Gelijk klacht ingediend? Krijg je misschien wel een cadeaupakket van hak (als je dat wilt ten minste)quote:Op maandag 31 oktober 2016 15:41 schreef Leonos het volgende:
Een kever in een potje spinazie van hak
Nope, was nog kleine Leonos. Mama had gemaaktquote:Op maandag 31 oktober 2016 15:41 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Gelijk klacht ingediend? Krijg je misschien wel een cadeaupakket van hak (als je dat wilt ten minste)
Die Turkse ravioli ziet er wel lekker uit!quote:Op maandag 31 oktober 2016 15:50 schreef Kittekop het volgende:
Een nagel in een, zeg maar, Turkse ravioli. Waarschijnlijk sneed een mevrouw die het deeg in vierkantjes moest snijden een stuk van der nagel eraf. Ja echt heel vies maar in Turkije deden ze er heel laconiek over
[ afbeelding ]
Is ook echt heel lekker maar wel zonder nagelquote:Op maandag 31 oktober 2016 15:52 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Die Turkse ravioli ziet er wel lekker uit!
Wel scherven in jouw slokdarm maar hé: ook een gratis bakkie!quote:Op maandag 31 oktober 2016 16:16 schreef JoPiDo het volgende:
stukjes glas in een smoothie van LaPlace, toen ik bij de balie ging klagen zeiden ze dat dat onmogelijk was en er werd verder niet op gereageerdAls reactie op een klacht kreeg ik een bon voor een gratis kop koffie
Klinkt goedquote:Op maandag 31 oktober 2016 16:24 schreef Simterklaas het volgende:
Maden en weet ik wat allemaal in een vijg
Ow nu je het zegt... Ik had n keer poep aan een vijg. Heb de hele zak weggegooidquote:Op maandag 31 oktober 2016 16:24 schreef Simterklaas het volgende:
Maden en weet ik wat allemaal in een vijg
Ja hallo, je draagt toch ook nooit dezelfde kleding! had die andere al ruim een jaarquote:Op maandag 31 oktober 2016 17:18 schreef dimmak het volgende:
Ik word een beetje mad nu je een andere UI hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |