quote:Op vrijdag 4 november 2016 20:19 schreef Pedroso het volgende:
al zie ik ze allebei wel in de top eindigen.
Maar Ajax speelt niet meer in De Meerquote:Op vrijdag 4 november 2016 21:21 schreef Brammess het volgende:
De meer ik naar de 2-0 van gisteren kijk de meer ik het een wereldgoal vind.
Valt mee, de ligt kent geen pijnquote:Op vrijdag 4 november 2016 21:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zorro maskertje op voor een paar weken.
Sanchez-De Ligt volgend jaar als centrumquote:Op vrijdag 4 november 2016 21:30 schreef skysherrif het volgende:
Dit is denk ik al de 4e of 6e kopgoal van de ligt dit seizoen, niet slecht hoor.
Vind ik ook, denk dat HIJ dat met zijn 18e echt wel aan kan, schone gewoon op 6 houden.quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sanchez-De Ligt volgend jaar als centrum
Alleen vraag ik me af wat we dan gaan doen met Riedewald.quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Vind ik ook, denk dat HIJ dat met zijn 18e echt wel aan kan, schone gewoon op 6 houden.
Ja dat is een lastige.... als ie gewoon goed speelt kan ie schone weer uit de basis spelen en kan de ligt vervangen als het nodig is, maar nog een jaar banken kan je dat talent niet aandoen...quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alleen vraag ik me af wat we dan gaan doen met Riedewald.
Sanchez-Riedewald zal het centrum wel gewoon zijn volgend jaar met De Ligt als back-up. En daarna zal Sanchez wel vertrekken.quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja dat is een lastige.... als ie gewoon goed speelt kan ie schone weer uit de basis spelen en kan de ligt vervangen als het nodig is, maar nog een jaar banken kan je dat talent niet aandoen...
Met de interlandbreak is er wel genoeg tijd om te herstellen voor hun.quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:42 schreef skysherrif het volgende:
Godver, cerny en el ghazi vallen geblesseerd uit.
Ik zei voor de grap nog donderdag, zet justin kluivert er maar in, maar we gaan daar wel naar toe straks
Hoop dat ie daarna nog een jaartje kan blijven en anders denk ik aankoop, zit niet veel cv talent in de jeugd. Die Zeefuik vind ik wel echt goed worden!quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sanchez-Riedewald zal het centrum wel gewoon zijn volgend jaar met De Ligt als back-up. En daarna zal Sanchez wel vertrekken.
Sanchez blijft maximaal twee seizoenen denk ik, net als Ziyech.quote:Op vrijdag 4 november 2016 21:45 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoop dat ie daarna nog een jaartje kan blijven en anders denk ik aankoop, zit niet veel cv talent in de jeugd. Die Zeefuik vind ik wel echt goed worden!
De ligt trouwens een verstandige jongen, die zal wel snappen dat hij volgend jaar nog geen vol seizoen basis kan draaien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |