Natuurlijk live bij de Kabelboer op kanaal 14. Game On.quote:Definitieve selectie
Jasmina Jankovic (TuS Metzingen), Tess Wester (SG BBM Bietigheim), Laura van der Heijden (Team Esbjerg), Jessy Kramer (Toulon Saint Cyr Var Handball), Debbie Bont (Kobenhavn Handbold), Nycke Groot (Gyori Audi ETO KC), Estavana Polman (Team Esbjerg), Yvette Broch (Győri Audi ETO KC), Danick Snelder (Ferencvarosi TC), Martine Smeets (SG BBM Bietigheim), Michelle Goos (Buxtehuder SV), Lynn Knippenborg (Buxtehuder SV), Angela Malestein (SG BBM Bietigheim), Kelly Dulfer (VfL Oldenburg), Sanne van Olphen (Toulon Saint Cyr Var Handball), Lois Abbingh (Issy Paris Hand), Maura Visser (SG BBM Bietigheim).
Wel op Ziggo te zien, maar niet op het open kanaal van hun. Dat is altijd het nadeel, dat ze altijd voor het voetbal kiezen.quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:44 schreef icloud het volgende:
Natuurlijk live bij ziggo.
Natuurlijk niet
Behalve als Verstappen moest racen.quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:51 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Wel op Ziggo te zien, maar niet op het open kanaal van hun. Dat is altijd het nadeel, dat ze altijd voor het voetbal kiezen.
Verstappen trekt dan ook wel wat hogere kijkcijfersquote:Op zaterdag 10 december 2016 19:52 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Behalve als Verstappen moest racen.
Daarom, begrijp het ook. Maar het voetbal trekt hogere kijkcijfers dan de handbaldames lijkt me.quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:53 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Verstappen trekt dan ook wel wat hogere kijkcijfers
uiteraard.quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:53 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Daarom, begrijp het ook. Maar het voetbal trekt hogere kijkcijfers dan de handbaldames lijkt me.
Ik vind dat echt wel meevallenquote:Op zaterdag 10 december 2016 19:55 schreef icloud het volgende:
Tering die paul heeft wel en enorme voorkeur.
Goede vraagquote:Op zaterdag 10 december 2016 20:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom krijg je rood als je de bal in het gezicht van de keeper gooit? Dat kan toch per ongeluk gebeuren
Dit was bewust en mogelijk een terroristische aanslag.quote:Op zaterdag 10 december 2016 20:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom krijg je rood als je de bal in het gezicht van de keeper gooit? Dat kan toch per ongeluk gebeuren
Zweden he. Zal wel als aanranding worden beschouwd.quote:Op zaterdag 10 december 2016 20:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom krijg je rood als je de bal in het gezicht van de keeper gooit? Dat kan toch per ongeluk gebeuren
De grens tussen per ongeluk en bewust is natuurlijk heel klein.quote:Op zaterdag 10 december 2016 20:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom krijg je rood als je de bal in het gezicht van de keeper gooit? Dat kan toch per ongeluk gebeuren
Als getrainde handbalster bij een vrij schot van deze afstand het hoofd van de keepster raken... Je hebt de schijn op zijn minst tegen. In het beste geval wilde ze de bal langs haar oren laten fluiten in de hoop dat ze haar hoofd weg trekt, maar je gooit niet per ongeluk op die hoogte.quote:Op zaterdag 10 december 2016 20:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom krijg je rood als je de bal in het gezicht van de keeper gooit? Dat kan toch per ongeluk gebeuren
Videoscheidsrechter zou de oplossing geweest zijn.quote:Op zaterdag 10 december 2016 21:05 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Als getrainde handbalster bij een vrij schot van deze afstand het hoofd van de keepster raken... Je hebt de schijn op zijn minst tegen, in het beste geval wilde ze de bal langs haar oren laten fluiten, maar je gooit niet per ongeluk op die hoogte.
Op basis van de herhaling weet je ook niet zeker wat haar intentie was. Wel dat de bal en haar arm niet geraakt worden, waardoor ik zeg ik dat het bewust richting hoofd vd keepster was.quote:Op zaterdag 10 december 2016 21:06 schreef icloud het volgende:
[..]
Videoscheidsrechter zou de oplossing geweest zijn.
Tuurlijk wel, als ik zie wat de videoscheidsrechter kan zien in de nba, van wel 20 posities kan er precies bepaald worden wat er gebeurde.quote:Op zaterdag 10 december 2016 21:08 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Op basis van de herhaling weet je ook niet zeker wat haar intentie was. Wel dat de bal en haar arm niet geraakt worden, waardoor ik zeg ik dat het bewust richting hoofd vd keepster was.
Ik heb in meer dan 20 jaar handballen iig nog nooit een keeper per ongeluk in het gezicht gegooid als ik gewoon vrij kon schieten.
Onzin. Probleem is hier niet dat je niet ziet wat er gebeurd, je weet alleen niet of ze bewust het hoofd van de keepster raakt, al kijk je vanuit 80 hoeken.quote:Op zaterdag 10 december 2016 21:11 schreef icloud het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, als ik zie wat de videoscheidsrechter kan zien in de nba, van wel 20 posities kan er precies bepaald worden wat er gebeurde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |