Nice, ik was het al weer vergeten.quote:Op maandag 21 november 2016 20:43 schreef Montov het volgende:
[..]
Lokquote
https://chess24.com/en/wa(...)mpionship-2016/1/1/8
Ah, die balk aan de linkerkant die van 4 tot 4 loopt geeft de waardering van de stelling aan.quote:Op donderdag 17 november 2016 20:45 schreef Arcee het volgende:
Of met zo'n bazig grafiekje waarin je kunt zien wie gedurende de partij de beste stelling heeft.
En aan de onderkant staan de 3 beste zetten volgens StockFish (engine).quote:Op maandag 21 november 2016 23:17 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ah, die balk aan de linkerkant die van 4 tot 4 loopt geeft de waardering van de stelling aan.
Linkje?quote:Op dinsdag 22 november 2016 02:59 schreef Aethereal het volgende:
Dat gifje dat hij geen zin heeft in de persco is echt goud
Dat ie de beste schaker is, is duidelijk maar dat ie nog gaat winnen is een ander paar mouwen. Dit keer zit ie niet voor een oudere speler die moeite had met het uithoudingsvermogen en concentratie. Karjakin heeft tot nu toe eigenlijk erg goed verdedigd tegen Carlsen. Langzaamaan begint het meer en meer op Kasparov - Kramnik te lijken, de onverslaanbare schaker die toch het onderspit moet delven voor de extra secure tegenstander.quote:Op dinsdag 22 november 2016 22:28 schreef Arcee het volgende:
[..]
Linkje?
Anyway, ik denk ook dat Carlsen nog gaat winnen. Carlsen is de beste schaker ter wereld en gaat dat laten zien.
Ik ging naar bed op het moment dat Karjakin remise had kunnen forceren. Was helemaal verbaasd toen ik vanochtend zag dat Carlsen gewonnen had.quote:Op vrijdag 25 november 2016 07:17 schreef Max23 het volgende:
Carlsen wint partij 10. Dat had Karjakin kunnen voorkomen gisteren.
Die flashback had ik ook.quote:Op woensdag 23 november 2016 09:48 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Dat ie de beste schaker is, is duidelijk maar dat ie nog gaat winnen is een ander paar mouwen. Dit keer zit ie niet voor een oudere speler die moeite had met het uithoudingsvermogen en concentratie. Karjakin heeft tot nu toe eigenlijk erg goed verdedigd tegen Carlsen. Langzaamaan begint het meer en meer op Kasparov - Kramnik te lijken, de onverslaanbare schaker die toch het onderspit moet delven voor de extra secure tegenstander.
Ja karjakin had remise kunnen spelen tijdens game 10, maar miste hemquote:Op vrijdag 25 november 2016 07:17 schreef Max23 het volgende:
Carlsen wint partij 10. Dat had Karjakin kunnen voorkomen gisteren.
Ik speel op lichess, en jij?quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
iemand potje schaken trouwens?
Ook stuur me me maar een dm met een link mocht je willen spelen, zal wel voor vanavond zijn (na 9 uur)quote:
Ik speel altijd op Chess24, waar je ook alle toernooien goed kan volgen. Vanavond gaat me niet lukken maar dit weekend moet wel kunnenquote:Op vrijdag 25 november 2016 13:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja karjakin had remise kunnen spelen tijdens game 10, maar miste hem
iemand potje schaken trouwens?
Top, zondag heb ik wel tijdquote:Op vrijdag 25 november 2016 17:33 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ik speel altijd op Chess24, waar je ook alle toernooien goed kan volgen. Vanavond gaat me niet lukken maar dit weekend moet wel kunnen
Ik kan er ook niet zoveel vanquote:Op vrijdag 25 november 2016 23:58 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Top, zondag heb ik wel tijd
Ik ben trouwens echt niet goed hoor, speel het sinds 2 weken omdat het ineens een hypeje is op een ander forum. Kan ik een beetje oefenen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |