Update: Originele filmpje is inmiddels verwijderd. Wel nog te vinden via GeenStijl:quote:De politieke beweging DENK maakt zich ernstige zorgen over de veiligheid van Sylvana Simons. De partij zal morgen in een gesprek met de veiligheidsdiensten maatregelen eisen.
Op sociale media circuleert een filmpje waarin gemonteerde foto's te zien zijn van Simons. Haar hoofd is onder meer geplakt in een oude foto van de Ku Klux Klan waarin ze zogenaamd is opgehangen. "Het is verschrikkelijk en walgelijk. Ik heb hier geen woorden voor", zegt DENK-voorman Tunahan Kuzu.
'Concrete maatregelen'
De partij zegt morgen in gesprek te gaan met de autoriteiten op het gebied van veiligheid, onder meer met de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV). "We verwachten concrete veiligheidsmaatregelen rondom het onveiligheidsgevoel van mevrouw Simons. De overheid moet een veilige gevoel aan alle burgers geven," zegt Kuzu. Om wat voor maatregelen het precies gaat, zegt de partij niet.
Simons gaat aangifte doen. Dat is niet voor het eerst, zegt Kuzu. "Toen ze zich in mei aansloot bij DENK kreeg ze 20.000 racistische opmerkingen over haar heen. We hebben nooit meer iets van die aangifte gehoord."
'Simons verdient ook bescherming'
Ongehoord, vindt Kuzu. "Er is geen daad gesteld. Politie en het OM moeten de schuldigen pakken en aan de schandpaal nagelen. Kenneth Vermeer is het zelfde overgekomen. Toen zijn er binnen afzienbare tijd verdachten opgepakt. Bij Simons blijft dat achter. Zij verdient ook bescherming."
Kuzu vindt dat het kabinet in deze discussie veel te stil blijft. Volgens de DENK-voorman worden 'haat en het vijandsbeeld steeds verder aangewakkerd. Hij wil dat premier Rutte en vice-premier Asscher zich uitspreken. "Waar is Rutte? Waar is Asscher? Ik hoor ze helemaal niet. Zeker de premier moet het land laten weten dat dit veel te ver gaat."
'Oh Sylvana'
In het filmpje dat op sociale media circuleert zijn beelden gemonteerd onder een carnavalsliedje met de titel Oh Sylvana. Haar gezicht is gefotoshopt in racistische en beledigende karikaturen. Simons wordt onder meer afgebeeld als Zwarte Piet en naakte Afrikaanse vrouw. Ook is haar hoofd geplakt in beelden die verwijzen naar de lynchpartijen van de Ku Klux Klan, de racistische organisatie die in de VS met geweld protesteerde tegen de afschaffing van de slavernij en de burgerrechtenbeweging van Afro-Amerikanen.
Het liedje Oh Sylvana gaat volgens zanger Rob Daal niet over Sylvana Simons maar over een Russisch meisje dat uitgezwaaid wordt door haar vriendje. Simons heeft zelf nog niet gereageerd.
http://www.rtlnieuws.nl/n(...)enk-eist-maatregelen
Is een geinig grapje, joh. Moet je de humor van inzien. Zeurpiet!quote:Op maandag 21 november 2016 15:14 schreef Re het volgende:
ze mag dan compleet gestoord zijn, maar zo iemand bedreigen lijkt me nog debieler, alt-right wees er maar trots op
Iedereen die bedreigd wordt in de mate van Sylvana Simons heeft recht op beveiliging.quote:Op maandag 21 november 2016 15:14 schreef Re het volgende:
ze mag dan compleet gestoord zijn, maar zo iemand bedreigen lijkt me nog debieler, alt-right wees er maar trots op
"Daar moet een piemel in, Daar moet een piemel in, Daar moet een piemel in, "quote:Op maandag 21 november 2016 15:14 schreef Re het volgende:
ze mag dan compleet gestoord zijn, maar zo iemand bedreigen lijkt me nog debieler, alt-right wees er maar trots op
Die schuimbekkende racisten zijn juist ontstaan door haar. Althans, zij heeft ze gevoed.quote:Op maandag 21 november 2016 15:18 schreef BasEnAad het volgende:
Ik kan het me wel voorstellen met al die schuimbekkende racisten overal.
Schuimbekkende afa's eerder. Wanneer is er voor het laatst extreem rechts geweld gebruikt in NL? En wanneer liep er voor het laatst massaal links tuig met slag- en stootwapens door de straten van NL?quote:Op maandag 21 november 2016 15:18 schreef BasEnAad het volgende:
Ik kan het me wel voorstellen met al die schuimbekkende racisten overal.
Het is toch echt haar eigen schuld.quote:Op maandag 21 november 2016 15:18 schreef BasEnAad het volgende:
Ik kan het me wel voorstellen met al die schuimbekkende racisten overal.
Wie kaatst....quote:Op maandag 21 november 2016 15:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Die schuimbekkende racisten zijn juist ontstaan door haar. Althans, zij heeft ze gevoed.
Ook nog zoiets ja. Dit is van afgelopen week:quote:Op maandag 21 november 2016 15:26 schreef Red_85 het volgende:
Trap er niet in!
[..]
Schuimbekkende afa's eerder. Wanneer is er voor het laatst extreem rechts geweld gebruikt in NL? En wanneer liep er voor het laatst massaal links tuig met slag- en stootwapens door de straten van NL?
Ze geeft haar mening ja, dat is geen reden voor bedreigingen.quote:Op maandag 21 november 2016 15:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Het is toch echt haar eigen schuld.
OP een of andere manier krijg ik het idee dat als Kuzu dat zegt..dat dat letterlijk opgevat moet worden.quote:Op maandag 21 november 2016 15:11 schreef Infection het volgende:
Politie en het OM moeten de schuldigen pakken en aan de schandpaal nagelen.
Men kiest er zelf voor zich te laten provoceren natuurlijk.quote:Op maandag 21 november 2016 15:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Die schuimbekkende racisten zijn juist ontstaan door haar. Althans, zij heeft ze gevoed.
Nee.quote:Op maandag 21 november 2016 15:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Het is toch echt haar eigen schuld.
Erdogan zou het doen.quote:Op maandag 21 november 2016 15:28 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
OP een of andere manier krijg ik het idee dat als Kuzu dat zegt..dat dat letterlijk opgevat moet worden.
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.quote:Op maandag 21 november 2016 15:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Het is toch echt haar eigen schuld.
Ik praat niks goed.. het is haar eigen schuld.quote:
quote:Op maandag 21 november 2016 15:29 schreef Stranger het volgende:
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.
Maar blijf maar lekker goedpraten en wegkijken..
Hoe dan?quote:Op maandag 21 november 2016 15:30 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
Ik praat niks goed.. het is haar eigen schuld.
Ik associeer Alt-Right meer met oude computerspelletjes, Doom of zo.quote:Op maandag 21 november 2016 15:28 schreef Straatcommando. het volgende:
Goh, nieuw woordje? ''alt right?''
Als Simons zo bedreigd wordt heeft ze recht op beveiliging, zo simpel ligt het. Als Wilders dat verdiend, dan Simons ook.
Inderdaad. Eerst bewijs en daarna pas reactie.quote:Op maandag 21 november 2016 15:30 schreef maan_man het volgende:
Misschien krijgt ze geen beveiliging, omdat de politie heeft geconcludeerd dat er erg veel gelijkenis is tussen de bedreigingen en bewegende beelden van Trump uit het verleden, waarop hij zei dat als hij ooit presidentskandidaat zou worden hij kandidaat zou worden voor de republikeinen, want die zijn zo dom dat jij ze alles kan wijsmaken.
Heb ik iets gemist? Racistische elementen? Stelt ze naast zwarte piet dan nog iets aan de kaak?quote:Op maandag 21 november 2016 15:29 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.
Maar blijf maar lekker goedpraten en wegkijken..
Ik was eerder!!quote:
quote:
Haha hoezo is dit een nieuw woordjequote:Op maandag 21 november 2016 15:28 schreef Straatcommando. het volgende:
Goh, nieuw woordje? ''alt right?''
Als Simons zo bedreigd wordt heeft ze recht op beveiliging, zo simpel ligt het. Als Wilders dat verdiend, dan Simons ook.
Zo, meneer gelooft blijkbaar in de schandpaal. Laat meteen zien wat voor incompetente club dat Denk is.quote:Politie en het OM moeten de schuldigen pakken en aan de schandpaal nagelen
Wat is alt-right?quote:Op maandag 21 november 2016 15:27 schreef Re het volgende:
ah, alt-right komt met de defense, altijd leuk wat er dan bijgesleept wordt
nogmaalsquote:
Daarnaast kiest zij er zelf voor om de politiek in te gaan en zich als slachtoffer op te stellen..Die reacties had ze op voorhand in kunnen schatten en niet zo zwaar aan hoeven tillen. Als je geen discriminatie wilt.. dan moet je niet de boel gaan omdraaien maar gewoon zeggen.. nu is het klaar iedereen gelijk en geen slachtoffergezeik.quote:Op maandag 21 november 2016 15:29 schreef Stranger het volgende:
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.
Maar blijf maar lekker goedpraten en wegkijken..
Jawel, maar het duikt hier ineens op als een modewoordje. Dat is wel vaker zo. Veder kom ik daar niet echt vaak.quote:Op maandag 21 november 2016 15:33 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Haha hoezo is dit een nieuw woordje. Onder welke steen leef jij?
Je hebt nog nooit gehoord van Reddit of 4Chan?
Ja da's hip. Lekker elkaar nablatenquote:Op maandag 21 november 2016 15:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik associeer Alt-Right meer met oude computerspelletjes, Doom of zo.
Kennelijk moet er tegenwoordig voor alles een catchy etiketje bedacht worden. Net zoals Social Justice Warriors, gutmenschen etc.
Ook weer zo'n fijne redenatie, vanochtend wordt bekend dat er een raar filmpje is over Sylvana, en nu al roepen dat de politie niets doet. Alsof bij dat gebeuren met Kenneth Vermeer alles in 5 minuten geregeld was.quote:Ongehoord, vindt Kuzu. "Er is geen daad gesteld. Politie en het OM moeten de schuldigen pakken en aan de schandpaal nagelen. Kenneth Vermeer is het zelfde overgekomen. Toen zijn er binnen afzienbare tijd verdachten opgepakt. Bij Simons blijft dat achter. Zij verdient ook bescherming."
Alt-right is een label bedacht door liberale media in de VS. 4chan loopt alleen maar te trollen, het is geen stormfront. De echte racisten moet je er niet zoeken.quote:Op maandag 21 november 2016 15:33 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Haha hoezo is dit een nieuw woordje. Onder welke steen leef jij?
Je hebt nog nooit gehoord van Reddit of 4Chan?
Okee, weer wat geleerd.quote:Op maandag 21 november 2016 15:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Alt-right
Bedankt.quote:Op maandag 21 november 2016 15:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/Alt-right
Video is verwijderd, iemand n linkje die nog wel werkt?quote:Op maandag 21 november 2016 15:11 schreef Infection het volgende:
sociale media circuleert een filmpje
Oke ik snap het, maar ik heb gelukkig een link naar wikipedia geplaatst dus als mensen niet weten wat het is kunnen ze zich iniedergeval even inlezen.quote:Op maandag 21 november 2016 15:36 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Jawel, maar het duikt hier ineens op als een modewoordje. Dat is wel vaker zo. Veder kom ik daar niet echt vaak.
[..]
Ja da's hip. Lekker elkaar nablaten
Min of meerquote:Op maandag 21 november 2016 15:39 schreef Operc het volgende:
[..]
Bedankt.
Het zijn dus een soort neo-Nazi's die hebben bedacht dat die benaming wat negatieve connotaties heeft en dus maar zijn overgestapt op een andere naam.
Hier is het te bekijken:quote:Op maandag 21 november 2016 15:39 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
Video is verwijderd, iemand n linkje die nog wel werkt?
Volgens mij hebben ze het vooral over al de aangiften van afgelopen maanden.quote:Op maandag 21 november 2016 15:37 schreef Operc het volgende:
[..]
Ook weer zo'n fijne redenatie, vanochtend wordt bekend dat er een raar filmpje is over Sylvana, en nu al roepen dat de politie niets doet. Alsof bij dat gebeuren met Kenneth Vermeer alles in 5 minuten geregeld was.
https://www.hillaryclinto(...)acists-an-explainer/quote:Op maandag 21 november 2016 15:38 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Okee, weer wat geleerd.
Is er ook alt-left zeker, of niet?
En dan kan ik me zo voorstellen dat die mensen het juist weer totaal niet vinden kunnen om over 'mensen met een migratie achtergrond' te praten in plaats van allochtonen. Heerlijk ironisch lijkt me dat.quote:
Als ze een discussie wilt beginnen, had ze met legitieme argumenten moeten komen. Ik bedoel, geloven ze serieus dat 'we' in het kapitalisme van de slavernij zijn blijven hangen. Ze brengt het gewoon vreselijk slecht.quote:Op maandag 21 november 2016 15:29 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.
Maar blijf maar lekker goedpraten en wegkijken..
Die komen niet meer in de Tweede Kamer hoor.quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik lach me echt rot als DENK straks maar 1 zetel haalt bij de verkiezingen en dat die dan met voorkeursstemmen naar Sylvana gaat. Dan wil ik het gezicht van zeurzak Kuzu graag zien.
Mja, in dat geval is een aangifte van 20.000 incidenten wel iets meer werk dan een opblaaspop lijkt me.quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef Physsic het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze het vooral over al de aangiften van afgelopen maanden.
Totaal geen ondenkbaar scenario.quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik lach me echt rot als DENK straks maar 1 zetel haalt bij de verkiezingen en dat die dan met voorkeursstemmen naar Sylvana gaat. Dan wil ik het gezicht van zeurzak Kuzu graag zien.
Ze heeft recht op een bewaker in het gevang als infiltrant.quote:Op maandag 21 november 2016 15:23 schreef LXIV het volgende:
Als er reeële dreiging is heeft ze recht op bescherming. De Nederlandse staat is verantwoordelijk voor de veiligheid van alle inwoners. Of ze het er nu zelf een beetje gemaakt hebben of niet.
Extreem rechts staat er echter niet om bekend om de wet te overtreden of terreur te plegen.
quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef Infection het volgende:
[..]
Hier is het te bekijken:
http://www.geenstijl.nl/m(...)ijst_niet_halen.html
Het stelt inderdaad niets voor. Maar dit ziet DENK natuurlijk als een mooie kans voor een PR-stunt.quote:Op maandag 21 november 2016 15:47 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]is dat bedreigend? weer lekker uit z`n verband gerukt... zitten natuurlijk echt moordenaars achter..
Nee, dat begrijpen maar weinig mensen, denk ik. Ik denk ook niet dat je echt goede argumenten te horen krijgt als je het zou vragen aan een van de bedreigers.quote:Op maandag 21 november 2016 15:40 schreef Ryan3 het volgende:
Ik snap niet waarom mensen haar zo bedreigen, eerlijk gezegd.
Als grap bedoeld, onschuldige cartoon gekaapt, en daarna echt opgepakt door de serieuze jongens die zich alt-right noemen en dus zeg maar goed en wel naonazi's zijn, begrijp ik dat nou goed?quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
https://www.hillaryclinto(...)acists-an-explainer/
https://www.washingtonpos(...)lared-a-hate-symbol/
Lees dit als je zin hebt om te lachen. De "alt-right" is een straw man in het debat, en 4chan / etc. exploiteert dit door meer aandacht te genereren door als grap extremere dingen te posten.
Een persoon photoshoppen als slachtoffer van een lynchpartij. Niks bedreigends aan.quote:Op maandag 21 november 2016 15:47 schreef Taaikorsie het volgende:
is dat bedreigend? weer lekker uit z`n verband gerukt... zitten natuurlijk echt moordenaars achter..
Onderschat de Turkse achterban niet, vergeet niet dat ze dit ook over Trump zeiden, dit kan ook de andere kant op werken, dus islamitische partijen zoals Denk. Een gevaar voor de Nederlandse samenleving wat mij betreft, aan de andere kant toppartij voor Turkijequote:Op maandag 21 november 2016 15:44 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Die komen niet meer in de Tweede Kamer hoor.
Dat kunstje hebben ze inderdaad goed afgekeken van onze geblondeerde halfgod.quote:Op maandag 21 november 2016 15:49 schreef Infection het volgende:
[..]
Het stelt inderdaad niets voor. Maar dit ziet DENK natuurlijk als een mooie kans voor een PR-stunt.
Onzin.quote:Op maandag 21 november 2016 15:42 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
https://www.hillaryclinto(...)acists-an-explainer/
https://www.washingtonpos(...)lared-a-hate-symbol/
Lees dit als je zin hebt om te lachen. De "alt-right" is een straw man in het debat, en 4chan / etc. exploiteert dit door meer aandacht te genereren door als grap extremere dingen te posten.
Ja, twitter is wel een gekkenhuis geworden, mensen van beiden kanten zijn letterlijk de-hele-dag aan het boosmensen spelen.quote:Op maandag 21 november 2016 15:50 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, dat begrijpen maar weinig mensen, denk ik. Ik denk ook niet dat je echt goede argumenten te horen krijgt als je het zou vragen aan een van de bedreigers.
Als je alleen al kijkt naar wat er op Twitter gezegd wordt over bijvoorbeeld Eva Jinek tijdens een uitzending van Jinek, dan gaan sommige dingen al echt te ver. Dat wordt alleen maar erger als de mensen ook nog 'ns om een of andere reden boos zijn (zoals bijvoorbeeld Halina en haar column).
Klacht: door DENK lijkt de hedendaagse politiek op GTST!! ...om te jankenquote:Op maandag 21 november 2016 15:49 schreef Infection het volgende:
[..]
Het stelt inderdaad niets voor. Maar dit ziet DENK natuurlijk als een mooie kans voor een PR-stunt.
Mwah. Die had toch wel iets ernstigere doodsbedreigingen dan een filmpje waarin zijn hoofd ergens opgeplakt werd. Hij staat zelfs op lijstjes van terroristische organisaties.quote:Op maandag 21 november 2016 15:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat kunstje hebben ze inderdaad goed afgekeken van onze geblondeerde halfgod.
4chan zit puur te trollen, ze willen reacties uitlokken. De echte racisten zitten op oa stormfront.quote:Op maandag 21 november 2016 15:50 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Onzin.
http://www.thedailybeast.(...)n-washington-dc.html
http://www.thedailybeast.(...)lt-right-symbol.html
http://boingboing.net/201(...)defend-founders.html
Op 4Chan en Reddit zitten ongelofelijk veel racisten. Ook Palmer Lucky van Facebook is hierop betrapt betrokken bij te zijn, en heeft een openlijke neo nazi vriendin.
O ja? Je leest nou nooit eens dat Wilders weer nieuwe bedreigingen heeft gehad of dat er een bedreiger is opgepakt. Beetje gek wel.quote:Op maandag 21 november 2016 15:51 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah. Die had toch wel iets ernstigere doodsbedreigingen dan een filmpje waarin zijn hoofd ergens opgeplakt is.
Omdat het tegenwoordig aan de orde van de dag is, niet nieuwswaardig dus.quote:Op maandag 21 november 2016 15:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
O ja? Je leest nou nooit eens dat Wilders weer nieuwe bedreigingen heeft gehad of dat er een bedreiger is opgepakt. Beetje gek wel.
Maar die jongeren noemen zich niet alt-right? Dat is een label van buitenaf, gebruikt als straw man om pijlen op te richten. Op fora als 4chan willen ze niets met die label te maken hebben.quote:Op maandag 21 november 2016 15:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als grap bedoeld, onschuldige cartoon gekaapt, en daarna echt opgepakt door de serieuze jongens die zich alt-right noemen en dus zeg maar goed en wel naonazi's zijn, begrijp ik dat nou goed?
Die loopt er ook niet constant door over te janken zoals die lui van DENKquote:Op maandag 21 november 2016 15:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
O ja? Je leest nou nooit eens dat Wilders weer nieuwe bedreigingen heeft gehad of dat er een bedreiger is opgepakt. Beetje gek wel.
Wilders is fractievoorzitter van een partij in de tweede kamer. Simons is koffiejuffrouw die hoopt ooit in de 2e kamer te komen (en dan na 3 maanden weer te stoppen en wachtgeld te trekken).quote:Op maandag 21 november 2016 15:28 schreef Straatcommando. het volgende:
Goh, nieuw woordje? ''alt right?''
Als Simons zo bedreigd wordt heeft ze recht op beveiliging, zo simpel ligt het. Als Wilders dat verdiend, dan Simons ook.
Nee, idd, dat begrijp ik, maar nu hebben die serieuze alt-right dudes dat dus overgenomen als hun serieuze mascotte. En Trump en zoon lopen dat lekker te RT'en e.d. terwijl de betekenis dus veranderd is.quote:Op maandag 21 november 2016 15:54 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
Maar die jongeren noemen zich niet alt-right? Dat is een label van buitenaf, gebruikt als straw man om pijlen op te richten. Op fora als 4chan willen ze niets met die label te maken hebben.
Beide zijn inwoners van Nederland, dus beide hebben evenveel recht op beveiliging als dat nodig mocht zijn.quote:Op maandag 21 november 2016 15:55 schreef Jan_Lul het volgende:
[..]
Wilders is fractievoorzitter van een partij in de tweede kamer. Simons is koffiejuffrouw die hoopt ooit in de 2e kamer te komen (en dan na 3 maanden weer te stoppen en wachtgeld te trekken).
Nogal een groot verschil, vind je niet?
quote:Schrijver van 'Oh Sylvana'-lied betreurt racistische parodieën
Tekstschrijver Ton Koopmans van de Gebroeders Ko is niet blij met alle racistische parodieën die er op zijn carnavalslied 'Oh Sylvana' zijn verschenen. Koopmans neemt afstand van al deze filmpjes, omdat hij 'er niets mee te maken heeft, en alleen een leuk liedje wilde maken'.
Vorige week ontstond meteen ophef nadat Koopmans' carnavalskraker online werd gezet. Tientallen mensen maakten vervolgens met wat knip- en plakwerk een eigen versie van het nummer. Zo werd Sylvana Simons in de parodieën onder meer afgebeeld als Zwarte Piet en naakte Afrikaanse vrouw.
Ook was haar hoofd geplakt in beelden die verwijzen naar de lynchpartijen van de Ku Klux Klan, de racistische organisatie die in de VS met geweld protesteerde tegen de afschaffing van de slavernij en de burgerrechtenbeweging van Afro-Amerikanen.
Gemeenteraadslid Fatima Faïd van de Haagse Stadspartij diende vandaag een klacht in bij Bureau Discriminatiezaken in Den Haag over de beelden die onder het carnavalsliedje zijn gemonteerd. Faid: 'Ik heb dit filmpje bekeken met de meeste walging die je maar kunt voelen.'
Een Russische Sylvana
Hoewel er geen verwijzingen in het nummer naar Rusland voorkomen, gaat het liedje volgens de makers over een Russische vrouw Sylvana. Nikki Jeurninck van OnStageEntertainment: 'Zanger Rob van Daal heeft niks met politiek en kijkt nooit tv. Dit nummer heeft Ton Koopmans voor hem geschreven en gaat over een Russische vrouw Sylvana, die haar spullen moet pakken en moet emigreren. Dat iedereen nu de link legt met Sylvana Simons, daar kunnen wij ook niets aan doen. Daarbij, Rob van Daal zong ook wel eens een liedje dat 'hee trut' heette.'
Tekstschrijver Koopmans: 'Ik hoef mij aan niemand te verantwoorden. Waarom zou ik? Het stoort me ook dat media ons nu wel weten te vinden. Als we duizenden platen in Duitsland verkopen, dan blijft het stil. Maar over zoiets word ik platgebeld.'
Carnavalslied
Nikki Jeurninck van OnStageEntertainment betreurt wel alle parodieën die op YouTube verschenen. 'Blijkbaar leeft dit heel erg, dat hadden we niet zien aan komen.' Bij OnStageEntertainment weten ze niet wie al die knip&plak-filmpjes hebben gemaakt, maar het plan is om ze er zo snel mogelijk af te halen. 'Het mag ook niet vanwege het auteursrecht.'
Wat Jeurninck ook jammer vindt: 'Door die link met Sylvana als piet wordt dit nummer heel erg in de Sinterklaashoek getrokken. Maar het is een carnavalslied. Daarom hebben we het ook rond deze tijd gelanceerd, het is de elfde van de elfde geweest.'
http://www.volkskrant.nl/(...)e-parodieen~a4419449
Gevaarlijke gekquote:Op maandag 21 november 2016 15:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Het is toch echt haar eigen schuld.
als je haar CV leest is ze niet voor veel meer dan dat gekwalificeerd.quote:Op maandag 21 november 2016 15:57 schreef Copycat het volgende:
Sinds wanneer is Sylvana koffiejuffrouw?
Als jij het zegt.quote:Op maandag 21 november 2016 16:00 schreef Jan_Lul het volgende:
als je haar CV leest is ze niet voor veel meer dan dat gekwalificeerd.
Haha, dat denk ik ook inderdaad. Ik ben wel benieuwd waar ze allemaal aangifte van heeft gedaan. Ik ben zeker een voorstander van aangifte doen als het gaat om doodsbedreigingen. Bij beledigende opmerkingen kan ook aangifte worden gedaan, maar ik vraag me af of ze die gevallen niet gewoon beter naast zich neer kan leggen. Ik denk dat niemand er beter van wordt om bijvoorbeeld alle (Facebook)comments onder een nieuwsbericht te gaan lezen, als die vol staan met (voor die persoon) beledigende opmerkingen gemaakt door onbelangrijke, domme mensen.quote:Op maandag 21 november 2016 15:45 schreef Operc het volgende:
[..]
Mja, in dat geval is een aangifte van 20.000 incidenten wel iets meer werk dan een opblaaspop lijkt me.
Ik ben maar eens gaan kijken op wikipedia, best wel een aardige lijst met bezigheden. Bij één zin moest is aan jou denken: De presentatrice deed mee aan de theatertour LULverhalenquote:Op maandag 21 november 2016 16:00 schreef Jan_Lul het volgende:
[..]
als je haar CV leest is ze niet voor veel meer dan dat gekwalificeerd.
Dat kan met iedereen gebeuren. Als ik een verkeerde opmerking maak op straat kan ik ook neergestoken worden...quote:Op maandag 21 november 2016 16:03 schreef JubaUrbicus het volgende:
Eerlijk gezegd denk ik wel dat er tussen de 17 miljoen Nederlanders wel zo'n gekke Tokkie tussenzit die Sylvana van het leven gaat/wilt beroven. Het zou zomaar kunnen gebeuren, de reacties om haar zijn schokkend soms. Ik ben het zeker niet eens met Sylvana, maar ze loopt wel gevaar vind ik.
Verschil is er ook nog wat je als een bedreiging opvat, als de door DENK genoemde bedreigingen onderzocht zijn en als niet gevaarlijk worden opgevat, geeft dat genoeg rede om geen beveiliging toe te wijzen.. en voor ons een rede om aan te nemen dat ze het flink hebben opgeblazen als PR stunt om aandacht te krijgen.. amerikaanse stijl .. hoe meer nieuws hoe beter..alleen hier in nederland zijn we ietsje nuchterder en trappen we daar minder snel in..quote:Op maandag 21 november 2016 15:56 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Beide zijn inwoners van Nederland, dus beide hebben evenveel recht op beveiliging als dat nodig mocht zijn.
quote:
Deze opmerking maakt het echt alleen maar slechter.quote:Daarbij, Rob van Daal zong ook wel eens een liedje dat 'hee trut' heette.'
Jij bent niet bekend en Sylvana wel, niemand bekommert zich om jou en geheel Nederland bekommert zich wel om Sylvana.quote:Op maandag 21 november 2016 16:04 schreef Infection het volgende:
[..]
Dat kan met iedereen gebeuren. Als ik een verkeerde opmerking maak op straat kan ik ook neergestoken worden...
Dat 'hee trut' lied heeft niets met Sylvana te maken. Is gewoon de Volkskrant die hem in een slecht daglicht probeert te zetten door zoiets onzinnigs eraan toe te voegen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
[..]
Deze opmerking maakt het echt alleen maar slechter.
Dat hele verhaal is zo krom als een hoepel. Nee, gaat echt heus waar over een Russische Sylvana. Een Nederlandse Sylvana waar heel het land over valt? Niks van meegekregen!quote:Op maandag 21 november 2016 16:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
[..]
Deze opmerking maakt het echt alleen maar slechter.
Bekommert? Ik denk eerder dat een meerderheid haar het liefst ziet verdwijnen naar een land ergens ver weg.quote:Op maandag 21 november 2016 16:05 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Jij bent niet bekend en Sylvana wel, niemand bekommert zich om jou en geheel Nederland bekommert zich wel om Sylvana.
Het is onderdeel van de quote ...quote:Op maandag 21 november 2016 16:06 schreef Infection het volgende:
Dat 'hee trut' lied heeft niets met Sylvana te maken. Is gewoon de Volkskrant die hem in een slecht daglicht probeert te zetten door zoiets onzinnigs eraan toe te voegen.
Ja, want dat is echt nog nodigquote:Op maandag 21 november 2016 16:06 schreef Infection het volgende:
[..]
Is gewoon de Volkskrant die hem in een slecht daglicht probeert te zetten
quote:Op maandag 21 november 2016 15:29 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, als je racistische elementen in Nederland aan de kaak stelt, moet je je er inderdaad niet over verbazen dat je in een lynchpartij gefotoshopt wordt.
Maar blijf maar lekker goedpraten en wegkijken..
Ik zie het nu inderdaad. Had er in eerste instantie overheen gelezen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het is onderdeel van de quote ...
Dat zal best, maar iedereen heeft het wel over haar en er gaat bijna geen dag voorbij en of we krijgen er weer een nieuwe Sylvana topic erbij, en of zij komt weer op TV in een of andere programma. Hoe dan ook, ze is het gesprek van de dag geworden en dat kan je leuk of niet leuk vinden.quote:Op maandag 21 november 2016 16:07 schreef Infection het volgende:
[..]
Bekommert? Ik denk eerder dat een meerderheid haar het liefst ziet verdwijnen naar een land ergens ver weg.
Dat betekend nog niet dat men zich om haar bekommert. Het is eerder haat aan haar, wat men wilt delen met de rest van Nederland.quote:Op maandag 21 november 2016 16:10 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Dat zal best, maar iedereen heeft het wel over haar en er gaat bijna geen dag voorbij en of we krijgen er weer een nieuwe Sylvana topic erbij, en of zij komt weer op TV in een of andere programma. Hoe dan ook, ze is het gesprek van de dag geworden en dat kan je leuk of niet leuk vinden.
Ken jij iemand in je omgeving die op DENK gaat stemmen? Ik niet eerlijk gezegd. Zelfs Turkse collega's niet.quote:Op maandag 21 november 2016 16:11 schreef JubaUrbicus het volgende:
DENK wordt hartstikke onderschat, ik denk dat ze zeker voor de 4 zetels gaan aankomende verkiezingen.
Blijkbaar heeft ze wel behoorlijk wat macht. Ze is in ieder geval gespreksonderwerp in bijna elk topic en weet het slechtste in mensen boven te krijgen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:09 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Waarom moet ze nou weer bedreigd worden? Laat haar lekker kletsen! Ze heeft toch geen macht.
Ik zag gister die docu van Tegenlicht, ik denk dat DENK zeker wel wat zeteltjes in de wacht gaat slepen toch.quote:Op maandag 21 november 2016 16:11 schreef JubaUrbicus het volgende:
DENK wordt hartstikke onderschat, ik denk dat ze zeker voor de 4 zetels gaan aankomende verkiezingen.
Ook gordijn kwestie hè.quote:Op maandag 21 november 2016 16:12 schreef Infection het volgende:
[..]
Ken jij iemand in je omgeving die op DENK gaat stemmen? Ik niet eerlijk gezegd. Zelfs Turkse collega's niet.
Ik denk dat je haar op de eerste plaats als een symbool moet zien. Een symbool voor veel wat mis is met het westen anno 2016.quote:Op maandag 21 november 2016 16:10 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Dat zal best, maar iedereen heeft het wel over haar en er gaat bijna geen dag voorbij en of we krijgen er weer een nieuwe Sylvana topic erbij, en of zij komt weer op TV in een of andere programma. Hoe dan ook, ze is het gesprek van de dag geworden en dat kan je leuk of niet leuk vinden.
Macht en aandacht zijn niet hetzelfdequote:Op maandag 21 november 2016 16:12 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Blijkbaar heeft ze wel behoorlijk wat macht. Ze is in ieder geval gespreksonderwerp in bijna elk topic en weet het slechtste in mensen boven te krijgen.
Ben je zelf Turk? Anders zou ik niet veel waarde hechten aan hetgeen dat ze jou vertellen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:12 schreef Infection het volgende:
[..]
Ken jij iemand in je omgeving die op DENK gaat stemmen? Ik niet eerlijk gezegd. Zelfs Turkse collega's niet.
Ligt eraan hoe je 'bekommeren' begrijpt, bekommeren = ergens druk overmaken of zorgen over maken (in negatieve of positieve zin). Geheel Nederland maakt zich druk om Sylvana (de meeste in een negatieve zin natuurlijk).quote:Op maandag 21 november 2016 16:11 schreef Infection het volgende:
[..]
Dat betekend nog niet dat men zich om haar bekommert. Het is eerder haat aan haar, wat men wilt delen met de rest van Nederland.
Ik en m'n gehele familie stemmen op DENK....quote:Op maandag 21 november 2016 16:12 schreef Infection het volgende:
[..]
Ken jij iemand in je omgeving die op DENK gaat stemmen? Ik niet eerlijk gezegd. Zelfs Turkse collega's niet.
Nee. Maar ze geven zelfs aan dat ze Sylvana een aansteller vinden. Dat ga je niet zeggen als het je voorkeurspartij is denk ik zo. Of je moet wel heel erg toneel kunnen spelen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:14 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ben je zelf Turk? Anders zou ik niet veel waarde hechten aan hetgeen dat ze jou vertellen.
Precies. En als ze vermoord word dan krijgen haar uitspraken alleen maar meer kracht en kan ze gezien worden als een martyrquote:Op maandag 21 november 2016 16:09 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Stop making stupid people famous! Echt, waarom worden figuren als Sylvana zo groot gemaakt? Ze kan niets, ze doet niets, ze gaat niet eens een zetel winnen bij de TK, hooguit brulaap Kuzu, maar verder maakt niemand van DENK ook maar een schijn van kans.
Waarom moet ze nou weer bedreigd worden? Laat haar lekker kletsen! Ze heeft toch geen macht.
Sylvana is een hoop dingen begonnen, maar heeft er weinig tot geen afgerond. Haar havo niet, de kappersopleiding niet, de balletacademie niet, de theaterschool niet..quote:Op maandag 21 november 2016 16:03 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben maar eens gaan kijken op wikipedia, best wel een aardige lijst met bezigheden. Bij één zin moest is aan jou denken: De presentatrice deed mee aan de theatertour LULverhalen
Dat zeg ik ook niet. Sylvana hoeft maar 3 letters uit te spreken en het beheerst de ganse on- en offline media. Dat is macht.quote:Op maandag 21 november 2016 16:13 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
Macht en aandacht zijn niet hetzelfde
Net als Paul Witteman dus?quote:Op maandag 21 november 2016 16:16 schreef Physsic het volgende:
[..]
Sylvana is een hoop dingen begonnen, maar heeft er weinig tot geen afgerond. Haar havo niet, de kappersopleiding niet, de balletacademie niet, de theaterschool niet..
Bij LULverhalen was ze na de eerste dag trouwens ook niet meer welkom..
http://www.ad.nl/show/gee(...)etenbetoog~ac604282/
Ze heeft wel een flinke tv-carriere opgebouwd inderdaad.
Hele familie nog wel. Klinkt alsof er iemand een hoop propaganda door de familie heeft lopen verspreiden.quote:Op maandag 21 november 2016 16:15 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Ik en m'n gehele familie stemmen op DENK....
Ik vind het helemaal niet vreemd dat de gemiddelde Turk niet blij is met zo'n niet-Turkse relsnol in de partij van Erdogan. Blijf het ook frappant vinden dat Erdogan het zelf wel goed heeft gekeurd. Ik snap het idee wel van 'gedeelde vijand maakt ons vrienden', maar zij lijkt meer kwaad dan goed te doen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:15 schreef Infection het volgende:
[..]
Nee. Maar ze geven zelfs aan dat ze Sylvana een aansteller vinden. Dat ga je niet zeggen als het je voorkeurspartij is denk ik zo. Of je moet wel heel erg toneel kunnen spelen.
dat is AANDACHT.quote:Op maandag 21 november 2016 16:16 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Sylvana hoeft maar 3 letters uit te spreken en het beheerst de ganse on- en offline media. Dat is macht.
Ik snap het eerlijk gezegd ook niet. Ik vind het wel grappig allemaal.quote:Op maandag 21 november 2016 16:17 schreef JubaUrbicus het volgende:
Maar waarom maken zo veel (autochtonen) Nederlanders zich zo druk om haar? Hoe zit dat precies in elkaar? Wordt zij soms als een verrader gezien?
quote:Op maandag 21 november 2016 16:17 schreef Infection het volgende:
[..]
Hele familie nog wel. Klinkt alsof er iemand een hoop propaganda door de familie heeft lopen verspreiden.
Wellicht omdat ze zich heeft aangesloten bij een infiltrantenpartij en continue met zwaard op de autochtone Nederlander afrent?quote:Op maandag 21 november 2016 16:17 schreef JubaUrbicus het volgende:
Wordt zij soms als een verrader gezien?
Ik vond het wel een grappige verwijzing naar Jan_Lul, die lulverhalen. Maar respect voor haar tv-carriere, zo veel groots zal ik nooit van de grond krijgen. Mijn podium is hier, en meer zal het niet worden. Geldt voor bijna iedereen hier trouwens.quote:Op maandag 21 november 2016 16:16 schreef Physsic het volgende:
[..]
Sylvana is een hoop dingen begonnen, maar heeft er weinig tot geen afgerond. Haar havo niet, de kappersopleiding niet, de balletacademie niet, de theaterschool niet..
Bij LULverhalen was ze na de eerste dag trouwens ook niet meer welkom..
http://www.ad.nl/show/gee(...)etenbetoog~ac604282/
Ze heeft wel een flinke tv-carriere opgebouwd inderdaad.
Heeft die ook de kappersopleiding niet afgemaakt?quote:
Als je je haat projecteert op iemand anders hoef je niet naar je eigen tekortkomingen te kijken.quote:Op maandag 21 november 2016 16:17 schreef JubaUrbicus het volgende:
Maar waarom maken zo veel (autochtonen) Nederlanders zich zo druk om haar? Hoe zit dat precies in elkaar? Wordt zij soms als een verrader gezien?
Zonder Sylvana was DENK nog wel enigszins serieus te nemen. Maar sinds zij lid is geworden is het één grote poppenkast geworden.quote:Op maandag 21 november 2016 16:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal niet vreemd dat de gemiddelde Turk niet blij is met zo'n niet-Turkse relsnol in de partij van Erdogan. Blijf het ook frappant vinden dat Erdogan het zelf wel goed heeft gekeurd. Ik snap het idee wel van 'gedeelde vijand maakt ons vrienden', maar zij lijkt meer kwaad dan goed te doen.
Die heeft allerlei opleidingen geprobeerd en niet afgemaakt, is toen op de redactie komen van een krant en de rest is geschiedenis.quote:Op maandag 21 november 2016 16:20 schreef Physsic het volgende:
[..]
Heeft die ook de kappersopleiding niet afgemaakt?![]()
Ik heb geen idee, ik ken de geschiedenis van Paul Witteman niet. Daar ging het volgens mij ook niet over in dit topic.
Ik lees net dat ze in het verleden een aantal keer het ziekenhuis is ingeslagen.. ..quote:Op maandag 21 november 2016 16:20 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik vond het wel een grappige verwijzing naar Jan_Lul, die lulverhalen. Maar respect voor haar tv-carriere, zo veel groots zal ik nooit van de grond krijgen. Mijn podium is hier, en meer zal het niet worden. Geldt voor bijna iedereen hier trouwens.
Ze zien dat het werkt. De PVV staat tenslotte op 1. Maarja, of je met zulk kopieergedrag trots op jezelf mag zijn...quote:Op maandag 21 november 2016 16:19 schreef Dutchguy het volgende:
DENK is écht het totale spiegelbeeld van de PVV. Nu doen ze zelfs de beveiliging na.
M.a.w., voor Kuzu moet je het meest oppassen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:21 schreef JubaUrbicus het volgende:
Ik vind haar absoluut niet interessant en intelligent overkomen, daar niet van. Ook die andere turk (ozturk?) mag van mij ophoepelen. Kuzu daar in tegen is welbespraakt, beleefd en spreekt goed Nederlands.
Hey, misschien is dat het pad dat ik moet bewandelen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die heeft allerlei opleidingen geprobeerd en niet afgemaakt, is toen op de redactie komen van een krant en de rest is geschiedenis.
Kortom het zegt allemaal geen reet imho.
Foute vriendjes.quote:Op maandag 21 november 2016 16:22 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik lees net dat ze in het verleden een aantal keer het ziekenhuis is ingeslagen.. ..
https://www.nrc.nl/nieuws(...)pig-1619427-a1116349
Verbazingwekkendquote:Op maandag 21 november 2016 16:22 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik lees net dat ze in het verleden een aantal keer het ziekenhuis is ingeslagen.. ..
https://www.nrc.nl/nieuws(...)pig-1619427-a1116349
Was je daar niet al mee bezig dan?quote:Op maandag 21 november 2016 16:23 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hey, misschien is dat het pad dat ik moet bewandelen.
Ik vind die gozer gewoon hartstikke sympathiek overkomen en zijn standpunten zijn zo raar nog niet. Natuurlijk hier en daar populisme, maar dat is politiek nou eenmaal. Je moet nou eenmaal een beetje populisme uitdragen als je meer mensen achter je wilt hebben. Iedereen doet daar aan, daarom vind ik niet dat je een partij als DENK weg moet zetten wegens populisme.quote:Op maandag 21 november 2016 16:22 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
M.a.w., voor Kuzu moet je het meest oppassen.
Mwaoh, stukje milieu waarin je terecht komt, denk ik.quote:Op maandag 21 november 2016 16:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zegt veel over haar persoonlijkheid en keuze voor DENK, wellicht?
Zal ze wel zelf uitgelokt hebben.quote:Op maandag 21 november 2016 16:22 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik lees net dat ze in het verleden een aantal keer het ziekenhuis is ingeslagen.. ..
https://www.nrc.nl/nieuws(...)pig-1619427-a1116349
Nee, maar voor die conclusie was het voorbeeld van Witteman ook niet nodig geweest. Sylvana was ook (op z'n minst redelijk) succesvol als presentatrice van verschillende programma's, ondanks het niet afronden van verschillende opleidingen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die heeft allerlei opleidingen geprobeerd en niet afgemaakt, is toen op de redactie komen van een krant en de rest is geschiedenis.
Kortom het zegt allemaal geen reet imho.
Heb je die docu nou gezien van Tegenlicht gister. Zaten Turkse jongens bij die gewoon nog veel beter NLs spreken dan Kuzu hoor, om maar te zwijgen over Oztürk. Geboren en getopgen schilderswijkers. Aardige jongens wel, zeker ook die gast met dat wokrestaurant.quote:Op maandag 21 november 2016 16:25 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Ik vind die gozer gewoon hartstikke sympathiek overkomen en zijn standpunten zijn zo raar nog niet. Natuurlijk hier en daar populisme, maar dat is politiek nou eenmaal. Je moet nou eenmaal een beetje populisme uitdragen als je meer mensen achter je wilt hebben. Iedereen doet daar aan, daarom vind ik niet dat je een partij als DENK weg moet zetten wegens populisme.
Heb je een link? Ik heb hem niet gezien.quote:Op maandag 21 november 2016 16:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Heb je die docu nou gezien van Tegenlicht gister. Zaten Turkse jongens bij die gewoon nog veel beter NLs spreken dan Kuzu hoor, om maar te zwijgen over Oztürk. Geboren en getopgen schilderswijkers. Aardige jongens wel, zeker ook die gast met dat wokrestaurant.
Ik denk dat je DENK moet wegzetten als infiltrantenpartij. Ik verval in herhaling maar dat mag geen reden zijn om de stelling minder serieus te nemen. De banden van de twee heren van DENK met Erdogan, of althans hun dubieuze motieven, zijn al aangetoond en reden geweest dat ze uit de PvdA getrapt werden. Al hun verdere -hoe sympathiek gebracht dan ook- retoriek bevestigd hun eigenlijke en oorspronkelijke intentie. Als je goed luistert en de hypocrisie achter hun morele ridderschap durft te doorzien althans.quote:Op maandag 21 november 2016 16:25 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Ik vind die gozer gewoon hartstikke sympathiek overkomen en zijn standpunten zijn zo raar nog niet. Natuurlijk hier en daar populisme, maar dat is politiek nou eenmaal. Je moet nou eenmaal een beetje populisme uitdragen als je meer mensen achter je wilt hebben. Iedereen doet daar aan, daarom vind ik niet dat je een partij als DENK weg moet zetten wegens populisme.
Ja, okee, maar ik lees dat dus steeds, maar in feite zien mensen dat als een negatief punt en daar ben ik het an sich niet mee eens. Ik lees in dat andere artikel dat die onafgemaakte opleidingen ook nog gebeurde voor haar 15de.quote:Op maandag 21 november 2016 16:27 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, maar voor die conclusie was het voorbeeld van Witteman ook niet nodig geweest. Sylvana was ook (op z'n minst redelijk) succesvol als presentatrice van verschillende programma's, ondanks het niet afronden van verschillende opleidingen.
Dat iemand die zijn school niet afrondt niets kan bereiken in het leven was dan ook helemaal niet een punt wat ik probeerde te maken. Ik reageerde alleen op een gesprek over het CV van Sylvana.
http://www.vpro.nl/progra(...)rdogans-aanhang.htmlquote:Op maandag 21 november 2016 16:28 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Heb je een link? Ik heb hem niet gezien.
twitter:TPOnl twitterde op maandag 21-11-2016 om 16:25:33BREEK - DENK lijft wederom zetelrovend raadslid in. Gökhan Çoban (voormalig D66) uit Veenendaal versterkt beweging https://t.co/lzwCEANtxE reageer retweet
Blijft leuk om te zien hoe prop-allochtonen van de diversiteitspartijen (PvdA, SP, D66) zich altijd ontpoppen tot anti-westerse haters en zich aansluiten bij de meest extremistische uitingen van die haat. Dat is echt een Europees breed fenomeen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:33 schreef Infection het volgende:
twitter:TPOnl twitterde op maandag 21-11-2016 om 16:25:33BREEK - DENK lijft wederom zetelrovend raadslid in. Gökhan Çoban (voormalig D66) uit Veenendaal versterkt beweging https://t.co/lzwCEANtxE reageer retweet
Wat voor banden hebben de 2 heren met Erdogan? Ik weet dat zij tegen de coupe waren (ik ook) en dat zij vinden dat Erdogan de rechtmatige democratisch gekozen leider van Turkije is (dat vind ik ook), wat voor dubieuze agenda zouden de twee heren naast deze standpunten er op na houden?quote:Op maandag 21 november 2016 16:28 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik denk dat je DENK moet wegzetten als infiltrantenpartij. Ik verval in herhaling maar dat mag geen reden zijn om de stelling minder serieus te nemen. De banden van de twee heren van DENK met Erdogan, of althans hun dubieuze motieven, zijn al aangetoond en reden geweest dat ze uit de PvdA getrapt werden. Al hun verdere -hoe sympathiek gebracht dan ook- retoriek bevestigd hun eigenlijke en oorspronkelijke intentie. Als je goed luistert en de hypocrisie achter hun morele ridderschap durft te doorzien althans.
Wat heeft alt-right hier mee te maken?quote:Op maandag 21 november 2016 15:14 schreef Re het volgende:
ze mag dan compleet gestoord zijn, maar zo iemand bedreigen lijkt me nog debieler, alt-right wees er maar trots op
Raar dat TPO zulke negatieve kwalificaties verbindt aan een partijtransfer. Vrijwel elke rechtse partij is voortgekomen uit zetelroof.quote:Op maandag 21 november 2016 16:33 schreef Infection het volgende:
twitter:TPOnl twitterde op maandag 21-11-2016 om 16:25:33BREEK - DENK lijft wederom zetelrovend raadslid in. Gökhan Çoban (voormalig D66) uit Veenendaal versterkt beweging https://t.co/lzwCEANtxE reageer retweet
Bedankt, ik ga hem zo bekijken.quote:Op maandag 21 november 2016 16:30 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
http://www.vpro.nl/progra(...)rdogans-aanhang.html
Het laat maar weer zien dat de inburgering hopeloos faalt in Europese landen. Of zouden die allochtonen gewoon zo verschrikkelijk eigenwijs zijn?quote:Op maandag 21 november 2016 16:35 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Blijft leuk om te zien hoe de prop-allochtonen van de diversiteitspartijen (PvdA, SP, D66) altijd ontpoppen tot anti-westerse haters en zich aansluiten bij de meest extremistische uitingen van die haat. Dat is echt een Europees breed fenomeen.
is alt right de nieuwe naam voor extreem rechts?quote:Op maandag 21 november 2016 15:14 schreef Re het volgende:
ze mag dan compleet gestoord zijn, maar zo iemand bedreigen lijkt me nog debieler, alt-right wees er maar trots op
Is een dingetje wat overgewaaid is uit Amerika. Ontstaan rond de presidentsverkiezingen. Schijnt hip te zijn om dat woord te gebruiken ofzo..quote:Op maandag 21 november 2016 16:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
is alt right de nieuwe naam voor extreem rechts?
Geeft een aardig beeld. Overigens heel andere Turken dan die ik ken hoor. Turken die ik ken zijn wat ouder (andere generatie tot ongeveer 50), vaak niet hier geboren en spreken de taal ook niet goed, sommigen heel slecht zelfs. Die jongen met dat wokrestaurant komt echt als NL'er over.quote:Op maandag 21 november 2016 16:37 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Bedankt, ik ga hem zo bekijken.
Dit heeft te maken met het klimaat in Nederland, je moet je voorstellen dat veel allochtonen machteloos staan toe te kijken hoe Wilders de afgelopen jaren de grootste in Nederland geworden is (en of aan het worden is). Dan komt er een partij als DENK met een sterk tegengeluid, dat is dan veel aantrekkelijker dan een partij als PVDA en andere linkse partijen. Het heeft niet met haat tegen het westen te maken, dat is bullshit.quote:Op maandag 21 november 2016 16:38 schreef Infection het volgende:
[..]
Het laat maar weer zien dat de inburgering hopeloos faalt in Europese landen. Of zouden die allochtonen gewoon zo verschrikkelijk eigenwijs zijn?
Die symphatie is na het Turkije-debat snel weggesmolten. Het is een geslepen politicus en onderdeel van de lange arm van Erdogan.quote:Op maandag 21 november 2016 16:25 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Ik vind die gozer gewoon hartstikke sympathiek overkomen en zijn standpunten zijn zo raar nog niet. Natuurlijk hier en daar populisme, maar dat is politiek nou eenmaal. Je moet nou eenmaal een beetje populisme uitdragen als je meer mensen achter je wilt hebben. Iedereen doet daar aan, daarom vind ik niet dat je een partij als DENK weg moet zetten wegens populisme.
Maar als je zo'n hekel aan de PVV hebt, waarom kies je dan een partij die het eigenlijk met dezelfde tactiek aanpakt, maar dan in tegenovergestelde richting laat maar zeggen? Dan ben je toch ook geen haar beter? Is zoiets als onderdrukt worden door Hitler en dus maar Stalin gaan volgen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:40 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Dit heeft te maken met het klimaat in Nederland, je moet je voorstellen dat veel allochtonen machteloos staan toe te kijken hoe Wilders de afgelopen jaren de grootste in Nederland geworden is (en of aan het worden is). Dan komt er een partij als DENK met een sterk tegengeluid, dat is dan veel aantrekkelijker dan een partij als PVDA en andere linkse partijen. Het heeft niet met haat tegen het westen te maken, dat is bullshit.
Inderdaad ja, Quicy, sylvana, ozturk etc.quote:Op maandag 21 november 2016 15:18 schreef BasEnAad het volgende:
Ik kan het me wel voorstellen met al die schuimbekkende racisten overal.
8/10quote:Op maandag 21 november 2016 16:42 schreef Ali_boo het volgende:
Maar wat vind men nou van het nummer van Rob van Daal? Daar is geen woord over gerept ...
Een cijfer tussen de 1 en 10 graag
Experts waarschuwden PvdA, partij doof voor alarmbellenquote:Op maandag 21 november 2016 16:28 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Heb je een link? Ik heb hem niet gezien.
Dat lijkt me sterk, want volgens mij ben je in Havo 3 ongeveer 15 jaar. Ik denk niet dat ze daarvoor de kappersopleiding oid heeft gedaan.quote:Op maandag 21 november 2016 16:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, okee, maar ik lees dat dus steeds, maar in feite zien mensen dat als een negatief punt en daar ben ik het an sich niet mee eens. Ik lees in dat andere artikel dat die onafgemaakte opleidingen ook nog gebeurde voor haar 15de.
ik dacht dat alt right stond voor rechts-liberaal. Nu hoor ik dat het staat voor kinderneukende rechtse racisten.quote:Op maandag 21 november 2016 16:39 schreef Infection het volgende:
[..]
Is een dingetje wat overgewaaid is uit Amerika. Ontstaan rond de presidentsverkiezingen. Schijnt hip te zijn om dat woord te gebruiken ofzo..
Dat stond in dat artikel, volgens mij, eerst VWO, toen Havo, toen kappersschool en balletschool en toen liep ze weg op 15-jarige leeftijd.quote:Op maandag 21 november 2016 16:43 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, want volgens mij ben je in Havo 3 ongeveer 15 jaar. Ik denk niet dat ze daarvoor de kappersopleiding oid heeft gedaan.
Het niet afronden van school is in veel gevallen ook een negatief punt, omdat het vinden van werk nou eenmaal een stuk lastiger is zonder startkwalificatie. In de meeste gevallen gaat het dan om jongeren die "geen zin" meer hebben in school. Volgens mij ligt dat in het geval van Sylvana anders. Bij Sylvana zal het waarschijnlijk vooral te maken hebben met wat er op dat moment allemaal in haar leven speelde. Ze is blijkbaar zelfs begonnen op het VWO.
Ik ben het met je eens dat het dan niet terecht is om het in een discussie te gebruiken als een argument dat Sylvana niets kan, ofzo.
Kinderneukende rechtse racisten?quote:Op maandag 21 november 2016 16:43 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik dacht dat alt right stond voor rechts-liberaal. Nu hoor ik dat het staat voor kinderneukende rechtse racisten.is regressief links boos op alt right ofzo?
Van mij krijgt die een 7.5quote:
Carnavalsnummer cijfer: 0.quote:Op maandag 21 november 2016 16:42 schreef Ali_boo het volgende:
Maar wat vind men nou van het nummer van Rob van Daal? Daar is geen woord over gerept ...
Een cijfer tussen de 1 en 10 graag
las ik op fok van figuren als Requote:Op maandag 21 november 2016 16:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Kinderneukende rechtse racisten?
En wanneer is links niet boos op rechts?
ik snap die blinde haat niet zo. Zijn ze een keer cuck genoemd en hebben ze daar nogsteeds eeen ptst van ofzo?quote:Op maandag 21 november 2016 16:48 schreef Infection het volgende:
[..]
Achja. Zelfs wikipedia is betrouwbaarder.
Ik zie het. Dat ze op haar 15e weg liep staat in een nieuwe alinea, volgens mij bedoelen ze daar niet mee dat ze pas weg liep nadat ze met al die opleidingen was begonnen/gestopt. Het lijkt me onmogelijk (zelfs voor Sylvanaquote:Op maandag 21 november 2016 16:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat stond in dat artikel, volgens mij, eerst VWO, toen Havo, toen kappersschool en balletschool en toen liep ze weg op 15-jarige leeftijd.
Doen alsof je niet thuis bent in demagogentermen en dan wel met regressief links aankomenquote:Op maandag 21 november 2016 16:43 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik dacht dat alt right stond voor rechts-liberaal. Nu hoor ik dat het staat voor kinderneukende rechtse racisten.is regressief links boos op alt right ofzo?
Goddomme wat een faalhazen daar bij de PvdA en AIVD.quote:Op maandag 21 november 2016 16:43 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Experts waarschuwden PvdA, partij doof voor alarmbellen
ReconstructieDe PvdA is jaren geleden al gewaarschuwd voor de motieven van de Turkse Kamerleden Öztürk en Kuzu. Zelfs de AIVD werd ingeschakeld. Toch ging de partij met het duo in zee. Een reconstructie.
http://www.ad.nl/binnenla(...)larmbellen~a70f6c32/
Geen idee waar het vandaan komt. Het woordje 'rechts' is voor velen blijkbaar een soort code rood. Zonder ook maar te lezen waar het over gaat wordt er al direct een mening gevormd.quote:Op maandag 21 november 2016 16:49 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik snap die blinde haat niet zo. Zijn ze een keer cuck genoemd en hebben ze daar nogsteeds eeen ptst van ofzo?
Als je het allemaal paar maanden doet, en dat zal wel het geval geweest zijn. Wrs ook niet zo'n stabiel nest met haar 16 halfbroers en -zusters. Speelt uiteraard ook een rol.quote:Op maandag 21 november 2016 16:49 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik zie het. Dat ze op haar 15e weg liep staat in een nieuwe alinea, volgens mij bedoelen ze daar niet mee dat ze pas weg liep nadat ze met al die opleidingen was begonnen/gestopt. Het lijkt me onmogelijk (zelfs voor Sylvana) om te stoppen met Havo 3 en drie andere opleidingen te proberen en niet af te maken, allemaal voor je 15e.
regressief links bestaat al jaren. Alt right is een nieuwe stroming, of ik heb dat stuk gemistquote:Op maandag 21 november 2016 16:49 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Doen alsof je niet thuis bent in demagogentermen en dan wel met regressief links aankomen
quote:Op maandag 21 november 2016 16:36 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Wat voor banden hebben de 2 heren met Erdogan? Ik weet dat zij tegen de coupe waren (ik ook) en dat zij vinden dat Erdogan de rechtmatige democratisch gekozen leider van Turkije is (dat vind ik ook), wat voor dubieuze agenda zouden de twee heren naast deze standpunten er op na houden?
Haat is een overtrokken duiding. Het heeft in elk geval alles met het niet onderdeel zijn van het westen te maken. Als DENK een reactie is op de PVV dan is de PVV een reactie op het gedrag van de (islamitische) allochtoon (en bijbehorend goedkeuren van links). Het is een elkaar bevestigend cirkeltje waaruit een zaak meer dan duidelijk, of beter gezegd, bevestigd wordt; de verdeeldheid is een feit en mensen kiezen anno 2016 mondig en politiek partij.quote:Op maandag 21 november 2016 16:40 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Dit heeft te maken met het klimaat in Nederland, je moet je voorstellen dat veel allochtonen machteloos staan toe te kijken hoe Wilders de afgelopen jaren de grootste in Nederland geworden is (en of aan het worden is). Dan komt er een partij als DENK met een sterk tegengeluid, dat is dan veel aantrekkelijker dan een partij als PVDA en andere linkse partijen. Het heeft niet met haat tegen het westen te maken, dat is bullshit.
Alt-Right is inderdaad iets van de afgelopen jaren. Kwam pas in opkomst nadat Trump zich kandidaat stelde als ik het goed begrepen heb.quote:Op maandag 21 november 2016 16:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
regressief links bestaat al jaren. Alt right is een nieuwe stroming, of ik heb dat stuk gemist
ik dacht toen ik klein was dat links de intelligenten waren, maar dat blijkt toch wel heel vies tegen te vallenquote:Op maandag 21 november 2016 16:51 schreef Infection het volgende:
[..]
Geen idee waar het vandaan komt. Het woordje 'rechts' is voor velen blijkbaar een soort code rood. Zonder ook maar te lezen waar het over gaat wordt er al direct een mening gevormd.
dat verklaart.quote:Op maandag 21 november 2016 16:52 schreef Infection het volgende:
[..]
Alt-Right is inderdaad iets van de afgelopen jaren. Kwam pas in opkomst nadat Trump zich kandidaat stelde als ik het goed begrepen heb.
Wat is nou weer een 'cuck'?quote:Op maandag 21 november 2016 16:49 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik snap die blinde haat niet zo. Zijn ze een keer cuck genoemd en hebben ze daar nogsteeds eeen ptst van ofzo?
Intelligente en domme mensen vindt je eigenlijk aan beide kanten wel. Het is nogal 50/50.quote:Op maandag 21 november 2016 16:52 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik dacht toen ik klein was dat links de intelligenten waren, maar dat blijkt toch wel heel vies tegen te vallen
Het hele CV van Sylvana Simons geeft natuurlijk al aan dat Sylvana niet al te intelligent is.quote:Op maandag 21 november 2016 16:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat stond in dat artikel, volgens mij, eerst VWO, toen Havo, toen kappersschool en balletschool en toen liep ze weg op 15-jarige leeftijd.
een man waarvan de vrouw vreemdgaat, heb ik me laten vertellen. Gebruikt als scheldwoord tegen blanke blm leden enzo.quote:
Ik acht haar gewoon normaal intelligent hoor.quote:Op maandag 21 november 2016 16:54 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het hele CV van Sylvana Simons geeft natuurlijk al aan dat Sylvana niet al te intelligent is.
Geen opleiding afgemaakt. Zelfs de kappersschool niet, eigenlijk alleen tv-werk. Maar goed, tv-werk levert natuurlijk wel bekendheid op, waar je dan je zakken weer mee kan vullen.
Overigens komt Sylvana in talloze interviews ook weer niet al te intelligent uit de hoek. Zoals die keer dat ze beweerde dat een foto er mooier uitziet op een apple-scherm dan een windows-scherm. Of laatst weer met die uitspraak van Trump, waar ze bewegend beeld van gezien had, beelden die helemaal niet bestaan.
Sylvana mag dan van zichzelf denken heel intelligent te zijn, dat is ze niet, hoogstens gemiddeld (omdat er heel veel andere domme mensen zijn).
Regressief links is ook maar iets dat een paar pubers zonder stemrecht ineens zijn gaan roepen de afgelopen kabinetsperiode. Als er één kant regressief is geweest en nog steeds is is het wel rechts en de hooievorkenbrigade.quote:Op maandag 21 november 2016 16:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
regressief links bestaat al jaren. Alt right is een nieuwe stroming, of ik heb dat stuk gemist
Als je de bevrijding in 1945 meetelt wel ja.quote:Op maandag 21 november 2016 16:53 schreef Infection het volgende:
[..]
Alleen lijkt het in mijn ogen dat links vaker fysiek geweld of andere extreme manieren gebruikt om tot hun doel te komen. Rechts is vooral meer verbaal geweld.
ik was toen ik 14 was zelfs pro-afa. Ik dacht dat ze tegen fascisme en voor gewoon normaal met elkaar praten waren. Boy was i wrong.quote:Op maandag 21 november 2016 16:53 schreef Infection het volgende:
[..]
Intelligente en domme mensen vindt je eigenlijk aan beide kanten wel. Het is nogal 50/50.
Alleen lijkt het in mijn ogen dat links vaker fysiek geweld of andere extreme manieren gebruikt om tot hun doel te komen. Rechts is vooral meer verbaal geweld.
Ik heb meerdere linkse mensen op Fok! dezelfde redenatie bij Greet zien gebruiken.quote:Op maandag 21 november 2016 15:50 schreef Copycat het volgende:
[..]
Een persoon photoshoppen als slachtoffer van een lynchpartij. Niks bedreigends aan.
Context! Sylvana is vervelend en dus is het niet raar dat er zulke plaatjes worden geshopt.
Dit was afgelopen week nog:quote:Op maandag 21 november 2016 16:55 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik was toen ik 14 was zelfs pro-afa. Ik dacht dat ze tegen fascisme en voor gewoon normaal met elkaar praten waren. Boy was i wrong.
Wat heeft dat met links en rechts te maken? Dat was een gevecht tegen nationaal-socialisme, iets wat los staat van zowel rechts als links.quote:Op maandag 21 november 2016 16:55 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Als je de bevrijding in 1945 meetelt wel ja.
En in hoeverre verschilt dat met mijn analyse van hoogstens gemiddeld intelligent?quote:Op maandag 21 november 2016 16:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik acht haar gewoon normaal intelligent hoor.
Maar dat heeft ze niet, ze is best fanatiek bezig geweest met dansen. Hier staat het ook in omgekeerde volgorde:quote:Op maandag 21 november 2016 16:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als je het allemaal paar maanden doet, en dat zal wel het geval geweest zijn. Wrs ook niet zo'n stabiel nest met haar 16 halfbroers en -zusters. Speelt uiteraard ook een rol.
dat links regressief heeft meer te maken met het blind ondersteunen van minderheden die de mensenrechten een paar flinke stappen terug in de tijd willen brengen, sharia, vrouwenrechten, segregatie, discriminatie.quote:Op maandag 21 november 2016 16:55 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Regressief links is ook maar iets dat een paar pubers zonder stemrecht ineens zijn gaan roepen de afgelopen kabinetsperiode. Als er één kant regressief is geweest en nog steeds is is het wel rechts en de hooievorkenbrigade.
Ik neem aan op de jongere Sylvana? Die van nu valt erg tegen...quote:Op maandag 21 november 2016 16:57 schreef Pensylvania het volgende:
Aahh net ff lekker afgetrokken op Sylvana
Niet, maar dat ze denkt dat ze slim is, ik zou het nergens uit kunnen opmaken. Pauw denkt dat ze slim is, want ze zat toen ook bij een discussie over het Oekraïne-referendum. Ze is iig geen uomo universalis, dat kunnen we wel concluderen.quote:Op maandag 21 november 2016 16:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En in hoeverre verschilt dat met mijn analyse van gemiddeld intelligent?
Als jij de AFA aanhaalt om een statement te maken over links, dan kan ik ook wel wat extreme groeperingen van rechts opnoemen. Dat die met socialisme niet zoveel ophebben kan ik ook niet helpen, dat hadden ze in andere tijden ook niet.quote:Op maandag 21 november 2016 16:58 schreef Infection het volgende:
[..]
Wat heeft dat met links en rechts te maken? Dat was een gevecht tegen nationaal-socialisme, iets wat los staat van zowel rechts als links.
nee die was nog niet genoeg doorgerijptquote:Op maandag 21 november 2016 17:00 schreef Infection het volgende:
[..]
Ik neem aan op de jongere Sylvana? Die van nu valt erg tegen...
afa is niet links?quote:Op maandag 21 november 2016 17:01 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Als jij de AFA aanhaalt om een statement te maken over links, dan kan ik ook wel wat extreme groeperingen van rechts opnoemen. Dat die met socialisme niet zoveel ophebben kan ik ook niet helpen, dat hadden ze in andere tijden ook niet.
Wel grappig, een uitgebreid interview met Sylvana uit 2001. Waarin ze o.a. ook stelt dat zwarte mannen agressiever zijn.quote:Op maandag 21 november 2016 17:00 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Niet, maar dat ze denkt dat ze slim is, ik zou het nergens uit kunnen opmaken. Pauw denkt dat ze slim is, want ze zat toen ook bij een discussie over het Oekraïne-referendum. Ze is iig geen uomo universalis, dat kunnen we wel concluderen.
http://www.volkskrant.nl/archief/sylvana-simons~a594283/quote:Zwarte mannen moeten nog een inhaalslag maken, net zoals witte mannen eerder gedaan hebben. Ze zitten behoorlijk in de knoop met zichzelf.'Ik zou dolgraag een zwarte man willen ontmoeten die niet geïntimideerd is door mijn succes of mijn intelligentie of het feit dat ik meer verdien, die op zaterdag meehelpt met de boodschappen. Donkere mannen vind ik aantrekkelijker, spannender, in elk opzicht stukken lekkerder. Maar misschien ook juist doordat je ze nooit helemaal kunt krijgen. Niets zo leuk als de buit proberen binnen te halen.'Zijn zwarte mannen gewelddadiger?'Ik heb de indruk van wel. Maar het is een gevaarlijke uitspraak. Helemaal als ik het zeg. En je kwetst mensen met dit soort generalisaties. Mijn laatste vriend is errug zwart, maar die is absoluut niet gewelddadig. Aan de andere kant: als je niet generaliseert zeg je weer niks.
De AFA wordt openlijk ondersteund door partijen als de SP en GroenLinks. Ik zie de rechtse partijen niet één of andere extreemrechtse groepering ondersteunen.quote:Op maandag 21 november 2016 17:01 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Als jij de AFA aanhaalt om een statement te maken over links, dan kan ik ook wel wat extreme groeperingen van rechts opnoemen. Dat die met socialisme niet zoveel ophebben kan ik ook niet helpen, dat hadden ze in andere tijden ook niet.
Regressief links is populair geworden sinds 'puber' neuroloog Sam Harris daar mee kwam.quote:Op maandag 21 november 2016 16:55 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Regressief links is ook maar iets dat een paar pubers zonder stemrecht ineens zijn gaan roepen de afgelopen kabinetsperiode. Als er één kant regressief is geweest en nog steeds is is het wel rechts en de hooievorkenbrigade.
3 jaar Havo staat hier dan toch. Dus dan ben je 15 idd, zal ze brugklas Havo-VWO gedaan hebben. Hoe dan ook voortreffelijke carrière, lijkt me, voor iemand die nauwelijks scholing heeft gehad.quote:Op maandag 21 november 2016 16:59 schreef Physsic het volgende:
[..]
Maar dat heeft ze niet, ze is best fanatiek bezig geweest met dansen. Hier staat het ook in omgekeerde volgorde:
http://www.beeldengeluidwiki.nl/index.php/Sylvana_Simons
ik dacht dat je tegensprak dat afa links is, en dat gelijkstelde aan "de rechtsheid" van het nazisme, om vervolgens te doen of geen partij een politieke richting had.quote:Op maandag 21 november 2016 17:02 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Breivik is niet rechts?
Het is dus absoluut niet onbetwist dat links geweldadiger is dan rechts.
Echt?quote:Op maandag 21 november 2016 17:04 schreef Infection het volgende:
[..]
De AFA wordt openlijk ondersteund door partijen als de SP en GroenLinks. Ik zie de rechtse partijen niet één of andere extreemrechtse groepering ondersteunen.
Nee, dat zíjn de extreemrechtse groeperingen.quote:Op maandag 21 november 2016 17:04 schreef Infection het volgende:
[..]
De AFA wordt openlijk ondersteund door partijen als de SP en GroenLinks. Ik zie de rechtse partijen niet één of andere extreemrechtse groepering ondersteunen.
Ja, ze is rad van de tongriem gesneden, en daardoor kan ze die mannetjes makkelijk intimideren. Vrouwen kunnen dat sws toch heel makkelijk natuurlijk, vaak zijn ze taalvaardiger.quote:Op maandag 21 november 2016 17:03 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wel grappig, een uitgebreid interview met Sylvana uit 2001. Waarin ze o.a. ook stelt dat zwarte mannen agressiever zijn.
[..]
http://www.volkskrant.nl/archief/sylvana-simons~a594283/
Ze denkt dat anderen geïntimideerd zijn door haar intelligentie....
Ja. Althans, dat heb ik met eigen ogen mee mogen maken in Amsterdam. Tijdens een AFA-demonstratie die ik tegenkwam werden er SP-flyers uitgedeeld en liep er iemand met een GroenLinks jasje tussen.quote:
Nee, want dat de AFA links is is evident. Dat er soms geweld bij komt kijken ook. Alleen niet meer of minder dan aan de andere zijde. Niet toevallig ook omdat ze vaak tegelijkertijd en op dezelfde plaats demonstreren.quote:Op maandag 21 november 2016 17:04 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik dacht dat je tegensprak dat afa links is, en dat gelijkstelde aan "de rechtsheid" van het nazisme, om vervolgens te doen of geen partij een politieke richting had.
Anekdotisch bewijs is dan ook het beste bewijs.quote:Op maandag 21 november 2016 17:06 schreef Infection het volgende:
[..]
Ja. Althans, dat heb ik met eigen ogen mee mogen maken in Amsterdam. Tijdens een AFA-demonstratie die ik tegenkwam werden er SP-flyers uitgedeeld en liep er iemand met een GroenLinks jasje tussen.
echt? Dit is je antwoord? Heb je echt niets beters meer te zeggen?quote:Op maandag 21 november 2016 17:05 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Nee, dat zíjn de extreemrechtse groeperingen.
Dit leek me goed genoeg.quote:Op maandag 21 november 2016 17:07 schreef Murdera het volgende:
[..]
echt? Dit is je antwoord? Heb je echt niets beters meer te zeggen?
Had ik er maar een foto van gemaakt inderdaad.quote:Op maandag 21 november 2016 17:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Anekdotisch bewijs is dan ook het beste bewijs.
als ik kijk naar bijvoorbeeld de pegida demonstraties waar afa bij aanwezig was is het wel duidelijk wie er elke keer opgepakt moesten worden vanwegen geweldquote:Op maandag 21 november 2016 17:06 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Nee, want dat de AFA links is is evident. Dat er soms geweld bij komt kijken ook. Alleen niet meer of minder dan aan de andere zijde. Niet toevallig ook omdat ze vaak tegelijkertijd en op dezelfde plaats demonstreren.
opmerkelijk.quote:Op maandag 21 november 2016 17:07 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Dit leek me goed genoeg.
Sylvana is rap van de tongriem gesneden. Ze praat makkelijk en bovenal veel. Sociaal is ze ook handig, en ze heeft veel media-ervaring.quote:Op maandag 21 november 2016 17:06 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, ze is rad van de tongriem gesneden, en daardoor kan ze die mannetjes makkelijk intimideren. Vrouwen kunnen dat sws toch heel makkelijk natuurlijk, vaak zijn ze taalvaardiger.
Ja, okee, ik denk dat je er makkelijk gaten in kunt schieten, nochtans doet Pauw dat niet echt.quote:Op maandag 21 november 2016 17:09 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Sylvana is rap van de tongriem gesneden. Ze praat makkelijk en bovenal veel. Sociaal is ze ook handig, en ze heeft veel media-ervaring.
Echter, kijk je naar wat ze inhoudelijk te vertellen heeft, dan stelt het weinig voor.
Ja, en dat is dus allemaal niet nieuw. Dat nuance niet meer interessant is weten we al sinds Balkenende I.quote:Op maandag 21 november 2016 17:09 schreef indiaantje89 het volgende:
Er is niets mis met links, maar het is in sommige gevallen te extreem.
Zo'n Denk is ook eerder maatschappij ontwrichtend dat ze echt iets iets toevoegen aan onze samenleving. 0,0 nuance, terwijl ze volledige acceptatie van de andere kant verwachten. De arrogant en air wat ze met zich meebrengen werkt juist averechts en wekt alleen maar meer racisme op. Dat blijkt nu ook wel na zo'n walgelijk filmpje.
Zonder Sylvana Simons was de Nederlandse samenleving een stuk beter af geweest in ieder geval. Sinds zij een aantal uitlatingen gedaan heeft lijkt het hier zo langzamerhand wel een verbale burgeroorlog aan het worden. De samenleving staat nu echt recht tegenover elkaar.quote:Op maandag 21 november 2016 17:09 schreef indiaantje89 het volgende:
Er is niets mis met links, maar het is in sommige gevallen te extreem.
Zo'n Denk is ook eerder maatschappij ontwrichtend dat ze echt iets iets toevoegen aan onze samenleving. 0,0 nuance, terwijl ze volledige acceptatie van de andere kant verwachten. De arrogant en air wat ze met zich meebrengen werkt juist averechts en wekt alleen maar meer racisme op. Dat blijkt nu ook wel na zo'n walgelijk filmpje.
quote:Op maandag 21 november 2016 17:09 schreef indiaantje89 het volgende:
Er is niets mis met links, maar het is in sommige gevallen te extreem.
Spreek voor jezelf, niet voor de hele samenleving. Ik sta recht tegenover niemand. Recht tegenover iemand gaan staan is een keuze.quote:Op maandag 21 november 2016 17:11 schreef Infection het volgende:
[..]
Zonder Sylvana Simons was de Nederlandse samenleving een stuk beter af geweest in ieder geval. Sinds zij een aantal uitlatingen gedaan heeft lijkt het hier zo langzamerhand wel een verbale burgeroorlog aan het worden. De samenleving staat nu echt recht tegenover elkaar.
Objectieve statistieken die bewezen dat Hillary zou gaan winnen echter.quote:Op maandag 21 november 2016 17:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Anekdotisch bewijs is dan ook het beste bewijs.
En toch merk ik het overal om mij heen. Discussies hier, discussies daar. En dat allemaal over zwarte piet of iets anders wat zogenaamd racisme is en wat de ander weer niet vindt. Mensen slaan elkaar nog net niet de hersenpan in.quote:Op maandag 21 november 2016 17:13 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf, niet voor de hele samenleving. Ik sta recht tegenover niemand. Recht tegenover iemand gaan staan is een keuze.
Ze hebben waarschijnlijk gewoon het recht om die wapens te dragen, verder hebben ze een bordje. Nou extreem.quote:
dat is al jaren zo alleen toen werd je monddood gemaakt .. maar nu zij het zegt is het in eens een verscheurde samenlevingquote:Op maandag 21 november 2016 17:11 schreef Infection het volgende:
[..]
Zonder Sylvana Simons was de Nederlandse samenleving een stuk beter af geweest in ieder geval. Sinds zij een aantal uitlatingen gedaan heeft lijkt het hier zo langzamerhand wel een verbale burgeroorlog aan het worden. De samenleving staat nu echt recht tegenover elkaar.
Ik kan prima een zwarte Pieten discussie voeren, of een moslim-discussie na een aanslag, zonder dat ik en de gesprekspartner elkaar de hersenen inslaan. Dat heeft met fatsoen te maken. Als dat fatsoen er niet is, is dat niet de schuld van mevrouw Simons, maar is dat iets waar mensen zelf aan moeten werken.quote:Op maandag 21 november 2016 17:15 schreef Infection het volgende:
[..]
En toch merk ik het overal om mij heen. Discussies hier, discussies daar. En dat allemaal over zwarte piet of iets anders wat zogenaamd racisme is en wat de andere weer niet vindt. Mensen slaan elkaar nog net niet de hersenpan in.
Pauw is geen interviewer die iedereen even hard aanpakt. Als ik die items zo bekijk, mag van hem Zwarte Piet zo verdwijnen.quote:Op maandag 21 november 2016 17:11 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, okee, ik denk dat je er makkelijk gaten in kunt schieten, nochtans doet Pauw dat niet echt.
Best wel extreem ja. Als je een statement wilt maken kan dat ook zonder oorlogswapens bij je te dragen.quote:Op maandag 21 november 2016 17:16 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ze hebben waarschijnlijk gewoon het recht om die wapens te dragen, verder hebben ze een bordje. Nou extreem.
Volgens mij gaat het erom wat er op het boordje staat. Neem aan dat jij niet op dezelfde wijze zou reageren als er op dat boordje stond; 'Make all blacks scared again', of wel?quote:Op maandag 21 november 2016 17:16 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ze hebben waarschijnlijk gewoon het recht om die wapens te dragen, verder hebben ze een bordje. Nou extreem.
Is dat van die demonstratie enkele dagen geleden waarbij een aantal demonstranten is opgepakt omdat ze hun gezichtsbedekking niet wilden weghalen.quote:
Ik ook hoor, maar veel andere mensen blijkbaar niet is mij opgevallen. De laatste tijd merk ik vooral op dat mensen erg boos kunnen worden bij bepaalde onderwerpen. En dat zie ik niet alleen in mijn directe omgeving, maar ook in het openbaar.quote:Op maandag 21 november 2016 17:17 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik kan prima een zwarte Pieten discussie voeren, of een moslim-discussie na een aanslag, zonder dat ik en de gesprekspartner elkaar de hersenen inslaan. Dat heeft met fatsoen te maken. Als dat fatsoen er niet is, is dat niet de schuld van mevrouw Simons, maar is dat iets waar mensen zelf aan moeten werken.
Neh.quote:Op maandag 21 november 2016 17:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
Is dat van die demonstratie enkele dagen geleden waarbij een aantal demonstranten is opgepakt omdat ze hun gezichtsbedekking niet wilden weghalen.
Beetje de bubble waarin Pauw leeft hè.quote:Op maandag 21 november 2016 17:17 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Pauw is geen interviewer die iedereen even hard aanpakt. Als ik die items zo bekijk, mag van hem Zwarte Piet zo verdwijnen.
Eerlijk is eerlijk, dat plaatje is eerder een voorbeeld van "murica" dan van links extremisme. Mensen van allerlei soorten politieke denkbeelden lopen aldaar er zo bijquote:
Naja, in alle eerlijkheid had ik de context liever vermeden want het betreft hier een protest tegen een grotere KKK demonstratie (tegen iets wat met negers te maken had) waarvan ook een deel bewapend rondliep. Hoe dan ook, het communistische sikkeltje, de boodschap...het toont de evenredige mate van extremisme in elk geval.quote:Op maandag 21 november 2016 17:20 schreef ems. het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, dat plaatje is eerder een voorbeeld van "murica" dan van links extremisme. Mensen van allerlei soorten politieke denkbeelden lopen aldaar er zo bij
Maar is dat de schuld van Mevrouw Simons? Het is meer een zorgelijke tendens, waar de oorzaak bij de mensen zelf ligt. Als Mevrouw Simons die woede niet op zou wekken, zou iemand anders dat wel doen. Dan had Anouk misschien het voortouw genomen. Of Eric van Muiswinkel, ik verzin maar wat.quote:Op maandag 21 november 2016 17:18 schreef Infection het volgende:
[..]
Ik ook hoor, maar veel andere mensen blijkbaar niet is mij opgevallen. De laatste tijd merk ik vooral op dat mensen erg boos kunnen worden bij bepaalde onderwerpen. En dat zie ik niet alleen in mijn directe omgeving, maar ook in het openbaar.
Tegenspraak op haar achterlijke haat tirades= doodsbedreigingquote:Op maandag 21 november 2016 17:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Raar dat een satirisch filmpje de aanleiding is om beveiliging te willen
Zijn er geen concrete doodsbedreigingen of zo? Of zie DENK dit gewoon als dé gelegenheid om 'aan te tonen' dat extreem rechts heel erg eng en gevaarlijk is
Ik zie haar al bij PAUW zitten omringt door vijf bodyguards waar ze haar verhaal mag doen over hoe ze in angst moet leven door extremistisch rechts. Pauw zou misschien nog durven te vragen of ze nu meer begrip voor Wilders heeft, maar voor de rest zal hij gewoon mee doen met het gejank nadat ze heeft uitgelegd dat het juist door Wilders komt dat ook zij nu beveiligd moet worden.quote:Op maandag 21 november 2016 17:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Raar dat een satirisch filmpje de aanleiding is om beveiliging te willen
Zijn er geen concrete doodsbedreigingen of zo? Of zie DENK dit gewoon als dé gelegenheid om 'aan te tonen' dat extreem rechts heel erg eng en gevaarlijk is
Ik ben laatst bij Pauw geweest. Was een erg leuke ervaring. Kregen zelfs gratis gefrituurde lekkernijen.quote:Op maandag 21 november 2016 17:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik zie haar al bij PAUW zitten omringt door vijf bodyguards waar ze haar verhaal mag doen over hoe ze in angst moet leven door extremistische rechts. Pauw zou misschien nog durven te vragen of ze nu meer begrip voor Wilders heeft, maar voor de rest zal hij gewoon mee doen met het gejank.
Hoe hypocriet kun je zijnquote:Hij vindt dat ook premier Rutte en minister Asscher afstand moeten nemen van het filmpje.
Moest je ook met je billen bloot op de woonboot?quote:Op maandag 21 november 2016 17:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben laatst bij Pauw geweest. Was een erg leuke ervaring. Kregen zelfs gratis gefrituurde lekkernijen.
Nou ja, daar zijn onze belastingcenten voor.quote:Op maandag 21 november 2016 17:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben laatst bij Pauw geweest. Was een erg leuke ervaring. Kregen zelfs gratis gefrituurde lekkernijen.
En de Vara meisjes zijn best goed te doenquote:Op maandag 21 november 2016 17:29 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nou ja, daar zijn onze belastingcenten voor.
Misschien kan iemand een motie indienen om gefrituurde lekkernijen bij de publieke omroep te verbieden.quote:Op maandag 21 november 2016 17:29 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nou ja, daar zijn onze belastingcenten voor.
Ook nadat ome Pauw er in geroerd heeft?quote:Op maandag 21 november 2016 17:29 schreef Toefjes het volgende:
[..]
En de Vara meisjes zijn best goed te doen
Ach, ik ben nu toch al lang en breed in de leeftijdscategorie beland waarin de partners toch geen maagd meer zijn. Er heeft dus altijd iemand voor mij er in gezeten.quote:Op maandag 21 november 2016 17:32 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ook nadat ome Pauw er in geroerd heeft?
Ja, maar, ome Pauw...quote:Op maandag 21 november 2016 17:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ach, ik ben nu toch al lang en breed in de leeftijdscategorie beland waarin de partners toch geen maagd meer zijn. Er heeft dus altijd iemand voor mij er in gezeten.
Is trouwens een boom van een vent. Volgens mij is hij wel 2 meter. Zou je niet zeggen als je hem op de tv ziet. Maar denk je echt dat hij het hele service team van de Vara uitgewoond heeft?quote:
De toon waar op Denk/Sylvana het doet is compleet, maar dan ook compleet verkeerd. Als je een doel wilt bereiken samen met iemand anders dan zal je met die gene moeten samenwerken. Niet mensen bewust in een slecht daglicht proberen neer te zetten en schaamte proberen aan te praten, dat werkt juist averechts.quote:Op maandag 21 november 2016 17:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar is dat de schuld van Mevrouw Simons? Het is meer een zorgelijke tendens, waar de oorzaak bij de mensen zelf ligt. Als Mevrouw Simons die woede niet op zou wekken, zou iemand anders dat wel doen. Dan had Anouk misschien het voortouw genomen. Of Eric van Muiswinkel, ik verzin maar wat.
Gezien zijn reputatie (10 jaar geleden stond z'n teller op 250 vrouwtjes of zo) lijkt het mij wel aannemelijk jaquote:Op maandag 21 november 2016 17:37 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Is trouwens een boom van een vent. Volgens mij is hij wel 2 meter. Zou je niet zeggen als je hem op de tv ziet. Maar denk je echt dat hij het hele service team van de Vara uitgewoond heeft?
quote:Op maandag 21 november 2016 17:32 schreef Physsic het volgende:
[..]
Misschien kan iemand een motie indienen om gefrituurde lekkernijen bij de publieke omroep te verbieden.
GroenLinks doet dat wel.
Ik vind de toon die veel fokkers aan slaan ook compleet, maar dan ook compleet verkeerd. Toch bedreig ik ze niet met de dood of met andere ellendige zaken.quote:Op maandag 21 november 2016 17:39 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
De toon waar op Denk/Sylvana het doet is compleet, maar dan ook compleet verkeerd. Als je een doel wilt bereiken samen met iemand anders dan zal je met die gene moeten samenwerken. Niet mensen bewust in een slecht daglicht proberen neer te zetten en schaamte proberen aan te praten, dat werkt juist averechts.
Mevrouw Simons wil iets, en dat moet dan ook maar gebeuren, zo komt het over. Roetveegpieten, allerlei kleuren pieten, stroopwafel- en kaaspieten, nee het was allemaal nog niet goed voor Sylvana.
Jeroen Pauw kijkt altijd als hij zo'n vrouwtje aan de tafel heeft naar haar met zo'n blik van: "Ik luister niet naar je, ik doe alsof en na deze uitzending trek ik je helemaal uit elkaar"quote:Op maandag 21 november 2016 17:42 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Gezien zijn reputatie (10 jaar geleden stond z'n teller op 250 vrouwtjes of zo) lijkt het mij wel aannemelijk ja. Wel is hij nu wat ouder. En heeft hij nu concurrentie van Matthijs natuurlijk. Al zie ik ze ook nog wel delen. Wel erg offtopic weer dit. 2 meter is inderdaad erg lang maar bij hem passend vind je niet?
Extremistisch rechts is helemaal geen bedreiging. Rechts'extremistische' groepen Pegida en NVU hebben heel beperkte ledenaantallen. Op die demo's komen nog geen 100 mensen af. En het ergste wat die lui doen is mensen afsturen op inspraakavonden over AZC's om wat te roepen. Ze zijn volksnationalistisch, maar geen neo-nazi's. De enige echte 'aanslag' is een molotov cocktail naar een moskee van een stelletje ongeorganiseerde malloten.quote:
quote:Op maandag 21 november 2016 15:12 schreef Nobu het volgende:
Tja, beveiliging is er alleen voor mensen die daadwerkelijk gevaar lopen. Niet voor Simons dus. Jammer jongens, daar gaat je propagandatool.
Vraag je je werkelijk af wat er racistisch is aan het gezicht van Sylvana dat geshopt wordt op opgehangen donkere mensen tijdens een lynchpartij van de KKK?quote:Op maandag 21 november 2016 15:30 schreef Chewie het volgende:
Wat is er eigenlijk racistisch aan een "naakte Afrikaanse vrouw" , ik kan dat van sommige vrouwen best wel waarderen.
OT, weer een topic waaruit blijkt dat tokkies tegenwoordig de discussie bepalen aan beide kanten.
gaat dit niet over een ouder bericht over een beeld van een naakte afrikaanse vrouw dat weg moest van sylvana omdat het racistisch was?quote:Op maandag 21 november 2016 18:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Vraag je je werkelijk af wat er racistisch is aan het gezicht van Sylvana dat geshopt wordt op opgehangen donkere mensen tijdens een lynchpartij van de KKK?
Echt, ik kan tegenwoordig vaak gewoonweg niet geloven wat ik op Fok! lees. Degene die anderen als "wegkijkers" betitelen die zelf grotere "wegkijkers" zijn dan wie dan ook...
Kotsmisselijk word ik hiervan en dan overdrijf ik niet.
Nee.quote:Op maandag 21 november 2016 18:11 schreef Murdera het volgende:
gaat dit niet over een ouder bericht over een beeld van een naakte afrikaanse vrouw dat weg moest van sylvana omdat het racistisch was?
quote:In het filmpje dat op sociale media circuleert zijn beelden gemonteerd onder een carnavalsliedje met de titel Oh Sylvana. Haar gezicht is gefotoshopt in racistische en beledigende karikaturen. Simons wordt onder meer afgebeeld als Zwarte Piet en naakte Afrikaanse vrouw. Ook is haar hoofd geplakt in beelden die verwijzen naar de lynchpartijen van de Ku Klux Klan, de racistische organisatie die in de VS met geweld protesteerde tegen de afschaffing van de slavernij en de burgerrechtenbeweging van Afro-Amerikanen.
Die zijn er ook bij ja. Het filmpje keur ik volledig af. Maar dat wil niet zeggen dat geen kwestie van tijd was dat dit zou gebeuren.quote:Op maandag 21 november 2016 17:42 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik vind de toon die veel fokkers aan slaan ook compleet, maar dan ook compleet verkeerd. Toch bedreig ik ze niet met de dood of met andere ellendige zaken.
als je je dan focust op het punt "op een naakte afrikaanse vrouw" snap ik nog steeds niet wat er racistisch aan is. En dat staat los van de lynch fotos uiteraard.quote:
Ze zijn niet van GL daar bij de VARA! wrs.quote:Op maandag 21 november 2016 17:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben laatst bij Pauw geweest. Was een erg leuke ervaring. Kregen zelfs gratis gefrituurde lekkernijen.
Er zat wel zo'n kaas-ding bij. In de vorm van een sigaar een beetje. En dan van binnen gesmolten kaas. En ik kan je zeggen: goed uitkijken als je die dingen eet. Dat kaas is gloeiend heet, je kunt je lelijk verbranden in je mond.quote:Op maandag 21 november 2016 18:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze zijn niet van GL daar bij de VARA! wrs.
Ja, die ken ik, bij de Appie hebben ze die ook, hebben wij ook wel eens gegeten, krijg je een verbrande lip als je niet uitkijkt, maar verder goed te doen.quote:Op maandag 21 november 2016 18:18 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Er zat wel zo'n kaas-ding bij. In de vorm van een sigaar een beetje. En dan van binnen gesmolten kaas. En ik kan je zeggen: goed uitkijken als je die dingen eet. Dat kaas is gloeiend heet, je kunt je lelijk verbranden in je mond.
wel erg smakelijk ;9quote:Op maandag 21 november 2016 18:18 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Er zat wel zo'n kaas-ding bij. In de vorm van een sigaar een beetje. En dan van binnen gesmolten kaas. En ik kan je zeggen: goed uitkijken als je die dingen eet. Dat kaas is gloeiend heet, je kunt je lelijk verbranden in je mond.
Waarom zou je enkel op die foto focussen? Het umfeld maakt het geheel.quote:Op maandag 21 november 2016 18:16 schreef Murdera het volgende:
als je je dan focust op het punt "op een naakte afrikaanse vrouw" snap ik nog steeds niet wat er racistisch aan is. En dat staat los van de lynch fotos uiteraard.
Ja, door dat soort dingen koop ik geen frituurpan: als ik er aan begin kan ik niet stoppen, en heb ik binnen het jaar mijn gewicht verdubbeldquote:
ik ben dan benieuwd wat er specifiek aan die foto racistisch is.quote:Op maandag 21 november 2016 18:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waarom zou je enkel op die foto focussen? Het umfeld maakt het geheel.
same here! Werkt wel goed als zelfbescherming.quote:Op maandag 21 november 2016 18:20 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, door dat soort dingen koop ik geen frituurpan: als ik er aan begin kan ik niet stoppen, en heb ik binnen het jaar mijn gewicht verdubbeld
Context. Maar alles in dat filmpje met dus een voor jou overduidelijk racisme uitwasemen, anders telt het hele filmpje niet?quote:Op maandag 21 november 2016 18:21 schreef Murdera het volgende:
ik ben dan benieuwd wat er specifiek aan die foto racistisch is.
Ik ben links, best wel heel links zelfs. Toch vind ik het meer dan logisch dat Wilders beveiliging krijgt. Vind ik de bedreigingen naar zijn person walgelijk.quote:Op maandag 21 november 2016 16:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik heb meerdere linkse mensen op Fok! dezelfde redenatie bij Greet zien gebruiken.
Wat vind je daar eigenlijk van? Ik zie je altijd Sylvana verdedigen en zogenaamd rechtse stromannen plaatsen in veel topics, maar daar hoor ik je nooit over.
waarom die achterlijke aanname?quote:Op maandag 21 november 2016 18:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Context. Maar alles in dat filmpje met dus een voor jou overduidelijk racisme uitwasemen, anders telt het hele filmpje niet?
Een vraag. Vandaar het vraagteken. En verder blijf ik bij context.quote:Op maandag 21 november 2016 18:29 schreef Murdera het volgende:
waarom die achterlijke aanname?ik ben benieuwd waarom ook die foto als racistisch genoemt wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |