Hij probeerde de draad weer op te pakken dus...quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:34 schreef Physsic het volgende:
[..]
Zijn voorlopige hechtenis was geschorst ivm zijn zieke vrouw, daar zitten bepaalde voorwaarden aan verbonden. Hij zou die voorwaarden geschonden hebben en dan word je weer vastgezet.
Hier meer:
http://www.misdaadjournal(...)de-man-uit-colombia/
Hier een iets ouder bericht met linkje naar EenVandaag reportage:
http://www.misdaadjournal(...)letjes-aan-de-haven/
Rene F zit volgens mij vast.quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:37 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou okee, wmb een interessante line of inquiry dus.
Maar zit die René F nu vast of loopt-ie ook rond in afwachting van zijn proces?
En wat heeft die douanier van het weekend nou gedaan waarom hij weer is aangehouden, omdat-ie de voorwaarden van zijn tijdelijk invrijheidstelling had geschonden.
Die tapes zijn volgens mij de reden. Of het ook de enige reden is, weet ik niet.quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:37 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou okee, wmb een interessante line of inquiry dus.
Maar zit die René F nu vast of loopt-ie ook rond in afwachting van zijn proces?
En wat heeft die douanier van het weekend nou gedaan waarom hij weer is aangehouden, omdat-ie de voorwaarden van zijn tijdelijk invrijheidstelling had geschonden.
Can of worms allemaal.quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:38 schreef Droopie het volgende:
[..]
Rene F zit volgens mij vast.
Die tapes zijn dit weekend boven water gekomen, of in ieder geval in het openbaar.
Ze dachten arme Gerrit met zijn vrouw, nu bleek dat hij nog steeds oude contacten had en niet helemaal lief en/ of zuiver bezig was.
Bij van hout zaten (zitten) er ook een hele lading gaten in de gevel.. En niet te vergeten de aanslag daarvoor, waar de dader schrok van zn vrouw en kind die naast hem zaten en daardoor niet goed richtte..quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:37 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Martha had 80 kogelgaten in zijn lijf van een (waarschijnlijk) automatisch wapen.
Dat is toch een hoop vuurwapengeweld, iets dat bij mocro liquidaties meer regel dan uitzondering is. Bij de Hollandse liquidaties, met als uitzonderingen Cor van Hout en Cees Houtman (en misschien nog een enkeling), gaat het vaak om enkele gerichte pistoolschoten.
Daarom denk ik dat deze uit een hela andere hoek komt.
Was misschien de man die rustig wegliep na de liquidatie en samen met hem in de club was.quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:14 schreef Droopie het volgende:
[..]
De mexicanen regelen 'schijnbaar' de afzet van de coke hier.
Die colombiaan was een vriend die nogal graag praat.
Ik zie niet waarom die colombiaan er belang bij zou hebben.
Die heeft 3 weken met die tapes te koop gelopen bij iedere journalist (fok! newscrew ook?????)
Dus lowprofile is die niet.
Daarom schreef ik ook: ''met als uitzondering Cor van Hout''quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:42 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Bij van hout zaten (zitten) er ook een hele lading gaten in de gevel.. En niet te vergeten de aanslag daarvoor, waar de dader schrok van zn vrouw en kind die naast hem zaten en daardoor niet goed richtte..
My bad..quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:53 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Daarom schreef ik ook: ''met als uitzondering Cor van Hout''
De eerste poging op Cor was idd een slechte poging, maar wel een van een heel ander kaliber dan de liquidaties vanuit de zogenaamde mocro maffia. Die gaan met zoveel geweld en roekeloosheid te keer dat ik het vermoeden heb dat de liquidatie van Kok uit een Hollandse koker komt.
Precies, die zogenaamde mocro topcriminelen lopen als een kip zonder kop met Kalasjnikovs te schieten en missen vaker het doel dan dat ze het raken. Zo ''top'' zijn ze trouwens niet, als je bekijkt dat Hollandse jongens jaren aan de top staan zonder dat er voor de autoriteiten ook maar iets concreets te vinden is om ze te pakken, terwijl die wannabe mocro's een paar jaar bezig zijn en de meeste, of afgeschoten zijn, of vastzitten. Zal wel met intelligentie te maken hebben, want erg slim lijken ze allemaal niet.quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:01 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
My bad..
Ik lees te snel.. en alles tegelijk..
Klopt je kan bijna wel stellen dat als er geen kalasjnikov aan te pas komt dat het uit een andere hoek komt tegenwoordig..
Vroegah.. hadden ze nog gewoon een skorpion, daar lukt het ook prima mee en dan liep je gewoon verder..
De maatstaaf is veel lager komen te liggen.. en de wereld draait veel sneller..quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:09 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Precies, die zogenaamde mocro topcriminelen lopen als een kip zonder kop met Kalasjnikovs te schieten en missen vaker het doel dan dat ze het raken. Zo ''top'' zijn ze trouwens niet, als je bekijkt dat Hollandse jongens jaren aan de top staan zonder dat er voor de autoriteiten ook maar iets concreets te vinden is om ze te pakken, terwijl die wannabe mocro's een paar jaar bezig zijn en de meeste, of afgeschoten zijn, of vastzitten. Zal wel met intelligentie te maken hebben, want erg slim lijken ze allemaal niet.
Volgens mij niet... hij spoorde voor geen meter dat dan weer wel...quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:13 schreef Meneertje_flapdrol het volgende:
Volgens mij had die gozer ook het IQ van een visstick.....
De ergste wannabee insider blijft toch John van de Heuvelquote:
Crimewatchers heet zoiets geloof ik...quote:
quote:Vlinderscrime gaat uitzoeken wie er achter de liquidatie zit. Wij blijven online!
Zoals jullie waarschijnlijk allemaal al weten is Martin Kok geliquideerd. Zoals de Telegraaf het bericht "Een gerichte en goed voorbereide moordaanslag heeft gisteravond laat een eind gemaakt aan het leven van ex-crimineel en misdaadbeschrijver Martin Kok. Hij werd rond half twaalf op het parkeerterrein van seksclub Boccaccio in Laren onder vuur genomen en overleed ter plaatse. Hij laat een jong kind achter." Wij houden jullie op de hoogte!
quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:22 schreef WhateverWhatever het volgende:
Aardig wat reclame op zijn website:
http://vlinderscrime.nl/
[..]
Dat is toch de essentie van een vliegtuigspotter.. dat ze graag piloot zouden zijn van dat specifieke vliegtuigquote:Op vrijdag 9 december 2016 17:21 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Crimewatchers heet zoiets geloof ik...
Ga je dat ook in een treinen of vliegtuigspotterstopic roepen?
"al die wannabee machinisten en piloten hier"
Ja.. en een visser zou graag zn dobber willen zijn...quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:26 schreef HighVolume het volgende:
[..]
Dat is toch de essentie van een vliegtuigspotter.. dat ze graag piloot zouden zijn van dat specifieke vliegtuig
ja want die spot hengels...quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ja.. en een visser zou graag zn dobber willen zijn...
Klaagbaak is verderop..quote:Op vrijdag 9 december 2016 17:31 schreef HighVolume het volgende:
[..]
ja want die spot hengels...
Mijn god wat een domheid.Begrijpend lezen te moeilijk voor je
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |