Onzin.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:54 schreef kaasplankje het volgende:
ik zou cker ook creatine erbij gaan gerbuiken voor de volledigheid
Whut? Nee.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:54 schreef kaasplankje het volgende:
ik zou cker ook creatine erbij gaan gerbuiken voor de volledigheid
Op de pindakaas na vreet je net zoveel als een vrouw die aan het lijnen is.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:45 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
Hoi,
Graag zou ik van iemand met verstand ervan horen of dit een beetje in orde. Ik ga beginnen aan krachttraining aangezien ik niet echt tevreden ben met mezelf. 1,80 en 67 kilo. Er mag wel wat meer spier aan, ik ben een ecto -_- Ik krijg deze week al een persoonlijk programma, natuurlijk vraag ik het daar ook maar ik ben benieuwd naar verschillende mensen wat die eten. Ik ben een vrij moeilijke eter.
Ontbijt: 2 glazen melk met Brinta er door heen (ik heb in de ochtend nooit honger en pap met Brinta krijg ik echt niet weg, drinken lukt wel) en een snee brood met pindakaas.
10:00: 2 sneeën brood met kipfilet, 2 sneeën brood met pindakaas, water en pakje melk
12:00: 3 sneeën brood met kipfilet, 1 met pindakaas, water en 2 pakjes melk
15:00: 2 sneeën brood met kipfilet of een bakje kwark.
18:00: wat er op tafel staat, groenten vlees en aardappelen (2 goede borden vol)
20:00: Bakje kwark
21:30: Bakje kwark
Ik drink de hele dag door water en thuis ook nog een pak melk.
Ik vind kipfilet en pindakaas beiden erg lekker dus dat het veel voorkomt is geen probleem. Verder weet ik niet zo goed nog vleeswaren die ook goed zijn bij krachttraining, weten jullie dat?
Het kan zijn dat dit schema heel slecht, ik begin net dus neem me dan niet kwalijk.
Verder hoop ik überhaupt spieren te kunnen kweken, met een ecto bouw wordt dat al vreselijk lastig heb ik gehoord maar wil er toch voor gaan.
Danku
Jah, alleen zit ik op school en dan is het lastig om koelingsproducten als yoghurt en kwark mee te nemen. Vandaar dat ik dan kipfilet (eiwitten) op brood zou doen. Ik zou ook graag qua brood willen minderen, vind dat eigenlijk helemaal niet lekker. Maar het gaat lastig omdat ik elke dag weg ben en ik moet toch genoeg eten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 18:15 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Ik mis fruit.
Persoonlijk denk ik dat je beter kan minderen met brood en in plaats van brood kan je kwark of yoghurt eten.
quote:Op dinsdag 15 november 2016 16:34 schreef halfway het volgende:
[..]
Op de pindakaas na vreet je net zoveel als een vrouw die aan het lijnen is.
Voorbeeldje, veel van mijn Poolse collega's trainen uit verveling avonds, die eten voor ontbijt en lunch spaggeti en 6 gekookte eieren, die gasten groeien als kool.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:00 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]echt? Op dit moment, nu ik nog niet begonnen ben, eet ik nog minder. Ik kom net aan de 6 sneeen brood per dag met wat koekjes tussendoor en avondeten. Als dit schema al veel te weinig is (voor mij veel), hoe krijg ik dan ooit nog meer eten weg
Oh geloof me, veel eten went vanzelf. Niet dat ik viesdik ben, maar kan veel eten als het mij zo uitkomtquote:Op dinsdag 15 november 2016 19:00 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]echt? Op dit moment, nu ik nog niet begonnen ben, eet ik nog minder. Ik kom net aan de 6 sneeen brood per dag met wat koekjes tussendoor en avondeten. Als dit schema al veel te weinig is (voor mij veel), hoe krijg ik dan ooit nog meer eten weg
het is halve winter man, die kwark blijft echt wel goed doe het al jaren niks geen bederving gewoon eten jij. havermout/brinta pap in de ochtend en voor het slapen gaan, paar bruine broodjes erbij en eieren erop gooien, nootjes tussendoor. ben je een man of een meisje? ja togquote:Op dinsdag 15 november 2016 18:58 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]
Jah, alleen zit ik op school en dan is het lastig om koelingsproducten als yoghurt en kwark mee te nemen. Vandaar dat ik dan kipfilet (eiwitten) op brood zou doen. Ik zou ook graag qua brood willen minderen, vind dat eigenlijk helemaal niet lekker. Maar het gaat lastig omdat ik elke dag weg ben en ik moet toch genoeg eten.
als je spieren wil kweken, moet je na het trainen nou net geen 6 sneeen brood eten, maar vooral eiwitten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:28 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Oh geloof me, veel eten went vanzelf. Niet dat ik viesdik ben, maar kan veel eten als het mij zo uitkomt
Oh ja, en ben ook ecto. Heb vanochtend trouwens ook hard getraind, daarna prop ik ook gewoon 6 sneeën brood weg
Weet ik, maar het was als middageten. Voor het sporten had ik wel griekse yoghurt en een banaan gegetenquote:Op dinsdag 15 november 2016 19:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
als je spieren wil kweken, moet je na het trainen nou net geen 6 sneeen brood eten, maar vooral eiwitten.
Omdraaien dus: voor het sporten koolhydraten, na het sporten eiwitten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:45 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Weet ik, maar het was als middageten. Voor het sporten had ik wel griekse yoghurt en een banaan gegeten
Is opzich wel het beste jaquote:Op dinsdag 15 november 2016 19:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Omdraaien dus: voor het sporten koolhydraten, na het sporten eiwitten.
2-6 uur voor het sporten dan wel. Oftewel, gewoon eten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Omdraaien dus: voor het sporten koolhydraten, na het sporten eiwitten.
Gewoon van die plakken kipfilet voor op brood jah. Volgens mij is dat vrij eiwitrijk beleg dus vandaar.quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:19 schreef Kamina het volgende:
[..]
2-6 uur voor het sporten dan wel. Oftewel, gewoon eten.
Ts moet vooral calorieën gaan tellen als hij een smalletje is. Dat, met dagelijks voldoende eiwitten.
Ik dacht dat ts bedoelde net kipfilet een heel stuk o f twee, maar ik gok dat het die overprijste snippers zijn, bedoeld voor brood beleg? Zonde van het geld en de moeite om dat te kopen.
Zelf at ik op m'n hoogtepunt een kleine kilo pasta of rijst in de middag, met een klein pondje vlees. Tussendoor een halve liter kwark en fruit, en soms een boterham.
Nu ben ik weer wat smaller, omdat ik minder tijd maak voor sporten. Wel fijn,want ik werd gek van de constante honger en continu eten, zelfs al slikte ik medicatie dat honger onderdrukt.
Als je geen aanleg hebt voor groot worden, dan hoef je je nergens druk over te maken.quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:27 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]
Gewoon van die plakken kipfilet voor op brood jah. Volgens mij is dat vrij eiwitrijk beleg dus vandaar.
Ik moet wel zeggen dat ik absoluut geen hele brede kerel wil worden, gewoon wat gespierder. Verder ben ik wel tevreden over mijn slanke bouw. Dus zo'n schema met kilo's pasta, rijst en liters kwark lijkt me ook weer enigszins overdreven als je geen bodybuilder wil worden, of heb ik dat mis?
Vervang het brood eens met witte rijst. Kun je ook redelijk gemakkelijk mee naar school nemen in een bakje. Je lijkt overigens veel te laag in de calorieën te zitten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 18:58 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]
Jah, alleen zit ik op school en dan is het lastig om koelingsproducten als yoghurt en kwark mee te nemen. Vandaar dat ik dan kipfilet (eiwitten) op brood zou doen. Ik zou ook graag qua brood willen minderen, vind dat eigenlijk helemaal niet lekker. Maar het gaat lastig omdat ik elke dag weg ben en ik moet toch genoeg eten.
Die plakken kipfilet gaan geen zoden aan de dijk zitten, tenzij je een heel pak op een snee brood legt. Dan kun je veel beter voor de gewone kipfilet (vlees) gaan, dat overigens per eiwit ook nog eens goedkoper is. Bij de AH betaal je bijvoorbeeld voor 100 gram kipfilet (brood) zo ongeveer 2 euro, terwijl ik hier om de hoek bij de Turkse slager 1 kilo kipfilet (vlees) voor ¤ 4.75,- op de kop tik. Het schema waar jij het over hebt leent zich ook uitstekend voor de beginnende bodybuilder.quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:27 schreef Arnold_Schwarzenigger het volgende:
[..]
Gewoon van die plakken kipfilet voor op brood jah. Volgens mij is dat vrij eiwitrijk beleg dus vandaar.
Ik moet wel zeggen dat ik absoluut geen hele brede kerel wil worden, gewoon wat gespierder. Verder ben ik wel tevreden over mijn slanke bouw. Dus zo'n schema met kilo's pasta, rijst en liters kwark lijkt me ook weer enigszins overdreven als je geen bodybuilder wil worden, of heb ik dat mis?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |