Naast de Bradge word je al snel een bekendheid op FOK!quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:40 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Begrijp het ook wel hoor, maar goed, het is maar wat je bekend noemt
Zou wel chill zijn om ook buiten FOK! om wat bekendheid op te bouwen, m`n kanaal is misschien niet denderen qua kwaliteit, maar het is (vind ik) wel divers.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:52 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Naast de Bradge word je al snel een bekendheid op FOK!
Kwaliteit komt wel als wat meer gaat doen qua editten en wat gaat werken aan onderwerpen en dergelijken. Het publiek wat van FOK! komt kan wel dienen als een (kleine) kickstart voor je kanaal!quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:53 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Zou wel chill zijn om ook buiten FOK! om wat bekendheid op te bouwen, m`n kanaal is misschien niet denderen qua kwaliteit, maar het is (vind ik) wel divers.
Ja precies, heb je helemaal gelijk in, kan inderdaad dienen als kickstartquote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:54 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Kwaliteit komt wel als wat meer gaat doen qua editten en wat gaat werken aan onderwerpen en dergelijken. Het publiek wat van FOK! komt kan wel dienen als een (kleine) kickstart voor je kanaal!
Met die kijk op het leven is niets mis, maar ik doelde meer op dingetjes zoals je zeurchauffeur serie of je Toerist uithangen in.... serie. Zulke soorten dingetjes vond ik wel leuk en kunnen wellicht doelgroepen aanspreken die je gaan volgen.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:54 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Ja precies, heb je helemaal gelijk in, kan inderdaad dienen als kickstart
Maar hoe bedoel je, werken aan onderwerpen? Dacht juist dat het vrij nuchtere kijkje in mijn leven wel wat zou zijn, maar, niet?
Oh op die manier, nouja, de zeurchauffeur is er weer.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 23:01 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Met die kijk op het leven is niets mis, maar ik doelde meer op dingetjes zoals je zeurchauffeur serie of je Toerist uithangen in.... serie. Zulke soorten dingetjes vond ik wel leuk en kunnen wellicht doelgroepen aanspreken die je gaan volgen.
Ik heb juist het idee van wel.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 23:07 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Tja, erg veel progressie zit er niet in sinds Bretsj een jaar geleden begon met vloggen.
Zeurchaffeurquote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Even een korte Zeurchauffeur van de afgelopen 3 dagen.
Bedankt ff kijken.quote:
Ik ben het hier wel mee eens, ik had eigenlijk ook meer progressie verwacht, en vooral m.b.t. het uithangen van de toerist zijn er verwachtingen gecreëerd die momenteel absoluut niet worden ingelost.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 23:07 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Tja, erg veel progressie zit er niet in sinds Bretsj een jaar geleden begon met vloggen.
Maakt niet uit, ik vond die 'chaos' wel droogquote:
Ja, is natuurlijk geen echte chaos, maar ik vond het wel een behoorlijke drukte voor die dag en dat tijdstipquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 00:07 schreef Voszje het volgende:
[..]
Maakt niet uit, ik vond die 'chaos' wel droog
Waarom?quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 01:43 schreef donald_dick het volgende:
Wij willen elke week een weegmomentje
zeaaaaaaaaaaauwquote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Even een korte Zeurchauffeur van de afgelopen 3 dagen.
quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Even een korte Zeurchauffeur van de afgelopen 3 dagen.
Het viel hier nog wel mee, laatst stond het bij de Gooische Brink tot aan de Lange Straat helemaal vast (Weet niet of je die straat en die parkeergarage kent?) Stukje is 300-400 meter, heb ik 15 minuten over gedaanquote:
Moet je vanmiddag door het centrum gaan rijden, staat muurvast.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 03:51 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Het viel hier nog wel mee, laatst stond het bij de Gooische Brink tot aan de Lange Straat helemaal vast (Weet niet of je die straat en die parkeergarage kent?) Stukje is 300-400 meter, heb ik 15 minuten over gedaan
waarom zou je dat dan gaan doenquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 07:05 schreef Paul het volgende:
[..]
Moet je vanmiddag door het centrum gaan rijden, staat muurvast.
Eigenlijk probeer ik braddie aan te sporen dit te doen met dashcamquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 07:21 schreef HighVolume het volgende:
[..]
waarom zou je dat dan gaan doen
Het is auto, geen ootoo.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Even een korte Zeurchauffeur van de afgelopen 3 dagen.
ok.. nou we wachten in spanning af.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 07:30 schreef Paul het volgende:
[..]
Eigenlijk probeer ik braddie aan te sporen dit te doen met dashcam
Tof filmpje man.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |