Sorry ik heb het verkeerd geschreven.quote:Op vrijdag 9 december 2016 20:59 schreef Redster1984 het volgende:
Waarom trouwens geen egaline of een afwerkvloer? Zou me niets verbazen als zowel de pvc als de betonvloer er allebei uit moeten...
Ja op de foto zou je denken dat het vocht is maar dat is het echt niet. En er is geacclimatiseerdquote:Op vrijdag 9 december 2016 20:57 schreef Redster1984 het volgende:
Lijkt op vocht in de vloer... ik heb zelf net pvc gelegd, maar dan de klik variant. Juist om dit soort zaken te voorkomen. Maar dit is niet goed nee... Hebben ze de vloerdelen eerst wel 48 uur laten acclimatiseren?
Zonder strijklicht is het een stuk minder zichtbaar. En soms zelfs helemaal niet zichtbaar. Ben dan ook benieuwd in hoeverre dit acceptabel is? En daarom ook op zoek naar mensen bij wie het er misschien wel netjes in gelegd is.quote:Op vrijdag 9 december 2016 21:40 schreef bleiblei het volgende:
Zo op de foto´s ziet het er wel extreem slordig uit.
Ben wel benieuwd hoe het eruit ziet zonder strijklicht.
Maar hoezo moet PVC acclimatiseren?
Dat is nieuw voor mij. Zou ook niet weten waar dit door zou kunnen komen eigenlijk
Mja,en dan heb je die mensen gevonden en weet je nog niet wat aan de hand is...quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:03 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
Zonder strijklicht is het een stuk minder zichtbaar. En soms zelfs helemaal niet zichtbaar. Ben dan ook benieuwd in hoeverre dit acceptabel is? En daarom ook op zoek naar mensen bij wie het er misschien wel netjes in gelegd is.
Ja die foto's zijn meer voor volgende week dinsdag als de eigenaar komt kijken. Denk namelijk dat hij zich er onderuit wil praten (begon aan de telefoon al). En ik wil enkel gewoon een goede vloer en heb het idee dat het beter had gemoeten.quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:08 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Mja,en dan heb je die mensen gevonden en weet je nog niet wat aan de hand is...
Was je er trouwens bij toen ze de boel geėgaliseerd hebben? Zou het kunnen zijn dat de bobbels in de egaline zitten?
Thx daar heb ik wat aanquote:Op vrijdag 9 december 2016 22:09 schreef bleiblei het volgende:
In het klustopic van atmoz kan je trouwens foto's vinden van een strakke pvc vloer.
Ja het is ook de ondervloer inderdaad. Het is meer in hoeverre het acceptabel is En wat er aan gedaan moet worden door het betreffende bedrijf. Er is ook vrij weinig te vinden op internet helaas.quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:13 schreef bleiblei het volgende:
Het is alleen dat als je logisch nadenkt en logisch afvinkt (pvc werkt niet,dus geen krimp of uitzetten dat dit veroorzaakt, acclimatiseren klinkt voor mij dan ook als onzin, vocht zou in het geval van pvc ook niet moeten boeien) moet het haast door de ondervloer komen. Of lijmlaag, als ie verlijmt is.
quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:20 schreef Plankje55 het volgende:
Je kan ook mflor (de fabrikant) om advies vragen. Dit is geen reclame voor hun product.
Thx heb ik nog niet aan gedacht. Ga ik zeker doenquote:Op vrijdag 9 december 2016 22:20 schreef bleiblei het volgende:
100% strak egaliseren is lastiger dan de verpakkingen doen vermoeden.![]()
Wat je nog zou kunnen doen is de fabrikant de foto's sturen,die zegt gegarandeerd dat dit niet hoort. Die mail naar de leverancier schuiven met de mededeling "los maar op".
Bedankt daar heb ik wat aanquote:Op vrijdag 9 december 2016 22:26 schreef douche-eendje het volgende:
Hi TS![]()
Ik heb ook een pvcvloer, verlijmd etc. Onze pvcvloer ligt over plavuizen heen. Er is eerst een hechtmiddel gebruikt, daarna geegaliseerd. De dag erna werd de vloer gelegd. Hij ligt vanaf begin april en heeft er nog nooit zo uitgezien als die van jou, jezus. Ik zou daar ook niet echt blij van worden.
Voor jou wat fotos:
Voor/na het leggen:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ambiant was het merk geloof ik.
Zeker geen foto's met strijklicht?quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:29 schreef Sjoerdfoto het volgende:
Hier ligt ook een zeer strakke PVC vloer, in mei 2 jaar.
Verlijmd op een egaline vloer, superstrak en glad. Zowel op gevoel, strijklicht en daglicht.
Is gelegd door mijn oom.
Top! Heb er ook nog een egaliseerfoto bij kunnen voegen voor je, is wellicht niet de beste kwaliteit foto maar het is iets. Egaliseer was hier namelijk ook echt superstrak gedaan zonder enige oneffenheid.quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:33 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
Bedankt daar heb ik wat aanDat ziet er inderdaad super strak uit!
Ja gezien, ziet er netjes uit gewoon zoals het hoort zeg maarquote:Op vrijdag 9 december 2016 22:34 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Top! Heb er ook nog een egaliseerfoto bij kunnen voegen voor je, is wellicht niet de beste kwaliteit foto maar het is iets. Egaliseer was hier namelijk ook echt superstrak gedaan zonder enige oneffenheid.
Doe ff een pb'tjequote:Op vrijdag 9 december 2016 22:34 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
Zeker geen foto's met strijklicht?
Ben ook erg benieuwd hoor wat de eigenaar er over gaat zeggen. Alles zal eruit moeten en dan weer opnieuw beginnen het gaat toch om zo'n 60 m².quote:Op vrijdag 9 december 2016 23:24 schreef Knexpert het volgende:
Ik heb op de overloop de vloer niet geegaliseerd maar de betonvloer glad afgestoken. Ziet er prima uit totdat de zon er op schijnt, dan zie je ineens dat de vloer toch wel wat minder glad was dan ik dacht. Wij hebben zelf geplakt.
Maar dan nog ziet het er niet zo beroerd uit als bij jou. Hier zou ik flink van balen zeg, dit is echt niet goed. Ik hoop dat je er met de vloerenman uit komt, anders je rechtsbijstandsverzekering inschakelen.
Het zit allemaal wel vast maar het egaliseren is niet echt een succes geweest zeg maarquote:Op zaterdag 10 december 2016 00:24 schreef LievePoetin het volgende:
Wat een prutswerk. Lijkt mij dat de lijm niet goed is cq niet goed hecht.
Het lijkt erop dat een extra laag egaline hier ook niet had misstaan.quote:Op zaterdag 10 december 2016 01:23 schreef zoz het volgende:
wij hebben ook een verlijmde pvc vloer. Het merk is therdex. Het bedrijf heeft tweemaal geėgaliseerd. Na de eerste laag vertrouwde ze het niet en dus hebben ze een tweede laag egaline gedaan. Ik kan morgen wel een foto van de vloer maken.
Dit, vloerverwarming misschien te snel aangezet?quote:Op zaterdag 10 december 2016 07:36 schreef douche-eendje het volgende:
Wat ik vooral opvallend vind zijn de vegen die erin zitten. Hier werd echt stukje voor stukje gelijmd. Ts, hoe strak was het egaliseren bij jullie?
Ligt er trouwens vloerverwarming onder?
quote:Op zaterdag 10 december 2016 07:36 schreef douche-eendje het volgende:
Wat ik vooral opvallend vind zijn de vegen die erin zitten. Hier werd echt stukje voor stukje gelijmd. Ts, hoe strak was het egaliseren bij jullie?
Ligt er trouwens vloerverwarming onder?
De egaline zag er op het gezicht strak uit.quote:Op zaterdag 10 december 2016 08:30 schreef Tanin het volgende:
[..]
Dit, vloerverwarming misschien te snel aangezet?
En waar baseer je dat op. PVC heeft juist een zeer grote uitzettingscoefficient.quote:Op vrijdag 9 december 2016 22:13 schreef bleiblei het volgende:
Het is alleen dat als je logisch nadenkt en logisch afvinkt (pvc werkt niet,dus geen krimp of uitzetten dat dit veroorzaakt, acclimatiseren klinkt voor mij dan ook als onzin, vocht zou in het geval van pvc ook niet moeten boeien) moet het haast door de ondervloer komen. Of lijmlaag, als ie verlijmt is.
Heb je het geplakt?quote:Op zaterdag 10 december 2016 11:18 schreef tiho1 het volgende:
[..]
En waar baseer je dat op. PVC heeft juist een zeer grote uitzettingscoefficient.
Ik heb op zolder een kamer in de zomer gedaan met pvc stroken. Toen was het heel warm waardoor je in koudere tijden de naden heel erg ziet. Hierom heb ik de overloop in de winter gelegd en hier zie je niks.
Dat zijn losse lamellen net zo groot als laminaat zeg maar. Flexfloor.quote:
je foto is wel wat freaky, hier is het net een .gifquote:Op zaterdag 10 december 2016 12:47 schreef zoz het volgende:
Hier een foto van onze vloer. We hebben er vloerverwarming onder liggen dat in de cementdekvloer is gefreesd.
[ afbeelding ]
Bovenste foto zijn duidelijk de bobbels/deukjes te zienquote:Op zaterdag 10 december 2016 11:00 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
[..]
De egaline zag er op het gezicht strak uit.
Vloerverwarming hebben wij alleen maar beneden zitten en boven niet.En ziet er zowel boven als beneden hetzelfde uit qua bobbels
Ik heb nu foto's gemaakt van hoe het er zonder zaklamp uitziet en dat is toch al weer een heel ander gezicht.
Al lijkt het mij dat dit niet strak genoeg gelegd is? En je voelt het vooral met lopen dat er overal bobbels zitten.
[ afbeelding ]
Wat denken jullie ervan?
Ik heb alleen klik pvc van dichtbij gezien, dus wat normaal is met betrekking tot plak pvc durf ik niet te zeggen.quote:Op zaterdag 10 december 2016 11:00 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
[..]
De egaline zag er op het gezicht strak uit.
Vloerverwarming hebben wij alleen maar beneden zitten en boven niet.En ziet er zowel boven als beneden hetzelfde uit qua bobbels
Ik heb nu foto's gemaakt van hoe het er zonder zaklamp uitziet en dat is toch al weer een heel ander gezicht.
Al lijkt het mij dat dit niet strak genoeg gelegd is? En je voelt het vooral met lopen dat er overal bobbels zitten.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat denken jullie ervan?
Het is ook een gif kwam ik achter toen ik het ging uploaden bij tinypic. Had waarschijnlijk mij telefoon camera op burst oid gezet.quote:Op zaterdag 10 december 2016 14:24 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
je foto is wel wat freaky, hier is het net een .gif
Ziet er netjes uitquote:Op zaterdag 10 december 2016 12:47 schreef zoz het volgende:
Hier een foto van onze vloer. We hebben er vloerverwarming onder liggen dat in de cementdekvloer is gefreesd.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 10 december 2016 14:28 schreef Sorella het volgende:
[..]
Bovenste foto zijn duidelijk de bobbels/deukjes te zien
Nee het lijkt mij ook niet te horen maar is het acceptabel? Helaas weinig mensen met plak pvc.quote:Op zaterdag 10 december 2016 14:35 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ik heb alleen klik pvc van dichtbij gezien, dus wat normaal is met betrekking tot plak pvc durf ik niet te zeggen.
Maar *als* dat normaal is kan ik me niet voorstellen dat iemand ooit een geplakte pvc vloer neemt. Ook met natuurlijk strijklicht zie ik oneffenheden die niet bij de hout structuur horen.
Maar de laatste foto's die ik geplaatst heb zou je dat wel accepteren?quote:Op zaterdag 10 december 2016 14:55 schreef zoz het volgende:
Op mijn werk hebben we in sommige ruimtes ook pvc waarbij de vloer niet goed geėgaliseerd is. Je kan de stroken daar zien golven. Als dat bij mij thuis was had ik het nooit geaccepteerd.
Ja hebben een rechtsbijstand hoop niet dat het zover komt. Heb ook nog niet betaald gelukkigquote:Op zaterdag 10 december 2016 16:16 schreef Sorella het volgende:
Ik zou het niet accepteren in ieder geval, ik zou me er rot aan gaan ergeren en dat is toch niet de bedoeling van zo,n vloer.
Heb je rechtsbijstand toevallig ? en anders consuwijzer maandag bellen
quote:Op zaterdag 10 december 2016 15:45 schreef Skankhunt49 het volgende:
Nee het lijkt mij ook niet te horen maar is het acceptabel? Helaas weinig mensen met plak pvc.
Beste Skankhunt49,quote:Op zaterdag 10 december 2016 15:47 schreef Skankhunt49 het volgende:
Maar de laatste foto's die ik geplaatst heb zou je dat wel accepteren?
Bedankt voor je bericht had ik nodig die virtuele kickquote:Op zaterdag 10 december 2016 18:47 schreef Nixxor het volgende:
[..]
[..]
Beste Skankhunt49,
Mag ik je alsjeblieft even een (virtuele) schop onder je hol geven?,...........
Dat moest er even uit
quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:01 schreef Sunri5e het volgende:
Dit lijkt op een niet goed uitgevloeide/gesmeerde Egaline vloer waardoor er golven zichtbaar zijn. Het kan zijn dat de egaline niet vloeibaar genoeg was bij het uitvloeien.
quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:11 schreef Ivo1985 het volgende:
Wat de reden/oorzaak ook is, dit resultaat is onacceptabel. Wanneer er oorzaken zijn waardoor dit niet te voorkomen zou zijn, had het bedrijf dit direct moeten melden zodra deze bij hen bekend werden en zonder overleg en jouw opdracht om toch de vloer te leggen niet verder mogen gaan met het werk. Je huurt "professionals" in voor het egaliseren en leggen van je vloer. Dan mag je simpelweg verwacht dat alles helemaal vlak en strak gelegd wordt.
Gelukkig heb je de rekening nog niet betaald. Als het bedrijf tijdens het eerstvolgende gesprek niet beloofd om een en ander op te lossen, moet je hen direct duidelijk maken dat ze dan ook de factuur niet hoeven op te sturen en dat ze een schadeclaim kunnen verwachten voor het laten verwijderen van hun amateuristisch prutswerk.
Bedankt voor de berichtenquote:Op zaterdag 10 december 2016 19:12 schreef Spanky78 het volgende:
Ziet er erg slecht uit. Prutswerk dus.
Ik zou duidelijk aangeven dat dit niet acceptabel is een dat ze het maar komen oplossen. Onwaarschijnlijk dat zo iemand je nog probeert af te poeieren ook. Lijkt me dat je pad gaat betalen als de vloer er netjes en strak inligt. En als ze dat niet binnen een normale periode doen, dat je dan een ander en vloer laat leven en je de rekening voor het verwijderen van de oude voet opstuurt...
Heb nu net een mail gestuurd naar de fabrikant.quote:Op zaterdag 10 december 2016 19:45 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Op de gewone foto's ziet het er al lelijk uit. Als de legger het wel prima vindt zou ik eens wat foto's naar de fabrikant sturen en vragen wat zij er van vinden.
ik heb gamma egaliseerprut gebruikt om een stukje vloer die niet egaal glad was voor het plaatsen vloerbedekking behandeld, en dat ziet er ongeveer zo uitquote:Op zaterdag 10 december 2016 21:30 schreef Puala het volgende:
Jeetje. Zelfs mijn vloer die zelf geegaliseerd en geplakt is ziet er niet zo bedoerd uit!
quote:Op zaterdag 10 december 2016 22:53 schreef laziness het volgende:
Geėgaliseerd
[ link | afbeelding ]
Moduleo verlijmd met overal vloerverwarming er onder
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Geen bobbeltje te zien of te voelen, allemaal prachtig strak.
Ja ik ben jaloers nuquote:Op zaterdag 10 december 2016 23:04 schreef caspervc het volgende:
Btw TS, hier een gelukte Mflor pvc vloer van net na de aanleg. Ligt er nu 5 jaar in en nog nergens een hobbel / bult gevonden (dat onder de radiator is gezichtsbedrog). Wat je aangeeft, mag dus echt niet gebeuren, voelbare hobbels en bobbels... T is de Caledonian Oak, gelijmd op beton dat is geėgaliseerd. Ligt ook vloerverwarming onder. Succes!
[ afbeelding ]
Ja ze hebben alles gelijmd. Ik zie ook veel van die swirls heb het idee dat die plekken niet goed geschuurd zijn.quote:Op zaterdag 10 december 2016 23:15 schreef Pietverdriet het volgende:
Is dat pvc over de gehele vloer gelijmd? Weet dat je bij linoleum de hele vloer moet lijmen omdat je anders golven krijgt
Dit is inderdaad een verlijmde pvc vloer.quote:Op zaterdag 10 december 2016 15:42 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
Ziet er netjes uitIs dit ook gelijmde pvc?
Scheelt niet veel, is gewoon zeil in langwerpige stroken dat je tegen de vloer aan plakt. Je kan het technisch uitleggen dat het iets ander materiaal is maar het is niets meer dan zeil in mijn ogen. Oke je betaald er meer voor maar dat zijn keuze'squote:
Wat het ook is, ik geniet er dagelijks van. Lekker warm aan de voeten i.c.m vloerverwarming, geen harde loopgeluiden of als je een sleutelbos laat vallen en makkelijk te reinigen.quote:Op zondag 11 december 2016 15:56 schreef Dentiwan het volgende:
[..]
Scheelt niet veel, is gewoon zeil in langwerpige stroken dat je tegen de vloer aan plakt. Je kan het technisch uitleggen dat het iets ander materiaal is maar het is niets meer dan zeil in mijn ogen. Oke je betaald er meer voor maar dat zijn keuze's
Net als bij laminaat heb je het in verschillende kwaliteiten.quote:Op zondag 11 december 2016 18:08 schreef laziness het volgende:
Mijn pvc rol of buig je niet zomaar om als zeil hoor. Verschilt best per merk.
ik zit ook in spanning te wachten :-)quote:
quote:Op woensdag 14 december 2016 17:40 schreef zoz het volgende:
De beste man zou toch dinsdag komen. Hoe is het afgelopen?
quote:Op woensdag 14 december 2016 19:26 schreef Sorella het volgende:
Ben ik ook benieuwd naar maar misschien heeft ts wel ruzie gehad met de beste man en ligt hij nu in het ziekenhuis met 2 gebroken armen ?
quote:
Hallo allemaal sorry voor deze late reactie ik ben een weekje weg geweest voor mijn werk.quote:Op zondag 18 december 2016 22:10 schreef bouwkloon het volgende:
[..]
ik zit ook in spanning te wachten :-)
En foto's als het opnieuw ligt!!!quote:Op zaterdag 24 december 2016 11:21 schreef Skankhunt49 het volgende:
Zodra ik antwoord heb op de laatste mail zal ik het hier laten weten voor de geļnteresseerden.
Als je vloerverwarming hebt is de geleiding van de warmte met pvc wel echt beter. En pvc en laminaat hebben andere eigenschappen qua geluid etc. Dus de keuze voor het één of het ander is niet zomaar uitwisselbaar.quote:Op zaterdag 24 december 2016 11:41 schreef Geralt het volgende:
[..]
En foto's als het opnieuw ligt!!!
Overigens had je voor dat geld niet ook een mooie laminaatvloer kunnen leggen?
Je bent er nog lang niet; ben benieuwd hoe het opgelost wordt en of dat ook allemaal naar wens is. Denk dat hij gaat zeggen dat je zelf zorg moet dragen dat de ruimten zoveel mogelijk leeg zijn en dat hij geen verantwoording neemt voor het uit en in elkaar zetten van de aanwezige meubels.quote:Op zaterdag 24 december 2016 11:21 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Hallo allemaal sorry voor deze late reactie ik ben een weekje weg geweest voor mijn werk.
De "beste man"is langs geweest en heeft het probleem erkend. De geboden oplossing is of opnieuw leggen of laten liggen en de helft betalen.
We hebben gezegd dat we ¤2500,- nog steeds erg veel geld vinden voor een vloer die er niet uit zietWe hebben gekozen voor opnieuw laten leggen. We hebben hem nog een mail gestuurd dat hij de verantwoording neemt voor alle kasten, bed en overige spullen die verplaatst en uit elkaar gehaald moeten worden. Sommige kasten (ikea) zijn al een keer uit elkaar gehaald en waren al met moeite in elkaar te krijgen. Dus een derde keer in elkaar zetten zal denk ik geen succes worden.Op deze mail hebben wij nog geen reactie gehad (4 dagen geleden verstuurd).
We zien er wel erg tegen op dat alles weer over hoop gehaald gaat wordenZeker nu er een klein mannetje bij is gekomen hebben we daar eigenlijk helemaal geen zin. Maar voorlopig wachten we de laatste mail af want het is natuurlijk super slecht.
Zodra ik antwoord heb op de laatste mail zal ik het hier laten weten voor de geļnteresseerden.
(allemaal nog bedankt voor de tips en foto's!)
Die foto's zal ik plaatsen als het zover isquote:Op zaterdag 24 december 2016 11:41 schreef Geralt het volgende:
[..]
En foto's als het opnieuw ligt!!!
Overigens had je voor dat geld niet ook een mooie laminaatvloer kunnen leggen?
Het was voor ons inderdaad de combinatie vloerverwarming en pvc dat wij daarom voor pvc hebben gekozen. En het loopt lekkerquote:Op zaterdag 24 december 2016 11:55 schreef laziness het volgende:
[..]
Als je vloerverwarming hebt is de geleiding van de warmte met pvc wel echt beter. En pvc en laminaat hebben andere eigenschappen qua geluid etc. Dus de keuze voor het één of het ander is niet zomaar uitwisselbaar.
Dat vertrouwen is inderdaad nog niet helemaal terugquote:Op zaterdag 24 december 2016 12:18 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Je bent er nog lang niet; ben benieuwd hoe het opgelost wordt en of dat ook allemaal naar wens is. Denk dat hij gaat zeggen dat je zelf zorg moet dragen dat de ruimten zoveel mogelijk leeg zijn en dat hij geen verantwoording neemt voor het uit en in elkaar zetten van de aanwezige meubels.
Ik zou dat die persoon ook helemaal niet toe vertrouwen eigenlijk
Zie het als leergeld. De vloer eruit en laat die knoeiers niet opnieuw in je huis. Dit wordt niets! Misschien kun je straks wel blij zijn dat je nu een goed excuus hebt die foute pvc vloer eruit te slopen.quote:Op zaterdag 24 december 2016 11:21 schreef Skankhunt49 het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Hallo allemaal sorry voor deze late reactie ik ben een weekje weg geweest voor mijn werk.
De "beste man"is langs geweest en heeft het probleem erkend. De geboden oplossing is of opnieuw leggen of laten liggen en de helft betalen.
We hebben gezegd dat we ¤2500,- nog steeds erg veel geld vinden voor een vloer die er niet uit zietWe hebben gekozen voor opnieuw laten leggen. We hebben hem nog een mail gestuurd dat hij de verantwoording neemt voor alle kasten, bed en overige spullen die verplaatst en uit elkaar gehaald moeten worden. Sommige kasten (ikea) zijn al een keer uit elkaar gehaald en waren al met moeite in elkaar te krijgen. Dus een derde keer in elkaar zetten zal denk ik geen succes worden.Op deze mail hebben wij nog geen reactie gehad (4 dagen geleden verstuurd).
We zien er wel erg tegen op dat alles weer over hoop gehaald gaat wordenZeker nu er een klein mannetje bij is gekomen hebben we daar eigenlijk helemaal geen zin. Maar voorlopig wachten we de laatste mail af want het is natuurlijk super slecht.
Zodra ik antwoord heb op de laatste mail zal ik het hier laten weten voor de geļnteresseerden.
(allemaal nog bedankt voor de tips en foto's!)
Wat een bull-shit. Je eet het pvc niet op.quote:Op zondag 25 december 2016 10:46 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Pvc vloeren zijn vaker een drama. Ik heb er meerdere voorbeelden van gezien. In jouw geval zou ik de vloer laten verwijderen en er een houten vloer inleggen. Hout is natuurlijk en ook veel beter voor je leefklimaat. Pvc is chemisch en de gezondheidseffecten van een dergelijke vloer zijn nog niet eens goed onderzocht. Ik snap echt niet waarom mensen een plastike vloer laten leggen, terwijl je voor hetzelfde geld een prachtige parket, of plankenvloer kan laten leggen!!
Omdat hout hele andere eigenschappen heeft en niet iedereen op hout zit te wachten daarom.quote:Op zondag 25 december 2016 10:46 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Pvc vloeren zijn vaker een drama. Ik heb er meerdere voorbeelden van gezien. In jouw geval zou ik de vloer laten verwijderen en er een houten vloer inleggen. Hout is natuurlijk en ook veel beter voor je leefklimaat. Pvc is chemisch en de gezondheidseffecten van een dergelijke vloer zijn nog niet eens goed onderzocht. Ik snap echt niet waarom mensen een plastike vloer laten leggen, terwijl je voor hetzelfde geld een prachtige parket, of plankenvloer kan laten leggen!!
Een goede PVC vloer van bijvoorbeeld M-flor zoals TS heeft is echt niet lelijk. Sterker nog, je moet goed kijken of het hout of PVC is.quote:Op zondag 25 december 2016 12:38 schreef Spanky78 het volgende:
Ik vind pvc erg lelijk, maar daar heeft Ts niets aan.
Wat is het vervolg van dit verhaal? Ben benieuwd
Maar waarom dan niet een echte houten vloer? Hout is veel warmer ,heeft goede isolerende eigenschappen , gaat eeuwig mee en is echt mooi leeft en is makkelijk in onderhoud. Qua prijs heb je voor dat geld van die lelijke pvc vloer ook een massief eiken vloer die je nooit meer hoeft te vervangen. Een houten vloer wordt alleen maar mooier, hoe langer hij erin ligt in tegenstelling tot andere vloeren, die je weer zal moeten vervangen.quote:Op zondag 25 december 2016 12:50 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Een goede PVC vloer van bijvoorbeeld M-flor zoals TS heeft is echt niet lelijk. Sterker nog, je moet goed kijken of het hout of PVC is.
juist in hout heb je talloze opties, qua soort hout, eigenschappen en kleur. Waarom zou je daar niet op zitten wachten. Ik kan me niet voorstellen dat iemand zit te wachten op een kille plastic vloer???quote:Op zondag 25 december 2016 11:58 schreef laziness het volgende:
[..]
Omdat hout hele andere eigenschappen heeft en niet iedereen op hout zit te wachten daarom.
Zo ongeveer onze hele wijk heeft pvc trouwens +300 huizen en allemaal mooi strak.
Tja dat is verschil in smaak. Ik zie niet in waarom je TS zijn vloer afkraakt. Het is zijn keuze. En dat jij iets niet ziet maakt het niet tot algehele waarheid.quote:Op zondag 25 december 2016 12:55 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
juist in hout heb je talloze opties, qua soort hout, eigenschappen en kleur. Waarom zou je daar niet op zitten wachten. Ik kan me niet voorstellen dat iemand zit te wachten op een kille plastic vloer???
PVC is ideaal met vloerverwarming. Daarnaast is hout met kinderen niet ideaal omdat alles wat je erop knoeit je vaak blijft zien. Daarnaast is PVC veel sterker.quote:Op zondag 25 december 2016 12:53 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Maar waarom dan niet een echte houten vloer? Hout is veel warmer ,heeft goede isolerende eigenschappen , gaat eeuwig mee en is echt mooi leeft en is makkelijk in onderhoud. Qua prijs heb je voor dat geld van die lelijke pvc vloer ook een massief eiken vloer die je nooit meer hoeft te vervangen. Een houten vloer wordt alleen maar mooier, hoe langer hij erin ligt in tegenstelling tot andere vloeren, die je weer zal moeten vervangen.
Ik kraak de vloer van TS niet af, ik vind het alleen onbegrijpelijk dat iemand een dergelijke vloer zou willen. Het is inderdaad de eigen keuze van TS, maar vaak een keuze, omdat ze wat worden aangepraat door een gladde verkoper.quote:Op zondag 25 december 2016 13:00 schreef laziness het volgende:
[..]
Tja dat is verschil in smaak. Ik zie niet in waarom je TS zijn vloer afkraakt. Het is zijn keuze. En dat jij iets niet ziet maakt het niet tot algehele waarheid.
Pvc heeft met vloerverwarming veel beter geleidende eigenschappen dan hout. Ook maakt het veel minder lawaai als je er op loopt etc.
Laten we de persoonlijke keuze van TS buiten dit topic laten; smaken verschillen gelukkig en niet iedereen heeft dezelfde financiėle (on)mogelijkheden.quote:Op zondag 25 december 2016 13:39 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
, omdat ze wat worden aangepraat door een gladde verkoper.
Je brengt het zo, dat TS eigenlijk een houten vloer had moeten kopen. Omdat jij het wil. Precies hetzelfde als een gladde verkoper.quote:Op zondag 25 december 2016 13:39 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Ik kraak de vloer van TS niet af, ik vind het alleen onbegrijpelijk dat iemand een dergelijke vloer zou willen. Het is inderdaad de eigen keuze van TS, maar vaak een keuze, omdat ze wat worden aangepraat door een gladde verkoper.
Er gaat niets boven een krakende oude houten vloer, heerlijk .. en je ziet op een gelakte parketvloer ook geen vlekken, op een geoliede vloer zijn die ook eenvoudig weg te werken mocht je dit willen. Kikk eens naar een oude bruine kroeg met een houten vloer. Hoe ouder en geleefder de vloer, hoe mooier. Houten vloeren gaan veel langer mee dan pvc vloeren, dus zijn veel duurzamer.
Precies het dikgedrukte is een reden om juist terughoudend te zijn wat betreft houten vloeren in een huis met vloerverwarming. De enigszins isolerende werking van hout zorgt voor een verminderde afgiftecapaciteit van de vloerverwarming tot wel 25 a 30 procent. Dat kan betekenen dat je op een koude winterdag je huis niet of nauwelijks warm gestookt krijgt. Tevens kan het zorgen voor hogere stookkosten, als de onderzijde van de vloer niet heel goed geļsoleerd is.quote:Op zondag 25 december 2016 12:53 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Maar waarom dan niet een echte houten vloer? Hout is veel warmer ,heeft goede isolerende eigenschappen , gaat eeuwig mee en is echt mooi leeft en is makkelijk in onderhoud. Qua prijs heb je voor dat geld van die lelijke pvc vloer ook een massief eiken vloer die je nooit meer hoeft te vervangen. Een houten vloer wordt alleen maar mooier, hoe langer hij erin ligt in tegenstelling tot andere vloeren, die je weer zal moeten vervangen.
Je kan ook een convectieput maken. Ik vind vloerverwarming ook al niks en inderdaad lijkt me niet geschikt voor een houten vloer. Een hout of kolenkachel, samen met een cv met convectieput lijkt me veel fijner dan vloerverwarming. Maargoed dat is persoonlijk. Mijn huis heeft een mooie eikenhouten vloer, we hebben geen vloerisolatie en het huis wordt prima behaaglijk warm, ook bij -20. Het zij. Toch vooral verkooppraatjes dat mensen. Kiezen voor een onnatuurlijk materiaal als pvc.quote:Op zondag 25 december 2016 16:06 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Precies het dikgedrukte is een reden om juist terughoudend te zijn wat betreft houten vloeren in een huis met vloerverwarming. De enigszins isolerende werking van hout zorgt voor een verminderde afgiftecapaciteit van de vloerverwarming tot wel 25 a 30 procent. Dat kan betekenen dat je op een koude winterdag je huis niet of nauwelijks warm gestookt krijgt. Tevens kan het zorgen voor hogere stookkosten, als de onderzijde van de vloer niet heel goed geļsoleerd is.
Wat voor soort vloer jij of ieder ander mooi of lelijk vindt niet belangrijk. Zolang de koper/eigenaar het maar mooi vindt.
Mooi, dan hoop ik dat je mening nu dan echt genoeg geprofileerd is hier en dat we het gewoon weer over het probleem van TS gaan hebbenquote:Op zondag 25 december 2016 16:37 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Je kan ook een convectieput maken. Ik vind vloerverwarming ook al niks en inderdaad lijkt me niet geschikt voor een houten vloer. Een hout of kolenkachel, samen met een cv met convectieput lijkt me veel fijner dan vloerverwarming. Maargoed dat is persoonlijk. Mijn huis heeft een mooie eikenhouten vloer, we hebben geen vloerisolatie en het huis wordt prima behaaglijk warm, ook bij -20. Het zij. Toch vooral verkooppraatjes dat mensen. Kiezen voor een onnatuurlijk materiaal als pvc.
Maargoed, het is ieders eigen keuze, dat ben ik met je eens, voor de geesten en het leven in huis ,moet je juist zoveel mogelijk natuurlijke materialen gebruiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |