Wauwquote:Op woensdag 30 november 2016 16:00 schreef Kaas- het volgende:
Edit: ik lees dat de opkomst zojuist om 15:30 uur 9,2% was terwijl de uitslag pas vanaf 30% geldig is
Moet het nou direct zo ordinair? :Squote:Op woensdag 30 november 2016 16:06 schreef Rezania het volgende:
[..]Ik zal eens wat vets in jou steken.
Ga m'n stempas als ik thuis ben maar weg gooien, tenzij het stemhok echt op 100 m van m'n huis blijkt te zijn.quote:
Smakelijk etenquote:Op woensdag 30 november 2016 15:40 schreef Rezania het volgende:
Heb net wel 25 euro uitgegeven aan kruidnoten, marsepein, borstplaat, chocola en een amandelstaaf.
Opkomstdrempelsquote:Op woensdag 30 november 2016 16:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Voor de Rotterdamse Woonvisie 2030.
Maar volgens mij gaat de opkomstdrempel niet gehaald worden.
Edit: ik lees dat de opkomst zojuist om 15:30 uur 9,2% was terwijl de uitslag pas vanaf 30% geldig is
Een stemfie mag niet kaas.................quote:
Er is een rechterlijke uitspraak over geweest en het is niet verboden.quote:Op woensdag 30 november 2016 17:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Een stemfie mag niet kaas.................
#ongeldig
Misschien bedoelde hij wel de banketstaaf, maar dan in je mond.quote:Op woensdag 30 november 2016 16:09 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Moet het nou direct zo ordinair? :S
Aan de andere kant...het is Rez.quote:Op woensdag 30 november 2016 18:32 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Misschien bedoelde hij wel de banketstaaf, maar dan in je mond.
Zekerquote:Op woensdag 30 november 2016 19:48 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Wij danken u voor uw zinvolle bijdrage.
Staat nog niet eens op funda maar verkocht is verkocht eh.quote:Op woensdag 30 november 2016 19:54 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Kom je niet van je huis af?
Dan telt het niet.quote:Op woensdag 30 november 2016 20:05 schreef Renesite het volgende:
[..]
Staat nog niet eens op funda maar verkocht is verkocht eh.
'Het was als de dag van gisteren.., nee wacht het WAS gisteren!'quote:Op woensdag 30 november 2016 15:58 schreef Kaas- het volgende:
Ik was 9 toen ik voor het eerst ooit marsepein te eten kreeg en ik herinner nog precies wanneer en waar het was en met wie etc etc. Godenvoer.
Jep.quote:Op woensdag 30 november 2016 18:33 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Aan de andere kant...het is Rez.
Haha echt he. Maar gaat dan alsnog door, dus prima.quote:Op woensdag 30 november 2016 22:01 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Goed zo.
Jammer dat de opkomst maar 16,9% is!
Best wel slecht eigenlijk dat nog geen vijfde deel langs is geweestquote:Op woensdag 30 november 2016 23:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Haha echt he. Maar gaat dan alsnog door, dus prima.
zo'n onderwerp is toch ook helemaal niet geschikt voor een referendumquote:Op woensdag 30 november 2016 23:54 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Best wel slecht eigenlijk dat nog geen vijfde deel langs is geweest
Maar waarom heb je voor gestemd eigenlijk als het je niks boeit?quote:Op donderdag 1 december 2016 00:00 schreef Kaas- het volgende:
Ja niemand boeit dat joh. Ik ging ook alleen maar heen, omdat het op 100 m van m'n huis kon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |