gaat wel beterquote:Op maandag 7 november 2016 14:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja. En die kan je alleen doorgeven aan de hand van pikzwarte pieten, want inlevingsvermogen dit dan, toch?
Oh. Zeg dat dan. Maar dat kun je dus alleen goed als je gezicht pikzwart is? Typisch.quote:Op maandag 7 november 2016 14:38 schreef sp3c het volgende:
ik moet die gast spelen, als ik het leuk vind hebben de kinderen daar betere herinneringen aan lijkt me
Voor hem wel. Problemen mee?quote:Op maandag 7 november 2016 14:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh. Zeg dat dan. Maar dat kun je dus alleen goed als je gezicht pikzwart is?
dat zeg ik al de hele tijd tochquote:Op maandag 7 november 2016 14:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh. Zeg dat dan. Maar dat kun je dus alleen goed als je gezicht pikzwart is? Typisch,
Ja, dat vond ik ook wel heel typisch. Kennelijk haalt hij daar meer genoegen uit dan uit vrolijke kinderen.quote:Op maandag 7 november 2016 14:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh. Zeg dat dan. Maar dat kun je dus alleen goed als je gezicht pikzwart is? Typisch,
nee dat staat er niet, alleen dat het makkelijker isquote:Op maandag 7 november 2016 14:40 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik ook wel heel typisch. Kennelijk haalt hij daar meer genoegen uit dan uit vrolijke kinderen.
Nee. Je wilde iets doorgeven.quote:
Dat is wat mij betreft niet minder eigenaardig.quote:Op maandag 7 november 2016 14:41 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat staat er niet, alleen dat het makkelijker is
staat nergens dat het niet kan als hij niet pikzwart is, dat verzin je erbijquote:
lijkt me jouw probleemquote:Op maandag 7 november 2016 14:42 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat is wat mij betreft niet minder eigenaardig.
En een roetveegpiet is ook geen roetvechtpiet!quote:Op maandag 7 november 2016 14:25 schreef Lunatiek het volgende:
Een roetpiet is niet hetzelfde als een roetveegpiet!
https://video.xx.fbcdn.ne(...)7c9306da&oe=5820A520quote:Amsterdammers reageren op afschaffen Zwarte Piet... "Als die Roetvecht Pieten willen vechten moeten ze maar komen!":
De meerderheid dacht dat de aarde plat was.quote:Op maandag 7 november 2016 14:41 schreef Rattataki het volgende:
Verreweg de meerderheid wil zwarte piet behouden in zijn huidige vorm. Ik snap niet waarom we dan überhaupt nog discussie moeten gaan voeren. Zou je zeggen dan.
tja, ik trek alleen conclusies uit jouw woorden. ik stel vast dat jij die roetpiet volledig acceptabel vind, dus dat is mooi. alleen vind je de reden ervoor niet acceptabel, namelijk dat oude piet racistsich zou zijn. nou okee. vind je de verandering dan wel acceptabel, die nu wordt doorgevoerd, of is de reden voor jou genoeg reden om je hakken in het zand te zetten?quote:Op maandag 7 november 2016 14:35 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat zeg ik nergens, je moet er geen dingen bij verzinnen want dan mag ik dat ook en ik garandeer je dat mijn fantasie betere shit is dan het jouwe ... das ook een leuk topic maar niets voor NWS
de zwarte variant vind ik leuk want daar heb ik goede herinneringen aan en ik vraag me af waarom ik die niet zou mogen doorgeven
Ik verwonder mij er meer over. Los daarvan lijkt het me meer een probleem waar jij mee kampt.quote:
ik heb nergens gezegd dat de pikzwarte kleur onontbeerlijk is, als je dat soort dingen er niet bij zo verzinnen zou je niet zo in de war zijnquote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Copycat het volgende:
Ik heb dan ook niets gesteld, maar wat meer uitleg bij je woorden gevraagd. Eerst wil je je herinneringen doorgeven en daarvoor is die pikzwarte kleur onontbeerlijk, want anders kun je je als Piet niet inleven.
Confusion alom!
voor mij is het geen probleemquote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik verwonder mij er meer over. Los daarvan lijkt het me meer een probleem waar jij mee kampt.
Tegenwoordig zijn we wat beter op de hoogtequote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Baconbus het volgende:
[..]
De meerderheid dacht dat de aarde plat was.
Haha, dat is net zo'n misvatting als dat zwarte piet een racistische karikatuur van een neger zou zijn.quote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Baconbus het volgende:
[..]
De meerderheid dacht dat de aarde plat was.
Ik refereerde daaraan. En daarna stelde ik vragen. Omdat inleven blijkbaar (!) afhankelijk is van de herkenbare kleur.quote:Op maandag 7 november 2016 14:35 schreef sp3c het volgende:
de zwarte variant vind ik leuk want daar heb ik goede herinneringen aan en ik vraag me af waarom ik die niet zou mogen doorgeven
quote:Op maandag 7 november 2016 14:36 schreef sp3c het volgende:
nee, het is voor mij makkelijker inleven als het herkenbaar is
iedereen is een uitzondering op zijn eigen manier en dat ik de reden niet acceptabel zou vinden zit je er ook bij te verzinnenquote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
tja, ik trek alleen conclusies uit jouw woorden. ik stel vast dat jij die roetpiet volledig acceptabel vind, dus dat is mooi. alleen vind je de reden ervoor niet acceptabel, namelijk dat oude piet racistsich zou zijn. nou okee. vind je de verandering dan wel acceptabel, die nu wordt doorgevoerd, of is de reden voor jou genoeg reden om je hakken in het zand te zetten?
en bovendien, de meeste pro-pieters willen helemaal niks veranderen, dus dan ben jij al een uitzondering.
Naarmate het sociaal minder acceptabel wordt om ZP te spelen als koloniale karikatuur van een neger krijg jij meer last daarvan, als het klopt dat het voor jou makkelijker wordt als je jezelf zwart schminkt.quote:
quote:Op maandag 7 november 2016 14:47 schreef Rattataki het volgende:
[..]
Tegenwoordig zijn we wat beter op de hoogte
Geloof het of niet, zelfs vandaag de dag zijn er enorme hoeveelheden mensen die beweren dat de aarde plat is en dat alles wat het tegendeel zou bewijzen een complot van NASA is.quote:Op maandag 7 november 2016 14:48 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Haha, dat is net zo'n misvatting als dat zwarte piet een racistische karikatuur van een neger zou zijn.
het is me totaal niet duidelijk wat je nu probeert te zeggenquote:Op maandag 7 november 2016 14:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik refereerde daaraan. En daarna stelde ik vragen. Omdat inleven blijkbaar (!) afhankelijk is van de herkenbare kleur.
[..]
mwoch bij ons istie alle kleuren van de regenboog, al jaren, zwart is ook welkomquote:Op maandag 7 november 2016 14:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Naarmate het sociaal minder acceptabel wordt om ZP te spelen als koloniale karikatuur van een neger krijg jij meer last daarvan, als het klopt dat het voor jou makkelijker wordt als je jezelf zwart schminkt.
Maar je hebt nog wel even denk ik.
Oké.quote:Op maandag 7 november 2016 14:51 schreef sp3c het volgende:
het is me totaal niet duidelijk wat je nu probeert te zeggen
De roetveegpiet heeft vale vegen in het gezicht en ziet er vies uit. De andere is de oude Zwarte Piet, gitzwart in het gezicht, zonder dat de eigen huid in het gezicht doorschemert (behalve bij ogen mond en aan de rand)quote:
Het is wachten op de lobbyisten die als sympathisanten voor die minderheidsgroep opkomen.quote:Op maandag 7 november 2016 14:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
Geloof het of niet, zelfs vandaag de dag zijn er enorme hoeveelheden mensen die beweren dat de aarde plat is en dat alles wat het tegendeel zou bewijzen een complot van NASA is.
"Enorme hoeveelheden" Een klein groepje wereldvreemde grotbewoners bedoel je. Ongeveer net zo'n groepje die tegen zwarte piet is en allerlei verbanden er bij lopen te halen die er niet zijn. Ik vind de arrogantie van Asscher typerend dat hij wel even gaat uitmaken wat er wel of niet moet gebeuren. En het gaat buitendat ook voorbij het punt. Als de meerderheid van de bevolking op een bepaalde politieke partij stemt hebben ze zich ook te houden aan de uitslag. Of ze nu wel of niet op de hoogte hebben gesteld van de politieke standpunten. Zo werkt het in een democratie.Zo zou het moeten werken althansquote:Op maandag 7 november 2016 14:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
Geloof het of niet, zelfs vandaag de dag zijn er enorme hoeveelheden mensen die beweren dat de aarde plat is en dat alles wat het tegendeel zou bewijzen een complot van NASA is.
Gelukkig doet niemand dat.quote:Op maandag 7 november 2016 14:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Naarmate het sociaal minder acceptabel wordt om ZP te spelen als koloniale karikatuur van een neger
Die mensen maken helaas een denkfout. Kan gebeuren.quote:Op maandag 7 november 2016 15:06 schreef Molurus het volgende:
[..]
Helaas deelt niet iedereen die mening.
Dat zijn dan meestal mensen met tunnelvisie e/o een beperkt voostellingsvermogen.quote:Op maandag 7 november 2016 15:06 schreef Molurus het volgende:
[..]
Helaas deelt niet iedereen die mening.
quote:Op maandag 7 november 2016 15:10 schreef sp3c het volgende:
of teveel voorstellingsvermogen, copycat verzint alles er zelf bij
dat kan ook gewoon
dat was mijn conclusiequote:Op maandag 7 november 2016 15:11 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Je begreep mijn post toch niet, vanwaar dan die conclusie?
Aha. Op basis van onbegrip. Is dat een beetje hetzelfde idee als je inlevingsvermogen?quote:
quote:Op maandag 7 november 2016 15:08 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Die mensen maken helaas een denkfout. Kan gebeuren.
En daar zouden jullie zomaar gelijk in kunnen hebben. Maar dat verandert niet hoe de wereld naar ons kijkt.quote:Op maandag 7 november 2016 15:08 schreef Montagui het volgende:
[..]
Dat zijn dan meestal mensen met tunnelvisie e/o een beperkt voostellingsvermogen.
Nee hoor, dat is totaal onbelangrijk. De wereld kijkt op wel meer verkeerde manieren naar Nederland en heeft wel meer misvattingen, het is niet aan ons om daar gehoor aan te geven.quote:Op maandag 7 november 2016 15:14 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
En helaas is dat wel wat belangrijk is. Niet of jullie gelijk hebben of niet.
geen idee wat je daarmee bedoelt maar dat zal wel kloppenquote:Op maandag 7 november 2016 15:14 schreef Copycat het volgende:
[..]
Aha. Op basis van onbegrip. Is dat een beetje hetzelfde idee als je inlevingsvermogen?
Nu denkt de meerderheid dat de wereld rond is. Daarom is hij nu ineens plat?quote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Baconbus het volgende:
[..]
De meerderheid dacht dat de aarde plat was.
Je snapt het principe van een vraag?quote:Op maandag 7 november 2016 15:18 schreef sp3c het volgende:
geen idee wat je daarmee bedoelt maar dat zal wel kloppen
als ik zeg van mij mag geel groen of rood ook maar ik heb liever zwart want met de zwarte heb ik meer binding en jij vervolgens vraagt of het alleen pikzwart mag dan zit je er dingen bij te verzinnen
moet je niet doen, das nooit leuk in een discussie
Je kunt de rest van de wereld niet negeren. We drijven er handel mee, we maken er afspraken mee, we werken er mee samen.quote:Op maandag 7 november 2016 15:18 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is totaal onbelangrijk. De wereld kijkt op wel meer verkeerde manieren naar Nederland en heeft wel meer misvattingen, het is niet aan ons om daar gehoor aan te geven.
En dat doen we onafhankelijk van welke kleur zwarte piet heeft. Of het feit dat wiet gedoogd wordt. Of dat prostitutie legaal is. En euthenasie. Etcetera etcetera.quote:Op maandag 7 november 2016 15:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Je kunt de rest van de wereld niet negeren. We drijven er handel mee, we maken er afspraken mee, we werken er mee samen.
Dan leg je uit hoe het daadwerkelijk zit, en waar zwarte piet uit voortkomt, in plaats van cultuur en tradities aan te passen aan een verkeerde interpretatie van de feiten.quote:Op maandag 7 november 2016 15:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Je kunt de rest van de wereld niet negeren. We drijven er handel mee, we maken er afspraken mee, we werken er mee samen.
Je kunt niet doen alsof je op een eiland zit. Dat zit je niet.
Suggestieve vraagquote:Op maandag 7 november 2016 15:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je snapt het principe van een vraag?
Dat is men al 50 jaar aan het uitleggen. En dat is geheel zonder resultaat gebleven.quote:Op maandag 7 november 2016 15:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dan leg je uit hoe het daadwerkelijk zit, en waar zwarte piet uit voortkomt, in plaats van cultuur en tradities aan te passen aan een verkeerde interpretatie van de feiten.
Nee hoor. Jij meldt dat je mooie herinneringen hebt aan een zwarte piet en dat je je beter kunt inleven in en als zwarte piet. Daar baseer ik vervolgens mijn vragen op.quote:Op maandag 7 november 2016 15:24 schreef sp3c het volgende:
Suggestieve vraag
maar de suggestie was compleet uit de lucht gegrepen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |