FOK!forum / Gaming / Pokémon GO #132 TAKE ALL THE GYMS-meet in december!
KapiteinGasthofdinsdag 15 november 2016 @ 08:07
8ioHXi1.png

Downloads
lcodx8w.png ELDsN7e.pnge.png

Linkjes

Officiële Pokémon GO website
Pokémon GO op Reddit
Pokémon GO Snap op Reddit
Nederlandse Pokémon GO Facebook groep
IV calculator dmv inloggen (let op: inloggen met account is tegen ToS dus op eigen risico)
IV calculator dmv handmatig invoeren
CP na evolutie
Attack moveset vergelijken
Hoe moet je dodgen?

Server status

Team Leaders:
homuoebjxg0xzwzo9941.jpg

FAQ
POK / Pokémon Go FAQ

TAKE ALL THE GYMS - MEET!

Deelnemers: (8x rood, 8x blauw, 3x geel) Meedoen? Geef naam, team en woonplaats door.
SPOILER
Naam - Team - Woonplaats

VALOOOOOOR

KapiteinG - Rood - Utrecht (waarschijnlijk +2 Rood, vriendinnen) BEVESTIGD
Highlighter - team rood - Rotterdam BEVESTIGD
Schanulleke - rood - omgeving Haarlem
miffy1 - Rood - Leiden
DarkY.NL - Rood - Groningen
Mevrouw bootje84 - rood - westland
Raptorix - rood - Amsterdam

MYSTIC
Murmeli - Blauw - Rotterdam
Debsterr - Blauw - Eindhoven
Vanyel - Blauw - Utrecht
Mevrouw_voor_jou - Blauw - Eindhoven
Nattekat - Blauw - Leiden
Molurus - Blauw - Delft BEVESTIGD
DaMart - blauw - Zandvoort
banaantjeEE - Blauw - Brussel (of Sluis)
Sweetlady-o - blauw - onbekend BEVESTIGD
Bootje84 - blauw - westland

instinct
PicoMMP - Geel - Amsterdam
Momo - Geel - Wageningen
Wat gaan we doen?

In een zo centraal mogelijk gelegen gebied, bereikbaar met OV, te voet een stuk of 30 gyms verdelen onder de deelnemers.

- UPDATE - UPDATE - UPDATE - UPDATE -

De kaart op http://www.pokemongomap.info/ lijkt aardig te kloppen qua gyms. Maar dat sluit Gouda (vooralsnog het midden van alle aanmeldingen) wel uit met slechts 22 gyms en flinke afstanden.

Dan lijkt Rotterdam een betere optie. Ook daar is blauw dominant, maar met de gym update moet daar makkelijk verandering in te brengen zijn. Zoals op de kaart te zien is (en ik ook weet, want het is een van mijn werklocaties) stikt het daar van de gyms.

Meer voordelen: Alles bereikbaar met OV, goedkope transferia rondom voor de autorijders en genoeg pokestops voor de deelnemers met wat minder ruimte voor items.

Plan van aanpak: MEET OP ZONDAG 18 DECEMBER 14.00 uur - 18.00 uur

SPOILER
• Op zondag 18 december verzamelen we om 14.00 uur op Transferium Kralingse Zoom (parkeren 2 euro per dag mits OV gebruik)

• Daar lopen we na het overnemen van de eerste gym op die plek richting centrum. Veel gyms zitten in de buurt van elkaar, dus ik zal vooraf een route plannen waarmee we zo effectief mogelijk gyms kunnen pakken zonder al te veel lege ruimte er tussenin.

• Blauw is dominant, dus blauwe gyms zijn het veiligst voor aanvallers. Vanaf Kralingse Zoom pakken we dus eerst 10 gyms voor de blauwe deelnemers. Zodra we bij de Markthal (na 4 kilometer) zijn moet blauw aan de 10 gyms zitten.

• Vanaf daar kunnen we om en om gyms pakken voor geel en rood. Iedere gym kunnen we aanvallen met 2 kleuren, dus die liggen relatief snel plat voor het team dat aan de beurt is.

• Geel heeft wat weinig mensen om te trainen, maar hoeft aan de andere kant ook minder op te trainen om iedereen een plekje te geven.

• Als er een team traint loopt de rest vast door naar de volgende gym om die plat te leggen. (route via google maps)

• Mochten we verzet tegen komen kunnen we wat kleinere strike teams vormen om de tegenstand te ontmoedigen.

• Per team stellen we 1 captain aan om de plaatsing van pokemon te coordineren. Lage pokemon eerst om het trainen te vergemakkelijken.

• Het doel is om iedereen 10 gyms te laten cashen.

• MAAR.. we stoppen om 18.00 uur. Wil je dan nog door? Dan een andere route pakken, we laten "onze" gyms met rust.
Tips & Tricks (aanvulling welkom)

SPOILER
• Bewaar van tevoren zoveel mogelijk potions en revives
• Hamster ook je wegwerppokemon (Raticates, Pidgeotto's, sterkere psyducks en alles wat tussen de 500 en 1000 CP zit.
• Stel je wegwerppokemon als favoriet in. Dan hoef je bij aanvallen en trainen telkens alleen maar uit je levende wegwerppokemon te kiezen door te sorteren op favorieten.
• Wegwerppokemon niet reviven of healen. Het zijn wegwerppokemon. Revives en potions zijn voor je fatsoenlijkere pokemon.
• Ideaal is aanvallen met pokemon die half zo sterk zijn als de zwakste defender. In dat geval krijg je per verslagen pokemon 1000 prestige eraf als je aanvalt en 500 prestige erbij als je traint.
Whatsapp groep (niet verplicht, wel makkelijk)

SPOILER
Stuur mij (KapiteinG) een PM om je deelname te bevestigen nu we een datum hebben. Eventueel krijg je dan mijn mobiele nummer, dan voeg ik je toe aan de pokemeet app-groep.
Eventueel kunnen we de route ook omdraaien en in het centrum beginnen, input is welkom!

Gymplaatje:

SPOILER
58249e761ad71.png
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 08:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 00:06 schreef Angelob het volgende:

[..]

Nice! Ik was vorige week aan een evolvesessie bezig om mn tweede Alakazam te maken van 86%.... Echt direct na die sessie kwam mn ei uit, 91% Abra :') . Heb er ook eentje van 95%, maar het max CP van Alakazam valt volgens mij vies tegen :'(
Echt zonde ja dat ze zo slecht zijn, vind t echt een awesome pokemon haha.

Rondje met de auto op het noordereiland? Zo groot is niet, juist perfect om te lopen.
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 08:11
Ik kon vandaag trouwens al om 7 uur innen, maar werd pas om 8 uur wakker, dus net pas gedaan.

Als ik morgen eventueel weer mag innen, dan zal dat om 4 uur in de ochtend zijn.
Hoe doen jullie dit? Wekker zetten of gewoon wachten totdat je wakker bent? :P
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 08:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:11 schreef Highlighter het volgende:
Ik kon vandaag trouwens al om 7 uur innen, maar werd pas om 8 uur wakker, dus net pas gedaan.

Als ik morgen eventueel weer mag innen, dan zal dat om 4 uur in de ochtend zijn.
Hoe doen jullie dit? Wekker zetten of gewoon wachten totdat je wakker bent? :P
No way dat ik mijn wekker om 4 uur in de ochtend ga zetten :D
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 08:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:11 schreef Highlighter het volgende:
Ik kon vandaag trouwens al om 7 uur innen, maar werd pas om 8 uur wakker, dus net pas gedaan.

Als ik morgen eventueel weer mag innen, dan zal dat om 4 uur in de ochtend zijn.
Hoe doen jullie dit? Wekker zetten of gewoon wachten totdat je wakker bent? :P
Waarom zou je steeds vroeger willen innen? Elke ochtend wanneer ik opsta om half 6 even aan een stop draaien en de gebruikelijke pidgey vangen, jammer van die ene keer extra die ik mis in de zoveel weken :P
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 08:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:05 schreef Murmeli het volgende:
Fuck yeah! Weer een 10 km ei *O*
Heb er nu 3 *O*

Bij hoeveel 10 km eieren in de tas gaan jullie ermee lopen en hoeveel neem je er dan mee?
10km eieren zijn een hoax, ik heb nu weer een vol scherm met 5km :') Komt nooit wta fatsoenlijks uit :')
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 08:37
Die snelheidsbeperking op stops was wel erg irritant in de trein vanochtend... zeker 20 tot 30 stops gemist door die onzinmaatregel -O-.
Luctor.et.Emergodinsdag 15 november 2016 @ 08:50
Vanmorgen al uit beide gyms gegooid.
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 09:37
quote:
18s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:37 schreef DaMart het volgende:
Die snelheidsbeperking op stops was wel erg irritant in de trein vanochtend... zeker 20 tot 30 stops gemist door die onzinmaatregel -O-.
Ja ik baal hier ook echt van :{
Er zit toch niet voor niets een "I am a passenger" ding in?
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 09:54
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:21 schreef Pheno het volgende:

[..]

10km eieren zijn een hoax, ik heb nu weer een vol scherm met 5km :') Komt nooit wta fatsoenlijks uit :')
Waarom zou je ze uberhaupt opsparen?? :? :?
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 10:00
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 09:54 schreef Norrage het volgende:

[..]

Waarom zou je ze uberhaupt opsparen?? :? :?
Omdat het leuk is er meerdere tegelijk uit te broeden... ben zelf ook aan het sparen nu. Heb er vanochtend ook weer een bij gekregen, dus zit nu op 4 *O*.
Devvdinsdag 15 november 2016 @ 10:12
Lvl 26 *O* ...maar ook een chronisch tekort aan ballen door die nieuwe wijziging -O- .
Guriandinsdag 15 november 2016 @ 10:25
Vanmorgen ff in een nest 5 Onixen opgehaald. Nu mijn afspraak is afgelopen ga ik daar nog maar ff staan. Wil genoeg candy voor een Steelix verzamelen ;).
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 10:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:12 schreef Devv het volgende:
Lvl 26 *O* ...maar ook een chronisch tekort aan ballen door die nieuwe wijziging -O- .
Same here. Sinds de laatste update kan ik dus minder stops halen en daardoor ook hard door m'n ballen heen -O-
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 10:45
Exeggcutor nummer drie geëvolueerd!

Confusion & psychic -O-
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 10:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:44 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Same here. Sinds de laatste update kan ik dus minder stops halen en daardoor ook hard door m'n ballen heen -O-
Ik rij voortaan een aangepaste route van en naar werk toe, op wegen waar ik 30 kan rijden zonder anderen daarbij te hinderen, en daarbij dus wel wat pokestops kunnen meepakken elke dag :D.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 10:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:45 schreef marp0 het volgende:
Exeggcutor nummer drie geëvolueerd!

Confusion & psychic -O-
*O*
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 10:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:45 schreef marp0 het volgende:
Exeggcutor nummer drie geëvolueerd!

Confusion & psychic -O-
Dat is wel aardig hoor :)
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 10:49
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:47 schreef Norrage het volgende:

[..]

Dat is wel aardig hoor :)
Het enige nadeel is dat Psychic de zwakste charge is, maar het blijft een sterke moveset :s)

Ik heb hem ook.
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 10:49
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:47 schreef Norrage het volgende:

[..]

Dat is wel aardig hoor :)
Hoopte op zen headbutt &solar beam, ik mis nog een echte high level Vaporeon killer in mijn army.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 10:53
Ja, je wil natuurlijk solar beam :(
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 10:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:49 schreef marp0 het volgende:

[..]

Hoopte op zen headbutt &solar beam, ik mis nog een echte high level Vaporeon killer in mijn army.
Nu heb je een sterke defender.

En met een Jolteon kan je al iedere Vapereon plat hebben. Die heeft dan nog als extra voordeel dat Gyrados zwaar allergisch voor elektriciteit is.
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 10:56
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 09:54 schreef Norrage het volgende:

[..]

Waarom zou je ze uberhaupt opsparen?? :? :?
De theorie was dat je er dan meer krijgt, dacht ik?
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 10:56
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:53 schreef Norrage het volgende:
Ja, je wil natuurlijk solar beam :(
Liever Seed Bomb. Als aanvaller is niks vervelender dan een -33 charge. Je gaat ook sneller de fout in met je eigen charge.

En Seed Bomb is enorm sterk.
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 10:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:54 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nu heb je een sterke defender.

En met een Jolteon kan je al iedere Vapereon plat hebben. Die heeft dan nog als extra voordeel dat Gyrados zwaar allergisch voor elektriciteit is.
Jolteon heeft alleen zo weinig hp, een keer een chargemove niet kunnen dodgen en hij is al af :'(.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 10:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:58 schreef marp0 het volgende:

[..]

Jolteon heeft alleen zo weinig hp, een keer een chargemove niet kunnen dodgen en hij is al af :'(.
Voor mij betekent dat dat ik hem geen tweede keer kan gebruiken :P

Tenzij Water Pulse, maar die mag je gewoon niet missen.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:56 schreef Murmeli het volgende:

[..]

De theorie was dat je er dan meer krijgt, dacht ik?
????
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:56 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Liever Seed Bomb. Als aanvaller is niks vervelender dan een -33 charge. Je gaat ook sneller de fout in met je eigen charge.

En Seed Bomb is enorm sterk.
Wat is een -33 charge? :?
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 11:02
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:53 schreef Norrage het volgende:
Ja, je wil natuurlijk solar beam :(
Dat heeft die van mij, maar wel maar 41% IV -O-
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 11:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 10:54 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nu heb je een sterke defender.

En met een Jolteon kan je al iedere Vapereon plat hebben. Die heeft dan nog als extra voordeel dat Gyrados zwaar allergisch voor elektriciteit is.
Ik gebruik Jolteon, Electrabuz of m'n Spaanse El Raichu.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 11:03
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:01 schreef Norrage het volgende:

[..]

Wat is een -33 charge? :?
Eentje die je drie keer op rij kan gebruiken.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:03
En, hebben jullie ook het gevoel dat sinds zaterdag het veeeeel moeilijker is beesten te vangen? mijn hemel wat ga ik hard door mijn ballen heen. Alles springt eruit, van 30 CP pidgeys tot 600 CP charmanders....Normaalgesproken ving ik alles onder de 100 CP wel met 1 normale bal, maar dat is nu volstrekt verleden tijd :(
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 11:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:03 schreef Norrage het volgende:
En, hebben jullie ook het gevoel dat sinds zaterdag het veeeeel moeilijker is beesten te vangen? mijn hemel wat ga ik hard door mijn ballen heen. Alles springt eruit, van 30 CP pidgeys tot 600 CP charmanders....Normaalgesproken ving ik alles onder de 100 CP wel met 1 normale bal, maar dat is nu volstrekt verleden tijd :(
Muah. Sinds vorige week kom ik dan ook om in de greats, dus ik schakel sneller over :P
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 11:07
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:03 schreef Norrage het volgende:
En, hebben jullie ook het gevoel dat sinds zaterdag het veeeeel moeilijker is beesten te vangen? mijn hemel wat ga ik hard door mijn ballen heen. Alles springt eruit, van 30 CP pidgeys tot 600 CP charmanders....Normaalgesproken ving ik alles onder de 100 CP wel met 1 normale bal, maar dat is nu volstrekt verleden tijd :(
Curve ball + great throw en je hebt hem 9 van de 10 keer.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:07 schreef marp0 het volgende:

[..]

Curve ball + great throw en je hebt hem 9 van de 10 keer.
Doe ik altijd, lijkt niet echt te werken. Maar goed, lijkt toeval dus.

Maar doet de 10e Pokestop bonus het niet meer??? Ik kreeg vanochtend uit 15 unieke okestops op rij gewoon telkens 3/4 ballen...nooit die grote bonus meer :(

Stom...
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 11:14
quote:
8s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Vanmorgen al uit beide gyms gegooid.
Ik ook uit eentje.

Gelukkig wel pas nadat ik de coins kreeg.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 11:15
Ik sta gewoon nog in twee gyms :o

In eentje was ik meteen al onderaan, dus dat is dubbel verrassend.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 11:15
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:10 schreef Norrage het volgende:

[..]

Doe ik altijd, lijkt niet echt te werken. Maar goed, lijkt toeval dus.

Maar doet de 10e Pokestop bonus het niet meer??? Ik kreeg vanochtend uit 15 unieke okestops op rij gewoon telkens 3/4 ballen...nooit die grote bonus meer :(

Stom...
Het lag dus niet aan mij...
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 11:17
Bij mij op het dorp is team instinct opeens stoer aan het doen.
Gisteren was mn batterij bijna leeg, misschien vanavond ff wat meuk eruit trappen. })
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 11:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:10 schreef Norrage het volgende:

[..]

Doe ik altijd, lijkt niet echt te werken. Maar goed, lijkt toeval dus.

Maar doet de 10e Pokestop bonus het niet meer??? Ik kreeg vanochtend uit 15 unieke okestops op rij gewoon telkens 3/4 ballen...nooit die grote bonus meer :(

Stom...
Ik kreeg die bonus vanochtend wel. Maar gebeurt wel vaker dat ik hem niet krijg, vaak als ik tussendoor ook nog een gym heb bezocht.
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 11:20
Ik kom trouwens ook chronisch ballentekort tegenwoordig.

Soms krijg ik niet eens ballen uit pokestops, alleen maar potions.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:15 schreef Nattekat het volgende:
Ik sta gewoon nog in twee gyms :o

In eentje was ik meteen al onderaan, dus dat is dubbel verrassend.
Ik sta ook al 2 dagen in een gym, waarbij ik vanaf het begin dat ie level 2 was al onderaan stond _O-
Nu is al 2 dagen level 7, maar niemand doet er iets mee. En het is de drukste gym bij ons :D
DarkSonic2dinsdag 15 november 2016 @ 11:29
Ik ben sinds vanmorgen een gym die ik minstens 2/3 weken in bezit had kwijt :( De enige 2 gyms in ons dorp zijn level 9, het duurt te lang om die te verslaan. Die gym die ik in bezit had was op een gegeven moment ook level 10 en mijn Venusaur heeft het dus best lang volgehouden :D
Luctor.et.Emergodinsdag 15 november 2016 @ 11:38
Ik moet weer een rondje gaan lopen om ballen te verzamelen. Alleen nodigt het weer niet echt uit.
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 11:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik moet weer een rondje gaan lopen om ballen te verzamelen. Alleen nodigt het weer niet echt uit.
Ik heb nog maar 20 pokeballs en 12 greatballs :(

Daarmee kan ik de dag ook niet mee rondkomen. Straks tijdens mijn lunchpauze maar even snel een klein rondje lopen en 4/5 stops meepakken.
DarkSonic2dinsdag 15 november 2016 @ 11:43
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
Norragedinsdag 15 november 2016 @ 11:46
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
Ik zit op 350 km :P
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 11:48
404 :')
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 11:48
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
272 km heb ik gedaan.
Highlighterdinsdag 15 november 2016 @ 11:49
En 116 eitjes :')
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 11:50
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
Ik zit op 613.8 km... waarvan de helft met dank aan gps drift, gok ik _O-.
Luctor.et.Emergodinsdag 15 november 2016 @ 11:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:41 schreef Highlighter het volgende:

[..]

Ik heb nog maar 20 pokeballs en 12 greatballs :(

Daarmee kan ik de dag ook niet mee rondkomen. Straks tijdens mijn lunchpauze maar even snel een klein rondje lopen en 4/5 stops meepakken.
Ik heb nog 2 pokeballs, 18 Great en 62 ultra.
KapiteinGasthofdinsdag 15 november 2016 @ 11:59
Ik had 300 great en 250 ultra ballen. Na twee uur lopen gisteren heb ik 200 greats de lucht in geschoten :P Ik heb serieus het idee dat er meer spawns zijn of dat pokemon vaker spawnen, kan geen 20 meter lopen zonder pokemon voor mn neus. Nice voor de dust *O*
admiraal_anaaldinsdag 15 november 2016 @ 12:04
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
237 km _O-
230 Eggs ;(
185 pokeballs
270 Great Balls
82 Ultra Balls
Guriandinsdag 15 november 2016 @ 12:06
Jahoor...weer twee eieren uitgebroed.
2km .......zubat *zucht*
10 km.......electrabuzz *dubbelzucht*
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 12:07
331 km
314 eikes
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:09
156km :')
68 eitjes :)
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:06 schreef Gurian het volgende:
Jahoor...weer twee eieren uitgebroed.
2km .......zubat *zucht*
10 km.......electrabuzz *dubbelzucht*
Nog altijd beter dan Scyther *driedubbelzucht*
Guriandinsdag 15 november 2016 @ 12:10
323 km
163 eggs
Guriandinsdag 15 november 2016 @ 12:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:10 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nog altijd beter dan Scyther *driedubbelzucht*
Neeeeeee die heb ik nog niet...eitje ruilen? ;-)
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 12:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:03 schreef Norrage het volgende:
En, hebben jullie ook het gevoel dat sinds zaterdag het veeeeel moeilijker is beesten te vangen? mijn hemel wat ga ik hard door mijn ballen heen. Alles springt eruit, van 30 CP pidgeys tot 600 CP charmanders....Normaalgesproken ving ik alles onder de 100 CP wel met 1 normale bal, maar dat is nu volstrekt verleden tijd :(
Ja
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:11 schreef Gurian het volgende:

[..]

Neeeeeee die heb ik nog niet...eitje ruilen? ;-)
Nah. Hij kan in gen2 nog nuttig zijn.

Ik ben gewoon afgestraft voor het vreemd noemen dat sommigen geen Scyther hebben :')
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 12:20
Exeggcute uit 5 km-ei *O*.

Nog maar 2 snoepjes nodig voor een evolutie, dus hopelijk kom ik er snel eens eentje tegen in het wild :').
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 12:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:12 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nah. Hij kan in gen2 nog nuttig zijn.

Ik ben gewoon afgestraft voor het vreemd noemen dat sommigen geen Scyther hebben :')
Ik vind het vreemd dat sommigen geen Snorlax hebben. Echt, wie heeft er nou geen Snorlax :D.

Mensen zonder Snorlax zijn raar :').
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:20 schreef DaMart het volgende:
Exeggcute uit 5 km-ei *O*.

Nog maar 2 snoepjes nodig voor een evolutie, dus hopelijk kom ik er snel eens eentje tegen in het wild :').
Ik vond gisteren op de parkeerplaats van het zwembad een Exeggcute. Net zoals al zijn broers had ie een bagger IV :')

Met die 4 candy heb ik nu wel genoeg om mijn Exeggutor te maxen. Nu het stardust nog :')
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:24
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:21 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik vind het vreemd dat sommigen geen Snorlax hebben. Echt, wie heeft er nou geen Snorlax :D.

Mensen zonder Snorlax zijn raar :').
Echt hč :{w

Al komt die wat minder snel uit een ei :P
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:20 schreef DaMart het volgende:
Exeggcute uit 5 km-ei *O*.

Nog maar 2 snoepjes nodig voor een evolutie, dus hopelijk kom ik er snel eens eentje tegen in het wild :').
Even als buddy gebruiken dan.
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 12:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:26 schreef Ruudt het volgende:

[..]

Even als buddy gebruiken dan.
O ja, daar had ik nog niet aan gedacht :@. Dank voor de tip :D.

Eerst nog 26 km met mijn Dragonair lopen :Y.
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 12:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Echt hč :{w

Al komt die wat minder snel uit een ei :P
Ja, net zo raar als mensen zonder Porygon of Aerodactyl :Y.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:34
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:33 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ja, net zo raar als mensen zonder Porygon of Aerodactyl :Y.
Allemaal vreemde snuiters.
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 12:41
Aerodactyl komt wel goed met pasen _O-
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:41 schreef Ruudt het volgende:
Aerodactyl komt wel goed met pasen _O-
Wat heeft die vogel met pasen te maken :?
DJKosterdinsdag 15 november 2016 @ 12:49
Hoppa, Snorlax binnen. In het wild, goed begin van level 26.
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 12:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:41 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Wat heeft die vogel met pasen te maken :?
Gerucht gaat toch dat dan de fossiel beestjes meer opduiken.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 12:55
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:49 schreef DJKoster het volgende:
Hoppa, Snorlax binnen. In het wild, goed begin van level 26.
Als je een Aerodactyl, Scyther en Porygon hebt, ben je niet meer raar volgens DaMart.
Guriandinsdag 15 november 2016 @ 12:58
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:49 schreef DJKoster het volgende:
Hoppa, Snorlax binnen. In het wild, goed begin van level 26.
Jaloers. Gisteren in sightings maar kon hem niet vinden. Tijd voor Nearby-Functie. Was zwaar gefrustreerd gisteren haha. In 1 week een scyther, die ik nog moet, en mijn tweede snorlax gemist omdat ik de verkeerde kant op ging en uiteindelijk te laat was.
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 13:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Als je een Aerodactyl, Scyther en Porygon hebt, ben je niet meer raar volgens DaMart.
Ik heb niks gezegd over Scyther :{w.
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 13:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:58 schreef Gurian het volgende:

[..]

Jaloers. Gisteren in sightings maar kon hem niet vinden. Tijd voor Nearby-Functie. Was zwaar gefrustreerd gisteren haha. In 1 week een scyther, die ik nog moet, en mijn tweede snorlax gemist omdat ik de verkeerde kant op ging en uiteindelijk te laat was.
Of voor een werkende third-party-scanner die niet wordt tegengewerkt door Niantic :X.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 13:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 13:18 schreef DaMart het volgende:

[..]

Of voor een werkende third-party-scanner die niet wordt tegengewerkt door Niantic :X.
Die van mij scant gewoon weer :P
Had nog een tweede wegwerpaccount die ik enkel gebruikte voor het testen van mijn scanner.
victorinoxdinsdag 15 november 2016 @ 14:17
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 11:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
Zijn hier eigenlijk al mensen die 1000 km hebben gelopen/gefietst?

SPOILER
Ik namelijk wel.
Netjes, ik zit op 950km.
Komend weekend ga ik er ook overheen.
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 14:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:50 schreef Ruudt het volgende:

[..]

Gerucht gaat toch dat dan de fossiel beestjes meer opduiken.
Ivm de wederopstanding? :D _O-
marp0dinsdag 15 november 2016 @ 14:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 12:20 schreef DaMart het volgende:
Exeggcute uit 5 km-ei *O*.

Nog maar 2 snoepjes nodig voor een evolutie, dus hopelijk kom ik er snel eens eentje tegen in het wild :').
200 meter van mijn huis een een dikke Exeggcute nest, zeker 3 spawns elke uur :D
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 14:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 14:29 schreef marp0 het volgende:

[..]

200 meter van mijn huis een een dikke Exeggcute nest, zeker 3 spawns elke uur :D
Lekker zeg!
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 15:01
Psyduck uit mn 5km ei :z
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 16:23
Electabuzzz uit 10km ei :(.
Angelobdinsdag 15 november 2016 @ 16:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 08:08 schreef FalleNk810i het volgende:

[..]

Echt zonde ja dat ze zo slecht zijn, vind t echt een awesome pokemon haha.

Rondje met de auto op het noordereiland? Zo groot is niet, juist perfect om te lopen.
Het is op de route naar m'n werk, dus tja ik ga er niet voor uitstappen _O- .
FalleNk810idinsdag 15 november 2016 @ 16:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:27 schreef Angelob het volgende:

[..]

Het is op de route naar m'n werk, dus tja ik ga er niet voor uitstappen _O- .
Oh, ik dacht dat je er woonde haha
Angelobdinsdag 15 november 2016 @ 16:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:31 schreef FalleNk810i het volgende:

[..]

Oh, ik dacht dat je er woonde haha
Ah nee, ik woon op (het altijd rustige :') :') ) Zuid..
Momodinsdag 15 november 2016 @ 16:34
Er komen geen eieren meer uit de pokestops
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 16:35
quote:
16s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:34 schreef Momo... het volgende:
Er komen geen eieren meer uit de pokestops
Vanochtend nog één gekregen, als vervanging voor de 10km.
Momodinsdag 15 november 2016 @ 16:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:35 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Vanochtend nog één gekregen, als vervanging voor de 10km.
Ik heb net 12 stops gespind geen een ei.
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 16:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:38 schreef Momo... het volgende:

[..]

Ik heb net 12 stops gespind geen een ei.
rngesus-mug_design.png
Houtenbeendinsdag 15 november 2016 @ 16:50
nog 2500xp en dan ben ik level24 *O*
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 17:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:38 schreef Momo... het volgende:

[..]

Ik heb net 12 stops gespind geen een ei.
Het wisselt nogal ja.
Ik kreeg net een 2 km ei. Hopelijk geodude.
Ang3ldinsdag 15 november 2016 @ 17:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:23 schreef Rabieluh het volgende:
Electabuzzz uit 10km ei :(.
Als t een dike is, is ie best fijn. Want hier in Eindhoven zitten er iig vaka water pokemon in gyms.
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 17:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:11 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Als t een dike is, is ie best fijn. Want hier in Eindhoven zitten er iig vaka water pokemon in gyms.
Ik heb er al eentje op bijna 1900cp en 70 candy, anders was het wel leuk geweest ja.
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 17:14
Stomme ontsnappende Abra. Uit een zwarte bal met framboos :(
Metro moet zachter rijden!

*grom*
Catkillerdinsdag 15 november 2016 @ 17:15
Wel mooi dat een Abra in GO net zo irritant is als in de games op de handheld.
Angelobdinsdag 15 november 2016 @ 17:16
Gooi er standaard al een berry en een ultra ball naar _O- . Meestal heb je 'm dan wel.
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 17:21
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:15 schreef Catkiller het volgende:
Wel mooi dat een Abra in GO net zo irritant is als in de games op de handheld.
In de echte game kun je hem meestal wel vastpinnen met ghastly :P
admiraal_anaaldinsdag 15 november 2016 @ 17:40
Serieus, is het 5km ei week ofzo ;( 3e dag dat ik 9x 5 km eieren heb weggelopen
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 17:42
Aangezien ik toch moest wachten op mijn trein, maar even een gele gym bij het station neergehaald en mijn Gyarados erin gezet :+.
rubbereenddinsdag 15 november 2016 @ 17:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:40 schreef admiraal_anaal het volgende:
Serieus, is het 5km ei week ofzo ;( 3e dag dat ik 9x 5 km eieren heb weggelopen
je krijgt er bijna een trauma van :{ dat is echt het enige ei wat ik nog krijg
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 17:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:40 schreef admiraal_anaal het volgende:
Serieus, is het 5km ei week ofzo ;( 3e dag dat ik 9x 5 km eieren heb weggelopen
je loopt nog steeds de Nijmeegse vierdaagse?
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 17:46
Zodra ik er 9 heb, koop ik weer 8 incubators om ze in één klap gehad te hebben :@
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 17:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:44 schreef rubbereend het volgende:

[..]

je krijgt er bijna een trauma van :{ dat is echt het enige ei wat ik nog krijg
hier ook. Laat me dan dat ei ook wet kunnen gooien of zo.
admiraal_anaaldinsdag 15 november 2016 @ 17:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:44 schreef rubbereend het volgende:

[..]

je krijgt er bijna een trauma van :{ dat is echt het enige ei wat ik nog krijg
;( waar ik eerst per week gemiddeld zeker 2 x 10 km per dag kreeg heb ik jullie al 3 weken geenn10 km ei gekregen :( :'(
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 17:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:46 schreef Nattekat het volgende:
Zodra ik er 9 heb, koop ik weer 9 incubators om ze in één klap gehad te hebben :@
Ik zou 8 incubators kopen :+.

En dat doe ik dus met 10 km-eieren. Nog 5 te gaan :@.
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 17:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:46 schreef Nattekat het volgende:
Zodra ik er 9 heb, koop ik weer 9 incubators om ze in één klap gehad te hebben :@
kost muntjes dus geld :{w
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 17:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:47 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik zou 8 incubators kopen :+.

En dat doe ik dus met 10 km-eieren. Nog 5 te gaan :@.
Ninja was niet snel genoeg -O-

5km eieren stapelen zich op, 10km krijg ik zelden. Dus dan ben ik liever in één klap van die lading 5km eieren verlost.
admiraal_anaaldinsdag 15 november 2016 @ 17:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:46 schreef Nattekat het volgende:
Zodra ik er 9 heb, koop ik weer 8 incubators om ze in één klap gehad te hebben :@
Ik loop ze ook per 9 weg, steeds 9 eieren per keer :Y
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 17:48
quote:
8s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:47 schreef Pheno het volgende:

[..]

kost muntjes dus geld :{w
Ik vind het niet erg om heel af en toe wat geld uit te geven. Ik heb er plezier van, mag best wat kosten :)

Doe ik ook voor FOK!
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 17:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:48 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik vind het niet erg om heel af en toe wat geld uit te geven. Ik heb er plezier van, mag best wat kosten :)

Doe ik ook voor FOK!
je koopt FOK!incubators?
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 17:49
quote:
11s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:49 schreef Pheno het volgende:

[..]

je koopt FOK!incubators?
Geef geld uit aan FOK! :Y
Miniemdinsdag 15 november 2016 @ 17:49
Vind het zonde er geld aan te besteden ook al heb ik ook 9 5 km eieren. Maar dat is meestal standaard hier :')

Wel voor het eerst uit een 2km ei een starter (squirtle) en een pikachu gekregen :D
rubbereenddinsdag 15 november 2016 @ 17:51
quote:
11s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:49 schreef Pheno het volgende:

[..]

je koopt FOK!incubators?
kun je fora uitbroeden
admiraal_anaaldinsdag 15 november 2016 @ 17:54
Ik vind het niet erg te betalen voor een spel dat ik dagelijks doe. Denk dat ik 20 euro per maand eraan besteed en koop er bijna enkel egg incubators voor. Zolang ik er plezier aan heb is het geen probleem er geld aan uit te geven
Dr.Mikeydinsdag 15 november 2016 @ 17:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:40 schreef admiraal_anaal het volgende:
Serieus, is het 5km ei week ofzo ;( 3e dag dat ik 9x 5 km eieren heb weggelopen
Ik had er laatst 9,
Phenodinsdag 15 november 2016 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:54 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik vind het niet erg te betalen voor een spel dat ik dagelijks doe. Denk dat ik 20 euro per maand eraan besteed en koop er bijna enkel egg incubators voor. Zolang ik er plezier aan heb is het geen probleem er geld aan uit te geven
zolang ze niet zorgen dat je geen muntjes kan verdienen op andere manieren dan gyms doe ik het nog niet.

Gymgevechten snap ik niet of ik ben gewoon niet echt gelukkig in het vangen van wel goede Pokémon die iets kunnen betekenen daarin.
Luctor.et.Emergodinsdag 15 november 2016 @ 18:04
Growlithe uit 5km ei *O*
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 18:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 17:16 schreef Angelob het volgende:
Gooi er standaard al een berry en een ultra ball naar _O- . Meestal heb je 'm dan wel.
Vanuit de metro niet dus.
DaMartdinsdag 15 november 2016 @ 18:20
Er zit een Exeggcute in de buurt, maar de gps drift er niet naartoe -O-.
Murmelidinsdag 15 november 2016 @ 18:20
Ik heb tot nu toe 2X 5 euro uitgegeven. Misschien binnenkort weer O-)
10 km eiers uitbroeden ^O^
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 18:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 18:20 schreef DaMart het volgende:
Er zit een Exeggcute in de buurt, maar de gps drift er niet naartoe -O-.
Ik kwam door gps drift achter een Weezing die ik nooit gevonden heb :N
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 18:44
21 Abra's gezien, 19 gevangen
raptorixdinsdag 15 november 2016 @ 19:07
16c8hz5.png
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 19:09
quote:
Baas
raptorixdinsdag 15 november 2016 @ 19:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 19:09 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Baas
Cp 1743 met 31 candy
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 19:30
Ik heb deze al een tijdje niet gezien.

Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 19:59
quote:
r2vslz.png
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 20:02
582b5b83374f7.jpg

Pikachu ziet er echt uit alsof hij iets fout heeft gedaan :P

quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 19:59 schreef Ruudt het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Stardust :')
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 20:05
Was paar dagen geleden nog 200k, dus valt wel mee :P
Notorious_Roydinsdag 15 november 2016 @ 20:07
Tering ruim 115k :D
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 20:05 schreef Ruudt het volgende:
Was paar dagen geleden nog 200k, dus valt wel mee :P
Ruilen?

582b5ccde55d7.png
Ruudtdinsdag 15 november 2016 @ 20:08
:P
raptorixdinsdag 15 november 2016 @ 20:34
karma voor die fuckers die me laten lopen.
Houtenbeendinsdag 15 november 2016 @ 20:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 20:34 schreef raptorix het volgende:
karma voor die fuckers die me laten lopen.
:?
Luctor.et.Emergodinsdag 15 november 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 16:23 schreef Rabieluh het volgende:
Electabuzzz uit 10km ei :(.
Wel met twee Electric aanvallen?
raptorixdinsdag 15 november 2016 @ 21:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 20:37 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

:?
Dit was mijn 30e 10km ei. Niks dan bagger ;)
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 21:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 21:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

Wel met twee Electric aanvallen?
Thunder punch, hij is niet eens +80%.
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 22:07
Ik doe nog ff snel een rondje, ik zie gyms die mijn hulp nodig hebben.
#ANONIEMdinsdag 15 november 2016 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 22:07 schreef Rabieluh het volgende:
Ik doe nog ff snel een rondje, ik zie gyms die mijn hulp nodig hebben.
Opschieten dan :P
#ANONIEMdinsdag 15 november 2016 @ 22:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 20:07 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ruilen?

[ afbeelding ]
Snorlax O+

_O_
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 22:38
Sow... ik heb eindelijk een pokemon gevonden om Bubble Strat mee te kunnen doen _O-

Weedle van 18CP voor 250 prestige per keer. Helaas niet de 500 die mogelijk is met sommige combinaties en het is met het mini-account ipv main, maar het is in ieder geval wat O+
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 22:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 22:32 schreef Unites het volgende:

[..]

Opschieten dan :P
Best lastig met deze intense motregen.
Mevrouw_voor_joudinsdag 15 november 2016 @ 23:00
Yay, ik sta in 4 gyms. Een nieuw record!

Ik heb wel mazzel met de vaste gyms. In 2 sta ik alweer 2 weken en in eentje sinds afgelopen zaterdag. Nummer 4 is er vandaag bijgekomen.
#ANONIEMdinsdag 15 november 2016 @ 23:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 22:41 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

Best lastig met deze intense motregen.
Je moet er wat voor over hebben he :P
#ANONIEMdinsdag 15 november 2016 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:00 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Yay, ik sta in 4 gyms. Een nieuw record!

Ik heb wel mazzel met de vaste gyms. In 2 sta ik alweer 2 weken en in eentje sinds afgelopen zaterdag. Nummer 4 is er vandaag bijgekomen.
Nice *O*

:D
Schanullekedinsdag 15 november 2016 @ 23:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 22:38 schreef Nattekat het volgende:
Sow... ik heb eindelijk een pokemon gevonden om Bubble Strat mee te kunnen doen _O-

Weedle van 18CP voor 250 prestige per keer. Helaas niet de 500 die mogelijk is met sommige combinaties en het is met het mini-account ipv main, maar het is in ieder geval wat O+
Je zit de hele tijd af te geven op multi-accounters maar je doet het zelf ook?!

Ik had vandaag een Wigglytuff in het wild gevangen. Die had ik nog niet, al kon ik hem al een tijdje evolueren. ik vond echter geen Jiggly met goede IV. Prompt vanavond dus wel een gevonden met een redelijke IV. Heeft hij cp 66 (na evolutie 159) . :'(

Verder ook een machop gevangen, de laatste die nodig was om eerst machoke en dan machamp te maken. Dat waren vandaag dus nr. 130, 131 en 132 in de Pokedex.
Nu nog kabutops (kan ik al evolueren, maar geen goede IV), een Arcanine, Clefable, de eindevoluties van de starters, Muk en Golem. En volgens mij ben ik er dan. Ditto etc. zitten wel in de Pokedex maar die zijn niet te vinden toch?
Rabieluhdinsdag 15 november 2016 @ 23:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:21 schreef Unites het volgende:

[..]

Je moet er wat voor over hebben he :P
Mijn harde werk wordt nu al ongedaan gemaakt, al 1 pokemon is teruggekeerd...
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 23:33
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:25 schreef Schanulleke het volgende:
Je zit de hele tijd af te geven op multi-accounters maar je doet het zelf ook?!
Ik probeer het ook op mijn eigen account te kunnen doen uiteindelijk. Maar uiteindelijk wil ik wel gewoon een normale defender in de gym kunnen zetten, daarom gebruik ik een tweede account. Uiteindelijk heeft niemand er last van.

Mensen die met een tweede account een gym slopen zodat ze er zelf in kunnen geef ik op af :r
Schanullekedinsdag 15 november 2016 @ 23:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:33 schreef Nattekat het volgende:
Ik probeer het ook op mijn eigen account te kunnen doen uiteindelijk. Maar uiteindelijk wil ik wel gewoon een normale defender in de gym kunnen zetten, daarom gebruik ik een tweede account. Uiteindelijk heeft niemand er last van.

Ja, dat is ook wel kutter natuurlijk. Ik heb ook een gym die ik eindeloos veroverd en verdedigd heb, tot er kennelijk een roedel rood langskwam om hem level 10 te maken. Telkens als ik er nu langskom ben ik een plekje gezakt. Vandaag was ik de één na laatste...

En vandaag voor het eerst gesniped tijdens het opwerken van een gym. Fuckers.
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 23:48
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:46 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Ja, dat is ook wel kutter natuurlijk. Ik heb ook een gym die ik eindeloos veroverd en verdedigd heb, tot er kennelijk een roedel rood langskwam om hem level 10 te maken. Telkens als ik er nu langskom ben ik een plekje gezakt. Vandaag was ik de één na laatste...

En vandaag voor het eerst gesniped tijdens het opwerken van een gym. Fuckers.
Ik heb gisteren iemand gewoon betrapt die dat deed. Op een level 6 :')
Het is dat ie wegfietste toen ik niet oplette...
Nattekatdinsdag 15 november 2016 @ 23:55
Ik heb mijn tweede 97% Pokemon te pakken _O_
Het slechte nieuws: Goldeen :')

#stillwaitingfor100
Rabieluhwoensdag 16 november 2016 @ 00:06
First catch of the day aaaaaaaaight.
admiraal_anaalwoensdag 16 november 2016 @ 00:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:55 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb mijn tweede 97% Pokemon te pakken _O_
Het slechte nieuws: Goldeen :')

#stillwaitingfor100
97,8% Poliwrath :'(
SiGNewoensdag 16 november 2016 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:33 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik probeer het ook op mijn eigen account te kunnen doen uiteindelijk. Maar uiteindelijk wil ik wel gewoon een normale defender in de gym kunnen zetten, daarom gebruik ik een tweede account. Uiteindelijk heeft niemand er last van.

Mensen die met een tweede account een gym slopen zodat ze er zelf in kunnen geef ik op af :r
Maar daardoor is die gym voor een ander team moeilijker neer te halen en da's dan weer niet eerlijk.
Hier in de buurt zijn er ook een paar die in elk geval in het verleden met bot-accounts gewerkt hebben, die gaan in een week van level 32 naar 33 en hebben enorm sterke pokemon waar anderen die eerlijk spelen niet tegenop kunnen.
Er zijn hier in elk geval 3 van de 5 gyms die constant level 10 rood zijn en als die eindelijk eens veroverd zijn dan ben je er zelf binnen een paar uur weer uitgegooid en duurt 't weer enorm lang voor die weer verslagen zijn.

En je zegt dat je tegen mensen bent die met een 2e account een gym slopen voor een 1e account maar jij doet feitelijk hetzelfde alleen dan met je 1e account een plekje vrijmaken voor je 2e account.

Als je al cheat, blijf dan in elk geval van de gyms weg.
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 00:39
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 00:23 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

97,8% Poliwrath :'(
100% Kingler, Mud Shot, Vice Grip :'( :'( .
Schanullekewoensdag 16 november 2016 @ 00:51
100% Beedrill; poison jab/ x-scissor...
Ruudtwoensdag 16 november 2016 @ 01:04
100% Arbok en Wigglytuff :')
Vanyelwoensdag 16 november 2016 @ 07:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:33 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik probeer het ook op mijn eigen account te kunnen doen uiteindelijk. Maar uiteindelijk wil ik wel gewoon een normale defender in de gym kunnen zetten, daarom gebruik ik een tweede account. Uiteindelijk heeft niemand er last van.

Mensen die met een tweede account een gym slopen zodat ze er zelf in kunnen geef ik op af :r
Wat jij doet is precies hetzelfde. Je gebruikt die tweede account ook om er zelf beter van te worden.
Anderen hebben echt geen baat bij jouw 10cper die een plek bezet. Eerder last. Ook je eigen team. Want a je houdt een plek bezet en b dat stomme ding is niet te bevechten voor normale mensen, krijg je altijd lullig weinig punten voor.
Vanyelwoensdag 16 november 2016 @ 07:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:55 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb mijn tweede 97% Pokemon te pakken _O_
Het slechte nieuws: Goldeen :')

#stillwaitingfor100
Mijn enige 100% is een charmander. Charmeleon inmiddels.
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 08:00
:o Mijn Horsea uit het ei heeft een IV van 95%. Dat gaat dus mijn Kingdra worden.
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 08:14
Ik heb een geodude van 100 :o
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 08:22
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:46 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Ja, dat is ook wel kutter natuurlijk. Ik heb ook een gym die ik eindeloos veroverd en verdedigd heb, tot er kennelijk een roedel rood langskwam om hem level 10 te maken. Telkens als ik er nu langskom ben ik een plekje gezakt. Vandaag was ik de één na laatste...

En vandaag voor het eerst gesniped tijdens het opwerken van een gym. Fuckers.
Snipen was toch moeilijk gemaakt? Of is dat niet bij trainen?
Debsterrwoensdag 16 november 2016 @ 08:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2016 23:33 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik probeer het ook op mijn eigen account te kunnen doen uiteindelijk. Maar uiteindelijk wil ik wel gewoon een normale defender in de gym kunnen zetten, daarom gebruik ik een tweede account. Uiteindelijk heeft niemand er last van.

Mensen die met een tweede account een gym slopen zodat ze er zelf in kunnen geef ik op af :r
Je moet gewoon geen 2 accounts gebruiken :N alles zo draaien dat hoe jij het doet geen cheaten is maar wat anderen doen is altijd zo slecht.
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 08:30
quote:
13s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:22 schreef Debsterr het volgende:

[..]

Je moet gewoon geen 2 accounts gebruiken :N alles zo draaien dat hoe jij het doet geen cheaten is maar wat anderen doen is altijd zo slecht.
Ik ben het hier eigenlijk wel mee eens :@

Het benadeelt wel andere spelers, dus fair is het niet.

Verder boeit het mij persoonlijk niet wie wat doet, omdat ik nauwelijks iets met gyms doe.

Ik ga lekker veel met mijn 10 km eitjes wandelen deze week O+
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 08:35
Gisteravond in mn eentje een lvl8 gym en een lvl4 gym neergehaald. Goed te doen, maar duurt vrij lang.
Moet er niet aan denken om een lvl10 te doen met allemaal pokemons boven de 2000cp.

Ik probeer elke keer zo tactisch mogelijk mijn 6 pokemons in te delen, maar uiteindelijk komen ze bijna nooit tegenover degene te staan waarvoor ik ze gepland had haha :')

Wel weer wat gym experience opgedaan, volgende keer zal het wel wat makkelijker gaan.
Overigens waren de gyms na een paar uur weer veroverd, gelukkig heb ik de coins nog :D
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 08:35
Geven de stops geen revives meer of zo? Krijg ballen genoeg, maar heb nog 27 pokemon die op een revive wachten :').

Zie trouwens dat de gym waar ik vanaf werk net niet bij kan, leeg is... iemand vergeten een pokemon in te zetten blijkbaar :').
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 08:35
quote:
13s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:22 schreef Debsterr het volgende:

[..]

Je moet gewoon geen 2 accounts gebruiken :N alles zo draaien dat hoe jij het doet geen cheaten is maar wat anderen doen is altijd zo slecht.
True.
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 08:46
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 00:23 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

97,8% Poliwrath :'(
Ik heb 1x een 100% pokemon: Dratini (inmiddels Dragonair)

97.8 % Ivysaur, Cloyster, Kingler en Voltorb
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 08:51
quote:
13s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:22 schreef Debsterr het volgende:

[..]

Je moet gewoon geen 2 accounts gebruiken :N alles zo draaien dat hoe jij het doet geen cheaten is maar wat anderen doen is altijd zo slecht.
Eens al heb ik mezelf er onlangs ook 2x schuldig aan gemaakt om het onderste plekkie vrij te maken in een Gym. Op precies te zijn om de flapdrol eruit te gooien die mij op dezelfde wijze uit 4 verschillende Gyms heeft gegooid om vervolgens zijn pokemon erin te kunnen zetten. Daar waar hij op de onderste positie stond heb ik hetzelfde bij hem geflikt.
Schanullekewoensdag 16 november 2016 @ 08:52
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:22 schreef Murmeli het volgende:

[..]

Snipen was toch moeilijk gemaakt? Of is dat niet bij trainen?
Dat is niet bij trainen inderdaad. Sowieso vind ik het raar dat de punten er real-time bij komen, in plaats van vanaf het moment dat je battle is afgelopen.
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 08:56
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:30 schreef Murmeli het volgende:

[..]

Ik ben het hier eigenlijk wel mee eens :@

Het benadeelt wel andere spelers, dus fair is het niet.

Verder boeit het mij persoonlijk niet wie wat doet, omdat ik nauwelijks iets met gyms doe.

Ik ga lekker veel met mijn 10 km eitjes wandelen deze week O+
Hoeveel van die eitjes heb je nu?
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 08:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:35 schreef DaMart het volgende:
Geven de stops geen revives meer of zo? Krijg ballen genoeg, maar heb nog 27 pokemon die op een revive wachten :').

Zie trouwens dat de gym waar ik vanaf werk net niet bij kan, leeg is... iemand vergeten een pokemon in te zetten blijkbaar :').
Even daarheen lopen dan maar hč. ;)
Debsterrwoensdag 16 november 2016 @ 08:58
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:52 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Dat is niet bij trainen inderdaad. Sowieso vind ik het raar dat de punten er real-time bij komen, in plaats van vanaf het moment dat je battle is afgelopen.
Over afgelopen battles gesproken - ik had laatst dat er echt al na 1 of 2 vechtrondjes de mededeling kwam dat de tijd op was :? is dat verkort?
marp0woensdag 16 november 2016 @ 09:15
Enige 100% pokemon die ik heb is Butterfree. Goeie Exeggcutor killer though :7
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 09:17
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:57 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

Even daarheen lopen dan maar hč. ;)
Ik kan wat moeilijk van mijn werkplek af, dus dat gaat hem helaas niet worden :P.

Plus dat die gym de laatste week nogal eens van kleur wisselt en ik komende nacht weer muntjes kan claimen... dan vind ik het niet de moeite waard om nu in een gym te gaan staan, terwijl ik ook al een tekort aan revives heb :').
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 09:25
Ik moet morgen naar Utrecht voor mijn werk, maar dan kan ik daar in de buurt ook nog wel even wat Pokémons jagen. Zit er een goede plek in de buurt van de HU aan de Koningsbergerstraat? En bij voorkeur ook wel een aantal stops, want aantal ballen loopt hard terug.
KapiteinGasthofwoensdag 16 november 2016 @ 09:28
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik moet morgen naar Utrecht voor mijn werk, maar dan kan ik daar in de buurt ook nog wel even wat Pokémons jagen. Zit er een goede plek in de buurt van de HU aan de Koningsbergerstraat? En bij voorkeur ook wel een aantal stops, want aantal ballen loopt hard terug.
Dan zit je vlakbij Jaarbeursplein (3 stops en een gym).
#ANONIEMwoensdag 16 november 2016 @ 09:29
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:35 schreef DaMart het volgende:
Geven de stops geen revives meer of zo? Krijg ballen genoeg, maar heb nog 27 pokemon die op een revive wachten :').

Zie trouwens dat de gym waar ik vanaf werk net niet bij kan, leeg is... iemand vergeten een pokemon in te zetten blijkbaar :').
Geven ze sowieso extreem weinig :'(

:P
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 09:34
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:17 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik kan wat moeilijk van mijn werkplek af, dus dat gaat hem helaas niet worden :P.

Herkenning. Laatst in de sightings een Dragonite. Helaas kan ik niet even het kantoor uitlopen en een stuk de weg over lopen. GPS werkte dit keer ook gewoon goed dus gemiste kans :(
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 09:35
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik moet morgen naar Utrecht voor mijn werk, maar dan kan ik daar in de buurt ook nog wel even wat Pokémons jagen. Zit er een goede plek in de buurt van de HU aan de Koningsbergerstraat? En bij voorkeur ook wel een aantal stops, want aantal ballen loopt hard terug.
Bij Hoog Catharijne heb je flink wat stops. En soms een Kabuto bij de fietsenstalling richting Stairway :) Ook een gym, die al een maand blauw is :')
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 09:37
quote:
17s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:28 schreef KapiteinGasthof het volgende:

[..]

Dan zit je vlakbij Jaarbeursplein (3 stops en een gym).
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:35 schreef Pheno het volgende:

[..]

Bij Hoog Catharijne heb je flink wat stops. En soms een Kabuto bij de fietsenstalling richting Stairway :) Ook een gym, die al een maand blauw is :')
Thanks allebei.
Schanullekewoensdag 16 november 2016 @ 09:48
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:29 schreef Unites het volgende:

[..]

Geven ze sowieso extreem weinig :'(

:P
Ik heb het idee dat er telkens iets geknepen wordt. De ene week krijg ik geen ultra's, dan geen revives, dan bijna geen gewone ballen, etc. De enige oplossing zit imho in het uitbreiden van de tas, zodat je de schommelingen uit het spel kan ondervangen.
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 09:51
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:48 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Ik heb het idee dat er telkens iets geknepen wordt. De ene week krijg ik geen ultra's, dan geen revives, dan bijna geen gewone ballen, etc. De enige oplossing zit imho in het uitbreiden van de tas, zodat je de schommelingen uit het spel kan ondervangen.
Ik heb nu ruimte voor 500 items, Had tot een paar dagen geleden iets van 30 revives gespaard, maar 3 gyms omhoog trainen en ik was ze kwijt, met nog eens 25 pokemon die er eentje nodig hebben :').

Sowieso is het jammer dat je nu revives nodig hebt na het trainen... in het begin hield je dan nog 1 hp over.
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 09:52
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:56 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

Hoeveel van die eitjes heb je nu?
3 *O*
1 had ik er al 2 weken en deze week 2 erbij gekregen :D
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 09:55
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]


[..]

Thanks allebei.
En dratini's aan de oude gracht.
Aan de jaarbeurskant weinig goeie pokkies, maar er is wel een hele rij stops als je langs het water gaat lopen tussen de jaarbeurs en lombok in. En daar zitten dan een hoop karps en poliwags etc
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 10:00
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:55 schreef Murmeli het volgende:

[..]

En dratini's aan de oude gracht.
Aan de jaarbeurskant weinig goeie pokkies, maar er is wel een hele rij stops als je langs het water gaat lopen tussen de jaarbeurs en lombok in. En daar zitten dan een hoop karps en poliwags etc
Kan daar vast wel even een rondje doen. :) Hopelijk is het wel droog morgen.
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 10:01
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:52 schreef Murmeli het volgende:

[..]

3 *O*
1 had ik er al 2 weken en deze week 2 erbij gekregen :D
Dat is wel lekker. Ik heb er zelf nu ook 3, maar ik wacht nog even tot het kerstevenement van start gaat en koop dan wat incubators en ga ze dan allemaal tegelijk uitbroeden, hopelijk krijg ik er in de tussentijd nog 1 of meer 10km eitjes bij.
Murmeliwoensdag 16 november 2016 @ 10:01
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

Kan daar vast wel even een rondje doen. :) Hopelijk is het wel droog morgen.
Hoop ik ook :)
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 10:14
Nog maar 5 Squirtle candy voor Blastoise *O* . Ik heb helaas geen Wartortle met een echt hoge IV maar ik doe het ervoor. De enige die ik heb, heeft een IV van 77.78%.
KapiteinGasthofwoensdag 16 november 2016 @ 10:19
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 09:51 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik heb nu ruimte voor 500 items, Had tot een paar dagen geleden iets van 30 revives gespaard, maar 3 gyms omhoog trainen en ik was ze kwijt, met nog eens 25 pokemon die er eentje nodig hebben :').

Sowieso is het jammer dat je nu revives nodig hebt na het trainen... in het begin hield je dan nog 1 hp over.
Trainen moet je dan ook met je wegwerppokemon doen, je pidgeotto en rattata :P Dan kost het je geen revives en je hebt altijd genoeg.
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 10:20
quote:
10s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:19 schreef KapiteinGasthof het volgende:

[..]

Trainen moet je dan ook met je wegwerppokemon doen, je pidgeotto en rattata :P Dan kost het je geen revives en je hebt altijd genoeg.
Ja, die zooi ga ik maar opsparen :').

Zit nu in dubio: vanochtend zat er ineens een Exeggcute in huis, waardoor ik nu genoeg candy heb voor mijn eerste Exeggutor... kan nu evolueren maar kan ook wachten tot ik nog 30 a 40 evoluties extra heb en een lucky egg aanzetten :@.
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:23
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:20 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ja, die zooi ga ik maar opsparen :').

Zit nu in dubio: vanochtend zat er ineens een Exeggcute in huis, waardoor ik nu genoeg candy heb voor mijn eerste Exeggutor... kan nu evolueren maar kan ook wachten tot ik nog 30 a 40 evoluties extra heb en een lucky egg aanzetten :@.
Dus twee dagen wachten :D Overigens kun je beter zo'n 60~80 doen, die tijd heb je tegenwoordig wel door die versnelde animatie. Bijna level 26 nu omdat ik gisteren weer aan de lucky egg ben gegaan #pidgeyheaven
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 10:24
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:23 schreef Pheno het volgende:

[..]

Dus twee dagen wachten :D
Ja, dan zou ik ook genoeg candy moeten hebben voor mijn eerste Dragonite O-).

Heb nu zo veel gewone ballen trouwens, dat ik maar alles vang wat ik tegenkom. Levert me nog wat xp op in plaats van dat ik weer ballen ga weggooien om ruimte te maken in de tas :').
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:24 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ja, dan zou ik ook genoeg candy moeten hebben voor mijn eerste Dragonite O-).

Heb nu zo veel gewone ballen trouwens, dat ik maar alles vang wat ik tegenkom. Levert me nog wat xp op in plaats van dat ik weer ballen ga weggooien om ruimte te maken in de tas :').
Eerder het idee dat je voor een lukcy egg amper moeite hoeft te doen om er 1 extraevolutie te hebben. Dus waarom wachten? Ik evolueer alleen maar pidgeys en weedles, dat gaat ook lekker snel. Anders moet ik gaan zoeken in het lijstje :')
Valerie.woensdag 16 november 2016 @ 10:28
Dratini uit ei, iig beter dan jinx/electabuzz/scyther/en andere meuk I guess.
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 10:31
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:28 schreef Pheno het volgende:

[..]

Eerder het idee dat je voor een lukcy egg amper moeite hoeft te doen om er 1 extraevolutie te hebben. Dus waarom wachten? Ik evolueer alleen maar pidgeys en weedles, dat gaat ook lekker snel. Anders moet ik gaan zoeken in het lijstje :')
Ik maak alle te evolueren pokemon favoriet, dat is makkelijker zoeken :P.
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:32
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:28 schreef Valerie. het volgende:
Dratini uit ei, iig beter dan jinx/electabuzz/scyther/en andere meuk I guess.
*hoopt nog steeds op een 10km ei. Ooit. Of geven ze die niet meer uit en kom dat met Pasen weer :')

Gisteren twee eitjes van 5km uitgebroed, krijg ik er weer 2 van 5 terug.
Valerie.woensdag 16 november 2016 @ 10:32
Mijn Pokemon met de beste moves krijgen een sterretje...
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:33
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:31 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik maak alle te evolueren pokemon favoriet, dat is makkelijker zoeken :P.
Ik verpats ze meteen, dus dan moet ik ze weer unfavorite'en
Valerie.woensdag 16 november 2016 @ 10:33
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:32 schreef Pheno het volgende:

[..]

*hoopt nog steeds op een 10km ei. Ooit. Of geven ze die niet meer uit en kom dat met Pasen weer :')

Gisteren twee eitjes van 5km uitgebroed, krijg ik er weer 2 van 5 terug.
Krijg jij ze nooit? Ik kreeg ze tijdens de event iets meer dan normaal, maar krijg volgens mij wel relatief veel. Daarom zitten ze ook vol met crap denk ik :')
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:40
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:33 schreef Valerie. het volgende:

[..]

Krijg jij ze nooit? Ik kreeg ze tijdens de event iets meer dan normaal, maar krijg volgens mij wel relatief veel. Daarom zitten ze ook vol met crap denk ik :')
Serieus: nee, ik denk dat ik sinds juli toen ik begon een stuk of drie 10km heb gehad. Een scyther, een jinx (nadat ik er 1 live tegenkwam ) en een eevee. Om te huilen dus. Nu kan ik geen incubators kopen om er 9 tegelijk weg te wandelen, dus dat helpt ook niet mee :')
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 10:40
Ik ben bezig met het sparen van 10km voor een komend event met dubbele candy of zo (kerst?). Dan wil ik ze allemaal tegelijkertijd uit laten komen. Maar het schiet nog niet op, want heb er pas één :P

Ik krijg alleen maar 5km eieren :(, wil liever 2km of 10km eieren.
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:44
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:40 schreef PicoMMP het volgende:
Ik ben bezig met het sparen van 10km voor een komend event met dubbele candy of zo (kerst?). Dan wil ik ze allemaal tegelijkertijd uit laten komen. Maar het schiet nog niet op, want heb er pas één :P

Ik krijg alleen maar 5km eieren :(, wil liever 2km of 10km eieren.
Ik vind het jammer dat je eieren niet weg kunt gooien uit je tas of zo. Dan zou ik er bv drie weg mieteren, ondertussen wel blijven rondlopen met 5km eieren, maar vaker de kans krijgen op een 10km ei. Heb je nog een reden om altijd aan die stops de draaien :+
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 10:47
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:44 schreef Pheno het volgende:

[..]

Ik vind het jammer dat je eieren niet weg kunt gooien uit je tas of zo. Dan zou ik er bv drie weg mieteren, ondertussen wel blijven rondlopen met 5km eieren, maar vaker de kans krijgen op een 10km ei. Heb je nog een reden om altijd aan die stops de draaien :+
Probleem is dat iedereen dan gewoon alles weg flikkert tot men alleen maar 10km eieren heeft. Snap wel dat dat niet kan :P
So_Surrealwoensdag 16 november 2016 @ 10:56
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:44 schreef Pheno het volgende:

[..]

Ik vind het jammer dat je eieren niet weg kunt gooien uit je tas of zo. Dan zou ik er bv drie weg mieteren, ondertussen wel blijven rondlopen met 5km eieren, maar vaker de kans krijgen op een 10km ei. Heb je nog een reden om altijd aan die stops de draaien :+
Je kan 5KM eieren gewoon weggooien hoor :o
De prullenbak staat alleen 5KM verderop :D

[ Bericht 0% gewijzigd door So_Surreal op 16-11-2016 11:28:41 ]
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 10:58
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:47 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Probleem is dat iedereen dan gewoon alles weg flikkert tot men alleen maar 10km eieren heeft. Snap wel dat dat niet kan :P
Al kun je er maar 1 weg gooien, ook prima :P
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:04
Ik heb gewoon totaal geen ruimte voor al die Pidgeys en Weedles die ik nodig heb :')
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 11:05
quote:
99s.gif Op woensdag 16 november 2016 10:56 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Je kan 5KM eieren gewoon weggooien hoor :o
De prullenbak staat alles 5KM verderop :D
_O-
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 11:06
Ik vind het zonde om een Pokémon weg te gooien waar ik er maar één van heb, ook al is ie verder totaal nutteloos. :@
Houtenbeenwoensdag 16 november 2016 @ 11:06
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:04 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon totaal geen ruimte voor al die Pidgeys en Weedles die ik nodig heb :')
Muntjes verzamelen voor pokebag upgrade
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik vind het zonde om een Pokémon weg te gooien waar ik er maar één van heb, ook al is ie verder totaal nutteloos. :@
Heb ik nog nooit gedaan :@
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:06 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Muntjes verzamelen voor pokebag upgrade
Net uitgegeven aan een bag upgrade ;(
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 11:10
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:08 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Heb ik nog nooit gedaan :@
eigenlijk wil ik van iedere Pokémon(versie), minimaal één Pokémon bewaren.
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 11:11
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik vind het zonde om een Pokémon weg te gooien waar ik er maar één van heb, ook al is ie verder totaal nutteloos. :@
Herkenbaar :@ :D.
Houtenbeenwoensdag 16 november 2016 @ 11:11
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

eigenlijk wil ik van iedere Pokémon(versie), minimaal één Pokémon bewaren.
Dat wordt krap als Gen 2 komt.
Mag je een dubbele hebben ;)
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 11:13
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:11 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Dat wordt krap als Gen 2 komt.
Mag je een dubbele hebben ;)
Ik hoop toch wel dat als Gen2 komt, de pokemonopslag ook vergroot wordt :D.
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 11:13
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:11 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Dat wordt krap als Gen 2 komt.
Mag je een dubbele hebben ;)
Mag toch hopen dat die tas dan automatisch met 100 geuppt gaat worden
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:14
quote:
13s.gif Op woensdag 16 november 2016 08:22 schreef Debsterr het volgende:

[..]

Je moet gewoon geen 2 accounts gebruiken :N alles zo draaien dat hoe jij het doet geen cheaten is maar wat anderen doen is altijd zo slecht.
Tja... het enige verschil met het met 1 account trainen is dat er nu wel een normale defender in staat.

Ik ben van plan om die gym in één klap naar een heel hoog level te brengen, dat heeft geen zin als iedereen met letterlijk één klap 2000 prestige kan afpakken.

Je mag er best wel wat van zeggen, maar ik heb niet de indruk dat iemand er last van heeft. Dat 10cp beest staat er sowieso in.
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 11:14
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:06 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Muntjes verzamelen voor pokebag upgrade
Die muntjes gaan nu allemaal in Incubators. Met een mogelijk kerst-event met dubbele candy wil ik daar graag optimaal eieren uit gaan broeden.
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 11:15
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:11 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Dat wordt krap als Gen 2 komt.
Mag je een dubbele hebben ;)
Misschien van die niet, omdat ik daar de meeste toch niet van ken.
Experiment513woensdag 16 november 2016 @ 11:16
Goedemorgen allemaal! :-P

Ik weet nog niet goed of ik goede Pokémons heb. Ik controleer tegenwoordig met appraise of het een wondertje is of niet en als dat niet het geval is dan verkoop ik hem maar. En ik moet verder eens kijken hoe ik verder kan bepalen hoe goed een Pokémon is.

Aan gym battles doe ik niet eigenlijk, ik ben meer Pokémons aan het verzamelen. En het liefst vang ik ze in het wild maar met sommigen lijkt dat wel een onbegonnen werk... zeker zonder radar is het een stuk lastiger. Mijn eerste Snorlax kon ik pakken door even om te rijden op weg naar mijn werk en zonder radar zou ik dat nooit gedaan hebben. :-P

Ik moet de volgende Pokémons nog vangen:

#003 Venusaur
#009 Blastoise
#026 Raichu
#036 Clefable
#045 Vileplume
#059 Arcanine
#065 Alakazam
#068 Machamp
#076 Golem
#083 Farfetch'd (Azie)
#114 Tangela
#115 Kangaskhan (Australie)
#128 Tauros (Amerika)
#132 Ditto (Niet in-game)
#135 Jolteon
#142 Aerodactyl
#144 Articuno (Niet in-game)
#145 Zapdos (Niet in-game)
#146 Moltres (Niet in-game)
#149 Dragonite
#150 Mewtwo (Niet in-game)
#151 Mew (Niet in-game)

Blastoise is mij op 4 oktober ontsnapt. :( Hij verscheen op de map, ik tikte hem aan en hij deed *poof* en kreeg een mooie rode Error-balk bovenin. :( En in Kijkduin voorlopig ook nog geen geluk gehad.

Ik heb trouwens op dit moment 512.483 stardust. ;) En ik favorite altijd mijn eerste nieuwe Pokémons. In het begin wel niet gedaan dus ik heb niet al mijn eerste meer. :'(
Valerie.woensdag 16 november 2016 @ 11:16
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

eigenlijk wil ik van iedere Pokémon(versie), minimaal één Pokémon bewaren.
Dat idee had ik ooit ook, nu bewaar ik geen fuck meer en heb ik lekker ruimte, hoera *O*
Debsterrwoensdag 16 november 2016 @ 11:22
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:14 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Tja... het enige verschil met het met 1 account trainen is dat er nu wel een normale defender in staat.

Ik ben van plan om die gym in één klap naar een heel hoog level te brengen, dat heeft geen zin als iedereen met letterlijk één klap 2000 prestige kan afpakken.

Je mag er best wel wat van zeggen, maar ik heb niet de indruk dat iemand er last van heeft. Dat 10cp beest staat er sowieso in.
Je doet je best maar, ik blijf het cheaten vinden en hypocriet gezeik over andere vormen van 2 accounts gebruiken. Last of geen last, dat is geen argument.
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 11:25
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:04 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon totaal geen ruimte voor al die Pidgeys en Weedles die ik nodig heb :')
Ik alleen maar :')
raptorixwoensdag 16 november 2016 @ 11:39
Die rode balk als je een pokemon aanklikt krijg je volgens mij als je app een tijdje heeft staan idlen, en je hem dan weer activeert, de app heeft dan nog oude data, ik vermoed dat de app automatisch een update doet als je een Pokemon aanklikt, als die dan niet meer relevant is, krijg je die error.
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:43
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:39 schreef raptorix het volgende:
Die rode balk als je een pokemon aanklikt krijg je volgens mij als je app een tijdje heeft staan idlen, en je hem dan weer activeert, de app heeft dan nog oude data, ik vermoed dat de app automatisch een update doet als je een Pokemon aanklikt, als die dan niet meer relevant is, krijg je die error.
Ook als de timer net afloopt :P
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 11:45
Onee :'(

Geel heeft de aanval geopend op de level 9. Mijn Snorlax is out na bijna 2 weken :'(
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 11:46
Woohooot...op de spawnplek op het werk mijn laatst benodigde Bellsprout gevangen. Nu snel mijn 118e pokemon in de Pokedex evolven. Victreebell

EDIT:
IV86%, 1416 CP, Acid en Solar Beam als aanvallen...lekker hoor
Houtenbeenwoensdag 16 november 2016 @ 11:49
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:45 schreef Nattekat het volgende:
Onee :'(

Geel heeft de aanval geopend op de level 9. Mijn Snorlax is out na bijna 2 weken :'(
Geel _O_ *O*
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 11:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:49 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geel _O_ *O*
*O*
Norragewoensdag 16 november 2016 @ 11:59
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:49 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geel _O_ *O*
Lucky_Strikewoensdag 16 november 2016 @ 12:13
Net mijn 7 day streaks gehaald *O*

En ik vond een Nindoran M die ik nog niet had *O*
So_Surrealwoensdag 16 november 2016 @ 12:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:49 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geel _O_ *O*
Catkillerwoensdag 16 november 2016 @ 12:22
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:14 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Tja... het enige verschil met het met 1 account trainen is dat er nu wel een normale defender in staat.

Ik ben van plan om die gym in één klap naar een heel hoog level te brengen, dat heeft geen zin als iedereen met letterlijk één klap 2000 prestige kan afpakken.

Je mag er best wel wat van zeggen, maar ik heb niet de indruk dat iemand er last van heeft. Dat 10cp beest staat er sowieso in.
Die 10 CP pokemon zorgt er weer voor dat iemand van je eigen team een account aanmaakt van een ander team zodat hij die 10 CP pokemon er uit kan trappen om zelf die plek in te nemen en dat is juist het cheaten waar jij op neerkijkt, wat je nu zelf in stand brengt.
arvensiswoensdag 16 november 2016 @ 12:29
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:49 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geel _O_ *O*
Net een blauwe gym gesloopt, kreeg ik steeds de melding dat ik te ver was, terwijl ik nog steeds op dezelfde plek stond. Ik dacht "fuck it" en liep weg, deed 'ie het opeens wel. :')
Experiment513woensdag 16 november 2016 @ 12:29
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 12:13 schreef Lucky_Strike het volgende:
Net mijn 7 day streaks gehaald *O*

En ik vond een Nindoran M die ik nog niet had *O*
Gefeliciteerd! :D
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 12:40
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:49 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geel _O_ *O*
En ondertussen heeft mijn Snorlax plek 7 weer te pakken :6
Houtenbeenwoensdag 16 november 2016 @ 12:45
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 12:40 schreef Nattekat het volgende:

[..]

En ondertussen heeft mijn Snorlax plek 7 weer te pakken :6
Hoeveel gyms heb je nu ?
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 13:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 12:45 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Hoeveel gyms heb je nu ?
1. Mijn Exeggutor is vannacht ook thuisgekomen ;(
Houtenbeenwoensdag 16 november 2016 @ 13:12
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:08 schreef Nattekat het volgende:

[..]

1. Mijn Exeggutor is vannacht ook thuisgekomen ;(
Ik heb er ook maar een, rood is veel te sterk hier -O-
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 13:17
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:12 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Ik heb er ook maar een, rood is veel te sterk hier -O-
Ik heb er zelden meer dan twee :P
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 13:19
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:17 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik heb er zelden meer dan twee :P
Heb het geluk dat Rood hier ook veel te sterk is. En laat ik daar nu net van zijn. Zit nu op 4 Gyms waarvan 3 al meer dan twee weken. Er wisselen twee a drie Gyms erg vaak van kleur. De anderen blijven onaangetast.

1 wisselende gym is op mijn route naar het werk. Elke ochtend weer rood en bijna altijd een plekkie over. Dus deze week 50 coins per dag kunnen claimen.
Schanullekewoensdag 16 november 2016 @ 13:32
Ik was daarstraks even in IJmuiden: twee lures op de pokestops gezet die normaal veel bijzondere pokemon opleveren, maar vandaag waren het voornamelijk magnemites en voltorbs. Toen ik naderhand nog even de verschillende stops afliep om items aan te vullen ving ik nog wel o.a. 4 squirtles en 3 Onamytes.
Helaas kon ik de Lickytung en de Kadabra uit mijn sightings niet vinden...

Nu wel een Blastoise :7 8-)
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 13:35
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:19 schreef Gurian het volgende:

[..]

Heb het geluk dat Rood hier ook veel te sterk is. En laat ik daar nu net van zijn. Zit nu op 4 Gyms waarvan 3 al meer dan twee weken. Er wisselen twee a drie Gyms erg vaak van kleur. De anderen blijven onaangetast.

1 wisselende gym is op mijn route naar het werk. Elke ochtend weer rood en bijna altijd een plekkie over. Dus deze week 50 coins per dag kunnen claimen.
Hier is blauw veruit in de meerderheid, maar geel lijkt het spel te hebben ontdekt en wil zo nu en dan heel irritant doen.

Vroeger kon ik niet claimen omdat ik te laag was en trainen kansloos was, nu omdat gyms nogal vaak wisselen.
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 13:38
Ik kan ook echt niks vasthouden, als ik zelf iets verover zit ik er alleen in en dan ben ik er ook binnen 2 uur weer uit.
Elke dag 2 gyms slopen van waarschijnlijk lvl4 of hoger, tja daar heb ik de revives niet voor :'(
Phenowoensdag 16 november 2016 @ 13:44
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:12 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Ik heb er ook maar een, rood is veel te sterk hier -O-
Je woont of werkt niet in mijn buurt, dat is duidelijk :P
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 13:45
Ik ben ook weer een gym kwijt... nog maar 2 over -O-.
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 13:45
Je moet ook net geluk hebben zo'n stadje te treffen waar ik werk. 11 Gyms waarvan er 8 permanent rood zijn. De overige 3 wisselen constant. Doordat die zoveel wisselen laten ze tot nu toe de andere Gyms nog met rust.

In de dorpjes waar ik ook doorheen kom heb ik vaak zat dat ik mijn pokemon erin kan vechten. Meestal issie al wel weer terug voordat ik kan claimen.

In mijn wijk waar ik woon is het voornamelijk blauw. De Gyms daar worden voor een groot deel ook met rust gelaten. Er zijn er nu 2 die met enige regelmaat wisselen. Voornamelijk omdat dit natuurlijk makkelijker is dan een lvl 10 gym slopen.
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 13:53
740 cp / 84% iv
Growlithe gehatched :D
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 14:01
Wordt echt tijd voor die meet :P
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:01
Het gaat best hard nu nadat ik afgelopen weekend mijn Dragonite en Golem heb gekregen *O*

003 - Venusaur - 95 Candy nodig
006 - Charizard - 65 Candy nodig
009 - Blastoise - 66 Candy nodig
065 - Alakazam - 37 Candy nodig
142 - Aerodactyl

Ik loop nu met m'n Kadabra als buddy en heel af en toe vang ik een Abra. Binnenkort eens naar het Amstelpark, daar schijnt een nest te zitten.

En verder hopen op veel Bulbasaurs... En WTF is er met die Squirtles? Die dingen zijn echt lastig te vangen. :(
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:03
Hoop trouwens dat ik die Aerodactyl eens uit een ei krijg. Nog nooit in het wild gezien. Verder is het een kwestie van veel lopen voor candy en dan ben ik klaar met Pokemon Gen1 *O*
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 14:03
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:01 schreef PicoMMP het volgende:
Het gaat best hard nu nadat ik afgelopen weekend mijn Dragonite en Golem heb gekregen *O*

003 - Venusaur - 95 Candy nodig
006 - Charizard - 65 Candy nodig
009 - Blastoise - 66 Candy nodig
065 - Alakazam - 37 Candy nodig
142 - Aerodactyl

Ik loop nu met m'n Kadabra als buddy en heel af en toe vang ik een Abra. Binnenkort eens naar het Amstelpark, daar schijnt een nest te zitten.

En verder hopen op veel Bulbasaurs... En WTF is er met die Squirtles? Die dingen zijn echt lastig te vangen. :(
Bulba's kan je op 1 avond misschien wel allemaal in Hendrik-Ido-Ambacht halen haha
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:03 schreef FalleNk810i het volgende:

[..]

Bulba's kan je op 1 avond misschien wel allemaal in Hendrik-Ido-Ambacht halen haha
Ik woon in Amsterdam.

Hoofddorp schijnt volgens TSR vol te zitten met Bulbasaurs, waar eerst de Exeggcutes zaten. Even kijken of ik daar deze week nog naar toe kan.
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 14:14
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:08 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Ik woon in Amsterdam.

Hoofddorp schijnt volgens TSR vol te zitten met Bulbasaurs, waar eerst de Exeggcutes zaten. Even kijken of ik daar deze week nog naar toe kan.
Ik ben daar een paar dagen geleden geweest 's avonds. 1 Bulbasaur op de parkeerplaats gevangen en er zat er nog minimaal 1 op de sightings, maar die heb ik vanuit de auto niet gevonden. Wilde ook niet te lang rondjes rijden op een verlaten parkeerterrein :@ :').
Gurianwoensdag 16 november 2016 @ 14:14
Volgens TSR zit er een 10tal meters naast het FSP van de Onix op de Universiteit Twente ook een SP van Charmanders. Hoeveel ik er daar dan al wel niet van gemist heb

madslam.gif
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 14:15
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 13:45 schreef Gurian het volgende:
Je moet ook net geluk hebben zo'n stadje te treffen waar ik werk. 11 Gyms waarvan er 8 permanent rood zijn. De overige 3 wisselen constant. Doordat die zoveel wisselen laten ze tot nu toe de andere Gyms nog met rust.

In de dorpjes waar ik ook doorheen kom heb ik vaak zat dat ik mijn pokemon erin kan vechten. Meestal issie al wel weer terug voordat ik kan claimen.

In mijn wijk waar ik woon is het voornamelijk blauw. De Gyms daar worden voor een groot deel ook met rust gelaten. Er zijn er nu 2 die met enige regelmaat wisselen. Voornamelijk omdat dit natuurlijk makkelijker is dan een lvl 10 gym slopen.
Bij ons heeft Blauw de overhand, maar geel is soms ook ineens wakker... rood zie je zelden... van de 17 gyms in het dorp, is er af en toe eentje level 3 of 4 rood, maar verder zijn ze verdeeld tussen blauw en geel.

Als het vanavond droog is en ik heb nog wat tijd over, dan moet ik misschien toch maar even kijken of ik nog ergens wat bij kan gaan plaatsen...
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 14:15
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:08 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Ik woon in Amsterdam.

Hoofddorp schijnt volgens TSR vol te zitten met Bulbasaurs, waar eerst de Exeggcutes zaten. Even kijken of ik daar deze week nog naar toe kan.
Daarvoor liggen er van die lange geasfalteerde dingen door nederland he :o
Nee logisch, dan zou ik inderdaad ook een plek dichter bij huis zoeken.
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:18
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:14 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik ben daar een paar dagen geleden geweest 's avonds. 1 Bulbasaur op de parkeerplaats gevangen en er zat er nog minimaal 1 op de sightings, maar die heb ik vanuit de auto niet gevonden. Wilde ook niet te lang rondjes rijden op een verlaten parkeerterrein :@ :').
Vorige keer heb ik daar Exeggcutes proberen te vangen (helaas maar 1). Toen gingen we maar eten bij het pannenkoekenhuis :Y) :9
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:19
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:15 schreef FalleNk810i het volgende:

[..]

Daarvoor liggen er van die lange geasfalteerde dingen door nederland he :o
Nee logisch, dan zou ik inderdaad ook een plek dichter bij huis zoeken.
Een uur heen en een uur terug voor wat Bulbasaurs vind ik wat overdreven voor een spelletje. Tenzij er een Snorlax/Lapras nest zit :P
DaMartwoensdag 16 november 2016 @ 14:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:18 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Vorige keer heb ik daar Exeggcutes proberen te vangen (helaas maar 1). Toen gingen we maar eten bij het pannenkoekenhuis :Y) :9
Ik wilde ook Exeggcutes gaan vangen, maar toen veranderden ze de nesten ineens weer... ben trouwens benieuwd of we deze week ook weer een nestmigratie krijgen. Vorige keer zat er twee weken tussen en de laatste dateert van 3 november...
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 14:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:01 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

En verder hopen op veel Bulbasaurs... En WTF is er met die Squirtles? Die dingen zijn echt lastig te vangen. :(
Jij kunt ze tenminste nog vinden. Ik krijg ze wel regelmatig op de radar maar kan ze dan niet vinden :'( . Ik heb laatst nog op het Leidseplein gezocht, niets...Vondelpark, niets |:( . Ik heb er nu drie met een slechte IV en een Wartortle die wel redelijk is. De rest heb ik bij elkaar gelopen.
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:21
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:20 schreef Devv het volgende:

[..]

Jij kunt ze tenminste nog vinden. Ik krijg ze wel regelmatig op de radar maar kan ze dan niet vinden :'( . Ik heb laatst nog op het Leidseplein gezocht, niets...Vondelpark, niets |:( . Ik heb er nu drie met een slechte IV en een Wartortle die wel redelijk is. De rest heb ik bij elkaar gelopen.
In Amstelveen kom ik er elke dag wel minimaal 1 tegen, maar ze zijn echt godsgruwelijk moeilijk te vangen om de een of andere reden.
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 14:24
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:21 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

In Amstelveen kom ik er elke dag wel minimaal 1 tegen, maar ze zijn echt godsgruwelijk moeilijk te vangen om de een of andere reden.
Kan je ook vertellen waar in Amstelveen? Ik kom er bijna dagelijks en misschien kom ik er vanavond wel in de buurt.
mjh487woensdag 16 november 2016 @ 14:26
Bij Station Amstel zie ik ook regelmatig een squirtle spawnen
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:26
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:24 schreef Devv het volgende:

[..]

Kan je ook vertellen waar in Amstelveen? Ik kom er bijna dagelijks en misschien kom ik er vanavond wel in de buurt.
Ik vind ze vaak in Amstelveen-Zuid; in de Westwijk, Bovenkerk, Middenhoven.
Vanyelwoensdag 16 november 2016 @ 14:45
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 11:14 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Tja... het enige verschil met het met 1 account trainen is dat er nu wel een normale defender in staat.

Ik ben van plan om die gym in één klap naar een heel hoog level te brengen, dat heeft geen zin als iedereen met letterlijk één klap 2000 prestige kan afpakken.

Je mag er best wel wat van zeggen, maar ik heb niet de indruk dat iemand er last van heeft. Dat 10cp beest staat er sowieso in.
Denk je dat nou echt, dat niemand er last van heeft?
- je bezet 2 plekken dus houdt er een van een teamgenoot bezet
- het is voor teamgenoot moeilijker om te trainen, niemand heeft 6 10cp pokies klaarstaan hiervoor
- je traint een gym op oneerlijke manier op waardoor het voor tegenstander moeilijker wordt om aan te vallen
Drie mogelijke lasthebbers.

Als je dit per se wil doen, houdt ws niemand je tegen, maar erken dan gewoon dat je net zo hard cheat als alle andere multi-accounters.
raptorixwoensdag 16 november 2016 @ 14:48
Ik ga trouwens mijn naam veranderen in Pokemon, ik heb sterk het vermoeden dat dit af hangt wat je uit eieren krijgt, ik hou jullie op de hoogte of dit werkt :)
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 14:48
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:48 schreef raptorix het volgende:
Ik ga trouwens mijn naam veranderen in Pokemon, ik heb sterk het vermoeden dat dit af hangt wat je uit eieren krijgt, ik hou jullie op de hoogte of dit werkt :)
Watvoor naam ga je nemen? Lapraslover?
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:48 schreef raptorix het volgende:
Ik ga trouwens mijn naam veranderen in Pokemon, ik heb sterk het vermoeden dat dit af hangt wat je uit eieren krijgt, ik hou jullie op de hoogte of dit werkt :)
Ik heet IKWILALLEENMAARSNORLAXENLAPRASUITMIJNEIEREN69 maar merk nog geen verschil
admiraal_anaalwoensdag 16 november 2016 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:48 schreef raptorix het volgende:
Ik ga trouwens mijn naam veranderen in Pokemon, ik heb sterk het vermoeden dat dit af hangt wat je uit eieren krijgt, ik hou jullie op de hoogte of dit werkt :)
_O-
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 14:50
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:45 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Denk je dat nou echt, dat niemand er last van heeft?
- je bezet 2 plekken dus houdt er een van een teamgenoot bezet
- het is voor teamgenoot moeilijker om te trainen, niemand heeft 6 10cp pokies klaarstaan hiervoor
- je traint een gym op oneerlijke manier op waardoor het voor tegenstander moeilijker wordt om aan te vallen
Drie mogelijke lasthebbers.

Als je dit per se wil doen, houdt ws niemand je tegen, maar erken dan gewoon dat je net zo hard cheat als alle andere multi-accounters.
:')

Ik kan deze methode ook gewoon op mijn lvl23 account gebruiken, waar ik al een heel leger 10cp-pokemons klaar heb staan. Niks oneerlijks aan, gewoon een slimme manier van trainen.
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:52
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:50 schreef Nattekat het volgende:

Niks oneerlijks aan
Je hebt toch meerdere accounts? :P
Norragewoensdag 16 november 2016 @ 14:52
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:50 schreef Nattekat het volgende:

[..]

:')

Ik kan deze methode ook gewoon op mijn lvl23 account gebruiken, waar ik al een heel leger 10cp-pokemons klaar heb staan. Niks oneerlijks aan, gewoon een slimme manier van trainen.
:') :')
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 14:54
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:52 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Je hebt toch meerdere accounts? :P
Ik wordt voor cheater uitgemaakt omdat ik met 10cp pokemons train...
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 14:55
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:52 schreef Norrage het volgende:

[..]

:') :')
582c6548198ee.png
:') :') :')
FalleNk810iwoensdag 16 november 2016 @ 14:56
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:19 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Een uur heen en een uur terug voor wat Bulbasaurs vind ik wat overdreven voor een spelletje. Tenzij er een Snorlax/Lapras nest zit :P
Tenzij het de laatste candy's zijn die je nog moet en je er al 2 weken geen een hebt gevangen en je andere spawns niet werken haha :D
Ruudtwoensdag 16 november 2016 @ 14:57
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:48 schreef raptorix het volgende:
Ik ga trouwens mijn naam veranderen in Pokemon, ik heb sterk het vermoeden dat dit af hangt wat je uit eieren krijgt, ik hou jullie op de hoogte of dit werkt :)
Huh wat?
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 14:59
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:54 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik wordt voor cheater uitgemaakt omdat ik met 10cp pokemons train...
wordt :s)

Meerdere accounts = cheaten. Staat in de regels :{w :6
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:00
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:59 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

wordt :s)

Meerdere accounts = cheaten. Staat in de regels :{w :6
Klopt. Scanners gebruiken ook. Maar met 10cp pokemons niet :6
Norragewoensdag 16 november 2016 @ 15:01
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:59 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

wordt :s)

Meerdere accounts = cheaten. Staat in de regels :{w :6
Norragewoensdag 16 november 2016 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:00 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Klopt. Scanners gebruiken ook. Maar met 10cp pokemons niet :6
Je begrijpt het echt niet he....
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:00 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Klopt. Scanners gebruiken ook. Maar met 10cp pokemons niet :6
:') :')
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:04
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:01 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

:') :')
Wat?
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:05
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:01 schreef Norrage het volgende:

[..]

Je begrijpt het echt niet he....
Jij begrijpt het niet... die screenshot van net was niet van een lvl5 als je dat toevalig dacht...
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 15:06
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:05 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Jij begrijpt het niet... die screenshot van net was niet van een lvl5 als je dat toevalig dacht...
Je moet toevallig in een gym een Pokémon hebben van jouw kleur van 10cp.
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:08
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

Je moet toevallig in een gym een Pokémon hebben van jouw kleur van 10cp.
En die kan ik er niet zelf in zetten?
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 15:09
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:08 schreef Nattekat het volgende:

[..]

En die kan ik er niet zelf in zetten?
jawel, maar dan train je dus de gym voor anderen?
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 15:10
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:26 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Ik vind ze vaak in Amstelveen-Zuid; in de Westwijk, Bovenkerk, Middenhoven.
Middenhoven, daar kom ik dagelijks langs :) . Ik denk dat ik vanmiddag maar eens bij Gondel uitstap en via Brink naar Poortwachter ga lopen.
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:11
quote:
11s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]

jawel, maar dan train je dus de gym voor anderen?
Dat is het legitieme deel van Bubblestrat ja. Leuk als je met meerdere mensen bent.
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 15:12
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:10 schreef Devv het volgende:

[..]

Middenhoven, daar kom ik dagelijks langs :) . Ik denk dat ik vanmiddag maar eens bij Gondel uitstap en via Brink naar Poortwachter ga lopen.
Laat maar ff weten of je wat gevonden hebt ;)
Norragewoensdag 16 november 2016 @ 15:20
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:05 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Jij begrijpt het niet... die screenshot van net was niet van een lvl5 als je dat toevalig dacht...
Het gaat niet om je bubblestrat. Het gaat om het gebruiken van meerdere accounts. 8)7 8)7 :Z
Nattekatwoensdag 16 november 2016 @ 15:21
quote:
7s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:20 schreef Norrage het volgende:

[..]

Het gaat niet om je bubblestrat. Het gaat om het gebruiken van meerdere accounts. 8)7 8)7 :Z
Dat mag niet.

Nog wat anders te klagen of kan er weer gezellig gedaan worden?
robbietobbiewoensdag 16 november 2016 @ 15:32
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:11 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat is het legitieme deel van Bubblestrat ja. Leuk als je met meerdere mensen bent.
En in jouw geval dan? Stel je doet dit met je main account, boost die gym nadat je er een 10cp pokemon in gezet hebt. Heb je een gym met veel lege plekjes en ga jij er toch als eerste weer uit gegooid worden.

Of gooi je hem zelf eruit met een tweede account en zet je een goede erin? ;)
Luctor.et.Emergowoensdag 16 november 2016 @ 15:32
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:11 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat is het legitieme deel van Bubblestrat ja. Leuk als je met meerdere mensen bent.
Niks voor mij dus, ik ben altijd alleen, zoals een echte FOK!ker betaamd. :7
Devvwoensdag 16 november 2016 @ 15:34
In welke van deze vijf kan ik volgens jullie het beste mijn tijd steken?

Exeggcute: IV 95.56%
Persian: IV 95.56%
Lickitung: IV 93.33%
Growlithe: IV 93.33%
Slowpoke: IV 91.11%
PicoMMPwoensdag 16 november 2016 @ 15:35
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2016 15:34 schreef Devv het volgende:
In welke van deze vijf kan ik volgens jullie het beste mijn tijd steken?

Exeggcute: IV 95.56%
Persian: IV 95.56%
Lickitung: IV 93.33%
Growlithe: IV 93.33%
Slowpoke: IV 91.11%
Exeggcute
Catkillerwoensdag 16 november 2016 @ 15:36
quote:
1s.gif Op woensdag 16 november 2016 14:50 schreef Nattekat het volgende:

[..]

:')

Ik kan deze methode ook gewoon op mijn lvl23 account gebruiken, waar ik al een heel leger 10cp-pokemons klaar heb staan. Niks oneerlijks aan, gewoon een slimme manier van trainen.
Maar dan moet je je eigen 10 CP er ook in duwen die er als eerste uitgeschopt gaat worden en daar heb je vast geen zin in.

Het kan wel, maar je doet het niet en je bent een cheatende multi-accounter, als je het toegeeft kunnen we verder.

Open even een nieuwe iemand ik ben niet technisch.