Lol, doet ES wel op ES2 aan voetbal maar dat is Bordeaux - Dijonquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:32 schreef Bolasie het volgende:
Die FIFA 17 line-up
Ik ga dit kijken trouwens. Geen Serie A blijkbaar op Euroflop.
Ja, ik had Empoli-Milan willen zien, maar helaasch.quote:Op zaterdag 26 november 2016 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lol, doet ES wel op ES2 aan voetbal maar dat is Bordeaux - Dijon.
Terecht, want Malcom.quote:Op zaterdag 26 november 2016 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lol, doet ES wel op ES2 aan voetbal maar dat is Bordeaux - Dijon.
Wie zei dat? Ben wel benieuwd.quote:Op zondag 27 november 2016 16:32 schreef Koffieplanter het volgende:
Dat is de vierde van acht geïncasseerde penalty's die hij stopt in reguliere speeltijd. M-m-m-m-maar hij duikt nooit.
Moet je even in het vorige topic kijken tijdens Atléti - Real. ''Penalty's scoren tegen Oblak lukt mijn moeder nog'', of zo. Terwijl hij gewoon 50% van de penalty's pakt in RT.quote:
Ah ja, dat was Stijn tegen mij.quote:Op zondag 27 november 2016 16:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Moet je even in het vorige topic kijken tijdens Atléti - Real. ''Penalty's scoren tegen Oblak lukt mijn moeder nog'', of zo. Terwijl hij gewoon 50% van de penalty's pakt in RT.
Ik heb al gekkere dingen gezien vandaag.quote:Op zondag 27 november 2016 20:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Aansluitingstreffer Kravets.
Het kan nog voor Granada!!!!!111!
Sowieso, Barcelona is helemaal niet goed bezig de laatste tijd.quote:Op zondag 27 november 2016 20:32 schreef Koffieplanter het volgende:
Hoe La Real een odd van 6.75 kan hebben is beyond me. Barcelona heeft al sinds 2007 niet meer gewonnen in Anoeta en pakte slechts één punt since. Ondertussen roep ik gol do Palmeiras door de meest bizarre, ingestudeerde vrije trap die ik ooit heb gezien.
Volgens mij is Barcelona iets te hoog gegrepen voor hemquote:Op zondag 27 november 2016 21:16 schreef Kopsterk het volgende:
Wat vinden we van Andre Gomes jongens?
Voornamelijk dat je er best naast zat.quote:Op zondag 27 november 2016 21:16 schreef Kopsterk het volgende:
Wat vinden we van Andre Gomes jongens?
Wat zei ik dan? Je zal ongetwijfeld gelijk hebben hoor.quote:Op zondag 27 november 2016 21:19 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Voornamelijk dat je er best naast zat.
Arda 2.0quote:Op zondag 27 november 2016 21:16 schreef Kopsterk het volgende:
Wat vinden we van Andre Gomes jongens?
Ik kan me nog een ellenlange discussie herinneren over Andre Gomes, toen hij voor vijftig miljoen werd overgenomen. De een vond hem het waard (of vond hem goed), de ander niet zo.quote:Op zondag 27 november 2016 21:20 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Wat zei ik dan? Je zal ongetwijfeld gelijk hebben hoor.
Volgens mij zei ik alleen dat ik het een goede speler vond (toen jij zei dat je Portugal een enorm matige selectie vond hebben); kan me niet herinneren dat ik heb aangegeven dat die 50 miljoen terecht is of dat hij Barca-niveau is, maar misschien heb je nog een quote ergensquote:Op zondag 27 november 2016 21:22 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik kan me nog een ellenlange discussie herinneren over Andre Gomes, toen hij voor vijftig miljoen werd overgenomen. De een vond hem het waard (of vond hem goed), de ander niet zo.
Ik zal zo eens graven in de rust. Ik ben wel zo ijdel om koste wat het kost mijn gelijk te halen, zo eerlijk zal ik zijn.quote:Op zondag 27 november 2016 21:26 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Volgens mij zei ik alleen dat ik het een goede speler vond (toen jij zei dat je Portugal een enorm matige selectie vond hebben); kan me niet herinneren dat ik heb aangegeven dat die 50 miljoen terecht is of dat hij Barca-niveau is, maar misschien heb je nog een quote ergens
Je hebt al vaak genoeg gelijk, zo eerlijk zal ik dan weer zijnquote:Op zondag 27 november 2016 21:27 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik zal zo eens graven in de rust. Ik ben wel zo ijdel om koste wat het kost mijn gelijk te halen, zo eerlijk zal ik zijn.
Ik mag jou wel. Meer van dat soort teksten.quote:Op zondag 27 november 2016 21:28 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Je hebt al vaak genoeg gelijk, zo eerlijk zal ik dan weer zijn
'Celta wint twee keer van Ajax'quote:Op zondag 27 november 2016 21:28 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik mag jou wel. Meer van dat soort teksten.
Sterker nog, ik dacht zelfs dat het B-team twee keer zou winnen.quote:
Hoeveel krediet heeft Lucho bij Bartomeu?quote:Op zondag 27 november 2016 21:32 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Sterker nog, ik dacht zelfs dat het B-team twee keer zou winnen.
Met meer geluk dan wijsheid, laten we eerlijk zijn. Italië was mijn inziens de enige terechte winnaar geweest.quote:Op zondag 27 november 2016 21:32 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Prima onderbouwde reactie, maar al die middelmaat is wel mooi Europees kampioen geworden
Je moet Ajax nooit onderschatten.quote:Op zondag 27 november 2016 21:32 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Sterker nog, ik dacht zelfs dat het B-team twee keer zou winnen.
Hij is na dit seizoen weg, neem dat maar van mij aan. Ook deels eigen beslissing, dat dan weer wel.quote:Op zondag 27 november 2016 21:33 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoeveel krediet heeft Lucho bij Bartomeu?
Waarom eigen beslissing?quote:Op zondag 27 november 2016 21:34 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij is na dit seizoen weg, neem dat maar van mij aan. Ook deels eigen beslissing, dat dan weer wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |