PVDA en D66 willen alle allochtonen een uitkering van 2 ruggen per persoon geven, gratis woning en een BMW in de zekerheid dat dit alle problemen gaat oplossen. (ze zijn bij uitstek partijen waarvan je niet hun programma moet lezen aangezien ze nog nooit ook maar 1 punt zijn nagekomen in hun verkiezingsbeloften).quote:Op dinsdag 6 december 2016 00:59 schreef sc00p het volgende:
De PVV met zijn gehaat heeft niet de oplossing voor problemen met buitenlandse jongeren. De oplossing daarvoor is zijn de sociale oplossingen waar parijen als PvdA of D66 mee komen. Met buurtagenten/wijkcentrums of gewoon het algeheel afbreken van pauperwijken kom je er echt wel.
Je zoon is in elkaar geslagen door asielzoekers?quote:Op maandag 5 december 2016 20:24 schreef Nevyn1963 het volgende:
[..]
Scrol even naar boven daar heb ik je vraag al beantwoord
Ja dit is inderdaad wat ze willen, want fuck de waarheid of een eerlijke discussie.quote:Op dinsdag 6 december 2016 01:05 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
PVDA en D66 willen alle allochtonen een uitkering van 2 ruggen per persoon geven, gratis woning en een BMW in de zekerheid dat dit alle problemen gaat oplossen.
Toch blijft er blijkbaar dan nog een harde kern van tuig over helaas.quote:Op dinsdag 6 december 2016 00:59 schreef sc00p het volgende:
De PVV met zijn gehaat heeft niet de oplossing voor problemen met buitenlandse jongeren. De oplossing daarvoor is zijn de sociale oplossingen waar parijen als PvdA of D66 mee komen. Met buurtagenten/wijkcentrums of gewoon het algeheel afbreken van pauperwijken kom je er echt wel.
Nee door de groep Marokkanen die het centrum tot voor kort verpesten.quote:Op dinsdag 6 december 2016 01:36 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Je zoon is in elkaar geslagen door asielzoekers?
En daarom overweeg je PVV te stemmen?quote:Op dinsdag 6 december 2016 08:32 schreef Nevyn1963 het volgende:
[..]
Nee door de groep Marokkanen die het centrum tot voor kort verpesten.
Een strenger en duidelijker beleid in plaats van het knuffelen van probleem gevallen.quote:Op dinsdag 6 december 2016 23:29 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
En daarom overweeg je PVV te stemmen?
Wat denk je dat die voor je gaan oplossen dan?
Andere partijen ook niet. Dus ja, hoe wil je de politiek anders duidelijk dat er eindelijk moet worden ingegrepen.quote:Op dinsdag 6 december 2016 23:05 schreef bamibij het volgende:
OP en topic niet gelezen maar: Nee. Geertje heeft geen oplossingen.
quote:Op maandag 5 december 2016 20:12 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Hoeveel negatieve ervaringen heb jij persoonlijk de laatste tijd gehad met buitenlanders?
Lees dit artikel maar eventjes?quote:Op maandag 5 december 2016 19:24 schreef Falco het volgende:
[..]
Hoeveel negatieve ervaringen heb jij persoonlijk de laatste tijd gehad met buitenlanders?
Zo ben ik zelf SGP aan het overwegen... PVV zie ik ook niet als een oplossing, eens kijken hoe SGP staat tegenover dit soort problemen. En ik vind hun mensen altijd wel integer over komen. Maar ja, hun homo- en abortus standpunten staan mij een beetje tegen. Maar goed, een meerderheid gaan ze vast niet halen dus wat dat betreft.quote:Op maandag 5 december 2016 20:37 schreef Nevyn1963 het volgende:
[..]
Eigenlijk krijg ik meer het idee dat lang haar mij probeert te beïnvloeden.
Maar dat is het item niet.
Ik denk ook niet dat de PVV de oplossing is, maar ik ben bang dat er geen goede partij meer bestaat. Zeker hebben ze allemaal goede intenties, maar dan gaan ze samen regeren en tsja
Méén je dat nou echt? Dit zijn toch geluiden uit de socialistische jaren '60 & '70 van de vorige eeuw? Toen was het adagio van de sociale woningbouw : "we bouwen goede huizen in goede buurten, waar de sociaal zwakkeren in kunnen wonen. Dan gaan ze zich vanzelf beter gedragen en worden het betere en socialere burgers" . De pauperwijken van de 21-ste eeuw zijn het resultaat. Verandering van mensen in casu hun gedrag, komt niet van buitenaf. Criminaliteit zit in de mens.quote:Op dinsdag 6 december 2016 00:59 schreef sc00p het volgende:
De oplossing daarvoor is zijn de sociale oplossingen waar parijen als PvdA of D66 mee komen. Met buurtagenten/wijkcentrums of gewoon het algeheel afbreken van pauperwijken kom je er echt wel.
Ik kom uit een SGP-nest en idem -dorp. Nou, als er ergens geestelijke dictatuur heerst, dan is het wel in die kringen. Mijn angst voor de islam is mede door die ervaringen uit mijn jeugd ingegeven.quote:Op vrijdag 9 december 2016 16:50 schreef derLudolf het volgende:
Zo ben ik zelf SGP aan het overwegen... PVV zie ik ook niet als een oplossing, eens kijken hoe SGP staat tegenover dit soort problemen. En ik vind hun mensen altijd wel integer over komen. Maar ja, hun homo- en abortus standpunten staan mij een beetje tegen. Maar goed, een meerderheid gaan ze vast niet halen dus wat dat betreft.
Toch even het stemgedrag van politieke partijen in de TK bekijken dan. Voor een oppositiepartij wijkt de PVV mogelijk nog het meest af van haar verkiezingsprogramma.quote:Op maandag 5 december 2016 19:58 schreef Nevyn1963 het volgende:
[..]
Mijn opening is ook stem ik op de PVV ?
Heb nog geen echt onderbouwd antwoord gehad, wat de alternatieven zijn om dit probleem op te lossen.
En natuurlijk is dit maar een klein onderdeel.
Ik ben iemand die alle programma's goed bestudeer voor ik stem.
Helaas houdt niemand zich aan de op gestelde programma's
Natuurlijk zit criminaliteit in de mens maar als je de mensen alternatieven biedt zal die daar vaak voor kiezen zeker als je daarnaast zorgt dat de pakkans omhoog gaat. Het grote probleem zit hem volgens mij gewoon in het gevoerde beleid. Je moet mensen een alternatief bieden en er moet handhaving zichtbaar zijn. Als je als beleid hebt dat je illegalen die je niet kunt uitzetten niet eens een bed, bad en brood wil bieden en die mensen dwingt op straat te leven vraag je gewoon om problemen. Als je enorme asielzoekerscentra bouwt met zo min mogelijk personeel veroorzaak je in die regio problemen want die asielzoekers hebben niets te doen als er dan weinig toezicht is op straat vergroot je de problemen. Als je halfslachtig beleid hebt mbt drugs veroorzaak je criminaliteit. Als je de politie opzadelt met enorme bureaucratie en verouderde ICT en reorganisatie op reorganisatie is het geen wonder dat het fout gaat, hetzelfde geldt bij OM en rechtspraak. Op overlast en kleine criminaliteit wordt vaak nauwelijks meer gereageerd terwijl dan juist latere escalatie voorkomen kan worden, de overlast gevende jongeren die nu op straat hangen worden geregeld de criminelen van later, welk beleid is er om dat te voorkomen? De bezuinigingen in de geestelijke gezondheidszorg zorgen meteen voor problemen op straat en in wijken, het zijn allemaal beleidskeuzes die verkeerd uitpakken. Het begrotingstekort is teruggebracht maar de problemen van de mensen zijn daardoor toegenomen, dat is de beleidskeuze die men heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 13 december 2016 10:21 schreef blomke het volgende:
[..]
Méén je dat nou echt? Dit zijn toch geluiden uit de socialistische jaren '60 & '70 van de vorige eeuw? Toen was het adagio van de sociale woningbouw : "we bouwen goede huizen in goede buurten, waar de sociaal zwakkeren in kunnen wonen. Dan gaan ze zich vanzelf beter gedragen en worden het betere en socialere burgers" . De pauperwijken van de 21-ste eeuw zijn het resultaat. Verandering van mensen in casu hun gedrag, komt niet van buitenaf. Criminaliteit zit in de mens.
Verder heeft het D'66 & PvdA beleid t.a.v. integratie IMO geen enkel effect geressorteerd.
Dus als je mensen maar vertroetelt en verzorgt, verlaten ze en masse de criminaliteit? Ik denk dat het beleid van "pappen en nahouden" juist door criminelen wordt gebruikt om van twee walletjes te eten. Zowel crimineel als van de aangeboden voorzieningen gebruik makend.quote:Op dinsdag 13 december 2016 11:23 schreef Wespensteek het volgende:
- als je de mensen alternatieven biedt zal die daar vaak voor kiezen
- Het grote probleem zit hem volgens mij gewoon in het gevoerde beleid. Je moet mensen een alternatief bieden en er moet handhaving zichtbaar zijn.
- het zijn allemaal beleidskeuzes die verkeerd uitpakken. Het begrotingstekort is teruggebracht maar de problemen van de mensen zijn daardoor toegenomen, dat is de beleidskeuze die men heeft gemaakt.
Ik heb de woorden vertroetelt en verzorgt niet gebruikt maar je moet mensen wel kansen geven. Verder is het natuurlijk ook vreemd dat mensen van twee walletjes kunnen eten, dat is juist het gebrek aan handhaving wat je overal ziet. Er worden steeds meer regels gemaakt, steeds meer regels aangescherpt maar als er nauwelijks controle is dan helpt dat allemaal niets.quote:Op dinsdag 13 december 2016 11:36 schreef blomke het volgende:
[..]
Dus als je mensen maar vertroetelt en verzorgt, verlaten ze en masse de criminaliteit? Ik denk dat het beleid van "pappen en nahouden" juist door criminelen wordt gebruikt om van twee walletjes te eten. Zowel crimineel als van de aangeboden voorzieningen gebruik makend.
Maar misschien heb ik wel een verkeerd mensbeeld. In mijn ogen is de mens een doortrapt en door-en-door slecht immoreel wezen. Geneigd tot alle kwaad en niet bekwaam tot enig goeds.
Zijn we het daar over eens. Hetgeen dus ook onderbouwt wat ik bedoel met " de mens is geneigd tot alle kwaad....etc." Geldt trouwens ook voor mijzelf.quote:Op dinsdag 13 december 2016 11:52 schreef Wespensteek het volgende:
De normvervaging bij die mensen was laatst nog mooi in beeld op TV: een handelaar in illegaal vuurwerk die riep "ik ben toch geen crimineel", sommige zaken zijn voor mensen heel gewoon geworden ook al zijn ze heel erg strafbaar.
Maar dat mensen die dingen gaan doen komt natuurlijk doordat er nauwelijks handhavend wordt opgetreden, de overheid lijkt het ook te accepteren. Als in de wet staat dat het niet mag maar het lijkt overal gedaan te worden is toch ook onduidelijk of het nu wel of niet mag? De beleving van de mensen wijkt af van wat er feitelijk aan regels is, veel duidelijker dan bijv. mbt drugs kun je het eigenlijk niet krijgen. De vraag wat er nu wel of niet mag is bijna niet te beantwoorden omdat wet en praktijk een totaal verschillend beeld opleveren.quote:Op dinsdag 13 december 2016 12:10 schreef blomke het volgende:
[..]
Zijn we het daar over eens. Hetgeen dus ook onderbouwt wat ik bedoel met " de mens is geneigd tot alle kwaad....etc." Geldt trouwens ook voor mijzelf.
Uit de EUquote:Op dinsdag 13 december 2016 12:03 schreef Apekoek het volgende:
Het probleem met PVV is dat ze niet voor het "gewone" volk opkomen terwijl ze dat wel zeggen te doen, het is gewoon de VVD die zich alleen inzet voor kapitaalkrachtige Nederlanders maar dan rechtser.
Hoe kom je hier nu bij?quote:Op dinsdag 13 december 2016 12:03 schreef Apekoek het volgende:
Het probleem met PVV is dat ze niet voor het "gewone" volk opkomen terwijl ze dat wel zeggen te doen, het is gewoon de VVD die zich alleen inzet voor kapitaalkrachtige Nederlanders maar dan rechtser.
Klopt ook, dat is het vermaledijde gedoogbeleid = geen beleid. De overheid heeft in de afgelopen decennia steken laten vallen m.b.t. de handhaving. Het lijkt met het drugsbeleid iets consistenter te worden. Helaas lijkt het met één Europa, weer een stap terug met landen in het zuidelijke deel die het niet zo nauw nemen met overheidsbestedingen, vrije markteconomie en misdaad- en fraudebestrijding.quote:Op dinsdag 13 december 2016 12:21 schreef Wespensteek het volgende:
Maar dat mensen die dingen gaan doen komt natuurlijk doordat er nauwelijks handhavend wordt opgetreden, de overheid lijkt het ook te accepteren. Als in de wet staat dat het niet mag maar het lijkt overal gedaan te worden is toch ook onduidelijk of het nu wel of niet mag? De beleving van de mensen wijkt af van wat er feitelijk aan regels is, veel duidelijker dan bijv. mbt drugs kun je het eigenlijk niet krijgen. De vraag wat er nu wel of niet mag is bijna niet te beantwoorden omdat wet en praktijk een totaal verschillend beeld opleveren.
Daarin onderscheidt de PVV zich niet van ander partijen. Hooguit hebben dieren nog iets te verwachten van de PvdD.quote:Op dinsdag 13 december 2016 12:03 schreef Apekoek het volgende:
Het probleem met PVV is dat ze niet voor het "gewone" volk opkomen terwijl ze dat wel zeggen te doen,
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |