Ze hadden stiekem het script gelezen.quote:Op maandag 7 november 2016 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe wisten ze dat Lenny zo dichtbij was?
Superrealistisch tochquote:Op maandag 7 november 2016 21:13 schreef ArnieAlberts het volgende:
...Ik kan er nog steeds niet over uit.
Vladimir de Vlogger
De broer van Willem de Werklozequote:Op maandag 7 november 2016 21:13 schreef ArnieAlberts het volgende:
...Ik kan er nog steeds niet over uit.
Vladimir de Vlogger
Naja, ze googelen gewoon nonstop, of hebben een instant zoekterm-feed lopen op trefwoorden als 'AVROTROS HUNTED', de namen van de deelnemers, enzovoort. Dan is het niet zo heul moeilijk.quote:Op maandag 7 november 2016 21:14 schreef Inca het volgende:
Wel heul toevallig dat de hunters het filmpje zagen
of het is onderdeel van het scriptquote:Op maandag 7 november 2016 21:15 schreef ArnieAlberts het volgende:
Naja, ze googelen gewoon nonstop, of hebben een instant zoekterm-feed lopen op trefwoorden als 'AVROTROS HUNTED', de namen van de deelnemers, enzovoort. Dan is het niet zo heul moeilijk.
Vladimir heeft dat filmpje op verzoek online gezet voor 'reclame' voor Hunted.quote:Op maandag 7 november 2016 21:15 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Naja, ze googelen gewoon nonstop, of hebben een instant zoekterm-feed lopen op trefwoorden als 'AVROTROS HUNTED', de namen van de deelnemers, enzovoort. Dan is het niet zo heul moeilijk.
Er zijn veel onrealistischere zaken.
Dat sowieso.quote:Op maandag 7 november 2016 21:15 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Vladimir heeft dat filmpje op verzoek online gezet voor 'reclame' voor Hunted.
En zij zijn gewoon heel heel heel erg stom.quote:Op maandag 7 november 2016 21:19 schreef Schuimpjes het volgende:
Ze zijn ook heel heel heel erg goed
Totdat zij terug wilde naar dat dansschoolmeisje deden ze het erg verstandig.quote:Op maandag 7 november 2016 21:19 schreef Schuimpjes het volgende:
Ze zijn ook heel heel heel erg goed
Ezme wel ja,quote:
quote:Op maandag 7 november 2016 21:22 schreef ArnieAlberts het volgende:
Richard voorspelde het al in aflevering 1, hij schreef iets dat door moest gaan voor een liedje;
Hee rechercheur, stop niet voor m'n deur
Richard had toen gewoon standvastig moeten zijn, maar hij was gewoon een doetje.quote:Op maandag 7 november 2016 21:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ezme wel ja,
Is uiteindelijk haar schuld.
Ze volgen gewoon het script.quote:Op maandag 7 november 2016 21:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ezme wel ja,
Is uiteindelijk haar schuld.
Zijn gewoon helden die hun leven geven voor onze veiligheid.quote:Op maandag 7 november 2016 21:24 schreef Metalfreak het volgende:
En die hunters hebben natuurlijk werkdagen van 24 uur...
Vriendlief hield ook niet het hoofd koel.quote:Op maandag 7 november 2016 21:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ezme wel ja,
Is uiteindelijk haar schuld.
quote:Op maandag 7 november 2016 21:25 schreef Nerdslayer het volgende:
Zo aan de facebookpagina's van de deelnemers te zien zat er ook een clausule in het contract waar in staat dat ze behoorlijk mee moeten werken aan PR
Ja dat klopt. Maar stel dat hij had gepind met dreads, dan zouden ze denken dat hij nog dreads had. En ze zouden niet verwachten dat hij het later zou afscheren.quote:Op maandag 7 november 2016 17:31 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Hij heeft toch via via geld geregeld?
Meer info onder de streep:quote:Op dinsdag 8 november 2016 09:09 schreef Zspirit het volgende:
Oke leuke serie dit, maar heb het idee dat het toch aardig fake is.
Iemand meer info hierover?
Hoe weet je dit?quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:13 schreef Zith het volgende:
[..]
-Ze hebben geen toegang tot telefoon/internetgegevens
-Ze hebben geen toegang tot bewakingscameras
Ja precies dit, hoe is dit allemaal zo goed gefilm dan. Gister ging die ex politie dude met zn zoon in een jeep mee en er was fucking drone footage.quote:-Superveel is gescript of van tevoren voorbereid (alle 'bewakingscamera' zijn namelijk van het camera-team die meeloopt en die ze dus ophangt voordat de spelers erlangs lopen).
En dus speelt het Huntersteam, realistisch kijkend, hartstikke vals;quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:13 schreef Zith het volgende:
[..]
Meer info onder de streep:
-Ze hebben geen toegang tot bewakingscameras
-Superveel is gescript of vantevoren voorbereid (alle 'bewakingscameras' zijn namelijk van het camera-team die meeloopt en die ze dus ophangt voordat de spelers erlangs lopen).
Omdat de politie/KPN/Vodaphone/Tmobile niet de publieke omroep directe toegang gaat geven tot hun telefoon en beeld data, ook niet als de deelnemers daarmee toestemmen.quote:Op dinsdag 8 november 2016 13:51 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Hoe weet je dit?
Wat betreft de bewakingscamera's volgens mij is dat iid fake want die zijn allemaal wel erg scherp.
[..]
Ik denk dat de afspraak is dat de camera-en-productie crew die meeloopt aangeeft als er dingen zijn gebeurd die traceerbaar is. Bijv..quote:Op dinsdag 8 november 2016 15:19 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
En dus speelt het Huntersteam, realistisch kijkend, hartstikke vals;
- ze konden nummerborden (tot 2 keer toe!) Opmaken uit de 'beveiligingsbeelden'
- konden zo Kubilai linken aan een nummerbord en hem in de automatische nummerbordcontrole gooien (ja, dikke doei)
Ik denk eerder dat Kubilai er geen zin meer in had/andere verplichtingen en hij er uit geschreven wilde worden.
blijft een leuk programma vind ik.quote:Op dinsdag 8 november 2016 19:26 schreef MacorgaZ het volgende:
Was het gisteravond weer zo slecht of is het het nog waard om terug te kijken?
Het is vermaak maar het spat er echt vanaf dat het gescriped is.quote:Op dinsdag 8 november 2016 19:26 schreef MacorgaZ het volgende:
Was het gisteravond weer zo slecht of is het het nog waard om terug te kijken?
Denk inderdaad ook dat de crew die erbij loopt, een soort jury is die de handelingen beoordelen op traceerbaarheid en mogelijke gevolgen. Het hele huntersgedoe is geacteerd en ingeplakt.quote:Op dinsdag 8 november 2016 18:26 schreef Zith het volgende:
[..]
Ik denk dat de afspraak is dat de camera-en-productie crew die meeloopt aangeeft als er dingen zijn gebeurd die traceerbaar is. Bijv..
Camera-crew belt '" hoofdkantoor "": "hij heeft net geSMSt naar Marco die in zijn vriendenlijst stond"
Camera-crew belt '" hoofdkantoor "": "hij heeft net gepind bij Oosterbeek, hier zijn de beelden"
Sowieso vind ik de cameraman heel irritant, hadden ze beter de deelnemers een eigen camera kunnen geven ofzo. Ik kan het mis hebben, maar volgens mij zag je op de ''beveiligingsbeelden'' van het tankstation waar vader en zoon waren ook gewoon een cameraman in beeld. Die cameraman kan heel makkelijk de aanwezigheid van de deelnemers verraden.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:21 schreef Razor21 het volgende:
Wat ik mij afvraag is hoe het zit met die cameraman die mee "vlucht". Ze moeten constant gefilmd worden, maar blijft die cameraman dan ook op die plek overnachten? Of vertrekt hij aan het einde van de dag en komt hij dan weer terug?
Dit is inderdaad de enige manier hoe dit zou werken. Verder stoor ik me daar niet echt aan.quote:Op dinsdag 8 november 2016 18:26 schreef Zith het volgende:
[..]
Ik denk dat de afspraak is dat de camera-en-productie crew die meeloopt aangeeft als er dingen zijn gebeurd die traceerbaar is. Bijv..
Camera-crew belt '" hoofdkantoor "": "hij heeft net geSMSt naar Marco die in zijn vriendenlijst stond"
Camera-crew belt '" hoofdkantoor "": "hij heeft net gepind bij Oosterbeek, hier zijn de beelden"
Dingen zoals de data op de geheugenkaartjes uploaden, weer leegmaken, accu's opladen, et cetera. Dat moet ook op de een of andere manier. Je accu opladen midden in het bos is lastig. Dus ergens moet er een terugkoppeling zijn naar productie.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:21 schreef Razor21 het volgende:
Wat ik mij afvraag is hoe het zit met die cameraman die mee "vlucht". Ze moeten constant gefilmd worden, maar blijft die cameraman dan ook op die plek overnachten? Of vertrekt hij aan het einde van de dag en komt hij dan weer terug?
Raar inderdaad.quote:Op maandag 14 november 2016 21:04 schreef potjecreme het volgende:
Waarom worden er geen omgevingsbeelden opgevraagd bij Lenny?
Dat gedoe met die 2 is wel heel nep inderdaad.quote:
Ja maar die hebben toch een onzichtbaarheidsmantel ?quote:Op maandag 14 november 2016 21:32 schreef Zith het volgende:
Die rechercheurs die de camera-crew van lenny zien![]()
Die Lenny die niet de camera crew van de rechercheurs ziet
Dus ditquote:Op dinsdag 15 november 2016 01:11 schreef KolonelBroodje het volgende:
Het is niet verplicht om naar te kijken hč?
Zal vast een verhaallijn in geschreven zijn dat overmoed voor de val komt ofzo. En dan winnen vader en zoon. Ook qua emotv een een mooi verhaal, met de hereniging en het teruggevonden vertrouwen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 01:14 schreef golfer het volgende:
Die marinier zal wel de enige zijn die het redden gaat, als ie niet te arrogant wordt en die hunters teveel gaat uitdagen en uitlokken.
Nou, hebben ze toch al met het "plannetje" met zijn vrouw. De typhus wat komt dat nep over. Ik kijk het wel, best leuk, maar vooral door dit soort momenten waar ik echt bloedende ogen van krijg.quote:Op dinsdag 15 november 2016 08:12 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Zal vast een verhaallijn in geschreven zijn dat overmoed voor de val komt ofzo. En dan winnen vader en zoon. Ook qua emotv een een mooi verhaal, met de hereniging en het teruggevonden vertrouwen.
ohhh hier zijn echt overal camera's laten we hier blijven en gaan pinnen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 08:12 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Zal vast een verhaallijn in geschreven zijn dat overmoed voor de val komt ofzo. En dan winnen vader en zoon. Ook qua emotv een een mooi verhaal, met de hereniging en het teruggevonden vertrouwen.
inderdaadquote:
Ook echt in een keer alles gaan pinnen ipv contant betalen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 09:58 schreef JJ76 het volgende:
[..]
inderdaad
Je weet dat je vrienden in de gaten worden gehouden en bezocht zijn, maar toch nog even op bezoek. En uiteraard gebruik blijven maken van de pinpas(goh dat zullen ze dan wel niet doorhebben) en ook nog eens in de buurt van pintransactie blijven.
Volgens mij mogen ze maar 100 euro per dag pinnen ofzo.quote:Op dinsdag 15 november 2016 10:06 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ook echt in een keer alles gaan pinnen ipv contant betalen.
Dan ga je toch je appeltaart op een terrasje niet pinnen?quote:Op dinsdag 15 november 2016 11:09 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Volgens mij mogen ze maar 100 euro per dag pinnen ofzo.
Ik heb de laatste aflevering nog niet gezien trouwens. Wel jammer om te horen dat het erg nep aan het worden is allemaal.
Zoals ik al zeg, ik heb de laatste aflevering nog niet gezien. Had al gelezen dat de geloofwaardigheid er al een beetje af was.quote:Op dinsdag 15 november 2016 11:13 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Dan ga je toch je appeltaart op een terrasje niet pinnen?
Na een uitgebreide screening en vele tests.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:22 schreef KolonelBroodje het volgende:
Soms moeten we ook niet vergeten dat wij alles van 'bovenaf' bekijken en dus precies weten wat de hunters allemaal kunnen en al weten. De kandidaten hebben zich natuurlijk wel een beetje kunnen voorbereiden maar worden uiteindelijk zomaar gekozen en moeten dan direct weg.
Dat wist ik niet, ik dacht dat ze zich alleen moesten opgeven en dat ze dan ineens kunnen worden gekozen. Neemt niet weg dat wij alles van bovenaf zien en de vluchtelingen niet weten hoever de hunters al zijn.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:43 schreef golfer het volgende:
[..]
Na een uitgebreide screening en vele tests.
Hier op fok weten ze alles veel beter.. En stug blijven kijken naar een programma waar ze vervolgens op lopen zeiken.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:46 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Dat wist ik niet, ik dacht dat ze zich alleen moesten opgeven en dat ze dan ineens kunnen worden gekozen. Neemt niet weg dat wij alles van bovenaf zien en de vluchtelingen niet weten hoever de hunters al zijn.
Dit is inderdaad wat ik wil zeggen. Continu lees je (niet alleen in dit topic, maar ook andere programma topics) Oh wat nep en elke week wordt het slechter etc. Maar toch iedere week weer kijken en er daarna weer over klagen..quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:50 schreef Funkel het volgende:
[..]
Hier op fok weten ze alles veel beter.. En stug blijven kijken naar een programma waar ze vervolgens op lopen zeiken.
Geniet gewoon van het programma, of kijk niet.. Er zit een knop op je tv.
Hoezo het idee achter het programma blijft goed alleen de uitwerking is soms tenenkrommend. Daar mag toch best op gereageerd worden. Al met al blijft het een programma dat ik blijf kijken.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:50 schreef Funkel het volgende:
[..]
Hier op fok weten ze alles veel beter.. En stug blijven kijken naar een programma waar ze vervolgens op lopen zeiken.
Geniet gewoon van het programma, of kijk niet.. Er zit een knop op je tv.
Het idee op zich is gewoon goed, maar als de uitwerking per aflevering slechter en slechter wordt, dan gaat dat irriteren ja. Zeker als het wordt gebracht als waargebeurd.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:50 schreef Funkel het volgende:
[..]
Hier op fok weten ze alles veel beter.. En stug blijven kijken naar een programma waar ze vervolgens op lopen zeiken.
Geniet gewoon van het programma, of kijk niet.. Er zit een knop op je tv.
Die foto's hoef ik in ieder geval niet te zien..quote:Op dinsdag 15 november 2016 18:29 schreef Toefjes het volgende:
Blijft leuk vermaak dit soort programma's. De praktijk is echter dat het aantal voortvluchtige criminelen in Nederland groeit. Praktijk en amusement liggen dus redelijk ver uit elkaar.
Wel een wtf momentje met die porno foto's van die griet. Was nieuwsgieriger geweest als Esmee vorige week betrapt zou zijn op zulk soort foto's. Maar dit is geheel niet ter zake doende verder.
Ik ben na 2 minuten maar wat gaan skippen, geen zin om hele filmpje te kijkenquote:Op woensdag 16 november 2016 07:06 schreef WheeleE het volgende:
Wat kan die man ouwehoeren zeg5 minuten lang aankondigen dat ie het hier bij laat
Nou, ik kijk eigenlijk niet echt meer. Hier staat de aflevering van afgelopen dinsdag aan, maar ik kijk niet meer vol aandacht.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:53 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Dit is inderdaad wat ik wil zeggen. Continu lees je (niet alleen in dit topic, maar ook andere programma topics) Oh wat nep en elke week wordt het slechter etc. Maar toch iedere week weer kijken en er daarna weer over klagen..
Natuurlijk maken kandidaten soms ook wel eens domme acties maar het is sowieso niet echt want het is een 'spel'. Geniet er dan inderdaad van of kijk het niet als je het zo slecht vindt.
Wat, de, fuck. Ik las dit en ineens hoor ik dit (een terugkijk-opname staat hier aan) langskomen, serieus wat de fuck.quote:Op dinsdag 15 november 2016 18:29 schreef Toefjes het volgende:
Wel een wtf momentje met die porno foto's van die griet. Was nieuwsgieriger geweest als Esmee vorige week betrapt zou zijn op zulk soort foto's. Maar dit is geheel niet ter zake doende verder.
Ik hoop het ook. Zit er iig klaar voor.quote:Op maandag 21 november 2016 20:07 schreef svann het volgende:
Vanavond de ontknoping.
Het idee van de serie is leuk en actueel.
Ze moeten wel duidelijker worden over de regels en de waarborgen dat het min of meer fair play is.
Ik hoop dat er een nieuw seizoen komt dat beter georganiseerd is en allertere deelnemers heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |