independer en 32,50 cashbackxl? Of hoe kom je daaraan?
Ah zo, dus beide acties zijn met cashbackxl?quote:Op maandag 19 december 2016 17:13 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Zij switchen beide van zorgverzekeraardus 1 naar anderzorg en andere naar defriesland
Eentje met cashbackxl 32,50 en ander met een anderzorgshop 40 van een fokker bijv de mijnequote:Op maandag 19 december 2016 17:36 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ah zo, dus beide acties zijn met cashbackxl?
Ik zal woensdag ook eens overstappen. Zit nu bij PMA maar denk dat het ziezo basis wordt. Cashbackxl is natuurlijk altijd mooi meegenomen.
Als ik naar Anderzorg ga stuur ik je nog wel even een pmquote:Op maandag 19 december 2016 17:39 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Eentje met cashbackxl 32,50 en ander met een anderzorgshop 40 van een fokker bijv de mijne
Is goedquote:Op maandag 19 december 2016 17:41 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Als ik naar Anderzorg ga stuur ik je nog wel even een pm
Jep, werkt best prima. Kan me niet voorstellen dat dit nog lang (lees: meerdere jaren) zo door zal gaan, maar tot die tijd wel prima. Heb zelf inderdaad ook zo'n shop waar je die 40 euro korting kan krijgen, dan krijg je als referrer ook weer 40 euro per 3 nieuwe aanmeldingen. Heb dat vorig jaar bij m'n familie gedaanquote:Op maandag 19 december 2016 17:39 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Eentje met cashbackxl 32,50 en ander met een anderzorgshop 40 van een fokker bijv de mijne
Slimme truc in iedergevalquote:Op maandag 19 december 2016 17:59 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Jep, werkt best prima. Kan me niet voorstellen dat dit nog lang (lees: meerdere jaren) zo door zal gaan, maar tot die tijd wel prima. Heb zelf inderdaad ook zo'n shop waar je die 40 euro korting kan krijgen, dan krijg je als referrer ook weer 40 euro per 3 nieuwe aanmeldingen. Heb dat vorig jaar bij m'n familie gedaan
Het gaat om bijna een uur rijden en dan ook nog eens van die lokale ziekenhuizen. Ik wil gewoon bij het academische ziekenhuis hier in de buurt terecht kunnen, stel dat ik een onderzoek krijg of behandelingen na een spoedgeval bijvoorbeeld. En ik heb ook geen zin in discussie met een verzekeraar of mijn spoedgeval wel echt spoed was achteraf. Ik heb het zien gebeuren. Dat is me die 12 x 6 euro wel waardquote:Op maandag 19 december 2016 17:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Maar dat ziekenhuis geldt toch alleen voor niet-spoedeisende hulp? Dan is het toch geen ramp om 20km te moeten rijden?
dat ka wel, 30 euro. Ik zat ook al te kijken naar de duikbond, dat kost 40 euro per jaar, maar dan krijg ik wel 6 keer een blad met mooie vissenplaatjes. Ik ga nog verder zoeken.quote:
Heb je genoeg spaargeld dan kan je eigen risico verhogen, heb je nog meer spaargeld dan kan je jaarbetaling doen. Bij de meeste is dat 2% korting.quote:Op maandag 19 december 2016 18:54 schreef K44S het volgende:
Ik ga er morgen maar eens écht voor zitten.
Iemand nog tips?
Ik geef momenteel +-120 euro met eigen risico van rond de 380 uit.
Wat heb ik: Niks. Ja, af en toe een tandarts bezoek.
Ik was een keer in het buitenland voor een huisarts+medicijnen maar 4 euro kwijt. Die huisarts had gestudeerd in Groningenquote:
Hoeveel denk je kwijt te zijn aan tandartskosten?quote:Op maandag 19 december 2016 19:57 schreef Opsonisatie het volgende:
Ik denk dat ik ga overstappen naar Besured, 109,80 per maand. Gewoon basisverzekering van 385 euro (aangezien ik volgend jaar twee verstandskiezen moet laten trekken bij kaakchirurg en ik het moet betalen uit eigen risico. Nee, kan niet bij tandarts getrokken worden) plus Tandzorg Smile.
Iemand ervaring met Besured of een suggestie voor andere verzekering ?
Iets van 75 euro? Maar ik wil graag zekere voor onzekere nemen qua tanden.quote:Op maandag 19 december 2016 20:00 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Hoeveel denk je kwijt te zijn aan tandartskosten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen idee qua lenzen uit basis, ik heb harde lenzen betaal gewoon 1x dat bedrag los. Daar spaar ik gewoon voorquote:Op maandag 19 december 2016 20:06 schreef carebaer het volgende:
Is er dit jaar ook een verzekeraar dat je uit de basisverzekering een paar centen vergoedt als je lenzen gebruikt? Afgelopen jaar bij CZ direct gezeten en kon ¤100 terugkrijgen. Toch lekker.
Ik zit er aan te denken bij Anderzorg te gaan met 75% tot ¤250 voor tanden en 9 fysiobehandelingen. Ik verwacht gaatjes dit jaar
quote:Op maandag 19 december 2016 20:07 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Iets van 75 euro? Maar ik wil graag zekere voor onzekere nemen qua tanden.Dat is niet veel, dan is tandartsverzekering niet nodig. Maar jij gaat verstandskiezen eruit halen misschien dat je dan extra nazorg nodig hebt ofzoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.tandarts.nl/tandartstarieven/2017
Kan denk wel goedkoper dan 109,80 per maand met cashback of anderzorgshop
Je moet ff berekenen hoe of wat je wilt
We fear that which we cannot see
Thanks voor handige linkjequote:Op maandag 19 december 2016 20:13 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Dat is niet veel, dan is tandartsverzekering niet nodig. Maar jij gaat verstandskiezen eruit halen misschien dat je dan extra nazorg nodig hebt ofzo
https://www.tandarts.nl/tandartstarieven/2017
Kan denk wel goedkoper dan 109,80 per maand met cashback of anderzorgshop
Je moet ff berekenen hoe of wat je wilt
Ok ja zelf heb ik Anderzorg met tandmodule 100% 250 euro is voor mij genoeg. Ziezo of Anderzorg kan je ook nog checken zijn goedkoop, tenzij je echt 350euro wilt voor tandarts.quote:Op maandag 19 december 2016 20:37 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Thanks voor handige linkjenaja als ik geen tandverzekering neem betaal ik p/m 6,22 (andere kosten behalve die drie niet meegerekend, dus kan hoger uitvallen!). Tandverzekering erbij is uiteindelijk 11,03 waarbij er een vergoeding is van 100% tot 350 euro. Vind ik prima
![]()
Had al gekeken of het goedkoper kon qua basisverzekering. Dat kan, maar velen vergoeden niet het ziekenhuis waar ik naartoe wil. En als ze dat wel doen dan vliegt premie omhoog![]()
Hmm az en ziezo zijn paar euro's duurder voor mij, al verlaag ik tandarts naar 250¤ 75% vergoeding.quote:Op maandag 19 december 2016 20:42 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Ok ja zelf heb ik Anderzorg met tandmodule 100% 250 euro is voor mij genoeg. Ziezo of Anderzorg kan je ook nog checken zijn goedkoop, tenzij je echt 350euro wilt voor tandarts.
Cashbackxl of een anderzorgshop geeft ook geld terug later in het jaar.
Korting kan ook per kwartaal/half/jaar betalingen
Ok mooi dat je eruit bentquote:Op maandag 19 december 2016 21:06 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Hmm az en ziezo zijn paar euro's duurder voor mij, al verlaag ik tandarts naar 250¤ 75% vergoeding.ik ga idd gebruik maken van cashbackxl
quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef carebaer het volgende:
Is er iemand die mij kan verwelkomen bij anderzorg via DM zodat ik cashback krijg?
In de topicpointer staat waar je je mag melden voor cashback.quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef carebaer het volgende:
Is er iemand die mij kan verwelkomen bij anderzorg via DM zodat ik cashback krijg?
ziezo selectief met er 885 met tand1quote:Op maandag 19 december 2016 18:54 schreef K44S het volgende:
Ik ga er morgen maar eens écht voor zitten.
Iemand nog tips?
Ik geef momenteel +-120 euro met eigen risico van rond de 380 uit.
Wat heb ik: Niks. Ja, af en toe een tandarts bezoek.
Heilige poep! dat scheelt nogal wat.quote:Op maandag 19 december 2016 21:49 schreef Yreal het volgende:
[..]
ziezo selectief met er 885 met tand1
Let op welke ziekenhuizen gecontracteerd zijnquote:Op dinsdag 20 december 2016 09:05 schreef K44S het volgende:
[..]
Heilige poep! dat scheelt nogal wat.
* K44S gaat opzoek naar addertje
Jup, dus oa dat.quote:Op dinsdag 20 december 2016 09:10 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Let op welke ziekenhuizen gecontracteerd zijn
Onafhankelijkquote:Op dinsdag 20 december 2016 09:15 schreef K44S het volgende:
Ik zit het nu via de consumentenbond te bekijken en die geeft mij korting. Hoort de CB niet onafhankelijk te zijn ?
Hoeveel fysio bezoeken moet je doen dan? Vraag dat na omdat je je niet verzekerd hebt, want dan hoef je minder vaak, is mijn ervaring.quote:Op maandag 19 december 2016 22:23 schreef Black-Death het volgende:
Nou, behalve tandartskosten ga ik volgend jaar ook fysio kosten maken![]()
Zo ga je opeens van de allergoedkoopste verzekering over naar aanvullend fysio en tandGelukkig wel een meedenkende fysio die me al advies gaf over welke maatschappijen in elk geval niet te pakken.
Maakt de zaak nog complexer
Korting is helemaal niet van belang. Je moet kijken watje zorg vraag is en die verzekering nemen.quote:Op dinsdag 20 december 2016 09:15 schreef K44S het volgende:
Ik zit het nu via de consumentenbond te bekijken en die geeft mij korting. Hoort de CB niet onafhankelijk te zijn ?
CB is gewoon een commerciële partij die goed misbruik maken van hun 'onafhankelijke naam'. Omdat veel consumenten dit niet weten, nemen ze hen serieus als 'onafhankelijk'. Jammer.quote:Op dinsdag 20 december 2016 10:45 schreef leolinedance het volgende:
[..]
OnafhankelijkDat woord kennen we niet in verzekeringsland.
CB is een vereniging zonder winstoogmerk. Hier kun je zeer transparant zien hoeveel zij verdienen aan alles wat zij aanbieden. De toko moet toch biljven draaienquote:Op dinsdag 20 december 2016 20:47 schreef CatharinaW het volgende:
[..]
CB is gewoon een commerciële partij die goed misbruik maken van hun 'onafhankelijke naam'. Omdat veel consumenten dit niet weten, nemen ze hen serieus als 'onafhankelijk'. Jammer.
onder de 18 hebben ze geen eigen risico.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:52 schreef Jiang153 het volgende:
Ff snelle vraag he:
Hoe werkt tandartskosten voor kinderen onder de 18 nou?
Er staat dat het onder de basisverzekering valt betekent dit dan dat elke behandeling verrekend wordt met het eigen risico....?
Je bedoeld echt tandartskosten hé? Beugels e.d. vallen hier niet onder. Die zijn namelijk niet verzekerd in het basispakket. Heb je aanvullende verzekering voor nodig, waar dan ook geen eigen risico voor geldt.quote:Op dinsdag 20 december 2016 23:58 schreef Yreal het volgende:
[..]
onder de 18 hebben ze geen eigen risico.
Alleen in het pakket Anderzorg Tand:quote:Op maandag 19 december 2016 21:43 schreef carebaer het volgende:
Ik ga voor Anderzorg, punt uit. Is onderdeel van Menzis dacht ik?
Ik begreep dat, als je minimaal een jaar bij Anderzorg zit, je een beugel voor 80% tot ¤1000 per jaar vergoed kan krijgen mits het juiste aanvullende pakket gekozen.
Weet iemand welk pakket dit is? Ik ben inmiddels 27, maar zit er aan te denken een scheve tand recht te laten trekken, dan maar een jaartje afzien
Nou, voor nu maar enkele sessies. Maar ga dit jaar triathlons doen (waaronder een IronMan) dus wat extra fysio zal geen kwaad kunnen.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:20 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Hoeveel fysio bezoeken moet je doen dan? Vraag dat na omdat je je niet verzekerd hebt, want dan hoef je minder vaak, is mijn ervaring.
Bereken dan hoeveel het je kost en bekijk of dit meer is dan de premie.
Fysio is namelijk helemaal niet zo duur.
Verzekeringsduur is niet per jaar maar voor je hele verzekerde leven bij Anderzorg.quote:Op maandag 19 december 2016 21:43 schreef carebaer het volgende:
Ik ga voor Anderzorg, punt uit. Is onderdeel van Menzis dacht ik?
Ik begreep dat, als je minimaal een jaar bij Anderzorg zit, je een beugel voor 80% tot ¤1000 per jaar vergoed kan krijgen mits het juiste aanvullende pakket gekozen.
Weet iemand welk pakket dit is? Ik ben inmiddels 27, maar zit er aan te denken een scheve tand recht te laten trekken, dan maar een jaartje afzien
Waar lees jij 32,50?quote:Op woensdag 21 december 2016 09:35 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Hoe komen jullie aan 32,50 cashback bij Ziezo?
https://www.cashbackxl.nl/webshop/details/ziezo
Hier is ie toch echt maar 27,50?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |