Nee door je smiley's kwam het wel over. Alleen de reactie van Paro deed me weer twijfelen.quote:Op woensdag 21 december 2016 15:50 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Probeerde sarcastisch over te komen maar faalde blijkbaar. Deze track.
Welke reactie?quote:Op woensdag 21 december 2016 16:05 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Nee door je smiley's kwam het wel over. Alleen de reactie van Paro deed me weer twijfelen.
Nee ik weet dat jij niet bitcht, maar ik interpreteerde jouw reactie negatief en toen weer niet en toen weer wel...anywaysquote:Op woensdag 21 december 2016 16:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Welke reactie?
Daarbij heb ik wel wat beters te doen dan bitchen over wat er voor een nummers gespammed worden.
Kerstochtend met RTJ3quote:Op zondag 25 december 2016 13:06 schreef MPC60 het volgende:
https://runthejewels.com/(...)62&mc_eid=4415025e12
quote:Op zondag 25 december 2016 13:06 schreef MPC60 het volgende:
https://runthejewels.com/(...)62&mc_eid=4415025e12
Ik vind heel veel van zijn lyrics sowieso diep.quote:Op vrijdag 30 december 2016 20:43 schreef ketamientje het volgende:
Als je kan relaten aan tracks als deze kunnen ze zo lekker zijn. Ik betrap mezelf er af en toe op dat ik gewoon zit te luisteren met een prop in m'n keel en als ik niet oppas er ook een traantje over m'n wang rolt, als ik het vergelijk met m'n eigen leven en daar gevoelens door naar boven komen.
Dat heb ik met headlights van Eminem. Mooi is dstquote:Op vrijdag 30 december 2016 20:43 schreef ketamientje het volgende:
Als je kan relaten aan tracks als deze kunnen ze zo lekker zijn. Ik betrap mezelf er af en toe op dat ik gewoon zit te luisteren met een prop in m'n keel en als ik niet oppas er ook een traantje over m'n wang rolt, als ik het vergelijk met m'n eigen leven en daar gevoelens door naar boven komen.
Ook omdat ie struggled met depressie. Ik heb hetzelfde met phora, veel dingen komen te bekend voor, alsof ik het zelf had kunnen zeggen.quote:Op vrijdag 30 december 2016 21:26 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ik vind heel veel van zijn lyrics sowieso diep.
Ali B weet wel jaar in jaar uit te cashen, lijkt het.quote:Op maandag 2 januari 2017 13:40 schreef riazop het volgende:
2 rapmiljonairs die het even voordoen
40 knalharde rijms en 1 miljoen kliks in een week
Ik heb el P nog nooit een kut album horen produceren. Wat een producer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |